Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

mircalla
25. jan 2011

@letuskah my dole na matejkovej....este pod tescom asi 200 m.....oproti condominium renaissance...

labutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hilaris
10. jan 2012

na Dlhych Dieloch sa otvara nove Rodinne centrum Dlhacik. Priestory su v budove ZS na Majernikovej ul. Momentalne sa davaju doporiadku lebo sme ich prebrali nie zrovna v idealnom stave. Pokial mate moznost pomoct financne alebo nejakym kusom nabytku (sedacka, skrinka, stolicka, detsky stolik ci hrackami) obratte sa na kontakt na webstranke dlhacik sk alebo mi napiste priamo sem na MK ak je to pre vas pohodlnejsie. Dufame ze od februara uz budeme aspon ciastocne fungovat. Info aj na FB.

tehulka21
16. jan 2012

ahojte maminky 🙂 pridam sa k vam do skupiny 🙂 aj my tu momentalne byvame.. 🙂 niekto na pokec a kocikovanie?moc to tu nepoznam...:-/

vierkasteffi
16. jan 2012

ahojte ja som sa tu nedávno prisťahovala a tiez by som našla nejaku maminku na kočíkovanie nikoho tu nepoznám ...

vierkasteffi
22. jan 2012

maminky kam chodite ku gynekologičke je tu nejaka štatna na dlhych dieloch?

sunnysummer
25. jan 2012

@vierkasteffi ahoj, dole v poliklinike su vraj vsetci dobri, len ti uz bohuzial nikoho neberu, ak nie si v ich rajone. ja ale napr. spadam k nejakej dr. zahradnikovej, tusim, ktora je na DD, chcela som sa tam prehlasit, ale stacil mi jeden telefonat s nou. no comment.... tak som si nasla potom super gynekol., sice je az vo vrakuni, ale za tu cestu mi to stoji.

vierkasteffi
25. jan 2012

@sunnysummer aj mna skor napadli kramare ale neviem ci je tam nejaky statny doktor a ci tam beru ...

andelok
24. apr 2012

Ahojte maminy, najde sa niekto z Dlhych Dielov s babatkom na zoznamenie a obcasne spolocne travenie chvil s detickami? 🙂 Ja mam 27 rokov, moja Adelka ma 3,5 mesiaca a na Dlhace sme sa pristahovali minuly rok, preto este nikoho nepoznam a rada by som si matersku sprijemnila stretnutiami s maminami, ktore tiez hladaju spolocnost. Budem rada, ak sa niekto ozve 🙂 ... @tehulka21 a @vierkasteffi - hladate este niekoho na kocikovanie a stretavanie?

vierkasteffi
24. apr 2012

@andelok ahoj rada pojdem s tebou kočíkovať 😉

vierkasteffi
24. apr 2012

chodíte niekto do toho dlháčika ako to tam vyzerá kolko to stoji?

andelok
24. apr 2012

@vierkasteffi Jeej super! Ake velke mas babo? Ja v poslednom case chodim len na pol hodku, lebo mala sa mi vzdy preberie a zacne plakat, ale okolo obeda zvykne pospat aj dlhsie, tak by sme mohli vyskusat 🙂 A kde byvas? My sme na Majernikovej, to je pri zastavke Matejkova.

vierkasteffi
24. apr 2012

ja byvam na hlavačíkovej to je zastavka kuklovská 🙂

vierkasteffi
24. apr 2012

@vierkasteffi moj ma 14 mesiacov ale ešte nechodíme takže zatial stale len v kočiku 🙂

vierkasteffi
24. apr 2012

@andelok moj ma 14 mesiacov ale ešte nechodíme takže zatial stale len v kočiku

tehulka21
27. apr 2012

@andelok ahoj moc rada kedykolvek 🙂

crapula
27. apr 2012

ahojte maminky, ja som z karlovky, ale chodievame aj na dlhe diely.
@tehulka21 som sa potesila, ked som zbadala niekoho vekovo podobneho ako ja 🙂

tehulka21
27. apr 2012

@crapula tak sa mozme kedykolvek stretnut rada spoznam maminky kedze pre moje bezne kamaratky niesom zaujimava uz :D a hlavne si rada pokecam o veciach beznych pre terajsi zivot maminky 🙂

crapula
28. apr 2012

@tehulka21 super, tak sa ozvi cez tyzden ked budes chciet nieco podniknut, alebo sa ozvem ja. ja som tu kazdy den.
s tymi kamaratmi to poznam velmi dobre, tiez sa na mna vykaslali..

