Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
15. júl 2009

tinka ale ved rosničku mas blizko 🙂 20 minut,max 30 minut peši 🙂
to teplo riesime tak,ze napr dnes ideme vonku az o nejakej pol 7 vecer....ked sa uz da dychta,ema spi a ma mokre vlasy a to nic neorbi,beha tu len v tielku a v plienke...
musime to vydrzat 😉

bambi09
15. júl 2009

no,veru,je to des,teplo a komáre,super kombinácia 😝 😝 😝
my sme väčšinou doma,keďže sme si vymysleli tú makačku,ale ani ventilátor nepomáha,rozmýšľam o tej prenosnej klíme,ale asi sa to ani neoplatí,na tých pár dní tepla a pochybujem,že je to aj účinné,neviem ani,kde by sme to skladovali cez zimu 😒 😝 ale ja tie horúčavy veľmi zle znášam,aj malá,je podráždená,potí sa a to má len tričko a pol dňa je dole bez 😀 😀 😀 učíme sa na nočník 😅 😅 😅 včera som zbierala hovienko na balkóne,nestihla 😀 😀

chasencha
15. júl 2009

macka tak to potom ma poucis ako sa to robi lebo aj ja chcem zacat 🙂

letuskah
16. júl 2009

bambi aj my sa ucime na nocnik ale ja zbieram hovienka z koberca 😝 😝 😝 😀 😀
my chodime vone cez den lebo by ma dieta zozralo ale chodime po tienoch len lebo na slnku sa neda. do lesa mi nechce chodit tak aspon po tych tienoch

sarianah
17. júl 2009

Ahojte,
ano, tie horucavy su hrozne, este aj komare k tomu.. 😝 ..vcera bola v Kosiciach prietrz mracien, tak som dufala ze pride aj sem trosku vody padnut, len tak na osviezenie staci, ziadne prietrze, zaplavy..ale nic sa nedeje.. ☹
..my sme cez den doma, zatiahnute zaluzie, maly len v kratkom body, pootvarane okna a veeeela vody pijeme, tak sa celkom da..ale tiez je nervozny, nevie co chce, zubok uz jeden ma a asi mu uz pojde dalsi, tak kombinacia toho tepla a zubkov..no na porazenie.. 😖

letuskah
19. júl 2009

baby chystate sa v stredu na nam sv frantiska na babkove divadlo o 10? ja som sa tam vybrala dnes a s dlhym nosom sme odisli 😀 som si pomylila program a kukala som augustovy 😀 😀 😀

horalka777
27. júl 2009

a v auguste sa chystas? 😀

bambi09
27. júl 2009

ahojte 🙂
my sme boli týždeň na chalupe u známych na Záhorí,bolo super,len sme raz mali v noci takú búrku,že strach,pobehali sme okolie,aj Čechy,Kuželov-veterný mlyn,Bradlo-mohyla M.R.Štefánika,hrad Branč,tak zas máme na čo spomínať,teraz celý august nič,až posledný týždeň k našim na východ na pár dní a syn ide na tábor v sobotu na týždeň,tak budeme zas baliť 😀 😝
a to divadlo my nestíhame,malá má rozbabraný režim vďaka susedovi,čo skoro 2 mesiace prerába byt,tak spí dlhšie zas doobeda ☹ ☹ ☹

letuskah
28. júl 2009

horalka podla toho aky program si zase precitam, ze ano 😀 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

ahojte 🙂
jééééj,letuskah,máš nové foto,peknééééé 🙂 😉
baby a čo tak stretko???

letuskah
31. júl 2009

dievcata my zajtra cestujeme na tyzden prec, dufam zze sa nema pokazit pocsasie lebo mame komplet kupaciu vybavu pre Kubka 😀
vcera sme boli na tej rosnicke poobede a to je zabijak co tam bolo ludi, to ten mini bazen na nasom balkone je lepsi 😖

bambi09
31. júl 2009

letuskah,preto na Rosničku nechodíme,muž bol raz so synom a boli sklamaní 😒
a kam idete??ak to nie je tajomstvo 😉
držíme palce,nech počasie vydrží,ale teploty by nemuseli skákať nad 30-ku,to ja nemusím 😖 😖

