Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

letuskah
10. mar 2010

heleniatko nezufaj ja som 30-tku oslavila minuly rok 😉

chasencha
10. mar 2010

ale heleniatko voobec nevyzeras na 30 🙂 za to ja nevyzeram na 24 😀 o dost starsie 😝

zumka
10. mar 2010

heleniatko, ja som tu medzi Vami asi najstaršia (už mám 31) 😉
obláčik je materské centrum v Lamači

horalka777
10. mar 2010

no zumka, asi nie si 😀

heleniatko
10. mar 2010

jaj, no ako vidim, vladne tu dobra nalada... som rada, ze som nasla toto forum 😀 😀

novinka
10. mar 2010

Horalka nehraj sa na hviezdu, ze si najstaršia, naživo vyzeráš oveľa mladšia! 😀

horalka777
11. mar 2010

sak ja sa nehram na najstarsiu, prenechavam ovela zasluzilejsej mamine (bambi) 😎
Novinka co pijes? Taky kompliment mi uz davno nik nezlozil 😅 Inak ja stale nechapem tvoju foto v pase: to si fakt ty??

tynushqa
11. mar 2010

Ahojte,
skoda ze ste neboli na tom divadielku. Bolo tam veeeela deti a divadielko bolo uplne super. Bianka normalne sledovala cely cas a v klude som si ju pri tom za stoja prezliekla 😉

K tym rokom ja som tu asi zase najmladsia 😉 ani nebudem radsej hovorit kolko mam rokov 😝 a keby ste ma videli tak mi poviete este menej 😀

letuskah
12. mar 2010

tynush tak ty si ako ja vecne mlada; mne nehadaju ani 18 a pred par rokmi si na diskoteke aj obciansky pytali, to som mala uz cez 22 😀 😀 😀

ja sa pridam na divadielko o 2 tyzdne to sa bude kubkovi pacit 😵 😵 😵

sarianah
12. mar 2010

..my sa tiez pridame na divadielko 🙂 ..ale ked sa trosku otepli..

zuzucream
12. mar 2010

No myslim ze 30 je skvely vek...ale ved to je jedno kolko mame no nie?

bambi09
12. mar 2010

ahojte 🙂
nestíham vás tu ani čítať 😝 😝 ale pozdravujem 🙂 😉
a k tomu veku-aj 40-ka je krásny vek 😀 😀 😀 😅 😝 som tu stará korčuľa,no 😀 😀 😀 😝

zuzucream
14. mar 2010

Halooo kocky kde ste sa vsetky vyparili???

bambi09
15. mar 2010

zuzu,doma sedíme,veď tu fúka,ako besné 😅 😅 😅

chasencha
15. mar 2010

my sme boli vcera s heleniatkom na zumbe 🙂
a dnes idem do mesta s kamoskou na kavu a potom vyzdvihnem draheho z prace 🙂 mame doma svokru na tyzden tak mozem behat kade-tade 😀

bambi09
15. mar 2010

hehe,sa niekto mááááááááááááá 😀 😀 😀 😀
tak si to pekne uži,Katka 😵 😵 😵 😉

trpezliva
15. mar 2010

ahojte, dnes je v Klbku o 16tej to Zvieratkovo. Je to super, chodte, ak sa vam da. Uz sme raz boli s Lili, boli tam zive zajace, korytnacky, hady, potkany, pavuky, skrecky..a uz ani neviem co vsetko, mohli si deti vsetko pochytat. Neviem ci to dnes stihame, resp. aj ked ano, tak musim zobrat obidve deti a to Lili vytaha zajaca za chvost, ked ju neutrazim, tak este sa uvidim, ci tam nakoniec pojdeme.
Ale fakt odporucam!!! 🙂 🙂

trpezliva
15. mar 2010

skreckovia 🙂 nie skrecky 😀

heleniatko
15. mar 2010

chaencha, ty sa mas! zaaaavidiiim taku svokru 😉 a kde je to Klbko?

zuzucream
15. mar 2010

však to ano aj my sedíme doma.. ale ani tu vás moc nevidno 😉

heleniatko
17. mar 2010

Tak, dnes som pocas prechadzky nasla plagatik s informaciou, ze na l.fullu 62 (vraj byvala Volksbank) coskoro otvoria fitko s pilatesom, zumbou a podobne. webstranku dam v nasledujucom prispevku, keby to nahodou bolo povazovane za reklamu a zmazane 😉 Tesim sa, lebo zumba na Mlynoch v nedelu bola malo obsadena, a tak Monika avizovala po velkej noci nedele zrusit... budeme to mat blizsie 😀 😀 😀

chasencha
20. mar 2010

jeeeej to vazne?no ja som nasla nove fitko na dlhacoch (nazov si nepamatam star...nieco...) a mam v plane spinning, ktory tam robia a maju tam super vybavene fitko,dokonca aj beziaci pas,ktory ja mam rada 🙂 a ta webova stranka je kde? 🙂

heleniatko
20. mar 2010

hehe, ja som akurat pridala svoj prispevok a zacali prehadzovat konika na novu verziu, takze webstranku som uz nestihla... ale risknem to, a dufam, ze to nikto nevymaze ako reklamu, pliiiiz nooooo... 😀
www.fullgym.sk ...... a este k tvojmu fitku Chasencha http://www.starclub.sk/ (uhadla som?) - chodia tam kamosky 🙂 🙂 🙂 dobre vybavenie

horalka777
21. mar 2010

jeee, to by som mala len kusok... ja by som brala ten pilates, na chrbticu....raz...snad... 😅
heleniatko a kedy to cca maju otvarat, nevies?

letuskah
21. mar 2010

jej pilates by som brala aj ja len ci ma vezmu, zistujem ze tehnotnych zien sa vsetci boja ako moru 😝

baby ako utorok? pojdeme do oblacika? my sme doma, zatial zivi zdravi tak by sme sli 😵
dnes sme chceli ist na babkove divadlo v KCK ale decko zacalo revat ze on tam nechce byt tak sme museli ist domov 😠 normalne asocial 😠

chasencha
22. mar 2010

babyy,dnes rano som bola v tom starclube 🙂parada ,jej od 7 do 8 rana,taka som nabita energiou ze dovidenia 😀
a robia tam aj spinning tak idem aj na ten....
oblacik je v lamaci???isli by sme 🙂

zumka
22. mar 2010

do obláčika by sme išli zajtra aj my 🙂

horalka777
22. mar 2010

oblacik- kedy, kde? na konecnej? my mozno, podla toho, ci stihnem nieco dnes (v noci) urobit 😝

letus, ved uvidime, co sa tam vyvrbi, mozno budu robit aj pilates pre tehule, suseda na taky chodi, ale az kamsi do kelu na Nitriansku...

chasen, ta to ty si nejak zhurta zacala vsetky telesne aktivity, sak pockaaaaaaj, pomalyyyy, jarna unava je svina 😀

trpezliva
22. mar 2010

ja chodim behat tu v okoli Dlhych Dielov, Karlovky a Liscieho udolia..keby sa chcela nejaka mamina pridat. 🙂 Je to najlacnejsie a najmenej casu to zaberie. Niekedy bezim aj s kocikom.

horalka777
22. mar 2010

ja som naposledy behala za slobodna 😎 tiez po tychto okolitych lesikoch. Ale to som bola este mlada, stihla, vrtka... 😀