andelok
29. apr 2012

@tehulka21 Juj parada, tesim sa! Ja tento tyzden este nebudem v BA, ale potom by sme sa mohli dohodnut. Ake velke mas babo?

tehulka21
29. apr 2012

@crapula
@andelok super baby tesim sa a urcite sa ozvem a vybehneme moj syncek ma 4,5 mesiaca ale chova sa akoby mal inimalne rok :D

cony6666
30. apr 2012

Ahojte ja som tiež z DD a zatial chodime von iba s Vierkastiffi 😀 ale budeme radi ked sa pridate 🙂

tweetinkapp
18. dec 2012

Ahojte, prosím Vás neviete mi odporučiť nejakú detskú lekárku na DD? Našla som, že tu ma sidlo mudr. Prcuchova a Mudr. Matejíčková. Je tu ešte nejaka dalsia? Chodi k nim niekto? Odporučili by ste mi? Vopred dakujem 🙂

tweetinkapp
18. dec 2012

teda oprava Mudr. Vajdičková 🙂

andelok
18. dec 2012

@tweetinkapp radsej Vajdickova nez Prcuchova

marmete
7. feb 2013

Ahojte maminy, pomaly 😉 zima končí a rada by som na kočíkovanie mala parťáčku. Nájde sa nejaká mamina, ktorá má rada pri prechádzke spoločnosť? Verím, že sa tu taká nájde 🙂

cieficka
11. feb 2013

ahoj marmete...🙂)) jasneeeeeeee, radi sa s nasim huncutom pridame...🙂))) kedy a kam chodievate von? my sme uz v sportaku (maly ma 8 mesiacov) a chodievame vacsinou okolo druhej-tretej,, ale mozeme aj skor...tak sa ozvi, ked budes mat cas a chut...🙂)) prajem krasny den...🙂

fvarga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marmete
13. feb 2013

@cieficka Ahoj, som rada, že si sa ozvala 🙂 Asi som to dosť zakríkla s tým počasím 😝, tak skoro nebudem schopná sa vytrepať von, lebo hneď by som zapadla 😀 a predpokladám, že si na tom podobne... chodíme tak okolo 14:30, ale je to ešte vo fáze, že nie vždy sa nám podarí mať nejaký režim 😖 Ja si dávam väčšinou trasu po Majerníkovej do kopca a potom späť cez nejaké uličky, prípadne park za Kaskádami a okolie... tak snáď je to niekde blízo vás 😉 A určite sa ozvem, pozriem ako je to tu na okolí odhrnuté a vyrážam 😀

cieficka
13. feb 2013

@marmete supeeeeeer, tak dame niekedy zraz...🙂)) jasne teraz nehrozi, ved to uz by potom nas kocik ziadnu jar neprezil... 😀 a na nu sa teda velmi tesime 😉 no my mame tiez taky rezim-nerezim...zalezi kedy vstaneme doobeda podla toho ideme von poobede 😉 takze plne rozumiem... jaj, tak to sa mozno aj stretavame....lebo do parku pri Kaskadach chodievame aj my.... 🙂 a este chodievame aj hore do lesa, ale po asfaltke, lebo nase predne kolieska by daleko nezasli bez ujmy... 😖 my byvame az na konecnej, tak to mame blizko...super, tak asi niekedy buduci tyzden by nam to mohlo vyjst...,aj ked tu budem mat asi svokru zopar dni, ale tak ku koncu tyzdna urcite a mozno uz aj tento piatok ak nas tu vyhrabu.... 😀 pekny den a tesime sa