letuskah
31. júl 2009

ideme na liptov a potom k svokrovcom do kosic, celkom sa tesim. ja mozem 30 ale pri vode, v meste je to zdrtaviu skodlive.
sak na rosnu uz ani mna nikto nedostane, to sa redsej budem trieskat cez cele mesto na zlate piesky

bambi09
31. júl 2009

letuskah,tak šťastnú cestu a príjemný pobyt 🙂 🙂 😉
a zitaje,ak budeš náhodou čítať,tak malú mi v tom salóne pristrihli 😉 a ozaj,máme nosič Liliputi a je fakt supeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
2. aug 2009

málo nás,málo nás,poďte baby medzi nás... 😀 😀 😀

bambi09
7. aug 2009

no,baby dlhodielske,sme až na tretej strane,nikto nepíííše,kde ste všetky zmizli???? 😕 😕 😕

letuskah
10. aug 2009

my sme spet z ciest, uz len poprat hory pradla a odpratat nevybalene veci 😝 😝 😝
ja som s kubkom bola nakoniec u mojej kadernicky a nechal sa trochu ostrihat ale bol dost vysokovany 😅
bambi a si spokojna s nosicom? daj fotky, som zvedava ako to vyzera v akcii a este ma zaujima, od kolkych mesiacov to je?

bambi09
10. aug 2009

letuskah,tak vitaj,ostatné to tu flákajú 😀 😀 😀 😝
nafotím a hodím Ti foto do IP,zatiaľ nemám 😅 ale je fakt super,som rada,že sme ho objednali 😉
od koľkých mesiacov je vhodný zistím,ale myslím,že tak od pol roka určite 🙂

letuskah
11. aug 2009

vdaka 😉

horalka777
17. aug 2009

bambi a letushka, pekne vynovene pasy, paaaci 😵

ja som tiez s5 z potuliek, bolo fajn, ale ku koncu ma drapol bacil, takze zatial sa s nikym nestretavam, iba s hektolitrami caju a horami vitaminov a vreckoviek... Uff, urcite vyzdraviem, ked zacnu zasa dazde 😠
Momentalne nemam hlas, esteze tu sa da pisat... 😝

letuskah
17. aug 2009

horalka tak sa liec rychlo aby si to este stihla pred tymi dazdami 😉

bambi09
17. aug 2009

horalka,prajem rýchle uzdravenie 🙂 😉 a poto dáme stretko,ak bude záujem 🙂

horalka777
25. aug 2009

jake tycho tu vladne 😕

tak kedy a kde? 🙂

vita1
25. aug 2009

Ahojte, neviete mi niekto odporucit dobru opatrovatelku na Dlhych Dieloch alebo v Karlovke (ale moze byt aj ina cast BA)? Dakujem! 🙂

bambi09
25. aug 2009

vita,ja som dobrá 😀 😀 😀 ale nie,žartujem,mne stačí moje šidlo,neviem Ti v tomto poradiť ☹
horalka,už je dobre??dúfam,že hej,trošku Ťa špehujem vo vašej diskusii,vieš kde,len nemám čím prispieť,nie som dobrá kresťanka 😝 😝 😝
letuskah,mám fotky s nosičom,ale sem nechcem dávať a do IP mi to asi neskopčí,tak jedine na mail,ak by si chcela 😅 😅 😅

letuskah
26. aug 2009

jejda tuto temu este nezrusili pre neucast? 😀 😀
vita ja nepoznam nikoho...
bambi posielam mail do IP 😵 😵 😵 dakujeeeeem

horalka777
27. aug 2009

tato tema predsa tiez toleruje uhorkovu sezonu, nie? 🙂

bambi, sak tam neprispievaju len vzornaci, vid ja 😝 😀 kludne prispej 😉

ja som furt taka nijaka zdravotne, zvladam to akurat po hojdacky za barakom 😝 vcera som zvladla billu a dosla som spotena ako kon 🙄 ...a to uz som skusala aj bobulovy zber r.2008 a nyst...

horalka777
31. aug 2009

kde ste? Bobulovy vyber zda sa nakoniec predsa len zabral 😅

lasicka_
2. sep 2009

nikde nikto? 😕 🙂

sarianah
3. sep 2009

..jeeeej lasicka, ahoooj...no moc to tu nezije ☹ ..ale chysta sa stretavka..kuk do stretnuti.. 😉