Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

pipinka82
9. aug 2009

no niečo je aj tu v albume 😉 🙂

manika77
9. aug 2009

pipi caaw tu som...jedna mi pisala ze chce kocik 😀

pipinka82
9. aug 2009

heej a kedy a ako?? 😀 super

pipinka82
9. aug 2009

no pridávala som fotky tak mi to trocha trvalo 😉 ale idem hajat ved ráno budíček máme papa 😉

pipinka82
10. aug 2009

no tak som tu a zas nik iný no toto 😉 tak prajem krásny den 😉 malý už buvá a idem aj ja ved neni elektrika tak čo budem a na notebooku mám už slabú baterku tak nudaaa 😅

petruci6
10. aug 2009

vy ste nemali elektrinu? kde byvas?
my sme to tiez mali vylepene na dverach ale elektrina bola cely cas
fajne som sa vytocila
ja som malu uspala doma,ze von nejdeme,neznesiem kocik s 5posch,tak sme isli az vecer von 😠

manika77
10. aug 2009

noo my sme tiez nemali Nova Doba 😒

siwike25
10. aug 2009

caute kočky,ako???? Mam čas?????heheheheh
Robim kazdy den do 15-00h musim zarobit na ga trhy na ne??
Manika už si predala kočik???

manika77
10. aug 2009

ale ona bola az z kosic taaak nicta 😒 hmm uvidime co bude...ako serem nato preda sa preda nepreda tak nie...nepotrebujem ho rychlo predat tak pockam ci sa dakto ozve 😒

pipinka82
10. aug 2009

ste tu??? 😉

Siwi vo štvrtok pojdeš snami na trhy??doobeda 😉

manika77
10. aug 2009

smee tuu..veru veru dame si skvelu rybycku mnam mnam

pipinka82
10. aug 2009

no jooo a ja s Ryankom cigánsku a kofolu no tradícia sa nesmie porušit xixi 😀 Marko už buvá??

šmatlavá aj ty si tu????? 😀 😀 Siwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

manika77
10. aug 2009

marko dostal nurofen lebo sa mu tlaci zubok nechcel ani mliecko a nezabralo ani kakao 😠 tak som mu dala nech sa vyspi do jednej 😀

pipinka82
10. aug 2009

hej no aspon sa trocha ukludní a snad to bude dlhšie než jedna 😉 už by bolo načase 😅

manika77
10. aug 2009

noo to by bola teda...booze rano zase do nemocky a potom cvicit 😒

pipinka82
10. aug 2009

vypadla som z netu šibe tomu 😝 no som na pokeci dojdeš??? tam to je rychejšie čakám ta... 😀

manika77
10. aug 2009

noo idem aja
😉

petruci6
10. aug 2009

manika tak ho posles postou do Ke 😉

siwike25
10. aug 2009

Už som tu ,bola som u dolnej silvii na cigu,teraz večer,heh,nevieme spat 😀

siwike25
10. aug 2009

Bruuuuuuuuuuuuuu noc 😀 😀

manika77
11. aug 2009

petruci len ona by ho chcela vidiet, a neviem si to predstavit ak by som to posielala ☹ lebo k nemu je este aj vajicko 😒 tak to by bol strasny balik asi 😒 noo nevadi sak to neponahla zatial bude v pivnici ☹
tato noc bola strasna Marko zaspal =ucicikany na rukach a v nasej posteli samozrejme okolo deviatej 😒 ale potom sa o jedenastej zobudil straaasne plakal do jednej ☹ a potom kazdu chvilu bol hore 😖 ale tlaci sa mu druhy zubok ☹ a pri prvom sme nemali ziaden problem ani sme nevedeli ..toto uz ma opouchnute...a ubolene..ani dudlik nechcel a tak nevedel zase zaspat lebo on bez toho nevie ☹ ani vodicka nezaberala ani mobil 😠
mnoo a teraz buva ale musim ho zobudit lebo musime ist na krv ☹

siwike25
11. aug 2009

Helooou aranky kde sa tulate????????????????????????

Všetko najlepšie pipinke k jej dnešnim meninkam,cmuk aranka moja 😀 😀 😀

petruci6
11. aug 2009

manika skus calgel natriet mu to a su aj chamomilla homeo na zubky

siwike25
11. aug 2009

Ja by som doporučila Mundisan,všetky som viskušala aj ja a najlepšie sa tento osvedčil a aj dobre strpne dasienko,viem podla seba ked ma bolej zub,suprovo mi to umrtvilo 😉

petruci6
11. aug 2009

calgel viac chuti je taky medovy
mundisan mi pride tak pre dospelakov

siwike25
11. aug 2009

No nam zabral mundisan,Simonko nemal ani 4 mesiace a mal vonku 1 zubok 😀 ato sme viskušali všetko ale na každeho ine zaberie 😉
herečky kde ste??? 😠 😉

petruci6
11. aug 2009

my sme uz mali v 5 mes 2 zubky,ale treti nam nevie vyliezt,len ju jeduje

manika77
11. aug 2009

peti calgel mame doma aj my 🙂
noo ale on ho ocucle a potom mrnci dalej 😒 noo my sme mali sedem a pol mesiaca ked vysiel prvy 😉
aa marko este stalee nespi 😅 a to sme sa boli dnes kupat som bola v nadeji ze ho zlomi ta vodicka 😝

siwike25
11. aug 2009

no to ti verim,prežily sme si svoje aj mi,v 8 mes. mal 8 zubov a ked mal 1r. tak si virazi 4 zuby ☹ ☹ ☹

siwike25
11. aug 2009

Manika dobreeeeee,kašleš tu namna?? 😀