• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
@f1 a kde sidli prosim ta? :wink:
10. júl 2011 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susedka,skus pozriet DENTIK Galanta,aj dcerku tam zapisem :slight_smile:
12. júl 2011 o 13:40  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
nenajde sa tu tehulka z GA na začiatku tehu?
12. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz v nemocnici ma ordinaciu. tam kde bolo detske oddelenie, len na poschodi.
@deticky123 aj ja tam xem ist s deniskom. kedy ides?
13. júl 2011 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@f1 neviem kedy,dohodneme sa a pojdeme spolu :wink:
13. júl 2011 o 20:55  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
14. júl 2011 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: nemáte niekto skúsenosti s logopedickýmu ambulanciami v galante? referencie na p. magistry?
17. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deticky123 tak mi zisti ceny v tom dentiku :slight_smile: toje pre mna dolezite..dobra zubarka je aj ta moja, ale potrebujem ceny vediet:slight_smile:
@f1 aj ty nevies nahodou priblizne ceny za bielu lombu v stolicke? :slight_smile: alebo hocico,nech mozem porovnat... dakujem
17. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
...ked je tu uz tema zubari, tak mna dnes odmietli v Dentiku (aj maleho), ze mame skusit o polroka :( Pisal niekto, ze dobra zubarka je aj Czolleova? Ide o to, ze hladam zubara, kt. bude empaticky a chapavy k mojmu sialenemu strachu a ukludni ma, ak bude treba.
18. júl 2011 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska akoze plne maju v dentiku, ci co?
18. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...to neviem teda. Opytali sa ma aku mame zdravotku a uz to bolo. Mame vseobecnu...no manzel sa tak vytocil, ze zajtra im ide volat, co to ma znamenat. Ved predsa kvoli kazdemu lekarovi nebudeme menit zdravotnu poistovnu :unamused:
18. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz
@magdusska ahojte. ceny ma normalne. nikdy tam nenecham vela penazi! naposledy sa somnou piplala cely rok(dokonca s jednym zubom pol roka)a za tento cely rok ma to stalo asi 50euro.
:slight_smile: :slight_smile: je velmi mila. aj ja mam panicky strach a ako som pisala aj ma pohladka, milo sa sprava. velmi milucka!!! zlata doktorecka :slight_smile: :grinning:
21. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska ja si myslim ze koli veku vas nezobrali. vsade pisu ze treba ist s detmi od 2 rokou, ale Dr. ich este nexcu brat do ordinacie, a hlavne ked nemaju priblem. pretoze este nevedia spolupracovat a vacsina deti ma strach z bieleho oblecenia.... :frowning2:
21. júl 2011 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@f1 dakujem...tak sa pojdem na nu pozriet... :wink:
21. júl 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@f1 nemyslim, ze to bolo kvoli veku, kamoska tam chodi s dcerkou. Manzel tam potom volal, jemu povedali, ze novych pacientov budu brat o 2 mesiace....asi maju stanoveny nejaky pocet pacientov na jednotlive zdravotky...no neviem.
21. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska hmm. no ja tam chcem ist tiez, ale ako citam, tak sme dosli. a asi ho potom dam k czolleovej. :slight_smile: len tiez neviem ci nema plno, ked ma aj zakladnu skolu ?????
21. júl 2011 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam poradili v Dentiku, ze mame skusit doktora Vancu, hladala som ho na nete a to tiez nieco podobne ako Dentik len pri poliklinike a vola sa to Pro-dent (tusim)...
23. júl 2011 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska dr vanca si velmi chvalia,skuste :wink:
23. júl 2011 o 20:00  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@henka1 Ahoj Henka, obsadzujeme uz posledne miesta v jaslickach, posli nejaky mail, dam viac info
25. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, chcela by som vediet, ci mozeme dohodnut aj osobne stretnutie. zatial este nemam pracu. takze pak by sme mali zaujem. :slight_smile:
1. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa chcem opytyt offtopic nepoznate niekoho kto by chcel do daru dlhosrstu civavu, 5rocna sucka s papiermi po sampionoch rodicoch, velmi krasna, pritulna a cistotna, trosku pazrava :slight_smile: nasi by ju darovali, ale len do dobrych ruk, ziadnemu mnozitelovi, steniatka nech nema, z priestorovych a rodinnych dovodov, kto ma zaujem cez IP, poslem aj foto :slight_smile:
17. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niekto poradit, kde v Galante robia usg klbikov babätkam?
22. aug 2011 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky Galanta a okolie, ak mate niektora z vas chut, cas a odhodlanie stat sa laktacnou poradkynou a chceli by ste sa zucastnit kurzu Mamily pre laktacne poradkyne v NZ, dajte mi prosim vediet. Agitujem na usporiadanie kurzu v NZ a potrebujem dat vediet predbezny zaujem zdruzeniu. Este jedna malickost - kedze NZ su dokonale trhovym mestom nie je mozne /mozno niektora z vas vie, no mne sa to nepodarilo/ zohnat prenajom zadarmo, tak kurz by sa navysil o cca 8-10e nakolko najlacnejsi prenajom co som nasla bol za 240e na 6dni.
22. aug 2011 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stvura ahoj, a co ostatne podrobnosti kurzu? celkova cena...dlzka skoleni...atd...mozes mi poslat aj cez IP. dakujem.
22. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka_cz ved ciganikovci (doktor a doktorka - robia zvlast), obaja su na poliklinike, jedna na prizemiu, druhy na poschodi (co ja viem) ...ale nemaju zmluvu napr. s doverou... treba platit potom
22. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz a nevies, ci robia v urcity termin, alebo mozem prist kedykolvek?
23. aug 2011 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka_cz mali vyhradené termíny pre bábätká, neviem, či to ešte tak funguje, dobre je si tam zavolať vopred:
dr. Cigániková tel.: 031 / 780 24 41, Cigánik: 031 / 780 60 25
23. aug 2011 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka_cz maju terminy poobede, jeden v pondelok, druhy v stredu tusim, ale neviem ktory kedy...radsej si asi ozaj zavolaj :wink: to bude najistejsie
23. aug 2011 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buffinko @siss_sz dakujem vam :slight_smile:
23. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....po dlhom case som tu opat....hladam si nejaku kamaratku, s ktorou by sme sa mohli stretavat :slight_smile:
23. aug 2011 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok