Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

barunka
autor
5. okt 2007

siwike, hody sme mali tento víkend, bývam tu inak len krátko, v podstate to koncom oktobra bude rok a pol a to už mám Simi takže nejaké túlanie po dedine nehrozí 😀 😀 😀 Ale manžel ten pozná, aj sa na mňa tak všelijako pozeral, keď som sa ho pýtala a čosi si brblal popod nos...
😀 😀

siwike24
5. okt 2007

Barunka nemam dobre skusenosti s jej rodinou a hlavne s jej bratom 😠 😠 .Ale to je uz chvalabohu minulost.hi 😀

vilki
5. okt 2007

caute baby, ako sa mate?neviete nieco o bellasandre?od kedy robi sa ani neozve... 😒

snilko7
6. okt 2007

vilki ja som ju už tiež hľadala, ale nikde na koníkovi už neprispela hodne dlho...a minule sme boli v Tescu a ani tam sa mi ju nepodarilo zastihnúť 😅

vilki
6. okt 2007

no ved pracujuca zena...uz nema na nas cas ☹

weroni
7. okt 2007

babulky caute - ja som dost cerstva tehu - pridavam sa k vam - som z Velkych Ulan - teda nie som ale s manzelom tu byvame od januara 🙂

siwike24
8. okt 2007

Ahojte co je tu nove?Ahoj WERONI gratulujem k babetku 🙂 ,komu chodis ,ginekologovi?Skoro rovnaky termin som mala pri SIMONKOVY.

BELLASANDRU tu som nevidela ani ja v tescu asi tam uz nepracuje a ani v meste ju nezviknem vidiet.

LEFIKA kedy ides dneska von? 😀

barunka
autor
8. okt 2007

weroni, vitaj medzi nami. Ako sa vám býva v Ulanoch???

siwike, no môj manžel sa na mňa pozeral ako na ufona, keď som sa ho na ňu pýtala, tiež si niečo frflal popod nos... a zahlásil len niečo v tom zmysle, že "úžasná rodinka"... .

weroni
8. okt 2007

barunka - dakujem, sme tu spokojni 🙂 ak vsetko pojde dobre a podla planu - mali by sme zacat coskoro stavat, dufam teda... 🙂 ty si tiez stadeto? 🙂

barunka
autor
9. okt 2007

weroni, no pôvodne z ba, ale odkedy máme simi tak bývame tu. Manžel je priamo odtiaľto...
ale už musím utekať, Simi sa dnes opäť rozhodla nespať cez obed a namiesto toho donekonečna vyberá paličky na posteli, vylezie von, otvorí si dvere a rehoce sa mi, ako dobre si to vymyslela... 😖 😠

lefika
9. okt 2007

siwike, my sme stale chori ☹ takze len prebehneme do obchodu a naspat. dnes som hore od tretej, co saska nemohla spat kvoli plnemu nosu 😖 a pijem uz stvrtu kavu 😎

weroni
9. okt 2007

siwike dakujem 🙂 no predtym som chodila k lekarovi teraz budem k lekarke lebo ten moj uz doordinoval ale tato je vraj uplne squela - ved cakam na prvy volny termin az 2 tyzdne!!! 🙂

lefika
11. okt 2007

ahojte baby, ako sa mate?
my uz cela rodina kasleme, mame zapal priedusiek a do toho idu saske zubky este ☹

vilki
12. okt 2007

lefika nas to uz konecne preslo klop klop, tiez sme boli vsetci chory, strasne... 😒

siwike24
14. okt 2007

Ahojte ako sa tu mate?Lefika nam zase ocne horne zuby idu,uz 2 tyzdne nespime poriadne.V utorok ideme na ockovanie,konecne,zase snim meskame.Kedy pojdes zajtra von?

weroni
14. okt 2007

babulky, som vam popozerala albumy - mate krasne deticky 🙂

weroni
14. okt 2007

Ináč neni tu niekto z Veľkých Úľan? Alebo okolia? Sládkovičovo, Jánovce a tak?

bellasandra
14. okt 2007

Ahojte, zeny 🙂
Ako povedala Vilky, veru nemam na nic cas odkedy robím, lebo ked mam volno , idem vzdy k s malou k jej otcovi, a na net sa malo kedy dostanem. Večer tiez nie, Ema mi vôbec nechce spat, uz som hotová - ale ma to aspon jedno pozitívum, schudla som perfektne uz mam len 59kg-tak som mala naposledy v 17. 🙂

