Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

marcellka32
23. jún 2012

@lenik3 ahoj,bývame v Sladkovicove už 4 roky,vlastne ja som sa pristahovala,manžel je odtialto,mám 2 deti,dcéra 4 roky syn 2 roky,ak chces môžme najprv takto pokecat a neskor stretnúť 🙂

marcellka32
26. jún 2012

@mata1001 ahoj,ja som nezávisla kozmeticka poradkyna Mary Kay,poskytujem bezplatne kozmeticke poradenstvo a ošetrenie,kludne sa ozvite kto by mal zaujem 🙂 som zo Sladkovicova,príchod do Ga a okolia pre mňa nie je problém.

marcellka32
26. jún 2012

@mata1001 robim plienkove torty.

ursul
26. jún 2012

ahoojte ženy ja som zo Serede 😀

ursul
26. jún 2012

@jaja018 ja akurat rozmyšlam že odidem odtial,lebo kym urobim preventivku tak cely den v prdeli,a u dr. ktory ma všetko v ambulancii a vie to urobit za pol hodku..u nas začal ordinovat nejaky mlady novy..tiež je aj v Galante Jeniček tak nejak ..vraj 20e prvy poplatok a potom už nič..len sa rozhybat 😀 😀 😀 😀

riana12
26. jún 2012

@ursul ja som z GA a chodim k Janickovi do Serede 🙂

ursul
26. jún 2012

@riana12 ano??? a si spokojna??? 🙂

ani_sama_neviem
26. jún 2012

ahojte ja som sa len nedavno pristahovala do serede a rada by som s niejakou v mojom veku pokecala a tak najde sa tu nejaka taka mamina? 🙂

riana12
26. jún 2012

@ursul ano, zatial maximalne spokojna 🙂

trish31
26. jún 2012

@ursul Janicek ano,velmi si ho chvalia

siss_sz
26. jún 2012

@ursul aj ja som z GA a chodim k nemu... a tiez 100% spokojnost 😉

jaja018
27. jún 2012

@ursul Ahoj ja som akurát dva mesiace po porode. Mesiac pred tym som bola v nemocnici. Takže už viem kto je aký doktor. Co sa týka janicka ten je super. Sice ma nerodil ale jediný sa zaujímal o stav pacientov. Hoci kedy dobehol sa spýtať pacientiek ci je všetko ok. Nikdo iný to nerobil. A Co sa týka vysetreni maximálne ohľaduplný.

mata1001
28. jún 2012

@marcellka32 dakujem...ozvem sa...ja by som skor potrebovala pečenu tortu ako plienkovu...plienky uz nenosime... 🙂

marcellka32
28. jún 2012

@mata1001 veď vlastne ani tá pečena nie je problém,svokra pecie,ale len gulate torty.

mata1001
28. jún 2012

@marcellka32 dakujem ale chcem nejaku inu...nie gulatu...ja piect viem,ale neviem ich pekne ozdobit...to je u mna jediny problem...

siss_sz
4. aug 2012

@mata1001 hladas cuukrarku v GA, co pecie torty? skusala si www.tortyodmamy.sk ?

mata1001
5. aug 2012

@siss_sz dakujem,ale uz je to neaktualne...nasla som blizko Ga cukrarku a torta bola uzasna, a chutna-podla mojich predstav... 🙂

siss_sz
5. aug 2012

@mata1001 😀 ok... 😉

siss_sz
1. sep 2012

RC BAMBULKOVO chysta pre Vas opat skvelu burzu oblecenia 14.9. od 9 do 18, zber satstva tyzden predtym v Bambulkove, viac info mailom bambulkovo@szm.sk urcite sa zucastnite, na tej minulej bol obrovsky uspech.

siss_sz
11. sep 2012

prosim vas, poradte mi nejaku dobru a lacnu zubarku v GA, co berie aj ZP Dovera 😖 diky🙂 😖

lucinka83
13. sep 2012

baby, zajtra burza, bola som v centre a je tam neurekom veci, na darovanie asi 10 mechov a na predaj obrovske mnozstva krasnych veci a za super ceny, oplati sa prist pozriet do Bambulkova!!! vyborne si nakupite

evelin116
17. sep 2012

@lucinka83 bola som aj ja pozriet a dost ma to aj sklamalo. niektore ceny super ale niektore ze katastrofalne a hlavne za nieco co bolo strasne spinave. a hlavne ma sklamal jednej mamicky pristup k detom co tam boli.

lucinka83
17. sep 2012

@evelin116 tak to ma velmi mrzi :( zial, my v Bambulkove nevieme ovplyvnit ake ceny si mamicky daju a stav veci, ale mozeme kontrolovat, ci nieco nie je spinave...Co mam zatial spatnu vazbu, velmi vela mamiciek si vyborne nakupilo, boli tam aj uplne nove a znackove veci za par euri, len sa bolo treba popozerat a hladat medzi tym, iste, burza je styl predaja, ktory nevyhovuje kazdemu. AKy pristup mala ta mamicka? Priamo v centre bola jedna pani, co tam deticky strazila, aby si maminy mohli nakupit, len mozno Vam nesprostredkovali tuto informaciu, ze sa tam niekto s detmi pohra. Kazdopadne, je mi luto, ze si bola sklamana, nic si si teda ani nekupila?

evelin116
17. sep 2012

@lucinka83 no o tom sme nevedeli a nikto nam nic nepovedal ako to tam vlastne funguje nakolko sme tam boli prvy krat. a bolo tam viacej dediciek a ta mamicka im furt nieco vytrhla z ruky a hned ukladala naspat a deti plakali.aj moja mala nieco v rukach a vedela som od kial to ma a vratila by som to naspat ked by sme sli prec.no nepacil sa mi jej pristup.no nevadi nabuduce budeme vediet.
no nekupila som nic bud nam vsetko bolo malicke alebo spinave.ale urcite prideme sa pohrat do bambulkova velmi radi..pacila sa nam trieda na hrajnie.
nebude teraz nieco zaujiave v bambulkove?

lucinka83
17. sep 2012

rada by som Vas pozvala v mene Bambulkova na super akciu, ta pani, co to bude viest, je uplne uzasna, ma odborne vzdelanie, sprevadza priamo pri porode mamicky, robi aj poradenstvo pri dojceni a podujala sa urobit seriu prednasok u nas, vstup je volny, ak by bol zaujem aj cvicenie pre tehulky 🙂
Rodinné centrum Bambuľkovo v Galante
Vás pozýva
na skvelú prednášku a diskusiu

VŠETKO O TEHOTENSTVE A PôRODE

s
certifikovanou dulou/sprevádzajúcou mamičky pri pôrode/ a laktačnou poradkyňou
Mgr. Irenou Dobrovolnou

21.septembra od 14.30 do 17.hodiny

TEŠÍME SA NA VÁS!!!

Môžete sa pýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma, trápi, teší...

Info: 0907 447 715

Nájdete nás v budove jedálne Základnej školy Z.Kodálya, na Švermovej ulici, pri sídlisku Hanza

lucinka83
17. sep 2012

@evelin116 tak to ma velmi mrzi, nabuduce, dame vediet nejako na dvere, ze strazenie je zabezpecene 🙂 a budeme zvlast prizvukovat cistotu veci 🙂

evelin116
17. sep 2012

@lucinka83 super ..tak sa tesim na buducu burzu

lucinka83
17. sep 2012

@evelin116 urcite sa pridte do Bambulkova pohrat, chodi tam vela skvelych mamiciek a baby, co tam strazia deticky a hraju sa s nimi to vyborne vedia a deticky su tam v spolocnosti inych stastne ako blchy, robime hudobnu skolku, rozne akcie, prednasky, cvicenie s detickami, tvorive dielne.... pridaj sa na stranku FB - sme tam ako RC Bambulkovo a tam najdes kopec noviniek, co bude a tak 🙂

evelin116
17. sep 2012

@lucinka83 no na fb som neni a na stranke su iba od juna akcie.tak to je super..skoda ze uz nebyvame v ga inak by som tam bola kazdy den