Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
25. feb 2007

Simina- tak to teda mate toho dost . Ale pri tomto pocasí ani nie je cudo 😒
Tak sa rýchlo uzdravte. My nové nic, akurat som skusala dat Eme zeleninku ale nechutilo jej. Len ryzovu kasicku zatial 🙂

simina
25. feb 2007

Dakujeme ......aj nam dlho zeleninka nechutila az raz spapal celu a bolo super. 😉

vilki
25. feb 2007

ahoj sandra.
my sa mame dobre len samkovi idu zubky tak je zly ale uz akurat zaspal takze trocha pokoj... 😅
no a vy ako, mala nechce zeleninu?samko lubi zeleninku od zaciatku.ja som mu vcera dala prvy krat vanilkove monte a velmi mu chuti... 😀

barunka
autor
26. feb 2007

ahojte.
vilki so zúbkami súcitím, aj Simonke idú a taká je zlá, že niekedy už neviem čo s ňou a rozplačem sa aj ja.

sandri, na mojshope budú vraj tie chiccá dostupné až od 27.2. a potom budú rozposielať. My ho už máme doma, včera bol manžel akčný, tak máme nový kočík.

bellasandra
26. feb 2007

Barunka- hej videla som, tak uz sa neviem dockat, konecne 😠 😀
No s tými zubkami súcitím teda- nás to este len caká 🙂

barunka
autor
26. feb 2007

ale však to je už zajtra, tak ho za chvíľku budeš mať. my sme ho včera kúpili v BA, už aj s madlom, len škoda, že nemali tú zelenú farbu...

bellasandra
26. feb 2007

No tu som si objednala aj ja.Ved ja viem,len Emusa sa mi uz nezmesti do kocika 😝

barunka
autor
26. feb 2007

ja mám nakoniec tú puzzle, ale ten zelený bol pre mňa číslo jeden...

bellasandra
27. feb 2007

Mne sa páci aj ten, ale mama ma nakoniec prehovorila

simina
27. feb 2007

Ahojte babenky ako sa mavate ako badam dajako to tu upada 🤐

vilki
27. feb 2007

caute, co nove?vidim ze preberate kociky.aj ja mam novy lebo samko mi uz v hlbokom nechcel byt tak som si nakoniec vydupkala od muza moj vysnivany kocik
peg pereg venezia. 🙂 sandra ty mas aky chicco?

bellasandra
28. feb 2007

Vilki-super 😉 - este žiadny len naneho cakám- 😠 chicco ct 0.4

snilko7
2. mar 2007

ahojte, nejak tu stíchla diskusia, kde ste všetky???

bellasandra
2. mar 2007

Ahojte, Snilko- uz je dobre s Veronikou a so Simi ?

snilko7
2. mar 2007

sandri dneska došli domov, vyzerá dobre simi, ale má diétu - Však Veronika dá bližšie info, ona vie podrobnosti 😅

vilki
2. mar 2007

ahojte baby, naozaj to tu nejako tichne.ako sa mate? samkovi este stale nevisli tie horne zuby.taky je zly a ani papat mi nechce.vcera isiel spinkat bez vecere tak som cakala ze sa v noci zobudi ale vstal az rano o siestej.dnes si uz pre istotu veceru dal. 🙂

barunka
autor
3. mar 2007

ahojte, ako píše snilko, sme doma, ale opravujem to, že simi vyzerá dobre. Zasa je zle, zasa sa začína vyhadzovať, tak začínam pochybovať, že to bolo z infarixu a asi sa radšej poobede, ak vyrážky neustúpia, vyberieme znova na pohotovosť. Dúfam, že si nás v nemocke už nenechajú, lebo by som to neprežila.

bellasandra
3. mar 2007

Barun, veru radsej tam chod. Kamaratkina malá chodí po lekároch uz od oktobra. Má 6 rokov, otrasné krvné výsledky. No kamoska snou do nemocnice nechce ist.
Niekedy je lepsie tam radsej byt.
Držím palceky, nech to Simonke uz prejde 🙂

barunka
autor
3. mar 2007

sandri, veď to, radšej pôjdem, než by som sa znova musela pozerať na takú opuchnutú Simonku. Ved ja som normálne v tej sanitke plakala ako malé dieťa, čo som sa nedokázala ovládať.
Aj Simi mala trošku blbé krvé testy, má zvýšený bilirubín, ale vraj sa jej to upravuje, tak nás pustili. A na ďalšie výsledky sa vraj čaká dva až tri mesiace, to sú nejaké rozbory, tak dovtedy neviem čo budeme robiť.

ale poviem vám, nebyť toho, že v tej galantskej nemocnici sú také milé sestričky (až na dve výnimky) a doktorky spolu s primárom, asi ma tam porazí.

bellasandra
3. mar 2007

Barun, mamine som ukazovala fotku Simi, no ale ona vravela ze to vyzera ako Ruzienka- alebo nieaká lisaj, ale vravela som jej , ze to Simi opuchala, ´vravela , ze také nevidela, takze ´v tom ti nepomôzem.
Inak ja mám zvyšený bilirubín od malicka. My to mame dedicné. Ja mám také flaky po dlaniach ,ale zevraj je to dobré, lebo to vyrazilo von a nie dovnutra.
Neboj Simi bude v poriadku. Vravela si ze más podozrenie na tu alergiu na kravské mlieko ?

barunka
autor
3. mar 2007

sandri, bilirubín mám zvýšený aj ja, ale ja mám krvnú chorobu, takže u mňa je to v norme.
a s tou ružienkou, jasné, tvoja mamina má úplnú pravdu, ono to tak fakticky vyzeralo, lenže na to sa začali robiť také pupáky ako keď ťa komár poštípe až mala takú celú tvár. Veď uvidíme, čo to nakoniec bude.
A čo sa týka toho mlieka, tak ja už neviem čo si mám myslieť, včera sme došli domov a mám dovolené ju začať prikrmovať ale postupne ako na začiatku, takže teraz sme na piškotach, mlieku a banáne. A hneď ako som jej dala piškotu, ktorá obsahuje 1% sušeného detského mlieka tak sa jej začali robiť mapky na rukách.

Možno to ozaj súvisí s tým očkovaním, uvidíme. Ale musím utekať, lebo sa princeznička zobudila a keď neuvidí maminku, tak vyletí z kože.
Papa baby a pekný víkend.

bellasandra
3. mar 2007

Barun-drzte sa 🙂

vilki
4. mar 2007

caute baby, pekne nedelne ranko vam prajem.ja uz sedim pri pc.muz a samko akurat zaspali.muz flamoval do tretej takze bude spat cely den a samko bol uz o pol siestej hore tak zase zaspinkal.no tak mam chvilu pokoj 😀

bellasandra
4. mar 2007

Vilki- závidím 😀 my sme hore od siedmej- ale ja som taká nevyspatá. Emusa bola 6 krát hore, a to pocasie ma tak tahá spat 😀

vilki
4. mar 2007

ahoj sandra pred chvilou som ta videla v GA.aj kocik som videla.pekny je 🙂

bellasandra
5. mar 2007

Ale ? 🙂 Som bola s babkou v meste 😀 dakujem 😉

vilki
5. mar 2007

my sme zase vcera boli pozriet babo v nemocnici.svagrina porodila dievcatko.
teraz sa mi tento moj pri nej zda taky velky... 😀

bellasandra
5. mar 2007

Verím 😀 mne sa ema zdá už tiež velka a pritom je to moja malič 😀 ká

kala
6. mar 2007

sandri aj ty máš chiccco ct 04? a koľko si za neho dala? ja si ho tiež chcem kúpiť ale s tými dodávkami mi lezú na nervy že o 3 týždne a tak, no nič idem do Nitry tam ich majú ale bez madla a to ma štve lebo neviem ako tam malá bude bez toho , ozaj tam ich má po 5200 sk a chcem takú oranžovú farbu, alebo takú pazzl ty máš akú?

barunka
autor
7. mar 2007

kala, madlo majú v každom dráčiku, stojí 480Sk. My sme kupovali kočík s madlom a vyšiel nás na 5100 sk.
tú puzzle farbu máme my, teraz som videla ďalšiu krásnu, červenú s takými kvietkami no paráda...
inak v dráčiku tie kočíky stoja cca 4800 Sk + madlo 480 Sk.

ozaj baby, už sme v pohode, vonku je krásne, takže kedy dáme stretko??? Len prechádzkové by asi u nás nebolo moc prechádzkové, lebo Simi už chce len chodiť a z kočíka tak maximálne visí von 🙂