• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
Tak papa
6. sep 2007 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, vidim tu same nove maminky...super ze nas je tolko, ja niesom priamo z ga, ale byvam v hornych salibach, to je do ga na skok,no teraz sa budeme konecne stahovat do sale.konecne budeme byvat sami. emoticon
7. sep 2007 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vilki tak to ti blahoželám...nie je nič lepšie ako bývať sám...my už máme za sebou prvý samostatný rok a môžem si len pochvalovať
8. sep 2007 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor vilki, tak to je super, gratulujem...... emoticon emoticon Určite vám bude oveľa lepšie.
9. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,vilki gratulejson emoticon ,zaaaaaaaavidim emoticon .Baby kde ste nudim saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Halllo.
10. sep 2007 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor no baby, mali by sme to tu opäť rozbehnúť, lebo kým sa ja dopátram k tejto téme, tak ma ide poraziť emoticon
čo porábate?? Ja som práve doriešila ukladanie mojej krpanie na spánok, hádam už konečne zaspala, zasa sme mali veselú noc, takže bola aj patrične "príjemná"...
13. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak my uz sme naspat. boli sme u babky pozriet, a ze sme teda mali pocasie emoticon s tym stretnutim sa ste nejako pokrocili? lebo ja by som sa rada stretla, hadam uz bude krajsie...
vilki, gratulujem, my sme tiez pred polrokom vypadli od svokrovcov, a este teraz sa z toho vytesujem. fakt az teraz si uvedomujem , ako mi tam bolo hrozne emoticon
13. sep 2007 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dakujem,naozaj sa velmi tesim...neni nam tu az tak zle, no ale sme uz 2 roky manzelia a vobec ziadne sukromie...
uz sa naozaj tesim, no a co bude s tym stretkom?
13. sep 2007 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja už stretko určite nestíham...v pondelok nastupujem do pôrodnice
14. sep 2007 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj snilko, uuuuz? ako to rychlo ubehlo... emoticon tak ti prajem rychli porod... emoticon ozaj a ako budes rodit?normalne? ...ja vlastne ani neviem co je to normalny porod, co su to bolesti a tak... emoticon emoticon
14. sep 2007 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vilki...no rodiť by som chcela normálne, doktor vravel že pomerajú malinkú a skontrolujú jazvu a uvidíme..ale vraj to treba dobre odsledovať, aby sa potom nemuselo zmätkovať a rýchlo naháňať na cisársky emoticon ale ja dúfam že to bude OK a tiež som zvedavá, čo za bolesti to budú...síce ja som mala parádne aj pri Paťkovi ale ten záver už neviem emoticon
14. sep 2007 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor tak baby, ja by som tiež chcela vedieť čo sú to pôrodné bolesti. Ja som síce rodila spontánne, ale čo sú to tie obrovské bolesti o ktorých som počula, či videla v telke, netuším. Pôrod som mala úžasný, ľahký aj keď som mala predpoklad na cisársky kvôli úzkej panve. Ale nakoniec sa Simi vyšmykla von emoticon
14. sep 2007 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barun tvoj porod by som aj ja brala to si pamatamm este jak dnes a pozri simi uz bude mat rok emoticon
14. sep 2007 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som necitila vobec nic, mala som rodit az za tri tyzdne ale koli tlaku som musela cisarskym skor...takze som si tam lahla, zaspala no a bolesti som mala az na druhy den po prebudeni...ale to boli ine bolesti, nie tie porodne... emoticon
14. sep 2007 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko, vela stastia, nech je vsetko bez problemov a nech je babo zdrave.

no ja som mala rychly porod, ale tie bolesti ako keby sa skoncetrovali do toho kratkeho casu. takze boli aj zvukove efekty emoticon
16. sep 2007 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefika vďaka, však zajtra už mašírujem do nemocky emoticon
16. sep 2007 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ahojte,Snilko prajem vela stastia,nech ste obaja zdravucky emoticon .Lefika ahoj,ako sa mas?kedy dame stretko?
17. sep 2007 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj siwike, poslala som ti IP.
17. sep 2007 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, ako sa mate? neviete co je nove so snilkom? emoticon
19. sep 2007 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vilki, my sa mame fajn, vcera sme si urobili vylet do trnavy, bolo pekne.
so snilkom neviem nic, dufam, ze vsetko v pohode
21. sep 2007 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,LEFIKA ahoj ako sa mate?Zaspala ti mala v kociku,v stredu?Ja som teperila hore kocik sama emoticon
21. sep 2007 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, ano zaspala, a potom som ju tiez terigala hore, zobudila sa, ale potom este zaspala v postielke
21. sep 2007 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ahojte, baby, snilkovi sa včera cisárskym narodila Kristínka. Váži 4060g a meria 52 cm takže je to ozaj poriadna baba.
21. sep 2007 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, ze ju srdecne pozdravujeme a gratulujeme ku Kristinke... som na nu velmi myslela ci uz to ma za sebou emoticon ale pekna vaha na dievcatko emoticon
21. sep 2007 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, gratulujeme ku kristinke emoticon
21. sep 2007 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEj,gratulujem,aj moj maly mal 4150g.Pozdravujeme ju,dneska sme nanu s LEFIKOU mysleli.
21. sep 2007 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, pamatas co sme sa v stredu bavili o tych postarkach, ako neskoro chodia? tak dnes prisla 14.30!!! som skoro odpadla. asi robi na smeny a ma poobednu alebo co emoticon
21. sep 2007 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor lefika, ku nám minule prišla poštárka o 19-tej emoticon emoticon som skoro odpadla, keď som vyberala šeky zo schránky emoticon emoticon
21. sep 2007 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barun odkaz snilkovi ze ich pozdravujeme...a tesime sa snou, a preco nakoniec rodila cisarskym?
21. sep 2007 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor vilki, hlavne kvôli tomu, že jej prvý cisársky robili v Galante a primár vraj ich robotu pozná a je to vraj všetko odfušované a plus preto, lebo Kristníka mala cez 4 kilá, takže podľa neho to bol priveľký risk, lebo i keď jazva vyzerala dobre, tak nemohol vedieť koľko vydrží. Že ak by ju robili v ružinove i prvýkrát, tak by mohla rodiť normálne, ale takto sa bál...
21. sep 2007 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš