Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

evelin116
19. nov 2012

@lucinka83 no a nemam tlaciaren a to asi treba potom zobrat spolu aj tie tlCIVA CI? vobec neviem ako to chodi..uz si mi poslala mailom podminky a aj ostatne veci len ten kod neviem aky je treba

ivka1910
19. nov 2012

@evelin116 tak sa rozhodlo ide sa do blavy....

evelin116
19. nov 2012

@ivka1910 tak nabuduce..a pojdem aj vo svrtok

ivka1910
19. nov 2012

@evelin116 ja som chcela ist v stredu ale maly je chory ma hnacky tak neviem....uvidime ci ideme aj do tej blavy ☹

evelin116
28. nov 2012

@ivka1910 dnes sme boli v bambulkove a mala si to uzila

maznacik007
30. nov 2012

dievcata prosim vas ake mate skusenosti s dentik v GA, mame poistovnu Dovera .... ako je to tam s platbami a tak celkovo dakujem za info...

ivka1910
2. dec 2012

@evelin116 ahojky,....my sme sa dneska vratili od nasich....to je fajn ked si to tam uzila...aj ja sa chystam len neviem kedy.... 🙂

evelin116
2. dec 2012

@ivka1910 ideme na mikulasa

ivka1910
3. dec 2012

@evelin116 aj bude nieco v ten den?

evelin116
3. dec 2012

@ivka1910 mikulas tam bude a treba si ist do predu zaplatit balicek. da sa do zajtra do 9.30 tusim

ivka1910
4. dec 2012

@evelin116 no isli by sme ale maly je zas chorucky...takze nic z toho nebude ☹

tasamaja25
12. dec 2012

Ahoj, ja som z Kosut a tiez je to bohom zabudnuta dedinka ☹ a ked este mas zaujem o nalepky z billi tak mozem darovat!

siss_sz
27. jan 2013

jarna burza v RC Bambuľkovo 😉

sofhia
15. feb 2013

baby, viete mi poradit co to o skolkach v GA? pripadne napisat vase nazory, na jednotlive skolky? hlavne budem potrebovat speci stravu, mate s tym niekto skuenosti? diky. S.

lucinka83
16. mar 2013

Mamičky späť do práce aj vďaka Bambuľkovu a nadácii Pontis 

S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podarilo vyhrať projekt, vďaka ktorému Vám môžeme zabezpečiť bezplatný kurz, ktorého náplňou bude osvojenie si počítačových zručností a práce s programami ako MS WORD, MS EXCELL, MS OUTLOOK, MS WINDOWS, odborní lektori Vás naučia ako si vypracovať správne životopis, ako uspieť na pohovoroch do práce, precvičíte si modelové situácie...
1. stretnutie 13.4. od 9hod.
VIAC INFO NA PLAGáTE čoskoro 
Projekt je realizovaný z prostriedkov pochádzajúcich z nadačného fondu Accenture, ktoré spravuje Nadácia Pontis!

siss_sz
20. mar 2013

sľúbený plagát o kurze 😉

tanaja
24. mar 2013

Caute baby, my sme tiez z Galanty, ved ma niektore poznate,vsak?🙂
Mam krpca s downovym syndromom, chcela by som ho integrovat do skolky...tak sa obraciam na vas,ci nepoznate skolku v galante,alebo v okoli /auto mame/ kde je integrovane nejake dieta s postihnutim,alebo kde byva menej deti v skolke...maly potrebuje trochu viacej opatery zo strany uciteliek...viete mi poradit?dakujem Tana

siss_sz
24. mar 2013

@tanaja skus sa aj tu spytat..tu sa mi zda ze chod veeeelmi malo ludi uz 😉 https://www.modrykonik.sk/skupina/145/

f1
26. jún 2013

ahoj mamičky chcem sa opytat a dat vediet , ak mate problem co s detickami cez prazdniny 😖 , alebo si niekam odbehnut ku kadernicke, tak mozem postrazit 🙂 aj skolakov nakolko mam tiez prvacika 🙂 ;) blizsie info cez IP ahojte Maca

fliacik0103
1. aug 2013

Pridavam skusenost s Mudr Cornel Toma Vancu - zubar v Galante. Bola som s 2,5 r dietatom, bol velmi prijemny,nenasilny a kamaratsky. Mala ma kazy,ku ktorym sa vyjadril,ze ak ju budu zuby boliet,az vtedy bude robit zakrok - umrtvit,vybrat, nepouziva sedaciu ani narkozu,co je pre mna rozhodujuce. Boli sme predtym v Ba u jednej zubarky,odporucania na nu som nasla na nete. Bola mila,prijemna a vyznala sa,ale mne sa nepacilo jej radikalne riesenie - celkova anesteza a 4 zuby von alebo 2x sedacia po dva zuby von. To pisem len na porovnanie,aby si kazdy vybral,co mu viac vyhovuje🙂 mozno prispevkom niekomu pomozem...

andika10
20. aug 2013

zdravím všetkych, ja by som sa chcela spýtať na dobrú logopedičku v Galante, a poprípade číslo kvôli objednaniu, naša zo Šale nesadla mojej dcére, odmietala povedať čo i len slovo, so synom nebol problém. ďakujem

diusik1402
21. okt 2013

@ivka1910 ahoj ivka a presne z kade pochádzaš? pisala si že z okresu Veľký Krtíš, lebo ja pochádzam práve z tade. Ale momentálne bývam v Matúškove.

ivka1910
22. okt 2013

@diusik1402 Ahoj Diusik ja byvam teraz v Nedede a pochadzam z Čeboviec to je okr. Velky Krtis...

sofhia
27. okt 2013

ahojte koceny, hladam niekoho, kto ma zaujem prispiet na onko oddelenie do KE a ma zvysne drobne hracky - a la kinderka, - tie sluzia na zabavenie deticiek pocas vysetrenia,
ako aj detske pyzamka - 0-13 r
a postelne pradlo.
toto vsetko poslem cca v strede nov. na detske onko odd. do KE.
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/1174
ak ma niekto zaujem prispiet, prosim piste mi cez IP, ak ste aj z okolia GA, nemam problem sa po veci zastavit, diky
S.

13anit
6. feb 2014

Mamičky, máte skúsenosti s detskou kardiologičkou dr. Malárikovou v Galante? Detská lekárka nás poslala s 10 týždňovou dcérkou, vraj počuje šelestík, bližšie neurčený. Ďakujem za odpovede.

svetluska4
6. feb 2014

@13anit ano ja som bola u nej s malym, tiez selestik. Pani dr. je velmi prijemna, vsetko pekne ukaze vysvetli, ma rada deticky. Nemas sa coho obavat, ma naozaj skvely pristup. 🙂

13anit
8. feb 2014

@svetluska4 Ďakujem za odpoveď. Som rada, že dr. je milá.

janinkapm
25. feb 2014

Ahojte, nepisem mozno spravne, ale neviem najst skupinu, kde by som sa na to opytala..Natiahla som si dierku na nausnicu, ked sa mi zachytila nausnica a je to dost velke natrhnutie, ktore sa ani po pol roku nezrastlo.Neviete mi poradit, ktory doktor by mi dokazal zasit to natrhnutie?Mate niekto skusenosti s podobnymi ukonmi?Doktor v GA alebo v okoli...alebo ak mate s niekym skusenost dakujem

siss_sz
2. mar 2014

@janinkapm ahoj. uz si to vyriesila? ja tiez neam ponatia, ai by som zavolala obvodnej, nech mi poradi...

tanaja
28. máj 2014

Ahojte,pozyvam vas na super akciu pre deti.) V prirode, vela zabavy, vstupne dobrovolne, s obcerstvenim, balickom pre deti, s wc /kadibutka .)/ miestom na parkovanie..