Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

zumka
7. apr 2010

horalka,gratulujem k tehu 🙂, a ja že prečo chceš ísť s letushkou na pilates 😉 ,ten je pre tehulky podľa mňa super.Už sme dlho neboli v materskom centre,chodíte do klbka aj keď je pekne,či ste radšej vonku na ihrisku?

lenockaaa
8. apr 2010

horalka ahoj, len tak nahodou som sem nakukla a citam ze zhanate niekoho na cvicenie, ja by som som sa tiez rada pridala na nejake cvicenie pre tehule, som sice z dubravky ale dlhe diely mam na skok 🙂 tak ak by sa to zorganizovalo rada sa pridam, mozte so mnou ratat, ak bude dake dalsie info tak mi prosim napis do IP. zatial ahoooooj 🙂

horalka777
9. apr 2010

no super, este niekto, pliiiiiz 🙂

tynushqa
9. apr 2010

Ahojte,
aj ja planujem ist na Zumbu do toho noveho fitka 🙂 Uz ste tam niektora boli? ako to tam vyzera?

heleniatko
10. apr 2010

Ja tiez planujem do noveho fitka... ale o 20.h vecer je pre mna neskoro, kedze uspavam deti... Bude aj v stredu a nedelu o 17.30, ale az od 14.aprila... co je sice coskoro, ale akurat vtedy budeme odcestovani... takze nabuduce 😀 a radsej si tam vopred zavolam, lebo mi naznacili nieco take, ze mozno sa tam bude treba aj vopred nahlasovat (asi, aby sa tam vsetky zaujemkyne pomestili 😉 )

letuskah
12. apr 2010

juj horalka velka gratulacia a super ak sa nas nazbiera viac 😵 😵 😵 tesim sa 😵

horalka777
14. apr 2010

Ozaj a kolko vlastne musi byt minimalne zaujemkyn? Ja som sa to vtedy zabudla opytat... Neviete niekto? Lebo ja som nikdy nikam cvicit nechodila 😅

letuskah
14. apr 2010

muz to vcera pozeral na nete a ze 5 ludi je minimum co pri pilatese je podla mna aj maximum...

chasencha
14. apr 2010

baby a ako sa to vola to nove fitko???
gratulujem horalke 🙂

letuskah
14. apr 2010

www.fullgym.sk teda dufam ze myslime to iste 😀

chasencha
14. apr 2010

diky diky,aka bleskofka 😀 😀 😀
hej myslime to iste,idem kuk a mozno aj dnes vecer by som zasla,uvidime....inak taka otazka mimo,ema ma teplotu,ale ani sopel,ani kasel....tlacia sa očáky,myslite ze je to tym?ako ku doktorke nepojdem,este sa nakazi od chorych deti...

chasencha
14. apr 2010

no parada,takze budem chodit na zumbuuuu 🙂 skvele ze je to aj vecer 🙂

heleniatko
14. apr 2010

hehe, chasencha, takze sa na tej zumbe asi neuvidime, lebo ja by som mohla len o tej pol siestej... moje dva cucfleky by to vecer bezo mna neprezili 😢 skoda... podla mna Emka to ma zo zubov... moj nazor.... inac, som nadsena, ze maleho mi prave prijali do skolky na Majernikovej!!! juchuuuu! uz sa tesim do roboty (som nanicmama)... ale este vyriesit, co s malou, v septembri bude mat skoro rok a pol... vraj na l.fullu su nejake sukromne jasle, vie niekto?

letuskah
14. apr 2010

tiez si myslim ze to mozu byt zuby ale ved uvidis co z toho bude...

heleniatko aj nas prijali ale na koliskovu, je to trochu dalej ale mne sa majernikova podla opisu riaditekly zhnusila tak sme ani nedavali prihlasku, ale gratulujem 🙂 hej na fullu je detske svetielko od 1,5 roka, mne sa tam pacilo, som tam jeden cas chcela maleho dat, aj riaditelka je symposka, raz som tam kubka nechala dve hodky co som bola na pohovore a nechcel mi ist odtial domov 🙂 ved sa chod pozriet. aj ked ja uz by som tak skoro neskusala, vtedy sa mi to zdalo velmi skoro aj pre mna aj pre maleho, ale od dvoch rokov uz by som nevahala, to len teraz som zavahala ale v pohode by to uz zvladol 😉

simonetka
14. apr 2010

heleniatko,aj nasho maleho zobrali na majernikovu,mozno budu nasi chalani do jednej triedy 🙂

simonetka
14. apr 2010

Ahoj letuskah,chcem sa ta spytat,co si sa dozvedela o skolke na majernikovej,ked si tam ani prihlasku nedala?Dakujem za odpoved.

heleniatko
14. apr 2010

Ja som zas pocula na Majernikovu same chvalospevy odvsadial... a pacilo sa nam tam na dni otvorenych dveri... To Svetielko ma nejaku webstranku?

horalka777
15. apr 2010

Tak 5...zatial sme teda 3, este dve tehule, sup sup, nemate nejaku tehotnu znamu z DD? Teda Dlhych Dielov, nie z domova dochodcov 😅

No ja este malu nedam do skolky, kym budem na materskej, asi s nou budem doma do cca 4 rokov a potom si od vas vypytam priame skusenosti 😉

letuskah
15. apr 2010

ja nepoznam, skoda, jedinu co som poznala uz porodila 😀

heleniatko
15. apr 2010

letuskah - dakujem 🙂

letuskah
22. apr 2010

vidno ze slniecko vyliezlo tak ste vsteky vonku 🙂
chcem sa poradit, uz treti den som bez hlasu, hrdlo ma priserne boli vkuse, co si mozem kupit na to hrdlo kedze som tehu? homeo nechcem, z tych mi je zle a slana voda nepomaha....

heleniatko
23. apr 2010

hmmm, co poradit... ked nezaberu bylinky a med a bude sa to zhorsovat, tak skus nejake antibiotika, ktore nie su v tehotenstve nebezpecne... poradi ti lekar (bezpecne su peniciliny a makrolidy)... ja som v poslednom tehotenstve asi 2x brala atb a pohoda...homeo neverim, nikdy nam nezabrali (asi len placebo efekt) ☹

chasencha
23. apr 2010

no moja rada je taka ,ist ku lekarke,aj ja ked som bola tehotna mala som tento problem,skusala som sa sama liecit a nic sa nedialo....antibiotika zabrali hned na druhy den a bol koniec mojho trapenia 😉

letuskah
23. apr 2010

vdaka, vsak ked sa to nepolepsi tak v pondelok nabehnem, lebo to uz je 4 den ani zlepsenie ani zhorsenie...

zuzucream
24. apr 2010

letuska mna boleho hrdlo tyzden pred porodom a v lekarni mi dali septisan (a ten si kupujem aj teraz ked ma zacne boliet) ten sa moze pocas tehotenstva a aj pocas dojcenia alebo potom boli dobre este salviove pastilky ale neviem ich nazov

letuskah
25. apr 2010

caute, tak, bola som na pohotovosti lebo som celu noc nespala co ma hrdlo bolelo a usi, mam bioparox a pamycon do usi, plus to co doteraz a este daky alkohol ci co mi dala do usi tak som sla domov s vatami v usiach, slepa hlucha ako opita 😝 tak snad pomoze...

horalka777
26. apr 2010

letus, to by malo zabrat, neboj. Ja som pre zmenu zasa vcera odpadla, tak dufam, ze je babo v pohode, bol to len moment.. 😒 Tlak v prdeli, asizacinam kavickovat, ja- nekavickar...

letuskah
26. apr 2010

tak kavickuj a pi vela vody, jedno odpadnutie nic nie je 😉
zda sa ze zabera lebo uz ma neboli hrdlo tak strasne, hlas sice nemam ale aj tak by ma nikto nepocuval 😀

tynushqa
29. apr 2010

letuskah na hrdlo su dobre propolky- take cmulacie tablety s propolisoma vit. C. Mne to vyborne pomohlo ked som dojcila 😉 alebo babsky recept mojej mamy - mlieko s medom a cesnakom 😝

Horalka aj ja trpim nizkym tlakom normalku mam tak 90/50. Dolezity je zaciatok dna, namiesto kavy si daj radsej dobry zeleny caj, treba pit vela tekutin hlavne ked si tehu, najlepsie je si dat rano striedavu sprchu to hned zdvihne tlak a preberie 😉 A samozrejme je dolezity pohyb, ten pillates by bol pre teba fajn. Este ma napadli zobkat si oriesky, tie zvysuju tlak 😉

Ja sa chcem opytat ci je tu niekto kto chodi na Jogu a kam? 🙂
Dakujem