Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

simina
16. feb 2007

Vies co ako kedy niekedy je pohoda sranda pokec a tak ale niekedy ked nema svoj den je to horor ale co uz nic ine my neostava je to Nikova babka aj ked v poslednom case k nej nechce ani ist na ruky

barunka
autor
16. feb 2007

Simi k mojej svokre nikdy nechcela, s cudzími ľuďmi nemá problém, ale s ňou má. Len si ju vezme a simi spustí vreskot. Asi vie, že sa pretvaruje.

inak pozerám práve vaše fotky, Niki je také krásne chlapča. Strašne je zlatučký.

simina
16. feb 2007

Dakujem ved hadam sa uz nam podari stretnut ked teraz to nevyslo strasne rada by som vas videla
hadam ked sa vratim tak sa daco podari....

no on je taky isty z nikym nema problem len prve dni pri nej a pri dedkovi vrieska a na prechadzku s nimi ani nahodou spusti krik a krici pokial sa nevratia

barunka
autor
16. feb 2007

simina no musí byť podarený, ako tak vrieska 😀 😀 jasné, že im to nie je príjemné, ale mne to teraz príde zlaté 😀

aj ja by som rada nejaké stretko, na toto som nemohla ísť, simi soplila, tak snáď sa nám podarí ďalšie...

inak, neviem či veríte na predtuchy, ale minule sa mi pred kočíkom zastavila čierna mačka a nechcela uhnúť, mojim rodičom zastala uprostred cesty pred autom a museli prudko brzdiť, ja mám poslednú dobu zlé sny a teraz mám taký pocit, akoby mi niečo zvieralo srdce... (žeby som sa chystala zaútočiť na Simi keď si s ňou jej tatko nevie rady???)

simina
16. feb 2007

No s ciernych maciek mam aj ja blby pocit juj zima mi prebehla po chrbte......no moj cert uz haja chvala bohu uvidime dokedy idem sa rychlo dat do gala nocna kosela kym spinka tak zatial ahojte

neutoc nanu na tatka aby sa ju naucil aj on opatrit a usmernit 😀

barunka
autor
16. feb 2007

simina, tak dobrú noc prajem, u nás je decko ešte hore, chudák tato nevie čo s ňou, naposledy keď uspával, tak sme museli kupovať novú postieľku lebo dolámali rošt. a to nebola ani z polovice taká zlá ako teraz... 😀

simina
16. feb 2007

No parada mas tam teda veselo aj vam peknu noc a nec spinkate celu noc(a hadam aj my) 😀 😉

barunka
autor
16. feb 2007

simina, ďakujem. ale ja budem skromná, budú mi stačiť štyri hodiny nerušeného spánku. 😀

bellasandra
17. feb 2007

Barun, ja verím na predtuchy, raz sa mi splnili 😝
Ale treba vzdy radsej verit v to dobré , to je najlepsie 😉

vilki
17. feb 2007

ahojte babenky, co porabate?

bellasandra
17. feb 2007

Ahojte, som bola dnes vonku, a ten vetrisko co fukal , ze koniec - výbuch na hlave- jak metla 😀
Zajtra uz idem farbit vlasy, lebo najrasej by som sa ostrihala do hola.
Ema mi konecne zaspinkala- som zvedavá dokedy , lebo je v obyvacke 😀 kazdu chvílu cakam kým zacne kricat.
Vilki- kvietok este zije ? 😀

vilki
17. feb 2007

ahoj sandra, no kvietok zije zatial...moj maly len teraz zaspal.dnes sme boli v ba na nakupoch.bol aj samko s nami.chuda dnes mal urazovy den.v aute si buchol hlavicku lebo ked sa jeduje tak sa hadze do zadu no a potom doma otvoril skrinku a samozrejme si privrel prsteky a teraz pred chvilou sme isli okolo dveri a buchol si do nich rucicku.ale ked on je stale v pohybe...ani na sekundu nezastavi, este aj ked papa tak kyve nozickami...no ale uz konecne spinka a zly den je prec... 🙂 🙂 🙂

bellasandra
18. feb 2007

Jeeejda- chudatko malinké 😅 ,no ale co uz, nie ?Ved tých urazov, este bude.
No pokupila si si nieco ? Ja az buduci mesiac pôjdem 😀 Saty a topánky chcem 🙂

vilki
18. feb 2007

no nakupila som len pre maleho...

