Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

simina
19. jan 2007

Ahojte tety ako sa mate?som tu uz velmi malo lebo si pri malom ani nesadnem zacali sme totiz chodit a teraz sme vsade......ako to bude s tym stretkom?

aj u vas tak fuci?

snilko7
19. jan 2007

ahoj simina aj u nás začalo práve fučať a tuším aj mrholí...len nech to prejde, lebo malý keď sa zobudí bude sa dožadovať prechádzky 😅

simina
19. jan 2007

To aj moj maly ale tu uz leje ako s krhli takze von sa nejde no hruza

bellasandra
19. jan 2007

Ahojte, my sme sa dohodli s Barunkou, ze zistím ako je to v materskom centre, aby sme nemrzli v ga 😀 a dám potom vediet

snilko7
19. jan 2007

Ahoj sandra..čo nového?

barunka
autor
19. jan 2007

Ahojte. 🙂 ozaj sandri, všetko naj Emke k trom mesiačikom 😀 😀
práve som šupla moje dieťa do postieľky, zasa to tam praští, ešteže ideme zajtra kúpiť novú, lebo raz by som sa zobudila, že Simi lozí hore dole po izbe, lebo rošt totálne vypovie službu. však už mu veľa nechýba, nech sa prelomí úplne.
aký ste mali deň?? aj ste boli vonku??

bellasandra
20. jan 2007

Ahojte, nove nic,vsetko po starom, Emusa poslucha zatial 😀
Dakujeme 😉
Prave som prisla z vonku-kazdy den chodim,inac by mi cez den nespala 😀 .
Ozaj,máte skusenosti z TESCO plienkami,som na ne dnes pozerala ale neviem ci ich mám kupit 😕

barunka
autor
20. jan 2007

bellasandra, my používame len tie. sú jediné, čo nám Simi nepreciká. Jednoznačne odporúčam.

barunka
autor
20. jan 2007

teda, ešte dodám, že tie fialové, lebo tie v bielom či akom balení nestoja za nič.

bellasandra
20. jan 2007

Dakujem, tak ich kupim.Vyskusame 🙂

barunka
autor
22. jan 2007

my sme včera teda tiež nakúpili plienky, vzali sme posledné tri kusy 4+ 🙂 neviem prečo, ale vždy tie čo potrebujeme nemajú 🙂

aký ste mali víkend???

bellasandra
23. jan 2007

Ja tak nikde neviem kupit plienky tiez, kupujem este zatial tie 2 pampers, a vzdy ked idem tak ich nemaju.
No vííkend v pohode, kamaratka oslavovala 20.narodky, tak som sa prezrala 😀 ...otec sa po 10 rokoch tak opil na oslave, ze blval kade chodil 😀 😀 😀 ..takze veselooo.
Emusa poslucha, s bývalým sme sa hadali cez sms, a zase sme k nicomu nedospeli.... 😎 😀 😝

simina
23. jan 2007

No ahojte babule aj u vas tak sneziiiiiiiiii 😀
My sme boli u svokry cely vikend a maly cely vikend premrncal ja neviem ci mu vadi to prostredie alebo co lebo vzdy ked sme tam tak sa odo mna ani nepohne takze super vikend......
ako sa mate?

bellasandra
24. jan 2007

Ahojte, Simina- to bude asi tým prostredím 😀
Ja som bola v tom snehu vonku, mala spala ako zarezaná a ja som uzasne premokla 😝

barunka
autor
24. jan 2007

Simina aj mne Simi vždy u svokrovcov jačí ako besná 🙂

bellasandra, stále sa hádate? a bezvýsledne? toho chlapa by bolo treba poriadne nakopnúť do zadku, aby si konečne uvedomil o čo tým váhaním prichádza

snilko7
24. jan 2007

a čo to naše stretko???

barunka
autor
24. jan 2007

snilko, veď do BA som ťa pomaly za vlasy ťahala a teraz takto naháňaš 🙂

snilko7
24. jan 2007

no tak nech sa stretneme skôr jak budem vyzerať ako balón

barunka
autor
24. jan 2007

no podľa mňa si za chvíľku budeš aj tak ten pas opravovať. 🙂
tak sa pýtam aj ja, kedy dáme stretko??

mixka
24. jan 2007

barun a preco by mala snilko opravovat pas ???

barunka
autor
24. jan 2007

mixka, lebo ona tam tvrdí, že bude mať bábo v septembri ale ak ja dobre rátam a nemýlim sa, tak bude mať v auguste. Ja som jej už minulý mesiac vravela, že je určite tehu, že to nemala MS lebo také čosi som mávala aj ja...
ale ona si furt tvrdí svoje. Dokonca aj k tomuto testu som ju musela doslovať dotlačiť do lekárne, lebo ona nechcela ísť... Posielala mňa, ale ja by som to nemohla ísť kúpiť, to by hneď boli v dedinských novinách palcové titulky, že 21 ročná a čaká druhé bábo.

snilko7
24. jan 2007

barunka nepreháňaj aj 19 ročné majú tu v dedine deti 😀

mixka
24. jan 2007

😀 😀 😀 vy si tam uzijete srandy, tusim sa k vam prestahujem 😉

snilko7
24. jan 2007

mixka poď o jednu normálnu kočku viacej 😀

mixka
24. jan 2007

snilko, lenze ja nie som normalna, ja som uletena. manzel sa ma x - krat pyta, ze ako sa mu to stalo... /akoze ma ma na krku/ 😀

barunka
autor
24. jan 2007

snilko majú ale len jedno 🙂 a ešte aj tá (jedna konkrétna, asi vieš ktorá) si ma v poradni poriadne obzerala, jej chlap ma pozdravil a ona zízala akoby ma videla prvýkrát v živote 🙂 určite hneď volala potom najnovšie info...
a ak aj majú, tak nie sú tak "mediálne" rozmazávané ako my, pretože naša svokra sa baví s miestnym "rozhlasom" a dáva všetky info začerstva ďalej.

mixka, no prisťahuj, aspoň sa tu konečne bude niekto s nami baviť 😀 😀 😀 a po slovensky

snilko7
24. jan 2007

😀 😀

barunka
autor
24. jan 2007

mixka, o to lepšie 🙂 mne môj manžel tiež zvykne vravieť, že nie som normálna. 😀 😀
a dokonca ani on a ani snilkov manžel nie sú normálni, takže by si zapadla 😀 (a aj o snilkovi mávam pochybnosti)

snilko7
24. jan 2007

😲

certica
24. jan 2007

dobre, nasackujem sa sem aj ja obcas, tiez patrim do kategorie sialenych 😀 (krav dufam nieeee 😅 )
mixka, si z BA ze?