Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

snilko7
16. feb 2008

asi tak....dneska ma akurát Kika vytočila, som jej dávala rozmixovaný karfiol a opľula ma s ním až des..tuším jej nechutí 😀

snilko7
16. feb 2008

škoda že si tu teraz neni, by si videla nevídané....tatinko má na starosť Kiku, lebo Paťko spinká, aby som si troška oddýchla...no a ako to funguje?...tato hrá Endor, malinká je v hojdačke a nohou je hojdá 😀 😀 a malá sa tomu ešte aj smeje 😎

weroni
16. feb 2008

snilko: 😀 😀 😀 a co takto brokolica? ci este ste neskusali?

snilko7
16. feb 2008

brokolicu som ešte neskúsila, zatial len ovocné výživy, mrkvičku, zemiacik - ale ten tiež nezožal úspech...ona je tuším iba na sladké 😀

weroni
16. feb 2008

snilko: to sa jej nedivim 😀 😀 😀 inac sa ako mate?

snilko7
16. feb 2008

pohodička 😀 😀 😀 Kika začína byť veľmi živá, včera Paťko skákal na našej posteli a Kika si násilím /kričala jak divá/ vyžiadala aby som s ňou aj ja skákala - asi tak že som ju držala pod pazuchami a dvíhala akože skáče...dneska ma dosť bolia ramená 😀 však dvíhať tú jej váhu nie je bohviečo
a čo tvoje bruško? som pozerala tvoje fotky 😉

weroni
16. feb 2008

snilko: takze sa teda nenudis 😀 😀
pozdravujem patka 🙂

no brusko pomalicky rastie aj ked sa mi niektore baby smeju ze vyzeram ako oni pred tehu 😀 😀 😀
ale uz mam 9 kileciek navyse a ked som vo stvrtok vysla z bazena tak som nechapala ake tazke sa mi zdalo 😀
v pondelok sme boli na 3Dcku super 🙂

snilko7
16. feb 2008

aj mne sa 3D veľmi páčilo a dokonca aj môj manžel mi bol vďačný že som ho prehovorila aby išiel so mnou...celý čas tam hypnotizoval monitor 😉
nevieš či je v Galante nejaký secondhand, kde predávajú detské vecičky, ale také značkové Next a podobne

weroni
16. feb 2008

snilko: v galante teda o nicom takom neviem - zatial to tam natolko nepoznam 😕 na nete na mimibazare si nenasla nic?

weroni
16. feb 2008

snilko: no ja padam, este sa vecer ozvem 🙂 tak zatim 🙂

snilko7
16. feb 2008

ahoj...no akurát snorím na mimi 😀

barunka
autor
16. feb 2008

snilko, ten je tuším niekde pri bille, ale nie som si istá...
weroni, tak to si mala vidieť v tehu mňa. Vlasy mi padali na chumáče, na tvári som mala toľko vyrážok, že som ich hádam mohla aj predávať, plus neskôr sa mi začali z nich tvoriť také červené mapy... Mohla som si dať aj celý make-up na seba, stále vytrčali...

weroni
16. feb 2008

barunka 😀 super opis 😀 😀 😀 inac mne sa okolo nosa urobili take cervene zilky, musim sa poradit s kozmetickou ci na to nieco existuje...

a uz by som mohla ist aj na vycistenie pleti po skoro roku 😅

lenoc
19. feb 2008

ahoj baby, ktorá chodíte k Havránkovi, pls? Potrebovala by som v niečom poradiť. 😉

kisska
19. feb 2008

Ahoj lenoc, ja k nemu chodim, teda bola som asi 3x, presla som k nemu z BA...

dahlia23
19. feb 2008

AHojte baby, my máme v GA svokrovcov....
Snilko, sekáč tam je - Jackolino, ale nič moc.... A lenoc, ja som tiež chodila Havránkovi, ale to už bolo dávno, keď sme tam chvíľu bývali....

barunka
autor
21. feb 2008

weroni, no ja mám problém sa dostať aj ku kaderníčke.. už sa zasa mesiac prosím rolimu, nech je niekedy aj doma, schopný postarať sa o simi, ale nič z toho 🙂

weroni
23. feb 2008

barunka: 😀 no dufam ze sa nam inac niekedy podari vybehnut von so simi 🙂 aj ked najskor asi az ked pojdem ja s kocikom sudiac podla mojej zaneprazdnenosti 🙄 🤐 😅

maminecka26
23. feb 2008

Ahoj Barunka.... Aká náhoda, práve sa tu našla jedna úlančanka, ktorá má tiež ten istý problém. Ja som sa sem vydala pred rok aj pol a nastahovala sa zo Sale, taktiež meštanka prišla do dediny. A odkedy som na materskej nikoho tu poriadne nemam, ziadnu maminku. Co tak sa dakedy stretnut? Inak z videnia si mi známa, nedavno si mi dala pozor aj na kocik pred postou. takze ak sa uvidime, nebudem ti neznama.pa

barunka
autor
24. feb 2008

maminecka, jasné, kľudne sa môžeme stretnúť. Ja nemám nič proti a aj tá moja divoška zbožňuje detičky. Nás inak môžeš stretnúť každý deň v dedine, odkedy sa oteplilo, neviem tú potvoru udržať doma, v jednom kuse by len šla na hojdačky 😀 😀

weroni, ešte učíš??? Kedy sa chystáš na MD? Inak som ti vtedy ráno nestihla na pošte povedať, ale už ti krásne rastie bruško a vôbec som si nevšimla, že by ti dieťatko nejako uberalo na kráse 🙂

u nás sa práve tatko iniciatívne odhodlal uložiť Simi spať, je tu taký vreskot, že nás hádam musí byť počuť aj na druhom konci dediny. Tatinko sa nevie zmieriť s tým, že slečna nechce spávať cez obed. Ale zato je veľmi naveľko, lebo dnes sa už dvakrát vycikala do nočníka. A to si tam pred dvoma týždňami nechcela ani sadnúť...

ella1
26. feb 2008

takže sme bez vody?
ja som zvedavá,ako to bude u nás vo firme,no na záchod ma sem nik nedostane 😝 😖
,,sprchovala" som sa v jemne sýtenej minerálke 😅 kedže nesýtenú už v ga nikde nemali....
veronika ešte aj kiahne má,takže užasný včerajší a dnešný deň 🙄
baby ako to vidíte?
vraj to môže trvať viac ako deň 😠

weroni
26. feb 2008

barunka: dakujem 😀 😵 😵 😵
no ja este stale ucim, tento tyzden mam prazdniny takze mam len zopar hodin ale inac vegetim 🙂
a ucit by som chcela do konca maja 😀 😀 😀 uvidim - ako budem vladat 🙂 v skolkach ma ale nechcu pustit skor 😅 vravia ze do konca maja musim vydrzat 😝 😀
ale asi si dam aspon posledne dva alebo tri majove tyzdne free lebo posledny majovy tyzden koncim skolu tak aby som sa aspon daco naucila 😀
barunka: inac uz mam +10 kg 🙂

lefika
26. feb 2008

ella, no nam prisli o pol7 povedat, ze o 7 sa vypina voda 😠 tak manzel bezal do lidla, tam natresk neuveritelny, tiez mame len sytenu vodu 😖 aby to bolo zaujimavejsie, vcera som "to" dostala, takze bez sprchy ma urcite poraziiii.
tiez nam hovorili, ze vraj mame pocitat MINIMALNE do stredy 😕 😕 😕
mna by len zaujimalo, kto bol taky sikovny, ze sa mu toto podarilo 🙄

barunka
autor
26. feb 2008

kočky prečo ste bez vody? čo sa stalo??? a prečo do stredy preboha? Veď to je neskutočne dlho, celý deň bez vody.

weroni, tak tých 10 kíl vôbec nevidno... 😅 😅 a v akých škôlkach učíš?? Ja akurát riešim dilemu, kam šupnúť Simi do škôlky budúci rok. V tejto škôlke sa mi zdá, že chcú neskutočne veľa a sú len do 16,30 čo ak budem pracovať v BA nemám šancu stíhať. Rozmýšľame, že ju dáme buď do BA alebo do senca, nech to lepšie stíhame...

lefika
26. feb 2008

barunka, neviem presne, co sa stalo, ze nejaka havaria a cela galanta je od vcera vecera bez vody. baba, ked nam to vcera prisla povedat, tak ze: jak poznam tunajsich opravarov, pocitajte aspon dva dni 😖 a ze bude pristavena cisterna, ale nikto nevie kedy a kde 😝 supeeeer

barunka, LEN do 16.30? my mame skolku do 16.00 a urcite budem pracovat v BA. uz hladam sposoby, ako to budem od toho septembra riesit: usposobit prac. dobu, striedat sa s manzelom alebo si zaplatit niekoho, kto mi dceru odtial vyberie...no neviem, ale stresujem z toho uz teraz 😔

barunka
autor
26. feb 2008

lefi, no veru, pre mňa to je len. Ja mám v Ba pracovnú dobu do 16-tej a môj manžel ten má do 17 alebo 18-tej... 😕 😕 takže ja na chlapa môžem zabudnúť. Navyše začína škôlka tuším až o 6,30 alebo o 7-mej čo je tiež nemožné stíhať, keďže obaja začíname o 7-mej... Otras. Asi si budem musieť nájsť inú prácu, ale všetky kancelárske krysy makajú do 16-tej, takže neviem...

inak s tou vodou to je paráda. U nás väčšinou vodu vypínajú v lete a zásadne o 19-tej, kedy sa deti kúpu. Len väčšinou bez predošlých oznamov. A keď som sa na to bola minulý rok pýtať, tak mi povedali, že to je kvôli šetreniu, aby ľudia nepolievali tou vodou záhradu... 🙄 🙄

ella1
26. feb 2008

tak havária na potrubí,lenže nám to ani nik neprišiel povedať. 😠
ale vraj už pred chvíľou pustili,takže aspoň že tak.

lefika
26. feb 2008

barunka, u nas skolka 6.30-16.00. manzel chodi domov o 6-7. ja sa budem musiet nejako zariadit, neviem ci ich zacat spracovavat uz teraz a potom ma rovno poslu kade-lahsie alebo im v septembri oznamit, ze do 4 musim byt doma 😔
a ta vasa voda: no, cim viac o ulanoch viem, tym som radsej, ze sme nakoniec skoncili tu...

ella1
26. feb 2008

lefika-teraz nechápem.skončili ste kde? v úľanoch alebo v ga? 😅

lefika
26. feb 2008

ella, mali sme vyhliadnuty dom v ulanoch, len sa mi manzela podarilo odhovorit a teraz sme v galante...a som tomu strasne rada. na dedinu nejdem, ani keby mi za to platili 😝