Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

vilki
6. máj 2007

tak moj samko dnes spal len hodinku...a tiez sa rozprava so psom v ohradke...tiez neviem ako ho zabavit...jeho najviac bavi vysavac, pri nom by mohol byt aj cely den...

vilki
12. máj 2007

no caute baby, kde ste vsetky?ako sa mate?a co deticky, posluchaju???
Samko je certik...stale sa stavia na nohy a potom sa pusta chodit, ale este sa mu to nedari...stale mu musim byt v patach aby nedoslo k urazu...xixi ale dufam ze sa to uz coskoro nauci 😉

barunka
autor
16. máj 2007

vilki všetko naj naj samkovi k 11 mesiačikom... Samko je šikovný, určite sa už čoskoro rozbehne, keď sa tak snaží.
ja sa práve teraz niekedy chystám do GA, chcem dať simi urobiť pas, ale neviem či už môže mať aj samostatný a aký kolok kúpiť. Chcela by som jej spraviť samostatný pas, ako si ju dať zapísať do svojho.

vilki
19. máj 2007

barun dakujeme, ano moze mat uz vlastny pas, myslim ze uz do tvojho sa ani neda zapisat.zda sa mi ze kamoska to tak chcela urobit a nedalo sa... 😕 a kedy dojdete do ga?

barunka
autor
19. máj 2007

vilki neviem, možno nabudúci týždeň, možno ešte neskôr, uvidíme ako dopadnem ja u zubárky. To je super, že môže mať vlastný pas, som sa bála, že budú vymýšľať, že je ešte malá. Na nete som sa dočítala, že môže byť od narodenia ale vydajú len na dva roky.
ako sa máte???
Mne našťastie Simi teraz spinká, včera niečo pojedla a bolí ju bruško, horko ťažko som ju uspala, celú noc mi plakala...

sirky
19. máj 2007

Ahojte baby. Som tu dnes prvý krát. Dufam že nevadí že som sa vám sem vtlačila. 🙂 SOm z Pustých Úľan a mám 2 mesačného syna.

vilki
19. máj 2007

no samkovi idu akurat ocne zubky, dostal vo stvrtok ockovanie do nozicky a este je aj nejaky zachripnuty... ☹ dnes mu vyletela horucka...ma 39, 2 neviem teraz ci z tej injekcie, zo zubkov alebo je chorucky... 😒, dala som mu paralenovy cipok a uvidime...

Ahoj sirky, vitam ta tu medzi nami...tak to mas este malicke babatko 🙂, poslucha malinky a ako sa vola?

barunka
autor
20. máj 2007

sirky ahoj, vitaj medzi nami. Ty si si tuším na bábetku písala aj so snilkom, že??? Aký je malinký? Ako sa volá??

vilki, tie očné zuby idú aj Simi, takže presne viem ako sa cítite. Tú teplotu podľa mňa zo zúbkov nemá, na takú vysokú nevystúpi zo zúbkov. Podľa mňa to bude z očkovania, Simi sa dvíhala na druhý deň po očkovaní až na 39,7 a potom nás brali už do nemocky, kvôli neznášanlivosti a alergii na očkovanie...

vilki
20. máj 2007

no caute baby, vcera vecer sme boli so Samkom na pohotovosti lebo mu horucka vobec neklesala, uz mal 39,5 tak sme radsej isli.no a hovorili ze je to zacinajuca chripka...dostal kvapky a nejaky sirup a injekciu chudatko moje, tak plakal... ☹ no ale dnes je to uz chvalabohu trosku lepsie klop klop... 😉

bellasandra
22. máj 2007

Vilki- teda- snad je uz Samkovi lepsie.

vilki
22. máj 2007

no vcera sme boli u nasej doktorky a dostal antibiotika...ale len take na tri dni.taky sladky sirup.ale dnes je mu uz lepsie...uz vymysla zase 😀
a co Emka ako ?inak mas krasne fotky v albume... 😉

bellasandra
22. máj 2007

No tak to je dobre 🙂
Dakujem 😉 Emka je nejaká divoká 😀 ale inak dobre , poslucha.
Neprídete ked bude Samko ok , do Ga ?zas trochu ?

vilki
22. máj 2007

chystame sa aj zajtra...ved je vonku pekne a dr.povedala ze ked nebude mat horucku tak nemusime byt zavrety vnutri, zajtra ti napisem sms...

barunka
autor
24. máj 2007

sandri je v GA nejaké detské ihrisko alebo čosi podobné pre detičky, kde by sa zahrali??? Ja sa tiež chystám do GA, vybaviť Simi pas, len medzičasom sa musím s ňou niekde zastaviť vyblbnúť, lebo inak by ma zjedla aj s topánkami.
Tak aby som vedela, ktorým smerom sa vybrať, lebo pravdu povediac, nikdy som nijaké nevidela. 😅

bellasandra
25. máj 2007

No ani si nemala kde vidiet. 😝 Ale ked idete k policajtom, tak za políciou je sidlisko- také zté cinziaky su tam, tak tam je relativne normalne ihrisko- je to vedla billy.

sirky
25. máj 2007

Ahojte.Malinký sa volá Peťko a zatial poslúcha, cey noc sa zobudí iba raz, takže sa aj vyspím. 🙂 Teray máme taký problém, neviem či môžem kojiť, lebo beriem lieky na zápal sliznice hrubého čreva. Niekto hovorí že môžem a niekto že nie. 😒 Mlieka mám veľmi vela, takže by som nerada skončila s dojčením.teray všade yistujem kde je pravda.

vilki
25. máj 2007

ahoj Sirky, a na tych liekoch to neni napisane?vacsinou byva na pribalovom letaku ci sa mozu pouzivat pocas dojcenia...a ak nie tak lekar co ti ich predpisal by to mal vediet a aj v lekarni by ti mali vediet poradit... 😉

barunka
autor
25. máj 2007

sandri, to tam vážne nič také nie je? inak toto je smutné, v BA 3/4 ihrísk zdemolovaná, tu u nás máme jedno a je tam samé sklo, špačky, odpadky a vytrčajúci beton a v GA tiež chátrajúce. By sa tomu mohli začať venovať trošičku.
sirky, a lekár ti nepovedal? Alebo lekárnik, oni by to mali vedieť, skús sa skočiť opýtať, ak to nie je na tom papieriku pri liekoch.

bellasandra
25. máj 2007

Barun- no o ziadnom inom neviem, ale zevraj by mali zacat rekonstruovat ihriská , tak som zvedavá.
Sirky- ja by som to neriskovala, lebo ten liek sa do mlieka dostane, takze sa porad z lekarnikom radsej, ako písu kocky.

sirky
28. máj 2007

No problém je že lekár povdedal že môžem, v lekárni povedali že nemôžem , v príbalovom letáku je to také nejasné , nejednoynačné a v príbalovom letáku čo je na internete sa píše že sa nemajú užívať. 😒

snilko7
28. máj 2007

ahoj sirky...gratulujem k Peťkovi 😉

sirky
29. máj 2007

ahoj snilko7 . dakujeméééé

bellasandra
3. jún 2007

Snilko- jeeej dievcatko budete mat 🙂 Gratulujem 😵

snilko7
11. jún 2007

Sandri dakujem za gratuláciu...ja tomu nejak stále nechcem uveriť, tak čakám ešte na potvrdenie v 30tt a potom sa začnem naozaj vytešovať 😀
ale nejak nám upadá téma 😕

vilki
16. jún 2007

caute baby, co porabate a ako sa mate?deticky posluchaju?Samko dnes oslavil svoj prvy rocik... 🙂

snilko7
17. jún 2007

vilki gratulujeme SAmkovi k prvému rôčiku 😉

vilki
17. jún 2007

snilko dakujeme, dnes sme boli aj v zoo v ba, vecer pridam nejake foto...

snilko7
18. jún 2007

my sme boli v zoo pred dvoma týždnami, Paťkovi sa veľmi páčilo..teraz doma stále počúvame že opička papala papriku a hrošík plával vo vodičke 😀 😀 aspoň vieme, čo sa mu najviac páčilo 😀

vilki
18. jún 2007

no nasmu sa viac ako zvieratka pacili spaky na zemi 😀 😀 😀

snilko7
19. jún 2007

tak my to obdobie "zbierania" máme už našťastie za sebou...zato teraz máme ešte horšie obdobie "prečo, čo, kto"....no niekedy už mám čo robiť, aby som mu neodpovedala niečo škaredé 😅 😎