• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ozaj snilko, vdaka za pozvanie emoticon
24. jan 2007 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne som chcela napísať, že či sa hlásiš na návštevu? emoticon emoticon
24. jan 2007 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certica, ano ba emoticon

snilko, barunka mi akurat napisala nazov vasej dedinky, tak idem na stranku reality a kuknem, ci neponukaju nejaky domcicek emoticon
24. jan 2007 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mixka máme veľkú záhradu, predám a môžete postaviť hneď za nami emoticon
24. jan 2007 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo, lenze stavanie dlho trva a ja chcem byt pri vas frisko emoticon emoticon
24. jan 2007 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor jeeej budeme mať návštevu?? to je super emoticon emoticon emoticon emoticon
mixka, len aby si potom nezostala šokovaná, keď to uvidíš na foto. kukni si www stránku, je to názov dediny, tu akoby zastal vývoj, dokonca aj v potravinách je tu obmedzený výber. A pre detičky takmer nič.
24. jan 2007 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
náhodou máme nové detské ihrisko...už začíname napredovať, aj bankomat už máme emoticon
ok, mrknem, ale nerozmyslim, ste pre mna silne lakadlo emoticon
ja mam rodinu v Šale, ale neboli sme tam dost dlho
24. jan 2007 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam, ze je ten bankomat aspon tatrabanky, ked tam mame ucet emoticon
24. jan 2007 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z velmi biednej ponuky som si nakoniec vybrala emoticon http://www.reality.sk/Zakazka.aspx?IDZak=1187-000324
24. jan 2007 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor mixka ee, ľudová. a večne nemá peniaze emoticon

inak, aby ste vedeli, môj manžel len príde domov a hneď sa tu všetko obráti naopak. najprv zakopne na schodoch a spraví taký buchot, akoby padla bomba, rozjaší mi decko, ktoré už má dávno spať, položí predo mňa nátierku, bagetu a papriku, nožík nikde a nakoniec ma ešte drzo vykopne od počítača.
24. jan 2007 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, zabi ho, ulavi sa ti emoticon emoticon
24. jan 2007 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor mixka, čo myslíš, prečo teraz sedím za pc???? emoticon emoticon emoticon (ešte neposielajte políciu, ešte len začína večerať, kým zomrie, tak to ešte chvíľku potrvá emoticon )
24. jan 2007 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. jan 2007 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor no, nezabralo, už došiel emoticon emoticon
24. jan 2007 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ho klofnes nabuduce emoticon
24. jan 2007 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az po dalsom stretku emoticon
24. jan 2007 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj ano, ved kto by ju aj s malou doviezol a odviezol emoticon
24. jan 2007 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor veru, certica, ešteže mi to pripomínaš, kto by nás potom hodil domov emoticon emoticon
ale už ho musím pustiť, inak ma asi vyhodí vlastnoručne. ale ja sa zavriem do kúpeľky a nechám ho napospas dračici v postieľke. len dúfam, že sa to neskončí ako naposledy (dolámanou postieľkou...)
dobrú noc baby.
24. jan 2007 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez som na odchode, tak sladke sny emoticon
24. jan 2007 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz tiez koncim, majte sa a pekne sny vsetkym emoticon hlavne simi kludny a dlllhy spanok emoticon
24. jan 2007 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...jeziis baby tusim sa prestahjujem aj ja do tej vasej dedinky-tam je to tusim sialenejsie nez unás na sidlisku emoticon
Co sa týka toho stretka-to materske centrum je otvorene v pondelok,stredu,stvrtok od 8.30-12.00 emoticon vstupne 30sk pre celu rodinu.
Takze stretko ako? kedy? kde? emoticon
Barunka este ho nezabijaj, este sa ti zide, uvidis emoticon
A ten môj, no on je uplne mimo,kaslem nan. chudenem a v lete rozhodim siete inde emoticon
25. jan 2007 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sandri, ja stále nechápem, čo chceš chudnúť. Ja zíram na tie fotky a nič také, čo by sa dalo zhodiť nevidím... Jedine ak by si Emku položila do postieľky a myslela také chudnutie emoticon emoticon

otvorené je to ráno, to by nás aspoň bus vzal aj nazad emoticon emoticon ešte počkáme snilka a siminu a dohodneme.
snilko je momentálne u gyn, máme za sebou adrenálinové ráno. o 8,30 som k nej šlapala aj so simi pomôcť hľadať kartičku poistenca a nenašli sme. tak šla skúsiť šťastie bez toho emoticon tie naše decká majú úchylky, paťko je na zdravotné kartičky, Simi na všetko, čím sa dá platiť. emoticon
25. jan 2007 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeej emoticon vy tam mate teda veselo--ja sa nudím jak svina emoticon za po obede ideme von, mala si uz ocká pretiera, zíva..ale aby zaspala to nie..jedine pri cecku na rukach emoticon
Pockaj a uvidís , z coho musím schudnut.... emoticon od pasa dole som ako slon emoticon
25. jan 2007 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sandri, neverím emoticon emoticon emoticon
ozaj, dnes sme tu mali aj policajtov, spolu s poriadkovou službou robili s niekým poriadok a keď sme prechádzali okolo, policajti akurát hupsli do auta a skoro nás prevalcovali. A pol dediny malo scénu namiesto telky emoticon
inak, vy tam máte v GA aspoň obchody, kde v potravinách aj niečo majú. Ja som dnes chcela kúpiť jogurty, ale zasa len samé nízkotučné... emoticon
26. jan 2007 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Noo mame obchody veru-moj naj je tesco emoticon chodim tam kávickovat emoticon .
Tak - vies to je dedina pri Ga- ja som chvilu byvala vo Vozokanoch- co ti poviem, hrôza emoticon
Ver mi-ale od dnes idem cvicit kalanetiku emoticon
27. jan 2007 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja sa chystám v utorok do Galanty, idem do nemocnice na ultrazvuk a ak bude čas skočím si do Tesca. Možno prehovorím aj barunku emoticon
27. jan 2007 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vidís- prehovor a stretneme sa emoticon
27. jan 2007 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sandri, tak tesco by som brala aj tu u nás, asi začnem podnikať. ale to by som tu radšej otvorila mekáč, aj včera si tu surfujem a provokačne mi behá reklama na mcdonald emoticon
barunka by aj išla, len neviem ako by zvládlo moje zlaté dieťatko jej nenávisť ku kočíku emoticon
27. jan 2007 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš