Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

weroni
5. dec 2007

zienky - trnavu si vsetci velmi pochvaluju co sa obchodov tyka 🙂

ella1
5. dec 2007

to už aj pôrody sú akciové? 😲 😲
no to asi zmením plány 😀

no,tí mladí ešte bývajú milí.asi si tí starí myslia,že zjedli všetku múdrosť sveta.

ved my ked chceme pečivo po 15-tej hod. tak to normálne problém. 😖

no,tak ja radšej ba,než trnavu,predsa len výber je lepší.

a nerada chodí po vonku,hlavne ked je zima,takže centrá,kde je všetko pod strechou-to je moje 😉

danona
5. dec 2007

ella - co ja viem iné..je tam kopec obchodov, no tie sú aj v ba - Zara, Benetton - tam sú aj detské veci.. no výhoda je v tej zásobovanosti 😉 , napr. kozmetiku Yves rocher tam majú v 50% cene ako v Ba Auparku.. neviem, ja si zvyknem aj potraviny pokúpiť - no to nie kvôli cenám, len lúbime papkať.. 😀 - syrčeky, všelijaké, sladkosti a tak 😀

a v ga sa bude stahovať Dráčik do väčších priestorov, tiež Panta rhei pribudne /kníhkupectvo/, čo sa vytešujem 🙂

a galantská gynekológia.. radšej nekomentujem, hlavne pána primára /mám velmi zlú skúsenosť/ 🙄

ella1
5. dec 2007

no tak to je super.pôjdeme asi budúci víkend.už sa teším.dúfam,že tam nebude moc plno.

tiež som bola raz v dráčiku a ledva som sa tam napchala ja.neviem si predstaviť s kočíkom 😲

danona-malá je podarená.som pozerala album,ale neviem,kde sú v Ga také domy.ja fakt asi chodím po kanáloch 😀

danona
5. dec 2007

ella - obchody sú tam pod jednou strechou plus sú okolo zvlášť "dalšie obchoďáky" 😅 - to hračkárstvo je zvlášť, skús si pozrieť mapku na nete.. stránku si momentálne nepamätám 😅
bývam pri bille 😉

danona
5. dec 2007

ella - a dík za fotky, tiež máš vydarenú kočku doma 😵

ella1
5. dec 2007

stránku som pozerala,takže zhruba viem,čo a ako,aj ked sme išli z dovolenky,tak sme išli okolo.dosť veľké to je.

jáj,fakt.pri bille.raz som ťa tam asi aj videla.jedine,že by mal niekto ten istý quinny. 😅

dúfam,že nebývaš v tom nádhernom,červeno-kamenno-drevenom dome.to by som fakt závidela! 😀

danona
5. dec 2007

taký dom??😀 to nehrozí 😎
no, potom sme sa možno už stretli 😉- videla som tu dva quinny - čierny /staršia kolekcia/ a náš 😉 staršia dcéra tomuto kočíku hovorí že potrubie 😀, ked ide von, berie Peg perego 😀
ešte scs - dosť komplikovane sa tam /autom/ prechádza, najlepšie je nakúpiť pod jednou strechou v tom velkom komplexe 😎
no musím končiť, dúfam že som pomohla.. 😉

ella1
5. dec 2007

dík.

danona
5. dec 2007

ella - až teraz mi došlo, že ktorý dom myslíš, ten je peknyy, no nebyvam tam 🙂 /myslela som pôvodne na iny 😔 /

ella1
5. dec 2007

😉 😀

zuzula28
5. dec 2007

kisska, ale ja som za porod neplatila ani korunu, len prenatalna ambulantna starostlivost bola kes, lebo on nema zmluvu s poistovnou. cca 700 korun bola jedna poradna, ale vzdy robil kompletnu prehliadku, vzdy sono a ked bolo babo vacsie tak vzdy aj ozvy na monitore.
A dvakrat prisiel kvoli mne do ambulancie vecer, lebo sa mi daco nezdalo a vtedy ani nic nechcel.
Ja som bola fakt velmi velmi spokojna. On je taky skor tichsi, moc tho nenakeca, ale je velky pedant na robotu a myslim, ze za vsetko hovori aj to, ze vacsina doktoriek chodi prave k nemu...

siwike24
5. dec 2007

Ahojte baby.

