Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

barunka
autor
20. mar 2007

sandri, no však príde teplo a budem jazdiť aj ja, manžel ma donúti. Teraz viac menej jazdí on, lebo chodíme len do blavy na nákup....

vilki
20. mar 2007

no caute, ja som si dnes tie papiere vybavyt nestihla a zajtra zacina kurz. 😒 takze pojdem az nabuduci mesiac...

ozaj a to stretko uz bolo?lebo ja som tu par dni nebola a ani neviem... 😅

bellasandra
21. mar 2007

Barun- jasne 🙂
Vilki- nebolo 😀 staale..musime sa dohodnut, ked bude zas krajsie počasie 😉

vilki
23. mar 2007

caute baby, kde ste vsetky?
co mate nove?
ja som dnes dala mojmu malemu prvy krat krabicove mlieko.doteraz papal bebu ale uz 4ty den mi to vobec nechcel pit a vzdy len plakal, tak som vyskusala krabicove a to mi vsetko vipil a uz aj spi.dufam ze mu to neuskodi, ale co som s nim mala robit? 😒 😅

snilko7
23. mar 2007

vilki aj ja som začala Paťkovi dávať krabicové keď mal 10 mesiacov a je v poriadku, tiež mu chutilo viac ako beba a ani teraz na svoje mliečko nedá dopustiť 😀

vilki
23. mar 2007

jeeej snilko ahoj, to som rada, uz som sa bala ze ma tu ukamenujete 😀 😀 😀 dufam ze ani mojmu nic nebude.som rada ze sa konecne dobre napapal.
a ty sa ako mas?

snilko7
23. mar 2007

vilki máš IP a inak sa máme v pohode, brušisko mám už poriadne, všetcia sú z toho v šoku...barunka mala také v 30tt...neviem kam mi rastie a sranda že na kilá nepriberám

barunka
autor
23. mar 2007

vilki, normálne žasnem, že sa ešte do teba za to krabicové mlieko nepustili, minule tu jednu mamičku skoro ukameňovali za pribináčika 😀 😀 😀 😀
snilko, čo sa týka toho škodenia u Paťka, no neviem neviem 😀 😀 Inak celý deň sa čudujem, prečo mi dnes netreští v hlave a teraz som na to prišla, Paťko u nás nebol. 🙂

inak ja sa tiež chystám dávať Simi krabicové mlieko, ešte máme dva a pol balenia sunáru, minieme a začneme skúšať krabicové mlieko. Veď to už bude mať pomaly rok a pol tak to už budeme mať aj povolené 🙂

bellasandra
24. mar 2007

Ahojte, ja som sa minule bavila s mamou, a ona mi hovorila, ze mne robila krupicu s normalnym mliekom a tu som- ziadne alergie nič. Mne napríklad tu hovorili, ze ked kojím ani by som ja nemala pit mlieko- no ale vsak co som blázon? Pijem ho- vlastne ja som aj jedla všetko normálne, a malej nič nie je. Aspon si zvykne na všetky chute 🙂

vilky
24. mar 2007

ahoj sasi, no aj ja som mu dala vecer krupicu taku riedku do flasky a napapal sa,spapl vsetko.a teraz rano uz nechcel ani toto mliecko.tak ja neviem.mamina hovori ze ked som bola mala tak anija som nechcela mlieko.tak asi bude po mne... 🙂 😀

vilky
24. mar 2007

hups, prihlasila som sa pod inym menom...nie inym ale dala som tam vilki s y.lebo som pri inom pc.

bellasandra
24. mar 2007

Nevadí 🙂 Však uvidís- mozno mu to teraz nebude chutit a neskôr hej

vilki
25. mar 2007

caute baby, tak kedy bude to stretko?co tento tyzden?

bellasandra
25. mar 2007

Ja som za 🙂 Uz by sme ho fakt mohli dat.

vilki
25. mar 2007

no a co vy ostatne?

barunka
autor
27. mar 2007

ja tento týždeň asi nie, jedine ak budúci. ale prišla by som, ak sa mi to už konečne podarí

vilki
27. mar 2007

takze tento tyzden zasa nic 😢 uz je konecne vonku pekne, dufam ze bude aj buduci tyzden...my sme prave prisli z prechadzky...

bellasandra
29. mar 2007

Ahojte, no zas sa ochladilo- my sme sa pred chvilkou vratili domov a normalne mi zima bola 😝

snilko7
29. mar 2007

sandri ani nehovor, ja kým som sa vrátila z pošty tiež som mala nos ako cencúľ 😀 ale zajtra sa už má zasa otepľovať a celý budúci týždeň hlásia 16 stupňov

bellasandra
29. mar 2007

No dufam, 😉 ako babatko ? Poslucha ? 🙂

vilki
31. mar 2007

no baby, dnes je nadherne pocasie.bola som s malym vonku na trojkolke.keby ste videli tu radost... 🙂 a teraz isiel s tatom trosku sa poprechadzat.

bellasandra
31. mar 2007

Ahojte, veru krááááásne je - ja som bola v Ba, v Poluse, som si kupila handry. Malá bola doma s dedkom a s babkou 🙂 Prvýkrát od pôrodu som bola bez nej prec, normalne mi chýbala 🙂

vilki
31. mar 2007

vav, tak si aspon trosku vypadla.ja som bola s malym vonku az do 6tej.a potom som ho okupala, napapal sa a hned zaspinkal.uz bol unaveny... 😀

bellasandra
1. apr 2007

No tak to si mala fajne 🙂

vilki
1. apr 2007

baby, kedy bude to stretko? tento tyzden ma byt tiez pekne pocasie...

bellasandra
2. apr 2007

No treba sa dohodnut

vilki
3. apr 2007

baby, nejako to tu upada....kde ste vsetky?

bellasandra
4. apr 2007

Jaaj vsetky asi po vonku behaju 😀
Vilki- ved prídi do Ga, skocíme von 😉

snilko7
5. apr 2007

ahojte, no sandri my sme v takomto peknom počasí fakt vonku skoro celý deň, teda okrem času, ktorý trávim varením a drobec spinkaním 😀 a večer som jak zabitá, ledva žijem, nohy ma bolia jak šľak a ledva čakám kedy vleziem do postele...a ešte aj tá segra ma uháňa vraj sa mám veľa hýbať, ani sedieť ma poriadne nenechá, vraj aby som mala potom ľahký pôrod 😀 😎 a to si nechcem predstaviť, čo bude so mnou stvárať ešte do septembra, keď už teraz mi neda vydýchnuť 😎

bellasandra
6. apr 2007

Tak sa teda máte aj s Patkom a mimcom dobre 🙂 To som rada, veru ,len sa pekne hýb, ja som celé tehotenstvo po vonku behala, prvé 3 mesiace som makala ako fretka, a myslím , ze keby som nemala cisára tak je pôrod lahký 😀 😀 😀