Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

simina
15. feb 2007

Ahojte no ja mam super spomienky na Havranka je to vazne pan Doktor s velkym D,sice som u neho len rodila ale bol perfektny.Mitnikovu nekomentujem a Scasneho uz vobec!Rodila pri nom kamoska a jeho pristup ma sklamal vdaka nemu ma do teraz problemy.

snilko7
15. feb 2007

ahoj simina, Ščasný je teraz primár, robil mi teraz UTZ....drobec poslúcha?

simina
15. feb 2007

Poslucha ked spinka je to hrozny lapaj vsetko mu rucky podava ale aby sa nieco rozumne naucil to nie,a co Patko a babenko?

snilko7
15. feb 2007

Paťko bol dnes jak diabol, normálne ešte od narodenia takýto zlý nebol 😖 a babetko...po dnešnom mojom vyvreskovaní na Paťa dúfam že nebude neurotik

simina
15. feb 2007

No mas tam teda veselo a este ako len budes mat.....
dnes bolo hrozne vonku aj ten moj lapaj vymyslal lebo nebol vonku

snilko7
15. feb 2007

no teraz je už chválabohu kľud pustila som mu CD a tak mi spieva prší prší len sa lej 😀 milujem keď spieva tým svojim detským hláskom a jazykom 😀

simina
15. feb 2007

no to je vazne krasne taky detsky spev uz aby aj moj zacal rozpravat 😉
Mne maly konecne vcera prvy krat prespal celu noc normalne som bola do ruzova vyspana,tak hadam ze uz to tak bude stale

snilko7
15. feb 2007

simina aj Paťko začal spávať celú noc nejak krátko pred prvými narodkami...takže možno ste už aj vy na dobrej ceste...inak nebolo ti to divné, keď tak vkuse spinkal? 😀

simina
15. feb 2007

Bolo a jak strasne rano som bola v soku ze v noci ani nepil cajik...no hadam ze mas pravdu lebo uz som bola dost vycerpana tak mi to dobre padlo.

snilko7
15. feb 2007

no tak ja zasa neviem spávať kvôli môjmu bruchu, lebo už nemôžem ležať na bruchu a ja na boku zle zaspávam, tak sa celú noc len prehadzujem, raz mi je zima, raz teplo...a manžel tvrdí že posledné noci dokonca niečo pokrikujem 😲 😎

simina
15. feb 2007

No to aj ja som mala v tehotenstve tiez neviem spavat na boku a stale som bola spotena ako keby som sa sprchovala a stale som bola smedna ako taka tava..... moj manzel mi tvrdil ze som ho velmi kopala 😝

bellasandra
16. feb 2007

Ja ked som bola tehotná, tak to bolo otrasne, mala sa mi stale trepala v bruchu prave vtedy ked som chcela ist spat 😀 , a stale mi bolo teploo 😀

barunka
autor
16. feb 2007

simina, prosím ťa, ako si presvedčila malého, aby spal celú noc??? poraď nejaký trik 😅 😅
ja som rodila baby v BA, v Ružinove, spokojná som bola, spávala som na boku a okrem toho, že som vytláčala manžela s postele a každé dve minúty som podľa neho pila, nemal žiadne námietky 😀

vilki
16. feb 2007

ahoj barun, pozerala som tvoj album a videla som tie fotky v ramcekoch.ako si to urobila?to si nasla niekde na nete?aj ja chcem take... 😀 😀 😀 hrozne je to zlate a mala simi je velmi zlatulinka

bellasandra
16. feb 2007

Vilki- na rámceky más MONKEY PHOTO , a môzes napriklad aj vo PHOTOFILTRE alebo vo PHOTOSHOPE upravovat fotky. Dá sa to stiahnut na stahuj.cz.
Otec to má odtial a pokial viem tak aj Barunka 🙂

simina
16. feb 2007

Barunka asi tak ze som ho vysadila s kociku a musel chodit a asi sa unavil tak ze spinkal celu noc.......no hadam to neskonci len pri jednej ale bude tak hajat satle lebo uz vcera sa budil nakolko nebol vonku ked prsalo

barunka
autor
16. feb 2007

simina, no on je už ale šikulka, Simi ešte sama nechodí, len za jednu ručičku. Sama spraví dva tri kroky a tresne na zadok. Mimochodom dnes ma moja dcéra úspešne zlikvidovala. Taká bola strašne zlá, že som ju mala sto chutí aj tresnúť po zadku, len som si hovorila, že načo, aj tak by nechápala, čo to robím...

vilki, ďakujem za pochvalu. ako vraví sandra, tak monkey photo, potom vo photofiltre a ešte vo photoframeshow to mám poupravované.

simina
16. feb 2007

No az taky sikovny neni lebo sa mu v poslednej dobe samemu chodit nechce len za rucku a ked ma ist sa tak zacne tancovat a sadne si najlepsie do mlaky vonku......neboj aj mam take stavy ze by som mu naradsej tresla po ritke ale radsej sa otocim nech sa aj hodi o zem ked neposlucha a nervy chyta....v poslednej dobe za vsetko vrci a nervaci ako jeho tato 😀

barunka
autor
16. feb 2007

simina, ale čoby nebol šikovný, je šikovný. však ani tancovať nevie každý 😀 😀

aj mne sa dnes simi hádzala o zem, bože, taký bordel mi tu narobila,pojedla kvety, hlinu, listy, záchodový papier...

vilki
16. feb 2007

dakujem baby, skusim to...
sandra ahoj, ako mala emka?samko je zly, asi zubky...

barunka
autor
16. feb 2007

vilki aj samko je zlý? čo je to dnes nejaká epidémia vo vzduchu????

simina
16. feb 2007

No barunka to uz som ja vyriesila vsetky kvety s jeho dosahu lebo mi znicil uz jednu a hlinu to sme tiez papali no teraz uz nema aku lebo sa tam nedostane....
no my mame vsetky hracky vzdy po celom dome tak viem asi o com hovoris

barunka
autor
16. feb 2007

simina, keby len hračky, ona dnes vliezla do záchodu, neviem akým omylom som ho nechala pootvorený a zjedla pol záchodového papiera, vyšpliechala vodu z neho po dlažbe, vyhádzala všetky skrine ktoré vedela otvoriť, a len jačí ako pavián. teraz ani jesť nechce, ale bodaj by, keď sa hliny, listov a papiera nažrala...

simina
16. feb 2007

No tak to je teda sikula pre pana jana bodaj by papala musi byt velmi podarena a sikovna ked stvara take huncutstva 😀

barunka
autor
16. feb 2007

simina, ona je šikovná len na zle robenie, ak ide o robenie zla, odrazu vie ísť aj sama pár krokov, to ju nezaujíma, že ju nikto nedrží. ale ak chce od nej niekto niečo normálne, tak to nehrozí...
bože, kedy tie deti dostanú rozum????

ale čo, aké máte plány na víkend???

snilko7
16. feb 2007

barunka Paťko bude mať tri roky a rozumu ubúda nie pribúda 😎

barunka
autor
16. feb 2007

snilko, ty ma vždy tak potešíš. lenže aj ten tvoj syn, vidí, že som s nervami v koncoch a len rýpe a rýpe a rýpe. mňa tie decká asi chcú dostať do cvokárne. a ešte sa mi obidve aj rehocú...
je toto normálne????????????

simina
16. feb 2007

No ved aj Niki je taky isty somariny to ano a normal nehrozi

vikend nula bodou tato neni doma takze sme sami,a v pondelok zasa odchadzam ku svokre na tyzden tak som zvedava ci nepridem viac sediva ako som
a vy ako?Uz si bola na tej socialke?

barunka
autor
16. feb 2007

simina, nakoniec som nebola, lebo v práci na mňa kašlú, neposlali mi papier, tak som tam nemohla ísť.
ako vychádzaš so svokrou? podľa šedín, ktoré spomínaš asi podobne ako ja a snilko.... 😠 😖

simina
16. feb 2007

Nuz to je udel matiek asi mna tiez ignoruje ako keby som tu ani nebola