Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike24
20. dec 2007

Ak chces unho rodit porozpravaj sa snim,on ti povie urcite blisie info.Povedz mu ze by si chcela unho rodit,aj ja som sa dohodla zo svojim dr,a bolo vsetko dohodnute dopredu.hm?

elenita
20. dec 2007

no on je taky, ze dokym to nie je tyzden pred porodom, ani sa o tom s Tebou nebude bavit 😅 . Taky velmi "frisky" a razny clovek...aj vtipny 😅 , no ale tieto veci je unho asi skoro riesit.... 😅 napr, ked som sa ho dnes pytala, kolko drobci meraju, povedal mi, ze naco mi to je, ze ved nejdem rodit 😅 . A ze podstatne je, ze to zodpoveda tyzdnu, v ktorom som...ale inak som s nim spokojna.....skor som chcela poznat nazory a skusenosti ostatnych mamiciek, co rodili v GA.

elenita
20. dec 2007

A ked teda bolo po cisarskom, kedy si synceka prvykrat videla a na kolko Ti ho priniesli? Kojenie tam podporuju? prepac, ak Ta zahrnujem otazkami 😅

siwike24
20. dec 2007

Moja kamoska porodila prirodzene dvojicky ,nic nebolo nanutene.S tou cukroukou si davaj velky pozor aby si ju nemala moc velku,aby ti nepichali inzulin ,nato si daj pozor,viem co hovorim ja som ju nemala az taku vysoku aku ju mala kamoska,ta si musela pichat inzulin.Pri porode moze byt aj otecko,pri mne bola mamina-protekcne,robi v nemocnici,moj muz tam nemohol byt lebo mal novu robotu a z tej by ho nepustily,mal odpracovanich iba 13dni,ale pri druhom babenku urcite bude aj on 😀 😀 😀 iba otom este nevie,ale urcite sa bude tesit 🙂 Ano normalnu narkozu som mala,bolo to v pohode.A urcite chcem rodit aj druhe cisarskym,ziadne bolesti iba si lahnes,troska pospinkas a zobudis sa a mas krasne babenko alebo babenka 😀 😀

siwike24
20. dec 2007

To je vpohode,kludne sa pitaj 🙂 ja som porodila o 22-35 a rano mi ho ukazaly,ala kamoske ho ukazaly hned ako sa zobudila z narkozi.Ked mi ho doniesly hned som si ho mala prilozit

elenita
20. dec 2007

a Ty si mala planovany ten cisarsky? necakalo sa na kontrakcie ani nic? Ja by som praveze nechcela narkozu....chcem vidiet babatka, ako sa narodia 🙂 . Keby som aj mala cisarsky pri epiduralke....
a ta Tvoja kamoska rodila tiez v GA? Nahodou nevies, u koho?

siwike24
20. dec 2007

Ano mala som ho planovany,diabetologicka ho aj odporucila .Mna sa pital pri visetrenim,bola som otvorena na 5 prsto a ani som necitila nic,ziadne kontrakcie som necitila,pital sa ma ci nechcem rodit normalne ale ja som nechcela 😀 .Ano kamoska rodila v Ga,u mitnikovej.

elenita
20. dec 2007

Hm, aj ta zena mi nieco hovori, ale moc ich ten nepoznam...len Szunyogha, taky mlady....ten mi povedal, ze som potratila, hoci som bola nadalej tehu...ale to je nadlho.....

elenita
20. dec 2007

pojdem uz asi spat, lebo zajtra skoro vstavam k tej diabetologicke.....dakujem a este sa na Teba asi obratim 🙂

siwike24
20. dec 2007

To je novy ginekolog.Idem aj ja lebo zachvilu bude Simonko vstavat 😀 .Nemas zaco dakovat.Zajtra mozme popisat,tak dobru noc pa pa pa

barunka
autor
21. dec 2007

Ahojte, no konečne som sa aj sem dostala po dlhej dobe. Kočky prajem vám krásne vianoce, lebo netuším, či sem ešte stihnem zbehnúť, veľa darčekov a hlavne aby sa naše detičky poriadne tešili z toho, čo sme pre ne prichystali 😀 😀

siwike24
21. dec 2007

No ahoj barunka,zijes?uz minule som ta spominala,ale neozvala si sa.Co je nove.
Ja ja pecem a pecem 😀

Aj ja vam prejem krasne vianoce,vela darcekov a lasky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lefika
21. dec 2007

ahojte,
aj ja prajem kraaasne a pokojne vianoce 🙂 🙂 🙂

siwike, nepec tolko, vyloz si nohy a konikuj 😉 😎

siwike24
21. dec 2007

Lefi uz nepecem , surfujem kym neni doma muz 😀 😀 😀 😀 😀

barunka
autor
22. dec 2007

siwike, ale ani nehovor, prvý krát mám, teda mala som, Simi chorú. Ale našťastie bez teplôt, len stratila hlas a chrapčala, tak som si užívala. Som ju ľutovala a ľutovala. Potvorka už cez obed nechce spať, uvažujem, že jej totálne zruším denný spánok, lebo takto to ďalej nejde...

my už máme napečené, aj polovicu zjedenú🙂

weroni
25. dec 2007

babulky, krasne vianoce vsetkym 🙂

siwike24
2. jan 2008

Ahojte ako sa mate?je tu niekto? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😀 😵 😵 😵

ella1
3. jan 2008

no caute.
ako ste sviatkovali?my v pohode,aj darčeky boli,tak sme boli asi dobrí 😀
tak všetko dobré do nového roka,nech je lepší ako ten starý. 😉

lefika
3. jan 2008

ahojte, my sme sviatkovali fajn, akurat novy rok sme zacali blbo 😢 : saska ma teplotu a hnackuje ☹ ☹ ☹

vilki
3. jan 2008

ahojte baby, uz ani neviem kedy som tu bola naposledy, uz sme sa prestahovali a teraz som salanka, ale konecne sme uz vo svojom a je nam super, a ako sa mate? deticky posluchaju? pozna ma tu vobec este niekto? vidim ze je tu vela novych mamiciek aj nemamiciek... 🙂

lefika
3. jan 2008

vilki ahoooj 🙂 no ja si ta nepamatam 😅 som tu len par mesiacov(aj v GA aj na konikovi 😀 ). gratulujem k vlastnemu byvaniu, tiez si vychutnavam ten super pocit. kde ste byvali predtym? u svokry?

vilki
3. jan 2008

ahoj lefika, no byvali sme u svokrovcov a potom mesiac u nasich kym sme si prerabali byt a teraz uz sme od vianoc tu a je to naozaj super, a vy ste tiez byvali u svokrovcov?

lefika
4. jan 2008

vilki, podobne ako vy 😀 najprv u svokrovcov a potom u nasich, aj ked dovod bol ten, ze svokrovci nas vyhodili 😠 nastastie sme vtedy uz zhanali byt. my tu byvame od maja, ale este stale som sa nenabazila toho pocitu, nemusiet kazdy den vidiet svokru 😎 🙂

barunka
autor
4. jan 2008

ahojte baby, vilki vitaj znova... 🙂
ako sa máte???

vilki
4. jan 2008

cau barun, mame sa fajn, a vy? simi poslucha? lefika tak to je smutne ze vas vyhodili.... ja mam dobru svokru

barunka
autor
4. jan 2008

vilki, no Simi chvalabohu poslúcha, viac menej sa na ňu môžem málokedy sťažovať, len keby viac spávala 🙂 a čo Samko? Určite už poriadne vyrástol odkedy si tu bola naposledy. Ako sa mu páči v novom? Zvykol si?

vilki
4. jan 2008

tak to ti zavidim ze ta mala poslucha, nas samko je cert a poriadny, dnes napriklad vyliezol na parapetu a spadol tak tu bol polhodinovy plac, vcera vypadol z auticka co dostal na vianoce, lebo mu nadarmo hovorim ze sa tam ma sediet a nie stat...minule zistil ze v zachode je voda tak si tam ponamacal ruky, ale najviac ma stve to ze ma tolko hraciek ze to ani neni mozne a on sa z nicim nehra, iba ich obchadza...ale zvykol si tu, paci sa mu lebo ma viac miesta a moze behat a to je pre neho .... 😀 😅

barunka
autor
5. jan 2008

vilki, no Simi síce poslúcha, ale nezbednica je poriadna. Tie parapety máme aj my na dennom poriadku, Simi si tam vyrobí zo stoličiek a krabíc schodíky, vylezie hore, postaví sa do okna a čumí na psa. A zásadne vtedy, keď nikto nie je v izbe, aby sme ju nevideli, že robí zle. Kúpeľku už musíme zamykať, lebo vkuse si napúšťa do umývadla vodu a tá voda je vždy nakoniec všetka na nej a zásadne zbožňuje kradnúť moje lesky na pery, natrie si nimi ústa a potom ide pusinkovať roldory z čoho ma ide poraziť 😀 😀 😀 😀 😀
Ale aspoň vieme, že ju máme... Teraz máme zasa nočný koncert, vyspevuje si v postieľke kom kom kominár, kolo kolo a maci maci namiesto toho aby spinkala... 😅 😅

weroni
6. jan 2008

vilki: 😀 😀 😀 aspon vidis aku maju tie deti fantaziu - mna by teda nenapadlo skumat vodu v zachode 😀 😀 😀

siwike24
11. jan 2008

Ahojte babenky,ako sa mate?
Nikto sem uz pomaly nepise tak som sem napisala aspon ja 😀 😀

Lefika co je stebou nove?Bola si v bambulkove?