• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ahojte, nevie niektora poradit, ako to je u urologa MUDr. Mokreho, co ma ordinaciu pri Bille? treba sa objednat vopred ci sa da rano rovno k nemu naklusat? :sweat_smile:
5. sep 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riana12 ahoj, mne sa mari, ze nasa pediatricka mi hovorila, ze sa tam da objednat....ale zname mi ho neodporucali. Lepsie je ist k Jancikovej na polikliniku, tam sa mozes aj objednat za poplatok 4,50 eur. Ja som tam bola s malym a bola som maximalne spokojna s jej pristupom.
12. sep 2011 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska aha, takze lepsie k dokine? a u nej sa ako dlho caka? je to nejak dlho?
12. sep 2011 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chod radsej k tej doktorke, kamoska bola u Mokreho a nebola s nim vobec spokojna. Neviem ako dlho sa caka, urcite by som tam bežala skoro rano...no ja som nas objednavala a brala nas hned (po maleho si sama vysla von, dala mu keksik a bol uplne v pohode...inak ked vidi ambulanciu spusti hrozny plac).
12. sep 2011 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska k objednavaniu ma zaujimalo, ze kolko trvalo od tvojho zavolania a objednania sa, kym ste boli s malym na vysetreni?
12. sep 2011 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminecka26 ahoj, a kde byvas? v GA? kde cca? no mne by sa tiez niekto hodil... napis mi prosim cez IP, dohodneme sa :grinning:
12. sep 2011 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riana12 jaj prepac sme sa velmi nepochopili...hned na druhy den mi dali termin
12. sep 2011 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magdusska nic sa nedeje, to je v pohode :wink:
takze to vyzera fajn, dakujem ti velmi pekne za odpovede :wink: tak som rozhodnuta, ze ked bude treba, pojdem radsej za doktorkou :slight_smile:
12. sep 2011 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riana12 aj my chodime k Dr Jancikovej,je velmi zlata,mila,mojho syna aj operovala,skoro na salu som ho mohla odprevadit(ma 10r),je velmi ustretova,ma vela pacientov,s malym dietatom je lepsie sa objednat,moj uz obsedel :wink:
13. sep 2011 o 21:13  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. sep 2011 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachelkattona dakujem..ale uz som nasla..
suseda vedla otvorila...zhoda nahod.. Pa!
15. sep 2011 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte koceny, kto vie ako to chodi ked nemas v GA nemocke zazmluvneneho lekara a chces EPI? da sa ?
15. sep 2011 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofhia pozri tuto temu, jedna baba mam fotku cenniku v prispevku... http://www.modrykonik.sk/forum/tema/porodnica-v-galante/?page=last&post=last&lastref=il
a podla noveho cennika by sa mala dat..len ta suma :confounded:
15. sep 2011 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@siss_sz diky moc, jaj no co je vela to je vela, ja som rodila v novembr. min rok , a ceny boli sice vysoke, ale ... dalo sa, a chcela som mat istotu. ale tearz sa to strasne nazbiera, ked si chces zazmluvnit lekara, otca pri porode, EPi, a nedajboze este apartman, ak niekto pracuje v GA tak to je viac ako jeho mesacny prijem :frowning2: :frowning2:
16. sep 2011 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Caute baby kolko platite, respektívne ste platili za sono, fotky zo sona a vysetrenia v Galante???
16. sep 2011 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja018 podla toho u koho :slight_smile: asi kazdy lekar ma svoj cennik... na 10.posch. v nemocke sa neplati nic (tusim iba foto zo sona 4,50 ci kolko) a 4D/3D okolo 40€...ako kde...
16. sep 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz Lebo chodim ku Pasiarovi a na prve sono idem vo štrvtok a rovno mi bolo povedane že si mam priniesť 10€ za sono. Tak ma zaujíma že kolko si vypíta keď mu poviem že chcem aj foto, a za čo všetko ešte budem platit
16. sep 2011 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja018 fuha... Pasiar ma taky cennik? :confused: som v soku ..akoze fakt... ja ze ti starsi gynekologovia nerubu take ceny... no neviem, pockaj na ine odpovede,napr. kolko platia u dr havranka alebo inych..ja to neviem povedat, ja som vtedy chodila na 10inu a este zadara vsetko :-/ ale to je asi vynimka v dnesnej dobe... :confounded:
16. sep 2011 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz Aj ja som ostala prekvapena že ma taky cenník kebyže je to sukromny lekar tak nic nepoviem. Ale aby som za každu e sono platila 10€ sa mi zda dost. No nieco v dnešnej dobe zadarmio to je vynimka :grinning:
16. sep 2011 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja018 akoze kym tibude robit sono "len" predpisanych tri razy, tak budiz... ale ked viackrat, tak ozaj :angry:
16. sep 2011 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz nemyslim si ze by mi robil iba predpisanych tri razy lebo predpis je v 10 asi26 a v 34 a ja som len v 7tt a ide my robit sono. Takze uvidim co a ako bude
16. sep 2011 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@siss_sz Dr.Csolleovu odporucam,je mojou lekarkou zo zakladnej,mam nad 30.Vobec nie je draha. :wink:
19. sep 2011 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzula89 dakujem!
19. sep 2011 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, viete náhodou či ordinuje dr, Kupcová (kožná) aj piatky??
28. sep 2011 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, no pán Dr. Pasiar má pekný cenník. Za sono ako tehulka som si zaplatila 10€ a keď som si vypitala foto ďalšie 4€. A to takto patit za keždé sono, nopekné :unamused: :angry:
3. okt 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja018 ale to nema cennik dr. pasiar, ale barigroup a urcite ti ho ani pasiar nerobil a tiez ta urcite poucili, ze nebudes platit za kazde sono, ale za prve...
vidis a takto potom vznikaju klebety... :unamused:
3. okt 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adele15 Nie nerobil mi ho pasiar ale platila som u pasiara a do dnesneho dna mi nikto nepovedal ze budem platit, ale iba za prve sono. Keď som bala na tom prvom sone bola tam aj baba v 5. mesiaci a platila tiez 10€ za sono
3. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja018 no urcite nebudes platit po kazde 10 € :grinning: to by si sa asi nedoplatila :grinning: a v konecnom dosledku by si za celu dlzku tehotenstva zacvakala viac ako v nejakom sukromnom zariadeni v BA :grinning:
ma tam vypisany cennik, treba si to tam pozriet
a platila si sice u pasiara, ale ten je "zamestnancom" dr. barana, takze peniazky zbiera baran :grinning:
4. okt 2011 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zamcanky a kocky z okolia...halo, halo...buduci rok na zaciatku roka sa predsa na velku spokojnost a moju osobnu radost uskutocni kurz laktacnych poradkyn v NZ, takze vsetky co mate zaujem si to premyslite, bolo by super ak by sme naplnili kurz (23ludi) a porozpravali sa tri vikendy o dojceni, problemoch a tak...
13. okt 2011 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adele15 ten dr.baran je ale aky obchodnik:wink:
13. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš