• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ozaj snilko, vdaka za pozvanie :grinning:
24. jan 2007 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne som chcela napísať, že či sa hlásiš na návštevu? :sunglasses: :grinning:
24. jan 2007 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certica, ano ba :grinning:

snilko, barunka mi akurat napisala nazov vasej dedinky, tak idem na stranku reality a kuknem, ci neponukaju nejaky domcicek :wink:
24. jan 2007 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixka máme veľkú záhradu, predám a môžete postaviť hneď za nami :grinning:
24. jan 2007 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo, lenze stavanie dlho trva a ja chcem byt pri vas frisko :grinning: :wink:
24. jan 2007 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeeej budeme mať návštevu?? to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mixka, len aby si potom nezostala šokovaná, keď to uvidíš na foto. kukni si www stránku, je to názov dediny, tu akoby zastal vývoj, dokonca aj v potravinách je tu obmedzený výber. A pre detičky takmer nič.
24. jan 2007 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
náhodou máme nové detské ihrisko...už začíname napredovať, aj bankomat už máme :grinning:
ok, mrknem, ale nerozmyslim, ste pre mna silne lakadlo :wink:
ja mam rodinu v Šale, ale neboli sme tam dost dlho
24. jan 2007 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam, ze je ten bankomat aspon tatrabanky, ked tam mame ucet :grinning:
24. jan 2007 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z velmi biednej ponuky som si nakoniec vybrala :slight_smile: http://www.reality.sk/Zakazka.aspx?IDZak=1187-000324
24. jan 2007 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixka ee, ľudová. a večne nemá peniaze :slight_smile:

inak, aby ste vedeli, môj manžel len príde domov a hneď sa tu všetko obráti naopak. najprv zakopne na schodoch a spraví taký buchot, akoby padla bomba, rozjaší mi decko, ktoré už má dávno spať, položí predo mňa nátierku, bagetu a papriku, nožík nikde a nakoniec ma ešte drzo vykopne od počítača.
24. jan 2007 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, zabi ho, ulavi sa ti :grinning: :wink:
24. jan 2007 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixka, čo myslíš, prečo teraz sedím za pc???? :grinning: :grinning: :grinning: (ešte neposielajte políciu, ešte len začína večerať, kým zomrie, tak to ešte chvíľku potrvá :slight_smile: )
24. jan 2007 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. jan 2007 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no, nezabralo, už došiel :grinning: :grinning:
24. jan 2007 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ho klofnes nabuduce :grinning:
24. jan 2007 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az po dalsom stretku :grinning:
24. jan 2007 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj ano, ved kto by ju aj s malou doviezol a odviezol :wink:
24. jan 2007 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
veru, certica, ešteže mi to pripomínaš, kto by nás potom hodil domov :grinning: :grinning:
ale už ho musím pustiť, inak ma asi vyhodí vlastnoručne. ale ja sa zavriem do kúpeľky a nechám ho napospas dračici v postieľke. len dúfam, že sa to neskončí ako naposledy (dolámanou postieľkou...)
dobrú noc baby.
24. jan 2007 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez som na odchode, tak sladke sny :slight_smile:
24. jan 2007 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz tiez koncim, majte sa a pekne sny vsetkym :wink: hlavne simi kludny a dlllhy spanok :wink:
24. jan 2007 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...jeziis baby tusim sa prestahjujem aj ja do tej vasej dedinky-tam je to tusim sialenejsie nez unás na sidlisku :grinning:
Co sa týka toho stretka-to materske centrum je otvorene v pondelok,stredu,stvrtok od 8.30-12.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: vstupne 30sk pre celu rodinu.
Takze stretko ako? kedy? kde? :grinning:
Barunka este ho nezabijaj, este sa ti zide, uvidis :grinning:
A ten môj, no on je uplne mimo,kaslem nan. chudenem a v lete rozhodim siete inde :grinning:
25. jan 2007 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sandri, ja stále nechápem, čo chceš chudnúť. Ja zíram na tie fotky a nič také, čo by sa dalo zhodiť nevidím... Jedine ak by si Emku položila do postieľky a myslela také chudnutie :grinning: :grinning:

otvorené je to ráno, to by nás aspoň bus vzal aj nazad :grinning: :grinning: ešte počkáme snilka a siminu a dohodneme.
snilko je momentálne u gyn, máme za sebou adrenálinové ráno. o 8,30 som k nej šlapala aj so simi pomôcť hľadať kartičku poistenca a nenašli sme. tak šla skúsiť šťastie bez toho :grinning: tie naše decká majú úchylky, paťko je na zdravotné kartičky, Simi na všetko, čím sa dá platiť. :grinning:
25. jan 2007 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeej :grinning: vy tam mate teda veselo--ja sa nudím jak svina :grinning: za po obede ideme von, mala si uz ocká pretiera, zíva..ale aby zaspala to nie..jedine pri cecku na rukach :grinning:
Pockaj a uvidís , z coho musím schudnut.... :grinning: od pasa dole som ako slon :grinning:
25. jan 2007 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sandri, neverím :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj, dnes sme tu mali aj policajtov, spolu s poriadkovou službou robili s niekým poriadok a keď sme prechádzali okolo, policajti akurát hupsli do auta a skoro nás prevalcovali. A pol dediny malo scénu namiesto telky :slight_smile:
inak, vy tam máte v GA aspoň obchody, kde v potravinách aj niečo majú. Ja som dnes chcela kúpiť jogurty, ale zasa len samé nízkotučné... :confounded:
26. jan 2007 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Noo mame obchody veru-moj naj je tesco :grinning: chodim tam kávickovat :grinning: .
Tak - vies to je dedina pri Ga- ja som chvilu byvala vo Vozokanoch- co ti poviem, hrôza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ver mi-ale od dnes idem cvicit kalanetiku :grinning:
27. jan 2007 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja sa chystám v utorok do Galanty, idem do nemocnice na ultrazvuk a ak bude čas skočím si do Tesca. Možno prehovorím aj barunku :grinning:
27. jan 2007 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vidís- prehovor a stretneme sa :grinning:
27. jan 2007 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sandri, tak tesco by som brala aj tu u nás, asi začnem podnikať. ale to by som tu radšej otvorila mekáč, aj včera si tu surfujem a provokačne mi behá reklama na mcdonald :slight_smile:
barunka by aj išla, len neviem ako by zvládlo moje zlaté dieťatko jej nenávisť ku kočíku :slight_smile:
27. jan 2007 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok