• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
@lucinka83 no a nemam tlaciaren a to asi treba potom zobrat spolu aj tie tlCIVA CI? vobec neviem ako to chodi..uz si mi poslala mailom podminky a aj ostatne veci len ten kod neviem aky je treba
19. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelin116 tak sa rozhodlo ide sa do blavy....
19. nov 2012 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka1910 tak nabuduce..a pojdem aj vo svrtok
19. nov 2012 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evelin116 ja som chcela ist v stredu ale maly je chory ma hnacky tak neviem....uvidime ci ideme aj do tej blavy emoticon
19. nov 2012 o 17:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka1910 dnes sme boli v bambulkove a mala si to uzila
28. nov 2012 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievcata prosim vas ake mate skusenosti s dentik v GA, mame poistovnu Dovera .... ako je to tam s platbami a tak celkovo dakujem za info...
30. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evelin116 ahojky,....my sme sa dneska vratili od nasich....to je fajn ked si to tam uzila...aj ja sa chystam len neviem kedy.... emoticon
2. dec 2012 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka1910 ideme na mikulasa
2. dec 2012 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelin116 aj bude nieco v ten den?
3. dec 2012 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka1910 mikulas tam bude a treba si ist do predu zaplatit balicek. da sa do zajtra do 9.30 tusim
3. dec 2012 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelin116 no isli by sme ale maly je zas chorucky...takze nic z toho nebude emoticon
4. dec 2012 o 13:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj, ja som z Kosut a tiez je to bohom zabudnuta dedinka emoticon a ked este mas zaujem o nalepky z billi tak mozem darovat!
12. dec 2012 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jarna burza v RC Bambuľkovo emoticon
27. jan 2013 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, viete mi poradit co to o skolkach v GA? pripadne napisat vase nazory, na jednotlive skolky? hlavne budem potrebovat speci stravu, mate s tym niekto skuenosti? diky. S.
15. feb 2013 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mamičky späť do práce aj vďaka Bambuľkovu a nadácii Pontis 

S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podarilo vyhrať projekt, vďaka ktorému Vám môžeme zabezpečiť bezplatný kurz, ktorého náplňou bude osvojenie si počítačových zručností a práce s programami ako MS WORD, MS EXCELL, MS OUTLOOK, MS WINDOWS, odborní lektori Vás naučia ako si vypracovať správne životopis, ako uspieť na pohovoroch do práce, precvičíte si modelové situácie...
1. stretnutie 13.4. od 9hod.
VIAC INFO NA PLAGáTE čoskoro 
Projekt je realizovaný z prostriedkov pochádzajúcich z nadačného fondu Accenture, ktoré spravuje Nadácia Pontis!
16. mar 2013 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sľúbený plagát o kurze emoticon
20. mar 2013 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, my sme tiez z Galanty, ved ma niektore poznate,vsak?emoticon
Mam krpca s downovym syndromom, chcela by som ho integrovat do skolky...tak sa obraciam na vas,ci nepoznate skolku v galante,alebo v okoli /auto mame/ kde je integrovane nejake dieta s postihnutim,alebo kde byva menej deti v skolke...maly potrebuje trochu viacej opatery zo strany uciteliek...viete mi poradit?dakujem Tana
24. mar 2013 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tanaja skus sa aj tu spytat..tu sa mi zda ze chod veeeelmi malo ludi uz emoticon http://www.modrykonik.sk/skupina/145/
24. mar 2013 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mamičky chcem sa opytat a dat vediet , ak mate problem co s detickami cez prazdniny emoticon , alebo si niekam odbehnut ku kadernicke, tak mozem postrazit emoticon aj skolakov nakolko mam tiez prvacika emoticon ;) blizsie info cez IP ahojte Maca
26. jún 2013 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridavam skusenost s Mudr Cornel Toma Vancu - zubar v Galante. Bola som s 2,5 r dietatom, bol velmi prijemny,nenasilny a kamaratsky. Mala ma kazy,ku ktorym sa vyjadril,ze ak ju budu zuby boliet,az vtedy bude robit zakrok - umrtvit,vybrat, nepouziva sedaciu ani narkozu,co je pre mna rozhodujuce. Boli sme predtym v Ba u jednej zubarky,odporucania na nu som nasla na nete. Bola mila,prijemna a vyznala sa,ale mne sa nepacilo jej radikalne riesenie - celkova anesteza a 4 zuby von alebo 2x sedacia po dva zuby von. To pisem len na porovnanie,aby si kazdy vybral,co mu viac vyhovujeemoticon mozno prispevkom niekomu pomozem...
1. aug 2013 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravím všetkych, ja by som sa chcela spýtať na dobrú logopedičku v Galante, a poprípade číslo kvôli objednaniu, naša zo Šale nesadla mojej dcére, odmietala povedať čo i len slovo, so synom nebol problém. ďakujem
20. aug 2013 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka1910 ahoj ivka a presne z kade pochádzaš? pisala si že z okresu Veľký Krtíš, lebo ja pochádzam práve z tade. Ale momentálne bývam v Matúškove.
21. okt 2013 o 10:54  •  čaká bábätko, termín má v júli 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diusik1402 Ahoj Diusik ja byvam teraz v Nedede a pochadzam z Čeboviec to je okr. Velky Krtis...
22. okt 2013 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte koceny, hladam niekoho, kto ma zaujem prispiet na onko oddelenie do KE a ma zvysne drobne hracky - a la kinderka, - tie sluzia na zabavenie deticiek pocas vysetrenia,
ako aj detske pyzamka - 0-13 r
a postelne pradlo.
toto vsetko poslem cca v strede nov. na detske onko odd. do KE.
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/1174
ak ma niekto zaujem prispiet, prosim piste mi cez IP, ak ste aj z okolia GA, nemam problem sa po veci zastavit, diky
S.
27. okt 2013 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mamičky, máte skúsenosti s detskou kardiologičkou dr. Malárikovou v Galante? Detská lekárka nás poslala s 10 týždňovou dcérkou, vraj počuje šelestík, bližšie neurčený. Ďakujem za odpovede.
6. feb 2014 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@13anit ano ja som bola u nej s malym, tiez selestik. Pani dr. je velmi prijemna, vsetko pekne ukaze vysvetli, ma rada deticky. Nemas sa coho obavat, ma naozaj skvely pristup. emoticon
6. feb 2014 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@svetluska4 Ďakujem za odpoveď. Som rada, že dr. je milá.
8. feb 2014 o 18:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, nepisem mozno spravne, ale neviem najst skupinu, kde by som sa na to opytala..Natiahla som si dierku na nausnicu, ked sa mi zachytila nausnica a je to dost velke natrhnutie, ktore sa ani po pol roku nezrastlo.Neviete mi poradit, ktory doktor by mi dokazal zasit to natrhnutie?Mate niekto skusenosti s podobnymi ukonmi?Doktor v GA alebo v okoli...alebo ak mate s niekym skusenost dakujem
25. feb 2014 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janinkapm ahoj. uz si to vyriesila? ja tiez neam ponatia, ai by som zavolala obvodnej, nech mi poradi...
2. mar 2014 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,pozyvam vas na super akciu pre deti.) V prirode, vela zabavy, vstupne dobrovolne, s obcerstvenim, balickom pre deti, s wc /kadibutka .)/ miestom na parkovanie..
28. máj 2014 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš