• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
@siss_sz neviem, písal to rukou, a po ňom neviem čítať ... a už je to jedno, len by mohol byť trošku viac komunikatívny a povysvetľovať, dokopy nič mi nepovedal, len toľko, že to nevyzerá dobre ...
14. jan 2011 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, maminy, tak sa nam to teda podarilo, budeme otvarat novu skolku a jaslicky v galante, velmi sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2011 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachelkattona kde kedy a aky typ? :slight_smile: podrobnosti prosime:slight_smile:
15. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mile maminky a deticky,v Galante bude trojo jasliciek :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
16. mar 2011 o 16:10  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tu novacik,ale vsetko dianie okolo deticiek a mamiciek sledujem,aj ja mam doma 3 krasne ratolesti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2011 o 16:12  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachelkattona skolku? mohla by si dat podrobnejsie info dddakjem
16. mar 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 a si z GA priamo? a ake jaslicky a kde budu? :wink:
17. mar 2011 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 troje jaslicky? super...sup sup nejake info prosiiiim :grinning:
17. mar 2011 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siss-sz,magdusska ahojte,pisala som na jasle v galante,ale bola som vymazana...porusila som pravidla fora :cry: ,takze ani teraz neviem co mozem pisat :wink: ,1jasle hodska ulica,15 det,2 jsle vodarenska 5 det,3jasle sportova 5det.
18. mar 2011 o 14:03  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som priamo z galanty,sportova ulica :wink: :wink: :wink:
18. mar 2011 o 14:14  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tie na sportovej,budu sluzit aj ako hodinove opatrovanie :sweat_smile:,pre maminky,ktore si odbehnu nakupit,zacvicit alebo len oddychnut :grinning:,co vy na to maminky? :dizzy_face:
18. mar 2011 o 14:19  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 dobra sprava :slight_smile: neskor vyuzijeme :slight_smile:
poznate niekoho kto robi plienkove torty v GA ? ak ano, mozme sa dohodnut cez IP
18. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia0111 nepoznam,ale idem sa povypytovat kamosiek :slight_smile:
18. mar 2011 o 14:42  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
18. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 jej, to je super... ja som zo sportovej!!!
a do IP nemozes viac info? (cena a tak...aj za to hodinove...a ze odkedy to bude aktualne) dik :wink:
18. mar 2011 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 ahojcek, prosim ta hod mi to do IP podmienky, to co chce aj Siss.... cena, odkedy, podmienky... aj to hodinove... aj tvoje skusenosti poprosim... dakujem
19. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok koceny,napisem do IP,pa
19. mar 2011 o 11:49  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 nazdar?
21. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@f1 ahoj mamicka,ako sa mate?
21. mar 2011 o 09:49  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 idete von?
21. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
f1,ideme von,volala som ti :sweat_smile: dajme stretko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:,
21. mar 2011 o 11:31  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@manika77 Pristahovali sme sa sem a teraz chcem otvorit od sepetembra bilingualne jaslicky
spojene so skolkou, aby deti mali moznost stabilneho prostredia az do kym nepojdu do skoly, jedny som uz mala otv
orene v piestanoch, kde som ucila deti aj zo zahranicia, nakolko v piestanoch je ich vela.Skolku som prisposobila zahranicnemu stylu, ucili sme sa anglictinu, co uz pre dvojrocne deti- bola najoblubenejsia aktivita zo vsetkych a mali sme ju kazdy den, potom matematiku, historiu krajiny,keramika....vselico, rozne akcie, grand price,music award...bolo to vlastne nadstandartne vzdelanie a rodicia sami zasli ako sa deti uz od dvoch rokov vedia vselico naucit, bolo to super,Velmi mi to teraz chyba, ked sme sa odstahovali, strasne som si deti oblubila a a rada by som v tom pokracovala, tak som sa rozhodla, ze to urobim aj tu. Za druhe dcerka je na takyto typ zvyknuta, teraz ma ist od septembra do skolky a neviem kde ju dat, chcela by som pre nu nieco viac,tak teraz chodi do bratislavy do wonderlandu,tak uz aj kvoli nej som sa rozhodla nieco take urobit. tu.Budeme dve ucitelky, jedna je priamo z canady, obidve vieme po anglicky aj po slovensky. Cena bude vychadzat do 9 eur na cely den, otvarame dve triedy po 10 deti- junior class a big class.Zariadenie mam z byvalej skolky teraz sa len rozhodujeme na lokalite, uz sa strasne tesim, ked to otvorime :slight_smile: dufam, ze to potesi aj mamicky z galanty. :wink:
21. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 kukulele si tu?
22. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@f1 dam si este kavicku s manzelom a uz aj startujem kocik :grinning:
22. mar 2011 o 13:27  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 ahoj, mozem ta poprosit tiez mi blizsie info, cenu, podmienky a pod. do IP. Velmi dakujem. Pekny den :grinning:
23. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamicky z Galanty, ja mam 26 a dcerka ma 9 mesiacov a chodime same na prechadzky, ak by sa chcela nejaka maminka k nám pridať, ktorá tiež chodí sama von budeme rady. :o)
27. mar 2011 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krasnyanjel ahoj, poslem Ti IP, mala by som zaujem,
27. mar 2011 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, nekocikujete niektora alebo nestretavate na ihrisku moju byvalu spoluziacku Henrietu Lancz, za slobodna Steskalovu? Ma rocneho chlapceka...ak hej, dajte mi prosim na nu kontakt. Dakujem
30. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky ja by som tiež hladala nejakú parťáčku alebo parťáčky v Ga na kočikovanie prechádzky a tak :slight_smile:
31. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby neviete poradit nejaku fakt dobru koznu ambulanciu v Ga? dakujem :slight_smile:
14. apr 2011 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš