Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
12. feb 2007

Stretnutie - najlepsie by bolo na námestí - 🙂 a kam, nooo tak to je teda otázka 😀

vilki
12. feb 2007

no mohli by sme sa stretnut na namesti.a kam pojdeme?no navrhnite.alebo sa dohodneme potom ked sa stretneme...

bellasandra
12. feb 2007

No a este o kolkej asi ?

snilko7
13. feb 2007

ahojte babenky...tak som doma od lekára a dostala som prísny zákaz chodiť medzi ľudí, nakoľko je silná chrípková epidémia..takže radšej zajtra na to stretko neprídeme, aby som niečo nechytila...v autobuse je kopec ľudí a malý dneska už aj nejak pokašliaval...tak radšej prídeme až bude za mnou ten rizikový prvý trimester

bellasandra
13. feb 2007

Jeeeej Snilko ☹ , tak radsej dávaj na seba pozor, aj na Patka 😉

vilki
13. feb 2007

snilko 😢 takze neprides...ale jasne, radsej bud doma aby sa nieco nestalo.davaj pozor na malinke. 🙂
baby tak bude vlastne zajtra to stretko?

bellasandra
13. feb 2007

Vilki ty, ja sme zatial iste- co dalej? 😀

vilki
13. feb 2007

ok.ja tam urcite pridem.ehm no samozrejme ak prides aj ty.mne ide autobus 13.40 a potom 14.20.ty kedy mozes prist?musime sa dohodnut este dnes ak sa stretneme lebo ja mam len vecer internet takze zajtra uz dohadovat nemozem 😀 a barun nepride?

barunka
autor
13. feb 2007

baby, neviem či by sme nemali radšej to stretko preložiť. Simi s vyrážkami pokračuje, dnes sme mali zvýšenú teplotu, poobede len 37,1 a teraz večer 37,5. Neviem čo to je, ak náhodou fakt nejaká choroba, nerada by som vám nakazila detičky. Možno len zúbky, ale jeden nikdy nevie, ja som Simi ešte chorú nemala, takže ja netuším.
vilki ty si odkiaľ presne?? kukám ten bus, že 13,40 to ide aj tuto od nás (
Veľké Úľany)

vilki
13. feb 2007

ja som z Hornych Salib.
a Simi ma ake vyrazky?nema ovcie kiahne?vtedy byva aj horucka.nebola si u lekarky?

bellasandra
13. feb 2007

Vilki-tak ked prides, tak co tak o 13,40 ? 🙂

barunka
autor
13. feb 2007

vilki nebola, lebo má dosť nízku teplotu a tie vyrážky nevyzerajú ako kiahne. a nedajbože aby ich mala, kto by sa mi o ňu postral??? ja nemôžem prísť do styku s kiahňami...

baby, tak ale potom musíme dať ešte jedno stretko, nech môžeme prísť aj my.

vilki
13. feb 2007

bella no jasne, aj som myslela ze pridem s tym.tak kde sa stretneme?na namesti?tam pri tej fontane niekde?
barun jasne ze dame dalsie stretko.ved sa mozeme aj castejsie stretavat.mna by tom potesilo lebo uz doma zblbnem...

barunka
autor
13. feb 2007

vilki no to by bolo super, lebo ja sa tu u nás tiež dosť nudím, nie je tu do čoho pichnúť.
to moje dieťa si tiež to vyrážkovanie vie načasovať, konečne sa niečo deje a ona takto...

vilki
13. feb 2007

ozaj barunka, moj maly mal raz take cervene vyrazky a potom som zistila ze je to z toho ze som mu vyprala veci vo vanisi.ale ta horucka 😖 no neviem...a ked idu zubky tak zvyknu byt aj vyrazky?

barunka
autor
13. feb 2007

vilki, tak zúbky, no neviem, my máme len dva a aj tie jej vyliezli presne keď mala päť mesiacov a to bola tiež celá vyhádzaná. teraz už skoro päť mesiacov nič...

zasa sa u nás plače, poslala som tatinka, maminke sa nechce. BAby, ja vám tak závidím zajtra to stretko.

vilki
13. feb 2007

no moj zaspal pred pol hodinou a dufam ze sa zobudi najskor rano o siedmej.lebo uz mam dost na dnes.my mame len dva zubky a tie boli v pohode.ani som nevedela ze mu idu, len slintal... 🙂

vilki
13. feb 2007

bella, takze o druhej na namesti?

bellasandra
14. feb 2007

vilki, ano 🙂

bellasandra
14. feb 2007

Barunka, jasné dáme druhé stretko 🙂 nech to Simi rýchlo prejde 😉
Dufam, ze Vilki príde, ked ne tak budem stepovat sama na námestí 😀

barunka
autor
14. feb 2007

sandri, už sa teším, simi sa dnes pustili aj soplíky, takže fakt je lepšie ostať doma...
a potom napíšte ako bolo, keď tak sa aj odfoťte, nech vidíme ako vám to sekne. 😀

bellasandra
14. feb 2007

jeej tak radsej sa liecte doma, teraz ta blbá chrípka 😝

vilki
14. feb 2007

no caute baby je tu niekto?no my sme sa so sandrou stretli.sice nie na dlho ale stretli.aspon sme trochu pokecali.no a moj maly bol samozrejme cely cas hore...

barunka
autor
14. feb 2007

vilki a ako bolo? kde ste boli??
ja som tu, simi je asi chorá, nechce spinkať, tak nemôžem ísť do izby a sama si vysedávam za pc... čakám či zaspí skôr simi, alebo príde manžel... zatiaľ to vyzerá, že simi spať nebude tak skoro...

vilki
14. feb 2007

ahoj barunka 🙂 bolo dobre, konecne zmena...boli sme v tescu a potom sme sa presli no a potom uz som isla domov -prisiel pre mna muz.no ale dame urcite aj druhe stretko ked budete vsetci zdravi.moj maly uz spinka.za cely den spal len hodinu a pol.tak uz bol unaveny...

bellasandra
15. feb 2007

Ahojte, barun, tak nech sa ti simonka vylieci 😉 Malý Samko je strasne zlatunký, má také krásne kukadlá. Mne malá nastastie prespala celý cas, som sa tesila 😀

simina
15. feb 2007

Ahojte babulky ako citam stretko bolo fajn,mne manzel pokazik Pc tak mi ho az dnes doniesli.
Barunka nech sa ti Simi rychlo uzdravi

trish22
15. feb 2007

Ahojte baby,
práve som zastihla debatu o Havránkovi. Ja k nemu chodím už dosť dlho a chcem vám povedať iba toľko, že je to úžasný chlap, veľmi dobrý gynekológ a v podstate jemu vďačím za to že som tehotná. Prešiel som mnou aj nemožné...a keď budem rodiť určite budem u neho. Naozaj ho odporúčam každej.
A čo sa týka Mytnikovej...našťastie už nerobí v Galantskej nemocnici. chodí tam iba odrodiť svoje pacientky a operovať.

Čítam vás dosť často, no nestíham prispievať. aj keď som sem prispela asi 2x.
U mňa je všetko o.k. V pondelok som bola u Havránka, no mal fantastickú náladu. na budúce už pôjdem k nemu do novej ordinácie čo má pri Bille.

majte sa baby

snilko7
15. feb 2007

ahoj trish ja mám tiež na Havránke perfektné spomienky..a na Mytnikovú radšej už nespomínam 😠 tiež som počula že dosť doktorov odtiaľ odišlo ale neviem či prišli aj nejaký nový 😕

vilki
15. feb 2007

caute, ja som rodila v sali.chodim k Vaskovi a ten je tiez super.naozaj si nemozem stazovat.k Havrankovi chodi moja svagrina ktora ma rodit teraz v marci a tiez je spokojna.