Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

kassyath
27. jún 2007

ahojte mamicky! ahoj snilko 🙂 neviem ci si na mna spominas z babetko.sk.
tak to tu citam a zistujem super rady a vsetko co ma caka. my sme teraz v stadiu stavania sa, takze teraz dostava zabrat stol, televizny stolik - jednoducho vsetko coho sa da chytit a moje nohy 🙂). na ten cas zbierania sa naozaj netesim... bude to fuska 🙂)) ale vsetko treba zvladnut 🙂

barunka
autor
27. jún 2007

čaute baby, nejako sa sem už málinko píše.
kassyath, vitaj medzi nami 🙂
čo sa toho zbierania týka, tak je to ozaj poriadny zaberák, najlepšie sú špačky od cigariet, ktoré sú všade pohádzané. Je to otras...

snilko7
27. jún 2007

ahoj kassyath, super že si sem nakukla...možno sa konečne znova rozbehne diskusia, nejak to tu poslednú dobu zamrzlo

kassyath
27. jún 2007

treba na tie deti davat stale pozor... ja som si myslela ze cim bude vacsi tak to bude lahsie a lahsie, ale naopak, naozaj ked je hore tak ho nemozem nechat ani sekundu sameho, a ked bude chodit... ach jaj.... a mam tolko roboty teraz a nemozem si nic zacat...

kassyath
27. jún 2007

ahoj snilko... je to asi tym peknym pocasim... ja som posledny cas travila stale vonku v zahrade... oberala ovocie, zavarala... medzitym bol maly chory, tak som mala moznost pozriet si galantsku nemocnicu, a takmer mi doslo zle... nechapala som ze take cosi moze stat a este aj poskytovat nejake sluzby... ☹

barunka
autor
27. jún 2007

kassyath, vitaj v klube. ja som bola cca pred štyrmi mesiacmi v nemocke so Simi. Teraz som si pre istotu vybavila kramáre, lebo si myslím, že už horšie ako v GA byť nemôže... Vraj dieťa treba okúpať, ale teplá voda netečie, okúpte ho v studenej...

snilko7
27. jún 2007

no tak ja tiež už do Galanty nehodlám vstúpiť, teraz plánujem aj pôrod už v Blave v Ružinove...stačilo mi galantskej atmosféry pri prvom pôrode až-až 😝

kassyath
27. jún 2007

coze to fakt? v studenej????? ta galanta je fakt hroza... ked som isla na wc - verejne tak som sa skoro povracala ☹ ja som jedneho casu lezala na antolskej a to sa neda porovnat...

kassyath
27. jún 2007

no ak to tam takto pojde dalej tak to tam podla mna skonci... normalny clovek tam pre tu atmosferu nepojde a dobry lekar si tiez radsej vyberie inu nemocnicu... takze galantska nemocnica podla mna buducnost nema - pokial sa nezrekonstruuje

barunka
autor
28. jún 2007

kassyath no veru. Neviem na akom oddelení si bola s malým, my sme boli na detskom, tuším na 9 alebo 10 a to bola teda hrôza. Pripadala som si tam ako v dajakej osade, niežeby som mala niečo proti, ale niekedy sa to už ozaj nedalo vydržať...

renca30
4. júl 2007

Ahojte rodinka....
Ja mám 4 detičky a sme rodina 🙂 😉

renca30
4. júl 2007

ahoj

barunka
autor
12. júl 2007

ahojte kočky, kde ste všetky??? 😀 😀

renattas
13. júl 2007

Ahoj kočky, môžem sa k vám pridať? Som z Galanty, tu bývam, i pracujem /po 16 mesiacoch som nastúpila do práce/ 🙂

barunka
autor
13. júl 2007

jej, ahoj renata, vitaj medzi nami. V poslednej dobe nám to tu nejako vymrelo, ale hádam sa to napraví.
Aj ty máš malého Paťka? To ich tu už teda máme dvoch.

renattas
13. júl 2007

Ahoj Barunka,ďakujem. I ja sa iba sporadicky pripájam do diskusií, podľa toho ako mám čas. Pracujem,takže toho času zasa tak veľa nemám. Občas v práci "nakuknem". Vonku je pekné počasie, treba to využiť a nie sedieť pri počítači.Si priamo z Galanty? 🙂

snilko7
13. júl 2007

ahoj renata, aj ja ťa vítam medzi nami 😉

renattas
13. júl 2007

Ahoj snilko7, ďakujem. 😉

bellasandra
13. júl 2007

Ahojte kočky- ako sa mate ?
Ja idem v pondelok uz robit 😔 😝

barunka
autor
14. júl 2007

ahojky, renata, nie som z GA, som z Veľkých Úľan, teraz, predtým sme bývali v BA. Dúfam, že neva, že sa hneď takto narovinu budem vypytovať, ale ako si postupovala, keď si chcela nastúpiť do práce? Vrátila si sa k pôvodnému zamestnávateľovi? Dala si Paťka do jasličiek? Kde a ako to znáša? Robíš na plný úväzok?? (prepáč, zvedavosť, aj my s manželom o tom uvažujeme, lebo si chceme vziať hypo a takto nám ju nedajú.)

sandri ahoj. tak aj ty už ideš do práce? Emku dávaš do jasličiek??? A ako sa máte? Dlho si sa neozvala.

vilki
17. júl 2007

caute baby, co porabate s detickami v tejto horucave?my uz nevieme co mame robit, maly sa kupe skoro cely den v bazeniku ale uz ani to ho nebavi a ani spat nevie kludne,aj v noci je tak teplo ze spinka len v plienke...

cau sasi, ty uz ides makat?a co si sa tak rozhodla?inak ako sa mate s Emkou?

barunka
autor
18. júl 2007

vilki, aj simi pobehuje celý deň len v plienke, ak sme na dvore, tak aj bez nej, aby sa jej trošku aj zadoček vyvetral. Včera sme tu mali cez obed 41 stupňov, takže na skapanie. V noci jej musíme nechať pustený ventilátor aby spala a my s mužom sa vedľa v izbe potíme bez neho 🙂
tiež sa takmer celý deň kúpe, dnes sa chystáme na kúpalisko ak nebude príliš horúco, tak sa trošku vyblázni...

vilki
19. júl 2007

no baby, my sme kupili vcera klimu lebo sme mysleli ze skapeme...je to parada, aj teraz ma maly v izbicke tak super... 🙂 ze spinka uplne v klude a to ma na sebe aj tricko a ponozky...som rada ze sme ju kupili, bohvie dokedy budu tieto horucavy...

snilko7
19. júl 2007

ahoj vilki...tak tá klíma by sa zišla aj nám, pretože spinkať neviem ani ja a Paťko vypije za noc litre vody a ráno má plienku ťažkú ako tona 😝

bellasandra
20. júl 2007

Ahojte, tak dnes mam volno, robím v Tescu tu v Ga- na info, celkom v poho robota, len skapínam- nohy ma bolia 8 hod. stojím, a ked je treba, ze kocky v pokladniach nestíhaju, tak musíme aj my zaskakovat- a to je moja smrt 😀

Snilko- vela ludí kupuje klimu je to super, my mame v byte ako v pekle 😠 .Ty sa mas ako s malinkou v brusku v týchto teplach? Ja ked si spomeniem na min. rok, to neboli takéto horucavy a odpadavala som

Malá ma aj horucky, neviem ci zo zubu, alebo z tohoto tepla.

Ale uz od ponedelka ma byt len 29stup.
😖 😉

bellasandra
20. júl 2007

A Emuska je s mojou babkou, alebo s mojou mamou, zalezí ako robím.
Takto mi zostava aj rodičovský, inak by sa mi to neoplatilo. 😔

snilko7
20. júl 2007

sandra to aby som skočila zasa do Tesca v Galante ťa okuknúť 😀 ale nie fakt nezávidím stáť celý deń na nohách
no ja si s Paťulom tiež užijem a teraz ešte aj tieto horúčavy a k tomu obrovské brušisko - katastrofa..celé noci nespávam a keďže som stále smädná a veľa pijem, tak mi ešte aj nohy od toľkej vody opúchajú...už nech sa ochladí 😵

renattas
22. júl 2007

Ahoj baby, Barunka, vrátila som sa naspňť k pôvodnému zamestnávateľovi na pôvodné pracovné miesto, 1 mesiac vopred som mu oznámila písomne nástup do zamestnania, zastupovala ma pracujúca dôchodkyňa, ktorá bola rada,že môže odísť. Nie že by sa mi chcelo nastúpiť do práce,ale z rodičovského príspevku sa žiť nedá. Malého mi stráži mama, je na dôchodku, ak by som mala platiť opatrovateľku,do zamestnania by som nenastúpila,opatrovateľky sú drahé a z môjho platu si to dovoliť nemôžem. Pracujem v Galante,takže aj časovo sa to dá zvládnuť.
Bellasandra,pracuješ v Tescu? To ti nezávidím, Saskiu K.poznáš, však? Teraz prešla robiť vedúcu na úsek dom.potrieb.Kto ti stráži malú,keď si v robote?
Aha,už som si to prečítala vyššie, za ten rodičovský sa oplatí nastúpiť do práce. Majte sa krásne. 🙂 🙂 🙂

bellasandra
24. júl 2007

Renattas- ano poznám ju. 🙂
No veru, tie peniaze sa zídu, aj ked mi Emca chyba, ked snou nie som.

bellasandra
26. júl 2007

Snilko vsak prídi kuk, len sa ohlás 😀