• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
@lenik3 ahoj,bývame v Sladkovicove už 4 roky,vlastne ja som sa pristahovala,manžel je odtialto,mám 2 deti,dcéra 4 roky syn 2 roky,ak chces môžme najprv takto pokecat a neskor stretnúť emoticon
23. jún 2012 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata1001 ahoj,ja som nezávisla kozmeticka poradkyna Mary Kay,poskytujem bezplatne kozmeticke poradenstvo a ošetrenie,kludne sa ozvite kto by mal zaujem emoticon som zo Sladkovicova,príchod do Ga a okolia pre mňa nie je problém.
26. jún 2012 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata1001 robim plienkove torty.
26. jún 2012 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoojte ženy ja som zo Serede emoticon
26. jún 2012 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja018 ja akurat rozmyšlam že odidem odtial,lebo kym urobim preventivku tak cely den v prdeli,a u dr. ktory ma všetko v ambulancii a vie to urobit za pol hodku..u nas začal ordinovat nejaky mlady novy..tiež je aj v Galante Jeniček tak nejak ..vraj 20e prvy poplatok a potom už nič..len sa rozhybat emoticon emoticon emoticon emoticon
26. jún 2012 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursul ja som z GA a chodim k Janickovi do Serede emoticon
26. jún 2012 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@riana12 ano??? a si spokojna??? emoticon
26. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som sa len nedavno pristahovala do serede a rada by som s niejakou v mojom veku pokecala a tak najde sa tu nejaka taka mamina? emoticon
26. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursul ano, zatial maximalne spokojna emoticon
26. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ursul Janicek ano,velmi si ho chvalia
26. jún 2012 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
26. jún 2012 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursul aj ja som z GA a chodim k nemu... a tiez 100% spokojnost emoticon
26. jún 2012 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ursul Ahoj ja som akurát dva mesiace po porode. Mesiac pred tym som bola v nemocnici. Takže už viem kto je aký doktor. Co sa týka janicka ten je super. Sice ma nerodil ale jediný sa zaujímal o stav pacientov. Hoci kedy dobehol sa spýtať pacientiek ci je všetko ok. Nikdo iný to nerobil. A Co sa týka vysetreni maximálne ohľaduplný.
27. jún 2012 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@marcellka32 dakujem...ozvem sa...ja by som skor potrebovala pečenu tortu ako plienkovu...plienky uz nenosime... emoticon
28. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mata1001 veď vlastne ani tá pečena nie je problém,svokra pecie,ale len gulate torty.
28. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marcellka32 dakujem ale chcem nejaku inu...nie gulatu...ja piect viem,ale neviem ich pekne ozdobit...to je u mna jediny problem...
28. jún 2012 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata1001 hladas cuukrarku v GA, co pecie torty? skusala si www.tortyodmamy.sk ?
4. aug 2012 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@siss_sz dakujem,ale uz je to neaktualne...nasla som blizko Ga cukrarku a torta bola uzasna, a chutna-podla mojich predstav... emoticon
5. aug 2012 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. aug 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
RC BAMBULKOVO chysta pre Vas opat skvelu burzu oblecenia 14.9. od 9 do 18, zber satstva tyzden predtym v Bambulkove, viac info mailom bambulkovo@szm.sk urcite sa zucastnite, na tej minulej bol obrovsky uspech.
1. sep 2012 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas, poradte mi nejaku dobru a lacnu zubarku v GA, co berie aj ZP Dovera emoticon dikyemoticon emoticon
11. sep 2012 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, zajtra burza, bola som v centre a je tam neurekom veci, na darovanie asi 10 mechov a na predaj obrovske mnozstva krasnych veci a za super ceny, oplati sa prist pozriet do Bambulkova!!! vyborne si nakupite
13. sep 2012 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka83 bola som aj ja pozriet a dost ma to aj sklamalo. niektore ceny super ale niektore ze katastrofalne a hlavne za nieco co bolo strasne spinave. a hlavne ma sklamal jednej mamicky pristup k detom co tam boli.
17. sep 2012 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelin116 tak to ma velmi mrzi :( zial, my v Bambulkove nevieme ovplyvnit ake ceny si mamicky daju a stav veci, ale mozeme kontrolovat, ci nieco nie je spinave...Co mam zatial spatnu vazbu, velmi vela mamiciek si vyborne nakupilo, boli tam aj uplne nove a znackove veci za par euri, len sa bolo treba popozerat a hladat medzi tym, iste, burza je styl predaja, ktory nevyhovuje kazdemu. AKy pristup mala ta mamicka? Priamo v centre bola jedna pani, co tam deticky strazila, aby si maminy mohli nakupit, len mozno Vam nesprostredkovali tuto informaciu, ze sa tam niekto s detmi pohra. Kazdopadne, je mi luto, ze si bola sklamana, nic si si teda ani nekupila?
17. sep 2012 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka83 no o tom sme nevedeli a nikto nam nic nepovedal ako to tam vlastne funguje nakolko sme tam boli prvy krat. a bolo tam viacej dediciek a ta mamicka im furt nieco vytrhla z ruky a hned ukladala naspat a deti plakali.aj moja mala nieco v rukach a vedela som od kial to ma a vratila by som to naspat ked by sme sli prec.no nepacil sa mi jej pristup.no nevadi nabuduce budeme vediet.
no nekupila som nic bud nam vsetko bolo malicke alebo spinave.ale urcite prideme sa pohrat do bambulkova velmi radi..pacila sa nam trieda na hrajnie.
nebude teraz nieco zaujiave v bambulkove?
17. sep 2012 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rada by som Vas pozvala v mene Bambulkova na super akciu, ta pani, co to bude viest, je uplne uzasna, ma odborne vzdelanie, sprevadza priamo pri porode mamicky, robi aj poradenstvo pri dojceni a podujala sa urobit seriu prednasok u nas, vstup je volny, ak by bol zaujem aj cvicenie pre tehulky emoticon
Rodinné centrum Bambuľkovo v Galante
Vás pozýva
na skvelú prednášku a diskusiu

VŠETKO O TEHOTENSTVE A PôRODE

s
certifikovanou dulou/sprevádzajúcou mamičky pri pôrode/ a laktačnou poradkyňou
Mgr. Irenou Dobrovolnou

21.septembra od 14.30 do 17.hodiny

TEŠÍME SA NA VÁS!!!

Môžete sa pýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma, trápi, teší...

Info: 0907 447 715

Nájdete nás v budove jedálne Základnej školy Z.Kodálya, na Švermovej ulici, pri sídlisku Hanza
17. sep 2012 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelin116 tak to ma velmi mrzi, nabuduce, dame vediet nejako na dvere, ze strazenie je zabezpecene emoticon a budeme zvlast prizvukovat cistotu veci emoticon
17. sep 2012 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinka83 super ..tak sa tesim na buducu burzu
17. sep 2012 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelin116 urcite sa pridte do Bambulkova pohrat, chodi tam vela skvelych mamiciek a baby, co tam strazia deticky a hraju sa s nimi to vyborne vedia a deticky su tam v spolocnosti inych stastne ako blchy, robime hudobnu skolku, rozne akcie, prednasky, cvicenie s detickami, tvorive dielne.... pridaj sa na stranku FB - sme tam ako RC Bambulkovo a tam najdes kopec noviniek, co bude a tak emoticon
17. sep 2012 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucinka83 no na fb som neni a na stranke su iba od juna akcie.tak to je super..skoda ze uz nebyvame v ga inak by som tam bola kazdy den
17. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš