• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ahojte mamicky! ahoj snilko :slight_smile: neviem ci si na mna spominas z babetko.sk.
tak to tu citam a zistujem super rady a vsetko co ma caka. my sme teraz v stadiu stavania sa, takze teraz dostava zabrat stol, televizny stolik - jednoducho vsetko coho sa da chytit a moje nohy :slight_smile:). na ten cas zbierania sa naozaj netesim... bude to fuska :slight_smile:)) ale vsetko treba zvladnut :slight_smile:
27. jún 2007 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
čaute baby, nejako sa sem už málinko píše.
kassyath, vitaj medzi nami :slight_smile:
čo sa toho zbierania týka, tak je to ozaj poriadny zaberák, najlepšie sú špačky od cigariet, ktoré sú všade pohádzané. Je to otras...
27. jún 2007 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kassyath, super že si sem nakukla...možno sa konečne znova rozbehne diskusia, nejak to tu poslednú dobu zamrzlo
27. jún 2007 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
treba na tie deti davat stale pozor... ja som si myslela ze cim bude vacsi tak to bude lahsie a lahsie, ale naopak, naozaj ked je hore tak ho nemozem nechat ani sekundu sameho, a ked bude chodit... ach jaj.... a mam tolko roboty teraz a nemozem si nic zacat...
27. jún 2007 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj snilko... je to asi tym peknym pocasim... ja som posledny cas travila stale vonku v zahrade... oberala ovocie, zavarala... medzitym bol maly chory, tak som mala moznost pozriet si galantsku nemocnicu, a takmer mi doslo zle... nechapala som ze take cosi moze stat a este aj poskytovat nejake sluzby... :frowning2:
27. jún 2007 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kassyath, vitaj v klube. ja som bola cca pred štyrmi mesiacmi v nemocke so Simi. Teraz som si pre istotu vybavila kramáre, lebo si myslím, že už horšie ako v GA byť nemôže... Vraj dieťa treba okúpať, ale teplá voda netečie, okúpte ho v studenej...
27. jún 2007 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak ja tiež už do Galanty nehodlám vstúpiť, teraz plánujem aj pôrod už v Blave v Ružinove...stačilo mi galantskej atmosféry pri prvom pôrode až-až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2007 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
coze to fakt? v studenej????? ta galanta je fakt hroza... ked som isla na wc - verejne tak som sa skoro povracala :frowning2: ja som jedneho casu lezala na antolskej a to sa neda porovnat...
27. jún 2007 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ak to tam takto pojde dalej tak to tam podla mna skonci... normalny clovek tam pre tu atmosferu nepojde a dobry lekar si tiez radsej vyberie inu nemocnicu... takze galantska nemocnica podla mna buducnost nema - pokial sa nezrekonstruuje
27. jún 2007 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kassyath no veru. Neviem na akom oddelení si bola s malým, my sme boli na detskom, tuším na 9 alebo 10 a to bola teda hrôza. Pripadala som si tam ako v dajakej osade, niežeby som mala niečo proti, ale niekedy sa to už ozaj nedalo vydržať...
28. jún 2007 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte rodinka....
Ja mám 4 detičky a sme rodina :slight_smile: :wink:
4. júl 2007 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj
4. júl 2007 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte kočky, kde ste všetky??? :grinning: :grinning:
12. júl 2007 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočky, môžem sa k vám pridať? Som z Galanty, tu bývam, i pracujem /po 16 mesiacoch som nastúpila do práce/ :slight_smile:
13. júl 2007 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jej, ahoj renata, vitaj medzi nami. V poslednej dobe nám to tu nejako vymrelo, ale hádam sa to napraví.
Aj ty máš malého Paťka? To ich tu už teda máme dvoch.
13. júl 2007 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Barunka,ďakujem. I ja sa iba sporadicky pripájam do diskusií, podľa toho ako mám čas. Pracujem,takže toho času zasa tak veľa nemám. Občas v práci "nakuknem". Vonku je pekné počasie, treba to využiť a nie sedieť pri počítači.Si priamo z Galanty? :slight_smile:
13. júl 2007 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj renata, aj ja ťa vítam medzi nami :wink:
13. júl 2007 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj snilko7, ďakujem. :wink:
13. júl 2007 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky- ako sa mate ?
Ja idem v pondelok uz robit :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2007 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojky, renata, nie som z GA, som z Veľkých Úľan, teraz, predtým sme bývali v BA. Dúfam, že neva, že sa hneď takto narovinu budem vypytovať, ale ako si postupovala, keď si chcela nastúpiť do práce? Vrátila si sa k pôvodnému zamestnávateľovi? Dala si Paťka do jasličiek? Kde a ako to znáša? Robíš na plný úväzok?? (prepáč, zvedavosť, aj my s manželom o tom uvažujeme, lebo si chceme vziať hypo a takto nám ju nedajú.)

sandri ahoj. tak aj ty už ideš do práce? Emku dávaš do jasličiek??? A ako sa máte? Dlho si sa neozvala.
14. júl 2007 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, co porabate s detickami v tejto horucave?my uz nevieme co mame robit, maly sa kupe skoro cely den v bazeniku ale uz ani to ho nebavi a ani spat nevie kludne,aj v noci je tak teplo ze spinka len v plienke...

cau sasi, ty uz ides makat?a co si sa tak rozhodla?inak ako sa mate s Emkou?
17. júl 2007 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vilki, aj simi pobehuje celý deň len v plienke, ak sme na dvore, tak aj bez nej, aby sa jej trošku aj zadoček vyvetral. Včera sme tu mali cez obed 41 stupňov, takže na skapanie. V noci jej musíme nechať pustený ventilátor aby spala a my s mužom sa vedľa v izbe potíme bez neho :slight_smile:
tiež sa takmer celý deň kúpe, dnes sa chystáme na kúpalisko ak nebude príliš horúco, tak sa trošku vyblázni...
18. júl 2007 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby, my sme kupili vcera klimu lebo sme mysleli ze skapeme...je to parada, aj teraz ma maly v izbicke tak super... :slight_smile: ze spinka uplne v klude a to ma na sebe aj tricko a ponozky...som rada ze sme ju kupili, bohvie dokedy budu tieto horucavy...
19. júl 2007 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vilki...tak tá klíma by sa zišla aj nám, pretože spinkať neviem ani ja a Paťko vypije za noc litre vody a ráno má plienku ťažkú ako tona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2007 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes mam volno, robím v Tescu tu v Ga- na info, celkom v poho robota, len skapínam- nohy ma bolia 8 hod. stojím, a ked je treba, ze kocky v pokladniach nestíhaju, tak musíme aj my zaskakovat- a to je moja smrt :grinning:

Snilko- vela ludí kupuje klimu je to super, my mame v byte ako v pekle :angry: .Ty sa mas ako s malinkou v brusku v týchto teplach? Ja ked si spomeniem na min. rok, to neboli takéto horucavy a odpadavala som

Malá ma aj horucky, neviem ci zo zubu, alebo z tohoto tepla.

Ale uz od ponedelka ma byt len 29stup.
:confounded: :wink:
20. júl 2007 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Emuska je s mojou babkou, alebo s mojou mamou, zalezí ako robím.
Takto mi zostava aj rodičovský, inak by sa mi to neoplatilo. :pensive:
20. júl 2007 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sandra to aby som skočila zasa do Tesca v Galante ťa okuknúť :grinning: ale nie fakt nezávidím stáť celý deń na nohách
no ja si s Paťulom tiež užijem a teraz ešte aj tieto horúčavy a k tomu obrovské brušisko - katastrofa..celé noci nespávam a keďže som stále smädná a veľa pijem, tak mi ešte aj nohy od toľkej vody opúchajú...už nech sa ochladí :dizzy_face:
20. júl 2007 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj baby, Barunka, vrátila som sa naspňť k pôvodnému zamestnávateľovi na pôvodné pracovné miesto, 1 mesiac vopred som mu oznámila písomne nástup do zamestnania, zastupovala ma pracujúca dôchodkyňa, ktorá bola rada,že môže odísť. Nie že by sa mi chcelo nastúpiť do práce,ale z rodičovského príspevku sa žiť nedá. Malého mi stráži mama, je na dôchodku, ak by som mala platiť opatrovateľku,do zamestnania by som nenastúpila,opatrovateľky sú drahé a z môjho platu si to dovoliť nemôžem. Pracujem v Galante,takže aj časovo sa to dá zvládnuť.
Bellasandra,pracuješ v Tescu? To ti nezávidím, Saskiu K.poznáš, však? Teraz prešla robiť vedúcu na úsek dom.potrieb.Kto ti stráži malú,keď si v robote?
Aha,už som si to prečítala vyššie, za ten rodičovský sa oplatí nastúpiť do práce. Majte sa krásne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2007 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Renattas- ano poznám ju. :slight_smile:
No veru, tie peniaze sa zídu, aj ked mi Emca chyba, ked snou nie som.
24. júl 2007 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Snilko vsak prídi kuk, len sa ohlás :grinning:
26. júl 2007 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok