• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
asi tak....dneska ma akurát Kika vytočila, som jej dávala rozmixovaný karfiol a opľula ma s ním až des..tuším jej nechutí :grinning:
16. feb 2008 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
škoda že si tu teraz neni, by si videla nevídané....tatinko má na starosť Kiku, lebo Paťko spinká, aby som si troška oddýchla...no a ako to funguje?...tato hrá Endor, malinká je v hojdačke a nohou je hojdá :grinning: :grinning: a malá sa tomu ešte aj smeje :sunglasses:
16. feb 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko: :grinning: :grinning: :grinning: a co takto brokolica? ci este ste neskusali?
16. feb 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brokolicu som ešte neskúsila, zatial len ovocné výživy, mrkvičku, zemiacik - ale ten tiež nezožal úspech...ona je tuším iba na sladké :grinning:
16. feb 2008 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko: to sa jej nedivim :grinning: :grinning: :grinning: inac sa ako mate?
16. feb 2008 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pohodička :grinning: :grinning: :grinning: Kika začína byť veľmi živá, včera Paťko skákal na našej posteli a Kika si násilím /kričala jak divá/ vyžiadala aby som s ňou aj ja skákala - asi tak že som ju držala pod pazuchami a dvíhala akože skáče...dneska ma dosť bolia ramená :grinning: však dvíhať tú jej váhu nie je bohviečo
a čo tvoje bruško? som pozerala tvoje fotky :wink:
16. feb 2008 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko: takze sa teda nenudis :grinning: :grinning:
pozdravujem patka :slight_smile:

no brusko pomalicky rastie aj ked sa mi niektore baby smeju ze vyzeram ako oni pred tehu :grinning: :grinning: :grinning:
ale uz mam 9 kileciek navyse a ked som vo stvrtok vysla z bazena tak som nechapala ake tazke sa mi zdalo :grinning:
v pondelok sme boli na 3Dcku super :slight_smile:
16. feb 2008 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne sa 3D veľmi páčilo a dokonca aj môj manžel mi bol vďačný že som ho prehovorila aby išiel so mnou...celý čas tam hypnotizoval monitor :wink:
nevieš či je v Galante nejaký secondhand, kde predávajú detské vecičky, ale také značkové Next a podobne
16. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko: v galante teda o nicom takom neviem - zatial to tam natolko nepoznam :confused: na nete na mimibazare si nenasla nic?
16. feb 2008 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko: no ja padam, este sa vecer ozvem :slight_smile: tak zatim :slight_smile:
16. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj...no akurát snorím na mimi :grinning:
16. feb 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
snilko, ten je tuším niekde pri bille, ale nie som si istá...
weroni, tak to si mala vidieť v tehu mňa. Vlasy mi padali na chumáče, na tvári som mala toľko vyrážok, že som ich hádam mohla aj predávať, plus neskôr sa mi začali z nich tvoriť také červené mapy... Mohla som si dať aj celý make-up na seba, stále vytrčali...
16. feb 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka :grinning: super opis :grinning: :grinning: :grinning: inac mne sa okolo nosa urobili take cervene zilky, musim sa poradit s kozmetickou ci na to nieco existuje...

a uz by som mohla ist aj na vycistenie pleti po skoro roku :sweat_smile:
16. feb 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj baby, ktorá chodíte k Havránkovi, pls? Potrebovala by som v niečom poradiť. :wink:
19. feb 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj lenoc, ja k nemu chodim, teda bola som asi 3x, presla som k nemu z BA...
19. feb 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojte baby, my máme v GA svokrovcov....
Snilko, sekáč tam je - Jackolino, ale nič moc.... A lenoc, ja som tiež chodila Havránkovi, ale to už bolo dávno, keď sme tam chvíľu bývali....
19. feb 2008 o 23:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
weroni, no ja mám problém sa dostať aj ku kaderníčke.. už sa zasa mesiac prosím rolimu, nech je niekedy aj doma, schopný postarať sa o simi, ale nič z toho :slight_smile:
21. feb 2008 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka: :grinning: no dufam ze sa nam inac niekedy podari vybehnut von so simi :slight_smile: aj ked najskor asi az ked pojdem ja s kocikom sudiac podla mojej zaneprazdnenosti :rolling_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
23. feb 2008 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Barunka.... Aká náhoda, práve sa tu našla jedna úlančanka, ktorá má tiež ten istý problém. Ja som sa sem vydala pred rok aj pol a nastahovala sa zo Sale, taktiež meštanka prišla do dediny. A odkedy som na materskej nikoho tu poriadne nemam, ziadnu maminku. Co tak sa dakedy stretnut? Inak z videnia si mi známa, nedavno si mi dala pozor aj na kocik pred postou. takze ak sa uvidime, nebudem ti neznama.pa
23. feb 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
maminecka, jasné, kľudne sa môžeme stretnúť. Ja nemám nič proti a aj tá moja divoška zbožňuje detičky. Nás inak môžeš stretnúť každý deň v dedine, odkedy sa oteplilo, neviem tú potvoru udržať doma, v jednom kuse by len šla na hojdačky :grinning: :grinning:

weroni, ešte učíš??? Kedy sa chystáš na MD? Inak som ti vtedy ráno nestihla na pošte povedať, ale už ti krásne rastie bruško a vôbec som si nevšimla, že by ti dieťatko nejako uberalo na kráse :slight_smile:

u nás sa práve tatko iniciatívne odhodlal uložiť Simi spať, je tu taký vreskot, že nás hádam musí byť počuť aj na druhom konci dediny. Tatinko sa nevie zmieriť s tým, že slečna nechce spávať cez obed. Ale zato je veľmi naveľko, lebo dnes sa už dvakrát vycikala do nočníka. A to si tam pred dvoma týždňami nechcela ani sadnúť...
24. feb 2008 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže sme bez vody?
ja som zvedavá,ako to bude u nás vo firme,no na záchod ma sem nik nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
,,sprchovala" som sa v jemne sýtenej minerálke :sweat_smile: kedže nesýtenú už v ga nikde nemali....
veronika ešte aj kiahne má,takže užasný včerajší a dnešný deň :rolling_eyes:
baby ako to vidíte?
vraj to môže trvať viac ako deň :angry:
26. feb 2008 o 06:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka: dakujem :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja este stale ucim, tento tyzden mam prazdniny takze mam len zopar hodin ale inac vegetim :slight_smile:
a ucit by som chcela do konca maja :grinning: :grinning: :grinning: uvidim - ako budem vladat :slight_smile: v skolkach ma ale nechcu pustit skor :sweat_smile: vravia ze do konca maja musim vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale asi si dam aspon posledne dva alebo tri majove tyzdne free lebo posledny majovy tyzden koncim skolu tak aby som sa aspon daco naucila :grinning:
barunka: inac uz mam +10 kg :slight_smile:
26. feb 2008 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, no nam prisli o pol7 povedat, ze o 7 sa vypina voda :angry: tak manzel bezal do lidla, tam natresk neuveritelny, tiez mame len sytenu vodu :confounded: aby to bolo zaujimavejsie, vcera som "to" dostala, takze bez sprchy ma urcite poraziiii.
tiez nam hovorili, ze vraj mame pocitat MINIMALNE do stredy :confused: :confused: :confused:
mna by len zaujimalo, kto bol taky sikovny, ze sa mu toto podarilo :rolling_eyes:
26. feb 2008 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kočky prečo ste bez vody? čo sa stalo??? a prečo do stredy preboha? Veď to je neskutočne dlho, celý deň bez vody.

weroni, tak tých 10 kíl vôbec nevidno... :sweat_smile: :sweat_smile: a v akých škôlkach učíš?? Ja akurát riešim dilemu, kam šupnúť Simi do škôlky budúci rok. V tejto škôlke sa mi zdá, že chcú neskutočne veľa a sú len do 16,30 čo ak budem pracovať v BA nemám šancu stíhať. Rozmýšľame, že ju dáme buď do BA alebo do senca, nech to lepšie stíhame...
26. feb 2008 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, neviem presne, co sa stalo, ze nejaka havaria a cela galanta je od vcera vecera bez vody. baba, ked nam to vcera prisla povedat, tak ze: jak poznam tunajsich opravarov, pocitajte aspon dva dni :confounded: a ze bude pristavena cisterna, ale nikto nevie kedy a kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: supeeeer

barunka, LEN do 16.30? my mame skolku do 16.00 a urcite budem pracovat v BA. uz hladam sposoby, ako to budem od toho septembra riesit: usposobit prac. dobu, striedat sa s manzelom alebo si zaplatit niekoho, kto mi dceru odtial vyberie...no neviem, ale stresujem z toho uz teraz :pensive:
26. feb 2008 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lefi, no veru, pre mňa to je len. Ja mám v Ba pracovnú dobu do 16-tej a môj manžel ten má do 17 alebo 18-tej... :confused: :confused: takže ja na chlapa môžem zabudnúť. Navyše začína škôlka tuším až o 6,30 alebo o 7-mej čo je tiež nemožné stíhať, keďže obaja začíname o 7-mej... Otras. Asi si budem musieť nájsť inú prácu, ale všetky kancelárske krysy makajú do 16-tej, takže neviem...

inak s tou vodou to je paráda. U nás väčšinou vodu vypínajú v lete a zásadne o 19-tej, kedy sa deti kúpu. Len väčšinou bez predošlých oznamov. A keď som sa na to bola minulý rok pýtať, tak mi povedali, že to je kvôli šetreniu, aby ľudia nepolievali tou vodou záhradu... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. feb 2008 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak havária na potrubí,lenže nám to ani nik neprišiel povedať. :angry:
ale vraj už pred chvíľou pustili,takže aspoň že tak.
26. feb 2008 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, u nas skolka 6.30-16.00. manzel chodi domov o 6-7. ja sa budem musiet nejako zariadit, neviem ci ich zacat spracovavat uz teraz a potom ma rovno poslu kade-lahsie alebo im v septembri oznamit, ze do 4 musim byt doma :pensive:
a ta vasa voda: no, cim viac o ulanoch viem, tym som radsej, ze sme nakoniec skoncili tu...
26. feb 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefika-teraz nechápem.skončili ste kde? v úľanoch alebo v ga? :sweat_smile:
26. feb 2008 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, mali sme vyhliadnuty dom v ulanoch, len sa mi manzela podarilo odhovorit a teraz sme v galante...a som tomu strasne rada. na dedinu nejdem, ani keby mi za to platili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok