• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
n oo uz som tu..ale ja este medzi casom kocikam marka :angry:
11. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo robiš????????heheheeh.Chudatko moje,šak mi ho dones ja ti ho pokočikam,xixyixix :wink:
11. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ze sa mi nepredal ten koc lebo by ma slahlo uz :frowning2: musim ist ho uspat nejak aleboupokojit...ked to bude skoro tak sa ozvem
11. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oky,ja som tu do 01.00 čakam mucinka :wink: :wink:
Pipi kde si?????????? :wink:
11. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu som xixi :grinning: a Daujeeeeem Siwi :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja som tady,heh :grinning:
11. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemaš začo aranka :grinning:
11. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a Many asi uspáva čo :sweat_smile: chúda ona sa asi už nikdy nevyspí od malého :confounded:

A ty?? Simonko spí??? A čakáš muca čoooo??? No mne dojde domov v noci štvrtok tak sa teším xixixi :grinning:
11. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru chudatko :unamused: :dizzy_face:
Simonko leži s babkou a dedom v posteli,heheheh ale aspon je ticho,pobede spal 3 hodiny tak sa ani nechudujem že ešte nespi a to som snim prešla na motorke cele ihrisko.No čakam čakam.To ti verim že sa tešiš.Jaj bude tutu mutu,hehehe :wink: :wink: :wink: :wink:
Zajtra nerobim,zas mu šibe či čo,debil :angry: :angry: :angry: ale neva aspon budem s muckom a Simonkom troška :wink:
11. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prečo do jednej to v tedy až dojde čo majú nadčasy??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Do konca roka robia nadčasi do 01.00 dopbre čo :confused: :confused: :confused: :unamused: :angry:
11. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo Patovi šibe?? Prečo ?? to ti povedal že nemusíš chodit zajtra či čo ?? a dôvod na to ti povedal??!!! :wink:
11. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajtra nemusim dojst že bude tam s libušou,no coment.Ale v štvrtok mu budem dobra lebo bude s malim.Nech si najdem robotu a vikašlem sa nanho.Potom som zvedava čo bude robit,trtko :angry:
11. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte galanťanky :grinning:
čo nové?pozerám, že ste bavili o SNP škôlke. tak naša veroni tam chodila a ja si to neviem vynachváliť.učiteľky sú tam strašne zlaté.a ani neviem o nikom kto by sa niekedy sťažoval.

inak ja mám teraz nové bábo :grinning: no je to malý psík, ale mám to ako náhradu :grinning: sa jej neviem nabažiť.zlatá je strašne a nevie byť bezo mňa.toto som potrebovala, bo veroni už pomaly v puberte a viac ju zaujíma hannah montana ako mama, tak sa mám zas s kým maznať :grinning:
11. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm tak vo štvrtok chod a v piatok sa ti vykašli nanho xixix :grinning: idem asi kuk Tv a potom spat nejak ma štípu oči neviem čo je dobrú prajem papa :grinning:
11. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ella ahoj tak to ti verím psík je fakt ako malé dieta :grinning:

Tak puberta xixi a to bude aj horšie onedlho bude disco každý week a frajeri xixix :grinning: no tak s manželíkom zamieste na druhé neboj nudit sa nebudeš a bude zase niekto kto sa stebou rád pomazná ale aj znervozni xixi :grinning:
11. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipinka- no ved havinku mám kvôli tomu, že nás to prešlo aby sme mali ešte bábo.a ked vidím aká puberta z toho zlatého bábenka rastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no ale stále si vravím, že keby som si to náhodou predsa len rozmyslela, ešte mám pár rokov čas.
inak pozerám, že odkedy sú tu nové kočky tak aj diskusia sa konečne rozbehla.predtým tu bývalo mrtvo....
tak ja som vás prišla len pozrieť.idem spať, lebo vstávam o tretej, potom o šiestej(to musím von, v župane,aby sa malá vycikala) potom sa chce hrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:...potom konečne zaspíme.....ale som rada, aspoň sa nenudím...

ked sa stretnem s niektorou náhodou na trhoch tam ma kľudne kopnite, lebo ja chodím ako slepá :wink:
11. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tu som.Ella videla som fotky na Facebooku,zlatučka je :wink: :wink:
Ked ta uvidim tak ta kopnem,oky??heheheh
Pipi tu si??
11. aug 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe tak prajem dobré venčenie nezávidímti to my sme už tým prešli xixi :grinning: my už venčíme len okolo 21:00 hod a do rána pokoj :slight_smile:)) :grinning:

No na trhoch kukajte všetky lebo aj ja som ako slepá xixix :grinning: pa idem už aj ja dobrú nôcku papa :grinning:
11. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ella no kopla by som ta aj ja xixixi no ale netuším ako vyzeráš tak potom kopni ty nás xixi :grinning:

Siwi ešte hej ale zachvílu padám :wink:
11. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipi ja ti ju ukažem ,oky???paaaaaaaaaa
seriem sa s facebookom nechce mi to nahrat fotky,hnusak jeden :angry: :grinning:
11. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj aj ja idem skúsit asi bude tak isto kommplkvaní ako ten starý facebook čo??? no maturuj maturovala som aj ja a idem zas xixiix
11. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved ani ja vás nepoznám :grinning: ale budem pozerať po kočíkoch.
siwi- aspoň s tou sa poznám.ale len z videnia, aj to ma videla ona a ja ju nie :grinning: tak ale podla foto by som vedela.
no ani mi nevrav s fotkami na FB sa serinkám už pár dní, tiež mi strašne pomaly nahráva fotky. :rolling_eyes:
na trhy pôjdem ale len na chvíľu, lebo nechcem Ruby( fenka) moc vláčiť.a ešte som jej nekúpila tašku na nosenie.
11. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pred tim mi to hahralo fotky a teraz ked si tam idem dat fotky tak mi zamrzne počitač,kašlem na to paaaaaaaaaaa
11. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby na yearbooky yourself 2009 sú nové fotky skúste to ako by ste vyzerali v 60 tich rokoch a podobne Siwi chod tam ved na starom sme boli ale toto je nové tak idem a ked budem mat hodím zajtra fotky na pokec xixi :grinning:
11. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aranka našla som ta na Facebooku,ulož si ma a aj ty Manika oky??heheh
Idem to ta mrknut
11. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som hned ta prijmem za priatela :grinning: no mám aj na facebooku tie fotky z yearbooky yourself xixix :grinning: a sú aj na pokeci tak kuk a sprav si aj ty :grinning: :grinning: no dost bolo zábavi už fakt padám papa :wink:
11. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: ste toho popisaliiiiii :grinning:
ja som citala do noci..pustila som sa do toho Sumraku, ma to okolo 400stran, potom su dalsie casti a celkom ma to chytilo.. :grinning: tak nesedim pri pc.. :sweat_smile:
na trhy sa tiez chystam, aj s malou aj bez, chcem ist urcite na Desmod pozriet.. :sunglasses:
12. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo aj ja by som sla na desmod hmm ale nemam kam dat maleho :unamused: ..aa ani neviem ci vlastne pojdem von lebo maly ma dnes horucku tak ani cvicit sme nesli..a teraz zaspinkal ma az 38 po odpocitani :frowning2:
12. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika- :frowning2: to budte radsej doma... ja som si svokru dohodla, mala tam moze aj spat, tak som happy..
teraz ideme von, tak papa a drzim palce nech aspon horucka cim skor prejde.. :pensive:
12. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš