Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

snilko7
19. okt 2007

sandri aj my gratulujeme EMke k prvým narodeninám 😉

weroni
20. okt 2007

barunka a snilko: to faaaaaaaakt? 😀 tak to je super. A v ktorej casti byvate? My sme na Robotnickej - ako sa vychadza na Jelku. Kusok od nas je ta Kerkira 🙂 tak to sa mozme niekedy stretnut 🙂 A ja som si myslela ze priamo z Ulan tu asi nikto nebude... No super 🙂

snilko7
20. okt 2007

ahoj weroni, no sme z Ulan faakt....my sme bývali na hlavnej ako sa ide do jelky, ale teraz už rok bývame na Jazernej..ale svokrovci nám tam ostali 😀

weroni
20. okt 2007

snilko: Jazerná? to je tam niekde jak sa ide na sládkovičovo a tam je to štrkové jazero?

weroni
20. okt 2007

snilko tak to sa niekedy mozeme stretnut 🙂 ja som kazdy utorok v ulanoch lebo v utorky ucim tu v ulanoch 🙂

snilko7
20. okt 2007

Jazerná je kúsok od pekárne, neviem či vieš kde je to...vy tu teda nebývate normálne, len tie utorky?

weroni
20. okt 2007

Nie nie, ja tu bývam nonstop 😀 ale pracujem v senci. Učím angličtinu malé detičky. Ale v utorky učím tu v Uľanoch - mám poobede hodiny a doobeda voľno. Preto som písala že v utorky by sme sa občas mohli stretnúť 🙂 Neviem kde je pekáreň, ale určite to zistím 🙂

barunka
autor
20. okt 2007

ahojte... weroni si učiteľka?? Alebo robíš niektoré z tých cvičení???

weroni
20. okt 2007

áno, učím 🙂 vlastne pri takých drobcoch v predškolskom veku sa hráme a popritom sa učia tak, že ani nevedia ako 🙂 chodím učiť do školok a do rodín k deťom 🙂
ináč ty bývaš kde v ulanoch barunka?

weroni
20. okt 2007

lefika: bola si pozrieť ten Relax? 🙂

snilko7
20. okt 2007

weroni ona býva tiež na Jazernej 😀

weroni
20. okt 2007

snilko 😀 😀 😀 no pekne 😀 teda ja som fakt v šoku 🙂 ale v príjemnom, lebo som rada že som vás tu našla 🙂
snilko: tvoj Patrik chodí sem do ulanskej škôlky?

barunka
autor
20. okt 2007

weroni a ako staré detičky učíš?? Keď mi Simi podrastie, možno budeš mať ďalšiu žiačku, lebo chcem aby sa učila po anglicky ešte ako drobček, pôjde jej to ľahšie...
inak so snilkom bývame kúsok od seba, ešte si aj vysielačky rušíme 😀 😀

snilko7
20. okt 2007

weroni zatiaľ nechodí do škôlky, bála som sa, aby si nemyslel že sme ho tam odstrčili kvôli bábetku...síce teraz by som ho tam najradšej šupla aký je protivný občas, ale ak nebol zapísaný asi ho nevezmú...a ešte aj to že na spanie má stále plienku, nejak ho neviem donútiť nepocikať sa 😖

weroni
20. okt 2007

barunka: učím detičky od 2 rokov - do 6 - ale učím aj školákov aj dospelých. No s tými najmenšími ma to najviac baví 🙂 a oni sú jak špongie - všetko do seba nasávajú pamäť majú skvelú - a keď vieš ako na ne - baví ich to 🙂 no a ja som s deťmi začala robiť vlastne ihneď po maturite. Tento rok končím aj dvojročné pedagogické štúdium zamerané na predškolskú pedagogiku. Deti sú úplne to najúžasnejšie na svete a preto ma to tak s nimi baví 🙂 a oni to opätujú - lebo cítia čo k nim "vysielaš" 🙂
Ináč menšie deti som chodievala aj varovať - robila som English babysitting - celý čas som na ne hovorila len po anglicky - kým ešte oni nehovorili - a keď začali rozprávať tak už rozumeli aj po anglicky. Je to super. S mojim mimi chcem od narodenia len po anglicky - manžel bude po slovensky.
Simi budem s radosťou učiť 🙂

weroni
20. okt 2007

snilko - to si dobre vymyslela - a pokiaľ ja viem tak kým má ešte plienku ho asi škôlka nevezme. Šak dozrie na ten svoj čas 🙂

barunka
autor
21. okt 2007

weroni no super, tak to aspoň nebudeme musieť náhaňať učiteľku angličtiny 😀 Len kým Simi narastie na tie dva roky, ty už budeš na materskej a budeš mať kopu iných starostí a radostí 😅 😅

weroni
21. okt 2007

barunka - no s tym sa netrap - ja chcem ucit aj popri malickom 🙂 samozrejme ze to bude obmedzene - vzhladom na to ze vlastne uz tri roky robim v Senci a tam mam vybudovanu celu klientelu - tu v ulanoch som zacala len tento skolsky rok. Ale akonahle malicke troska povyrastie tak budem opat chodit aj do Senca. Ja tam davam hodiny u mojej babicky v rodinnom dome kde bude mat mala tiez svoj kutik 🙂 dnes mi manzel vysvetlil kde zhruba to byvate obe - ste v bytovke alebo v RD?

barunka
autor
21. okt 2007

obe sme v RD. Náš určite neprehliadneš, je krikľavo červený s bielym okolo okien. Snilko má v tej uličke kúsok od nás, oranžový 🙂 😀

weroni
21. okt 2007

barunka - no určite sa niektorý utorok stretneme ok? 🙂Ináč čo takto vymeniť si čísielka? Tu je moje: 0911 888 445

bellasandra
21. okt 2007

Ahojte, dakujeme za blahozelanie.
Mali sme oslavu, dopadla super, konečne sa zoznamili moji rodičia a Romanovi rodičia- uz bolo na čase- takze je to teraz také fest oficialne, ze sme spolu.
Ale tesím sa , aspon ma Emka pri sebe otca 😎

Barunka a čo Simi s obličkami- ako ?

Snilko a tebe oneskorene blahozelam ku Kristínke 😉 🙂

siwike24
22. okt 2007

Ahojte ako sa tu mate?

Bellasandra aj ja gratujulum k narodeninam.A ktomu ze je svami aj emkin ocinko 🙂 ,to je to nejlepsie pre vas 🙂 .

Lefika ides dneska poobede von?ja musim ist von kupit par veciciek simonkovi l
ebo o tyzden ma meniny.Konecne som predala simonkou kocik.

Barunka aj simi ma o tyzden meniny,ze? 😎 a ozaj hlasovala som za simonku a kristinku.Tusim 4 hviezdicky som im dala.

barunka
autor
22. okt 2007

sandri, no na 90% jej zmizla dilatácia aj poškodenie obličiek a aj ureteru. Na 90% preto, lebo sme ju síce držali traja, ale doktorka jej aj tak nevedela poriadne urobiť UZV, bolo to len tak narýchlo. Ale vraví, že tam nevidela vôbec nič, všetko sedelo a pri tej odlišnosti akú mala by to vraj zbadala i takto. O pol roka ideme ešte na jednu kontrolu a ak bude všetko o.k. tak už viac nemusíme.
takže ste sa nakoniec predsa len dali dokopy s Emkiným otcom?? Vidíš, Emke a tebe nikto neodolá, ste kočky a bol by hlupák, keby si vás poriadne nestrážil. Gratulujem

weroni, jasné, kľudne sa môžeme stretnúť 🙂 Ja a určite aj snilko sa budeme len tešiť, aspoň bude trošku zmena... Len asi by si sa mala pripraviť na našich divochov 😀 😀

siwike, no veru, Simi má o týždeň meniny, budú oslavovať spolu 😀 čo budeš kupovať?

ozaj baby, my sme s manželom už trošku psycho, už sme kúpili vianočný darček Kristínke aj Paťkovi, snilkovcom už vybavujeme 🙂 🙂 Len ja mám problém s Rolim (manželom) on má tri dni po vianociach narodeniny a netuším čo mu kúpiť... 😀

lefika
22. okt 2007

barunka, tak ja to mam este pestrejsie: saska je narodena styri dni pred vianocami, manzel ma narodky dva dni pred nou. takze ja uz tiez zhanam a neviem si rady, co zas kupit vsetko 😖 😀

siwike, boli sme teraz vonku, ale ak nebude skaredo, mozem vybehnut aj poobede 😉

siwike24
22. okt 2007

CAUTE.TERAZ SME SA VRATILI Z MESTA,BOLY SME KUPIT SIMONKOVI BODICKA A NAKONIEC SME MU KUPILY ESTE JEDEN KABATIK S OTEPLOVACKAMI.

BARUNKA JA SOM MU KUPILA HRACKY A OBLECENIE.A TY?A UZ SOM MU VYPOZERALA VIANOCNY DARCEK,SIMONKO ZBOZNUJE TRAKTORY,KUKNITE SA WWW.DRACIK.SK/KATALOG-VIANOCE-2007.ASPX?STRANA=16 VIEM SI HO PREDSTAVIT KED HO NAJDE POD STROMCEKOM,TO BUDE ALE RADOSTI.JA MAM UZ POLOVICKU MIKULASA KUPENU 🙂 😀 .

LEFIKA KED POJDEME VON TAK TI POSLEM SMSKU.

weroni
22. okt 2007

prijemny neskory vecer baby - dnes bol divoky den..
barunka: neboj, ja som sa uz stretla so vselicim 😀 a inac drviva vacsina deti su divosi 🙂

snilko7
23. okt 2007

weroni tak už sa teším na stretnutie, aspoň mi povieš či aj iné detičky sú také ako ten môj loptoš 😀
sandra ďakujeme 😉

barunka
autor
23. okt 2007

No veru weroni, aj ja sa teším, konečne trošku zmeny bude. Tak keď ti niektorí deň zvýši čas a nebude vkuse liať, môžme sa niekde stretnúť.
Tá moja obluda namiesto spania vykrikuje z postieľky, keby aspoň raz za čas kričala tata a nie stále mama mama mama... Teraz práve vyberá mriežky, posledná jej nejde vybrať a začína sa rozčuľovať 😀 😀 No ešte si dnes užijeme, kým zaspí
siwike, ja som jej dnes objednala penové puzzle a ešte také vešiačiky do izby. Chcela som aj meter, ale ten mali vypredaný, takže na ten si ešte počkám. No a vianoce? Tak to netuším, chceli sme kúpiť kuchynku, ale snilkovci nám nápad vyfúkli, svokrovci zasa idú kúpiť stôl so stoličkou a my sme ostali nahratý...

siwike24
24. okt 2007

ahojte ,BARUNKA mas na mysli taky metet sktorim ju merias?Lebo taky maju v Galanta v bille,rozne druhy.A tusim stoji okolo cca 150sk.Hm?

barunka
autor
24. okt 2007

siwike, áno, taký čo sa upevní na stenu s rôznymi detskými motívmi... Najlepší by bol žltý, keďže vešiačiky máme žlté a izbu chcem dať vymaľovať nazeleno... Keď sa podarí...