Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

riana12
5. sep 2011

ahojte, nevie niektora poradit, ako to je u urologa MUDr. Mokreho, co ma ordinaciu pri Bille? treba sa objednat vopred ci sa da rano rovno k nemu naklusat? 😅

magdusska
12. sep 2011

@riana12 ahoj, mne sa mari, ze nasa pediatricka mi hovorila, ze sa tam da objednat....ale zname mi ho neodporucali. Lepsie je ist k Jancikovej na polikliniku, tam sa mozes aj objednat za poplatok 4,50 eur. Ja som tam bola s malym a bola som maximalne spokojna s jej pristupom.

riana12
12. sep 2011

@magdusska aha, takze lepsie k dokine? a u nej sa ako dlho caka? je to nejak dlho?

magdusska
12. sep 2011

chod radsej k tej doktorke, kamoska bola u Mokreho a nebola s nim vobec spokojna. Neviem ako dlho sa caka, urcite by som tam bežala skoro rano...no ja som nas objednavala a brala nas hned (po maleho si sama vysla von, dala mu keksik a bol uplne v pohode...inak ked vidi ambulanciu spusti hrozny plac).

riana12
12. sep 2011

@magdusska k objednavaniu ma zaujimalo, ze kolko trvalo od tvojho zavolania a objednania sa, kym ste boli s malym na vysetreni?

sofhia
12. sep 2011

@maminecka26 ahoj, a kde byvas? v GA? kde cca? no mne by sa tiez niekto hodil... napis mi prosim cez IP, dohodneme sa 😀

magdusska
12. sep 2011

@riana12 jaj prepac sme sa velmi nepochopili...hned na druhy den mi dali termin

riana12
12. sep 2011

@magdusska nic sa nedeje, to je v pohode 😉
takze to vyzera fajn, dakujem ti velmi pekne za odpovede 😉 tak som rozhodnuta, ze ked bude treba, pojdem radsej za doktorkou 🙂

deticky123
13. sep 2011

@riana12 aj my chodime k Dr Jancikovej,je velmi zlata,mila,mojho syna aj operovala,skoro na salu som ho mohla odprevadit(ma 10r),je velmi ustretova,ma vela pacientov,s malym dietatom je lepsie sa objednat,moj uz obsedel 😉

siss_sz
14. sep 2011
henka1
15. sep 2011

@rachelkattona dakujem..ale uz som nasla..
suseda vedla otvorila...zhoda nahod.. Pa!

sofhia
15. sep 2011

ahojte koceny, kto vie ako to chodi ked nemas v GA nemocke zazmluvneneho lekara a chces EPI? da sa ?

siss_sz
15. sep 2011

@sofhia pozri tuto temu, jedna baba mam fotku cenniku v prispevku... https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-v-galante/
a podla noveho cennika by sa mala dat..len ta suma 😖

sofhia
16. sep 2011

@siss_sz diky moc, jaj no co je vela to je vela, ja som rodila v novembr. min rok , a ceny boli sice vysoke, ale ... dalo sa, a chcela som mat istotu. ale tearz sa to strasne nazbiera, ked si chces zazmluvnit lekara, otca pri porode, EPi, a nedajboze este apartman, ak niekto pracuje v GA tak to je viac ako jeho mesacny prijem ☹ ☹

jaja018
16. sep 2011

Caute baby kolko platite, respektívne ste platili za sono, fotky zo sona a vysetrenia v Galante???

siss_sz
16. sep 2011

@jaja018 podla toho u koho 🙂 asi kazdy lekar ma svoj cennik... na 10.posch. v nemocke sa neplati nic (tusim iba foto zo sona 4,50 ci kolko) a 4D/3D okolo 40€...ako kde...

jaja018
16. sep 2011

@siss_sz Lebo chodim ku Pasiarovi a na prve sono idem vo štrvtok a rovno mi bolo povedane že si mam priniesť 10€ za sono. Tak ma zaujíma že kolko si vypíta keď mu poviem že chcem aj foto, a za čo všetko ešte budem platit

siss_sz
16. sep 2011

@jaja018 fuha... Pasiar ma taky cennik? 😕 som v soku ..akoze fakt... ja ze ti starsi gynekologovia nerubu take ceny... no neviem, pockaj na ine odpovede,napr. kolko platia u dr havranka alebo inych..ja to neviem povedat, ja som vtedy chodila na 10inu a este zadara vsetko :-/ ale to je asi vynimka v dnesnej dobe... 😖

jaja018
16. sep 2011

@siss_sz Aj ja som ostala prekvapena že ma taky cenník kebyže je to sukromny lekar tak nic nepoviem. Ale aby som za každu e sono platila 10€ sa mi zda dost. No nieco v dnešnej dobe zadarmio to je vynimka 😀

siss_sz
16. sep 2011

@jaja018 akoze kym tibude robit sono "len" predpisanych tri razy, tak budiz... ale ked viackrat, tak ozaj 😠

jaja018
16. sep 2011

@siss_sz nemyslim si ze by mi robil iba predpisanych tri razy lebo predpis je v 10 asi26 a v 34 a ja som len v 7tt a ide my robit sono. Takze uvidim co a ako bude

zuzula89
19. sep 2011

@siss_sz Dr.Csolleovu odporucam,je mojou lekarkou zo zakladnej,mam nad 30.Vobec nie je draha. 😉

siss_sz
19. sep 2011

@zuzula89 dakujem!

duska88
28. sep 2011

Ahojte, viete náhodou či ordinuje dr, Kupcová (kožná) aj piatky??

jaja018
3. okt 2011

Caute baby, no pán Dr. Pasiar má pekný cenník. Za sono ako tehulka som si zaplatila 10€ a keď som si vypitala foto ďalšie 4€. A to takto patit za keždé sono, nopekné 😒 😠

adele15
3. okt 2011

@jaja018 ale to nema cennik dr. pasiar, ale barigroup a urcite ti ho ani pasiar nerobil a tiez ta urcite poucili, ze nebudes platit za kazde sono, ale za prve...
vidis a takto potom vznikaju klebety... 😒

jaja018
3. okt 2011

@adele15 Nie nerobil mi ho pasiar ale platila som u pasiara a do dnesneho dna mi nikto nepovedal ze budem platit, ale iba za prve sono. Keď som bala na tom prvom sone bola tam aj baba v 5. mesiaci a platila tiez 10€ za sono

adele15
4. okt 2011

@jaja018 no urcite nebudes platit po kazde 10 € 😀 to by si sa asi nedoplatila 😀 a v konecnom dosledku by si za celu dlzku tehotenstva zacvakala viac ako v nejakom sukromnom zariadeni v BA 😀
ma tam vypisany cennik, treba si to tam pozriet
a platila si sice u pasiara, ale ten je "zamestnancom" dr. barana, takze peniazky zbiera baran 😀

stvura
13. okt 2011

Zamcanky a kocky z okolia...halo, halo...buduci rok na zaciatku roka sa predsa na velku spokojnost a moju osobnu radost uskutocni kurz laktacnych poradkyn v NZ, takze vsetky co mate zaujem si to premyslite, bolo by super ak by sme naplnili kurz (23ludi) a porozpravali sa tri vikendy o dojceni, problemoch a tak...

siss_sz
13. okt 2011

@adele15 ten dr.baran je ale aky obchodnik😉