Silvi, ved sme sa stretli minule v meste 😎

siwike24
15. okt 2007

Bellasandra ahoj vsak ano 🙂 ale davno som ta nevidela v meste. 🙂

Weroni ahoj vsak Barunka a snilko su z Ulan 😀

Lefika zzzzzzzzzzijes?Ides dnes do mesta?

barunka
autor
15. okt 2007

weroni, áno ja aj snilko sme priamo z ulan 😀 😀 😀
lefika, hádam ste sa už vyliečili, nás to zatiaľ našťastie obchádza...
ale zato Simi pre zmenu lezú von zadné stoličky, takže mám o zábavu postarané. Ak to na ňu príde, vrieska až kým sa nepovracia, to sa na chvíľku upokojí a potom ideme odznova 😅 😅 ale našťastie je teraz pár dní už kľud, nevrieska, nejačí, nehysterčí, tak buď je už zub vonku, alebo sa mu prestalo chcieť...

inak baby, chce sa vám chodiť von v takejto zime?? Ja sa už musím k tomu častokrát dokopať, ale najradšej by som bola doma v teplúčku. Simi je to jedno, hlavne že sa môže blázniť a behať 😀 😀

lefika
15. okt 2007

ahojte baby, tak saska je uz zdrava, len ja este nic moc teda 😖
barunka, mne sa teda teraz von velmi nechce: v lete sme boli vonku aj 6-7 hodin, teraz sa dokopem tak raz denne a do dvoch hodin sme spat.
siwike, zajtra pojdem von asi tak o desiatej, tak napis sms, ak pojdes aj ty 😉

siwike24
16. okt 2007

Ahojte, Lefika dnes idem von az pobede lebo ideme na ockovanie.Ludia mi sme uz zo Simonkom od 5 hodiny hore,idu nam zzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuby.

Barunka ja sa velmi vela prechadzam a aj v zime sme stale vonku,stale sa kocikujeme .Tolko kilometrov mam nabehane s kocikom,vela.

Konecne som kupila Simonkovi kabat,vsade maly len dievcenske,tie su take zlatucke.Aj v tescu budu mat od stvrtka 70% vypredaj zimneho tovaru.V tescu su uz vianoce 🙂 😉 😎 ,same hracky a ozdoby na stromcek.Mozme nakupovat.

barunka
autor
16. okt 2007

no my sme tiež boli v lete prakticky vonku od rána od ôsmej, naobed sme išli dnu spať a potom zasa od druhej až do ôsmej. Takže celý deň... Ale teraz sa mi veru niekedy nechce...
Ale minimálne štyri hodinky vonku strávime vždy, potrebujem Simi kvalitne vyvenčiť, lebo keď je "vyvenčená" málo, tak je to s ňou na nevydržanie..

siwike, to vážne bude výpredaj zimného tovaru??? ja by som chcela pre simi ešte jednu bundu na zimu, lebo jedna jej je ešte veľká a do druhej ju ledva nacpem...

inak, ak by ste sa nudili, tak môžete zahlasovať za našu foto do súťaže... http://www.babetko.sk/gallery/thumbnails.php?al... naša fotka je Simonka a Kristínka 😀 😀

siwike24
16. okt 2007

Barunka tak je napisane v letaku,vypredaj 70%,ja som bola vcera aj v tescu a na dievcata tam maju super kabatiky.
🙂

siwike24
17. okt 2007

ahojte kde ste? 🙂

barunka
autor
17. okt 2007

siwike, no tak to sa tam pôjdem v piatok mrknúť, musím ísť so simi na vyšetrenie do ružinova, tak sa zastavíme aj v tescu. Potrebujem pre ňu bundu, tak hádam budú mať...

vilki
18. okt 2007

caute baby ako sa mate? co porabate v takejto zime? ja som dnes bola v ga v tescu, maju pekne veci pre deticky, kupila som malemu zimnu bundicku, ciapocku a zateplene nohavice... 🙂

barunka
autor
18. okt 2007

vilki a majú aj pre dievčatká???
ja idem zajtra so simi na kontrolu s tými obličkami, tak sa ešte zastavíme aj niekde nakúpiť a vyvenčiť

bellasandra
19. okt 2007

Ahojte, Barunka mame tam aj pre dievčatka celkom pekne veci.
Dnes ma Emka 1.rok 🙂

barunka
autor
19. okt 2007

sandri, Emke prajem krásne prvé narodeniny, hlavne aby mala pri sebe svoju fantastickú maminku 🙂
no a mala si pravdu, mali tam krásne veci, ale všetko čo sa nám páčilo bolo na našu babu malé. Ale máme zimnú bundu 😀 😀