Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
1. feb 2007

Ozaj a co to nase stretko? 😀

barunka
autor
1. feb 2007

danona, simina, teraz je to v akcii, okolo 500Sk stojí. Viem to, lebo Simi sa pokúšala naložiť si to do košíka, keď ju tam tatinko odstavil 🙂 Celkovo sa jej to páči, akurát môj manžel stále nevie pochopiť prečo lev, keď to vyzerá ako baran 😀 😀 😀

bellasandra
1. feb 2007

Som to pozerala, som bola teraz v Tescu- no ja neviem, Lev-Baran, vsak ja byt decko, tak sa toho bojím 😀 😀

barunka
autor
3. feb 2007

no vidíš, a naša je za tým ako besná, raz to na ňu v tescu aj tak trošku padlo, manžel zachytil a ona sa smiala ako bláznivá 😀 😀
už pomaly aj rozmýšľame, čo tej našej čertici kúpime na narodeninky, veď za chvíľku už budú. Normálne sa až čudujem ako rýchlo ubehol ten jeden rok.

bellasandra
3. feb 2007

No teda 😀 , veru leti to.My budeme mat rok co sa emusa splodila 15.februara 😀 😀

snilko7
3. feb 2007

bellasandra tak gratulujeme 😀 😎

simina
3. feb 2007

ahojte,babulky ten cas ale leti my mame za mesiac rok......to je strasne a teraz som bola len tehu

bellasandra
4. feb 2007

No, letí to 🙂
Snilko- dakujeme 😀 , a co ty? Ako sa cítis, s drobcom v brusku ? Patko poslucha? 🙂
Simina, vidís, vidís- starneme 😀

vilki
4. feb 2007

ahojte baby, mam taku otazku co sa netyka temy ale predsa, neviete nejaky pekny domcek na predaj tu niekde v nasom okoli?dakujem.

barunka
autor
4. feb 2007

sandra, tak to pekne oslávte s Emuškou 🙂
vilki, ja teda veru neviem o peknom, všetky pekné sú aj strašne drahé. Ale predáva sa toho veru strašne veľa, manžel nosí domov noviny od realitiek a tam je neúrekom takých domčekov tuto okolo...

Baby, dnes bol môj manžel prvýkrát sám vonku so Simi. Mne vám bolo tak fantasticky, sama doma, kľud, ticho, nemusela som sa ponáhľať. Škoda, že sú už doma... 😅

bellasandra
4. feb 2007

Barun, tak ti bolo fajn 😀 , si viem predstavit.
Mne zobrala von malu mama, tak som si zas polezala vo vani, len skoda, ze otec aj brat su doma 😀 😝 tak som az taky klud nemala.

snilko7
6. feb 2007

ahojte kočky, no drobček v brušku zatial poslúcha..paťko ten pomenej, ale ešte je to v norme...len by sa nám mohlo umúdriť počasie, lebo Paťo sa dožaduje svojich denných prechádzok v každom počku a mne sa v daždi moc nechce. A má novú mániu - stále sa pýta, kedy pôjdeme autobusom nakupovať...tuším ho budem musieť niekam vziať, lebo to budem počúvať donekonečna

bellasandra
6. feb 2007

Snilko, no mi sme akurat s barunkou písali, ze to stretko by nebolo zlé 😀 Tak zober Patka do autobusu a pridite 🙂 Este kým vládzes 😀 😀
Boze akurat tu bola sesternica- caká mimi v máji 🙂 tak som jej hovorila , ako som den pred pôrodom, bola vonku s bratom a s kamoskou, jak som sa ledva hýbala 😀 Ona je tak v pohode, ze jej az závidím 🙂

barunka
autor
7. feb 2007

sandri, snilko, tak si dajme dátum a hotovo. veď takýmto štýlom bude to stretko u snilka v pôrodnici 😀 😀

bellasandra
7. feb 2007

Barunka suhlasím. 😀 Takze sa dohodnime.

barunka
autor
7. feb 2007

tak baby, kedy vám to vyhovuje, doobeda, poobede??? A aký deň???
A kde je simina?? snáď sa na nás nevykašľala, dúfam, že sú aj s drobčekom o.k.

snilko7
7. feb 2007

no tak mne určite skôr poobede, aby sme mohli zachovať obedný spánok 😝

barunka
autor
7. feb 2007

len či nás poobede vezme bus... 😅 😅

bellasandra
7. feb 2007

Ja s malou chodím von tak okolo jednej, takze mne skôr poobede 🙂
Barunka- musí 😀
Mne je jedno ktorý den, ja uz dni nerozlisujem 😀

barunka
autor
7. feb 2007

sandri, ani ja... 🙂 včera som skoro muža vyhodila z domu, keď došiel o pol šiestej. Som si myslela, že robí až do deviatej 😀 😀 a on bol ešte len utorok... 😀 😀
dobre, takže poobede. my spíme cca od 12-tej do nejakej pol druhej... mrknem ako nám idú busy do GA...

barunka
autor
7. feb 2007

takže ide bus 13.40 a potom až 15.10 😲

bellasandra
8. feb 2007

No ved ako Vám to vyhovuje, ja malu kupkam tak okolo pol siestej, takze mne je to fakt jedno , o ktorej prídete.Ako je to najlepsie pre Vás 🙂

vilki
8. feb 2007

ahojte baby, pozeram ze si davate stretko...mozem aj ja? 🙂

bellasandra
9. feb 2007

Vilki- jasne 🙂 - len este stale nie sme dohodnute 😀

kala
9. feb 2007

ahojte aj my by sme prišli ale kde sa stretneme a hlavne kedy lebo teraz sme choré

simina
9. feb 2007

Ahojte babule,no nas tato odstavil na par dni k svokruse,lebo prerabal krb tak aby sme neboli v prachu,ale uz sme doma chvala bohu.....
tak kedy to stretko?

bellasandra
9. feb 2007

Simina-my ze co uz je stebou 🙂 ,

simina
9. feb 2007

Ale v pohode proste rano ma muz zbalil aj maleho a hajde k svokre
ako sa mate?

snilko7
9. feb 2007

ahoj simina, konečne si sa ozvala, sme ťa normálne postrádali 😀

simina
9. feb 2007

Juuuuuuuuuj tak to ma tesi aspon niekomu chybam....ako sa dari co babenko v brusku?Patko poslucha?