Zuzula28 ja ta poznam z videnia,byvas na nasej ulici.Mne robil cisarsky Havranek a Urban a velmy peknu mam ranu,pekne zasitu,ja sa nemozem stazovat na Havraneka ,po 4 rokoch mi pomohol otehotniet,vsetko preto spravil,a maly ste ho vidiet ked mi povedal ze som tehotna,dalo sa na nom vidiet ako sa tesi somnou.Ja som mu velmy vdacna za mojho CERTIKA Simonka 😀 😀 😉

DANONA tvoja dcerka chodi do skoly,triedy, s mojim sinovcom Neilom.A aj ma pozna z videnia,zdravy sa mi.Zlatucka je 🙂

Lefika uz si pripravena na zajtrajsieho mikulasa?A aj Sasenka?

Baby nevite co je s Barunkou?davno tu nebola.

Uz mate vycistene cizmicky?Prajem vam pekneho Mikulasa a vela,vela,vela sladkosti 🙂 🙂

weroni
5. dec 2007

danona: kde to maju yves rocher lacnejsie? 😀 🙂

ella1
5. dec 2007

weroni v rakúsku.v SCS-také véľké nákupné centrum. 😉

ella1
5. dec 2007

na mikuláša nemám ešte nič kúpené 😔
my vždy na poslednú chvíľu. 😀 snád zajtra budú ešte niečo mať 😅
som chcela dnes,ale z roboty som išla na kozmetiku a potom.....nemôžem ísť nenalíčená medzi ľudí. 😝 😀

siwike24
5. dec 2007

Lefika kde je presnejsie bambulkovo?nemam ani sajnu ze kde to je 😀

lefika
5. dec 2007

ahoj siwike 🙂 kedy zajtra ides?

siwike24
5. dec 2007

Ajojky nas zobere tatinko na aute,nech nemusime vlacik kociky 😀 .Virazime o 9:45 nech sme tam troska skorej.A ty?

siwike24
5. dec 2007

Simonko uz dostal 5 mikulasovskych balickou a este 5bal. caka,asi posluchal 😀 😉

lefika
5. dec 2007

siwike, dibry napad s tym autom, lebo kocikov tam asi bude plno 😉
ja tam budem asi skor, som sa dohodla na pol desiatu s kamoskou.
siwi a zober mu nejake papucky, ja som minule zabudla a bolo tam dost zima od podlahy

siwike24
5. dec 2007

Dobre zoberem mu a aj sebe mam zobrat?

lefika
5. dec 2007

ako chces, ja si nebravam, nechce sa mi 😅

weroni
5. dec 2007

dik ella - my sa chystame do rakuska prvy krat v zivote next week tak mozno pojdeme aj do tohto strediska 🙂

danona
5. dec 2007

weroni - ano scs, ako písala ella 😉, pekné nákupy želám 🙂
siwike - ze zlatucka?? 😕 😀 myslím že ju už chytá puberta - šminky, handry handry a handry a hudba, to jediné má teraz v hlave.. no a Clis 😕 😀

siwike24
5. dec 2007

Danona ,Aj Neila presne to iste handry,handry a hudba.To sa naziva puberta kvitne.chi chi chi 🙂 😀 esteze simonko ma 16mesiacou.

lefika
6. dec 2007

ahoj siwike. dokedy ste boli? pacilo sa simonkovi? ja som prisla tak ohucana, ze som si musela dat paralen 😅

siwike24
6. dec 2007

Ahoj Lefi mi sme boli do 11:30 a isly sme domou pesi,hotova som bola kym sme dosly domou,cesta nam trvala cca 1h.Bolo tam dobre az na par namyslenich mamiciek 😀 .Ideme aj v utorok ,bude tam logopedicka.A ty?

lefika
6. dec 2007

siwike, pesi? 😕 😕 tak to ste este dobri, ked "len" hodinu 😉
a v utorok to nie je, ale v stredu, aby si sa neprehnala zbytocne...ja ale v stredu nemozem ☹ asi pojdem vo stvrtok, v pondelok sa mi nikdy nechce 😅
a kto sa ti zdal byt namysleny? je sice fakt, ze niektore tam chodia uz s x-tym dietatom, niekolko rokov...mal niekto blbe poznamky, ze si tam prvykrat? 😠

danona
6. dec 2007

siwike- 😀 maly ti v pohode vydržal na mikulášovi??
no, ja som detom robila mikulaša sama, ešte u švagrinky sme mikul. party urobili, no pripravila som prekvapko, došla som prezlečená za mikuláša /dve 4-ročné deti sa ma zlakli, že pod stôl zaliezli 😀 /.. no ja som mala dopredu nervy, že ma tak poobliekanu niekde stopnú policajti-išla som autom, asi by mi dali fúkať.. 😕 😀 /mikuláš s dieťaťom v autosedačke, no neviem neviem.. 😀 😀