barunka
autor
18. feb 2007

ahojte baby, aj my sa dnes chystáme na výlet, ideme na návštevu k bratrancovi, do malaciek, tak som zvedavá čo tam to naše neposlušné dietko zasa vyvedie. Teraz nám zaspala, celú noc robila zle, tak jasné, že odkväcne na tatinkovi, aj keď spáva len na obed...

vilki, kde v BA ste boli??? Majú niečo pre takéto detičky? náhodou také autíčko - odrážadlo ste niekde nevideli????

vilki
18. feb 2007

barun, maju pekne v All Toys, to je v Avione a inak neviem.

sisstin
18. feb 2007

Holky, je tu někdo ze Seredi? Zatím jsem doma v ČR, ale vypadá to, že po porodu se budu stěhovat 😉

bellasandra
19. feb 2007

Sisstin- je tu aj tema Sered 🙂

barunka
autor
19. feb 2007

vilki, ďakujem 😀 😀
baby, nejako nám to tu upadá, musíme dať nejaké dalšie stretko, nech máme o čom písať.
a predsa len tá naša "choroba" bola zo zúbkov, už má jeden skoro vonku..

vilki
19. feb 2007

barun dalsie stretko by bolo super.
takze Simi ma dalsi zubok?to je uz kolkaty?
Samko ma zatial len dva...

barunka
autor
19. feb 2007

vilki tretí. prvé dva vyšli presne na deň pred piatimi mesiacmi 😀 😀
takže ak nám každých 5 mesiacov vyjdú dva zúbky, tak do takej 40-tky bude mať hádam zuby kompletné... 😅

vilki
19. feb 2007

🙂

a co to stretko?
uz ste zdravi, tak by sa mohlo zacat planovat nejake, nie?
dufam ze teraz uz budeme vsetci zdravi a stretko bude komplet...

bellasandra
20. feb 2007

Ahojte, Barun- neboj ak bude sikovná tak ich stihne aj do 30. 😀
Ja mám také nervy- objednala som si uz pomaly pred mesiacom kocík- a stale ho nemaju, raz nemali farbu co som chcela, teraz pre zmenu zas nemaju vobec 😠
Veru to stretko- kompletné 🙂

barunka
autor
20. feb 2007

sandri, to chicco??? my tiež ešte nemáme nový, nevieme sa dohodnúť s mužom.
vilki, ešte úplne o.k. nie je, stále jej tečú soplíky, ale to je vraj z tých zúbkov, tak ja neviem.
aj by ju to možno prešlo, keby si nechala noštek vystriekať a odsať, ale to nehrozí. vždy začne plakať tak, že ju pomaly napína na zvracanie, ak sa jej nedarí ujsť, a ja potom nemám to srdce jej to spraviť...

bellasandra
20. feb 2007

Barun- hej to chicco- uz som na nervy, vsak mala mi je uplne na doraz v kociku 😝
A keby si jej skusila v spanku odstat nostek?

trish22
21. feb 2007

Ahojte maminky,
ja sa vám len chcem pochváliť...včera sme boli na 3D UZV a budeme mať chlapčeka. sme strašne šťastný, všetko bolo v poriadku. je to malý nezbedník, v kuse vyvádza v mojom brušku. už aby sa narodil. no ešte má čas.
Meno ešte nemáme vybraté´...ak nebude nič iného tak bude po tatinovi Arnold.

prajem vám pekný večer

bellasandra
21. feb 2007

Ahoj Trish, tak gratulujeme s Emou 🙂 hlavne nech ste zdravucký 🙂

vilki
24. feb 2007

no caute baby, kde ste vsetky?

bellasandra
25. feb 2007

Vilki- my sme tu 😀 Ako sa mate so Samkom 🙂
Barunka, Snilko- co nového ?

simina
25. feb 2007

Ahojte dievcata ako sa mate?My sme chora cela rodina no asi najviac maly ma anginu a k tomu mu idu este aj zubky takze uplna katastrofa.

a co vy co mae nove?