Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

snilko7
9. feb 2007

Jasné že si nám chýbala....bábenku sa hádam darí dobre, dúfam že hematom mi už zmizol...no a Paťko ako vždy raz poslušný, inokedy nie 😎 a čo vy nového?

simina
9. feb 2007

le ani nic maly je ako cert spanok nehrozi ani cez den ani v noci stale sa budi a stale nieco vymysla uz pomaly chodi sam 😎
no a kedy bude to stretko?

snilko7
9. feb 2007

no ešte sme sa nedohodli na žiadny deň, ale aspoň viem že poobede, lebo naše detičky musia zachovať obedný spánok 😀 😎

simina
9. feb 2007

No to ano to je jasnacka.......tak uz len datum... 😉

vilki
9. feb 2007

ahojte, tak co s tym stretkom?uz sa tesim 😀

mixka
9. feb 2007

ahojte, vy ste to stretko este nemali ???

vilki
9. feb 2007

mixka nie.aspon ja o tom neviem.viem len o tom ktore sa planuje... 😉

mixka
9. feb 2007

😀

barunka
autor
9. feb 2007

veru, stretko ešte nebolo... 😀
takže poobede, škoda, že s tým naším sprostým autom neviem poriadne cúvať, prišli by sme autom...
a kedy si to dáme?? ktorý deň???

vilki
9. feb 2007

ja neviem ale uz by sme si to mohli dohodnut 🙂 mne je to jedno ja mozem hocikedy

barunka
autor
9. feb 2007

od nás chodia autobusy málo, ale tiež mi je to prakticky jedno. Snilko tá asi v utorok nepôjde, to musí ísť k dr. na krv a to bude mimo celý deň a len sa bude ľutovať, že tu ju bolí a tam ju pichá 😀 😀 (a teraz rýchlo píšte, nech si to už zajtra neprečíta, lebo stranu dozadu bude lenivá) 😉
u nás je teraz veselo, Simi zasa odmieta spať, už nás vyhnala aj z izby, normálne som na nervy. Ja už ledva existujem po tých prebdených nociach a ona takto...

simina
9. feb 2007

Barunka my to mame s Nikom to iste vcera tu lietal do pol jedenastej a rano uz bol o pol 8 davno hore a buntosil ja som tiez uz ledva na nohach a on je aj tak kazdu chvilu hore a este ani cez den nespi.
ja ani vobec neviem ako chodia od nas autobusy takze asi pojdem autom ak ho budem mat doma.no v utorok asi idem do Ba ale nie na cely den takze je mi jedno staci povedat termin a ide sa.

vilki
9. feb 2007

moj maly dnes tiez nechcel spinkat.zaspal len nedavno.ale vacsinou zaspi medzi osmou a deviatou a budi sa rano okolo siedmej.dnes ale dost spal cez den tak asi zato.barun tak ktory den si to stretko dame?mne je to jedno.mne chodia autobusy cely den.tak co v pondelok?

bellasandra
10. feb 2007

No baby, tak píste 😀 Vilki navrhla v pondelok - takze ? A kde sa stretneme ? Predpokladám , ze to je v Ga- takze ja by som Vás pockala 😀

vilki
10. feb 2007

ahoj bellasandra, dobre ranko.Emka sa dobre vyspinkala?ty si priamo z ga?no ja byvam v hornych salibach takze ja tam pridem hocikedy. 😉 aj vcera som bola v ga.

bellasandra
10. feb 2007

Ahoj, no Emka je vyspinkana, len ja nie 😀 . Hej ja som priamo z Ga 🙂

vilki
10. feb 2007

tak dame to stretko v pondelok?ideme teraz do mesta.ozvem sa neskor. 🙂

simina
10. feb 2007

Ahojte babule no v pondelok my dojdu robit daco s elektrinou a v utorok som v Ba co tak streda?o tom pondelku mi to muz oznamil teraz a on robi takze musim byt doma ja.

bellasandra
10. feb 2007

Tak potom ked to vyhovuje aj Barunke a Snilkovi, by sme mohli tu stredu , konecne 😀

vilki
10. feb 2007

no uz som doma.no v stredu by to mohlo byt.

bellasandra
11. feb 2007

Tak este co na to Barunka, Snilko a môzeme to konecne zrealizovat 🙂

vilki
11. feb 2007

barun, snilko tak co vy na to ?moze byt ta streda? 🙂

snilko7
11. feb 2007

mne streda vyhovuje, ak ma ovšem doki v utorok nepošle zas na nejaké vyšetrenia - ale nemal by, takže zatiaľ môže byť streda aj pre nás 😀

barunka
autor
11. feb 2007

ja vám zatiaľ neviem presne povedať, mne by vyhovovala streda, ale dnes sa Simi začínajú objavovať nejaké vyrážočky a netuším z čoho to je... Tak do stredy uvidíme, ak jej to nezmizne, tak asi radšej neprídeme, aby sme vás náhodou nenakazili. 😀

bellasandra
11. feb 2007

Tak ked bude platit ta streda- este o ktorej?

vilki
11. feb 2007

no mne je to jedno o ktorej.povedzte ostatne kedy vam to vyhovuje.uz sa tak tesim 🙂 dufam ze bude dobre pocasie 😅

bellasandra
12. feb 2007

No to dufam aj ja 🙂 . Mne je tiez jedno , kedy 😉

barunka
autor
12. feb 2007

baby, nám niektoré vyrážky zmizli, objavili sa druhé, ale nebude to nijaká choroba, tak prídeme. Asi zasa niečo pojedla, alebo sa jej možno konečne vyderú ďalšie zuby. Bohvie...

a čas si povedzte, mi sa potom pridáme prípadne neskôr, podľa toho ako pôjde autobus...

snilko7
12. feb 2007

a hlavne napíšte kde sa potom stretneme...dúfam že môj Paťko bude v pohode, lebo pôjdeme bez kočíka...neviem či by nás s dvoma kočíkmi zobrali potom domov

barunka
autor
12. feb 2007

snilko, paťko bude určite v pohode 😀 keď aj do BA vydržal a až pri metre chcel vystupovať, toto zvládne... veru, kde sa stretneme? a kam pôjdeme???