Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

ella1
26. feb 2008

tak som dobre pochopila.
lenže tá voda nešla v ga.albo vám nebodaj áno? 😲

lefika
26. feb 2008

ella, ja som sa vyjadrila k tomu, ze barunke vypinaju vodu pravidelne o 7, aby tym ludia nepolievali..to je pakaren podla mna.
havaria sa moze stat hocikde, aj v BA 😉

danona
26. feb 2008

ahojte 😉
havaria bola na nejakom privadzacom potrubi - v poli medzi sladk. a ga😔 vecer sa tam horko tazko dostali vodari - pole, blato.. vsade bola voda.. ta voda bola odstavena aj v mostovej, matuskove..
ja som info o havarii videla po 18h na TV Krea, potom neskor vecer na www stranke mesta 😉
dufam ze to dobre opravili, lebo to bolo hrozneeeee bez vody 🙄

weroni
26. feb 2008

baby my sme prave prisli z GA - sme boli za synovcom v nemocnici - tam voda tecie ale v Tescu som sa skoro pocikala - nemohla som ist na WC lebo boli zavrete - presne jak pisete - neni voda 😠 😅
tak to vam teda nezavidim kocky... bez vody je to divoke... no drzim palce nech vam to cim skor nabehne...

barunka: ucim v sukromnej skolke Detsky sen v Senci (www.detsky-sen.sk) a este v jednej vo Velkom Bieli.
Inac ak sa rozhodujete nad skolkou tak v Senci su asi styri statne a dve sukromne - tato nasa a este jedna - Slniecko.

Tu do Ulan by som ani ja nedala moje dieta 😔 chodi tam moj synovec a staci mi... neviem zda sa mi taka divna ta skolka, aj ked v Senci tiez napr. na skolku na Kollarovej dost ludi nadava ale este su tam asi tri na vyber 😉

lefika: boli ste uz pozriet ten Relax? 😉 🙂

barunka
autor
26. feb 2008

weroni, my chodievame do/k Relaxu pravidelne, je to tam super, Simi sa vyblázni a ja môžem aspoň na chvíľku vypnúť.
ja ju sem tiež nechcem dať, ale hlavne preto, lebo vraj musia deti chodiť samé na wc a aj si vytierať riťku... a keby si mi mala poradiť, aká je tá škôlka v sc a biely???

weroni
26. feb 2008

barunka: ze je ten Relax superny 🙂 my sme ho objavili iba minule leto ale velmi sme si ho zamilovali 🙂 je to tam vhodne uplne pre vsetky vekove kategorie... to je parada 🙂

co sa tyka skolok v Senci, osobnu skusenost mam iba so skolkou na Kosickej - tam chodila moja 5rocna sestricka kym sa neprestahovali a mamina bola spokojna.
Potom iba ta sukromna kde ucim - ale na tej istej ulici - na Fandlyho len na druhom konci je este jedna - statna a tam dava dost kamosiek deti, este aj na Kysuckej je taka ktoru si relativne chvalia, no ako som spominala - na tu Kollarovu som pocula take dost divne veci... 😕 ale to je vsetko len z pocutia.

Vo Velkom Bieli chodim vlastne len dvakrat do tyzdna a som tam vzdy len na polhodinku takze moc som toho nestihla spozorovat ale podla toho co za tu chvilu vidim sa mi to zda relativne v poho...
len sa mi zda ze maju dost nebezpecne preliezky na dvore ☹

barunka
autor
28. feb 2008

weroni, pozerala som tú škôlku destký sen, vyzerá perfektne, ale na budúci rok majú plno... 😢 😢 škoda...
k tomu relaxu chodíme aj my radi, sú tam zvieratká, tráva, voda, preliezky. Simi to tam zbožňuje. Horšie je, keď si Roli zmyslí točiť tam na bicykli. Jemu sa ide dobre, ale ja veziem aj slečnu a to je zaberák

lefika
28. feb 2008

barunka, to mas takeho gentlemana, ze ty trepes dieta a on si slape naprazdno? 😕 baby, ja idem v sobotu kupit bicykel, ale do relaxu hned v nedelu samozrejme na nom nejdeme, by som dusu vyplula 😅 s tou mojou zufalou kondickou ☹

weroni
29. feb 2008

barunka: na to je jednoduchy recept: vymente si biky - nech si pekne tvoj drahy vezme ten so sedankou 😀 😀 😀
ja sa hrozne tesim ked tam uz budem v lete kocikovat 😵 moja laska bude chytat ryby ako ho poznam a my sa budeme s malickym luftovat 🙂
niekedy mozeme vybehnut co ty na to? 🙂 autom samozrejme lebo mojho draheho za prve na bike nedostanes tak lahko a za druhe kedze my budeme s kocikom ina moznost nebude 😀

barunka
autor
29. feb 2008

weroni, lefika, bicykle sme si skúšali vymeniť, lenže môj manžel si zákerne vybral taký, na ktorý neviem ani poriadne vysadnúť. Rám je robený na výšku 180cm a aj keď je sedanka úplne dole, je to katastrofa. Vždy keď zosadám sa pekelne tresnem. Sedačka sa tiež nedá preložiť, lebo všetky káble mu vedú hore cez rám, kde má byť sedanka... A ja osobne už radšej šlapem so Simi ako sa potom doma liečiť a nevedieť si ani sadnúť 😀 😀 😀 😀

weroni, jasné, že môžme. My sme tam v lete takmer každý víkend (cez týždeň mi chlap chodí domov o 19-tej a to som väčšinou rada, že žijem) a oddychujeme 🙂

weroni
29. feb 2008

barunka: ok tak ten weekend niektory plati 😉
aspon si uzijes cestu v aute a nie na bicykli 😀 ale na biku to tiez moze byt fajn 🙂 samozrejme verim ze pokial mas este na nom parkilovy hemziacy sa naklad tak az slovo pohodicka prestava byt vystizne 😀

barunka
autor
1. mar 2008

weroni, no veru. A tá naša kočka má už 15 kíl... Tú by živiť asi nikto nechcel. Pred spaním stiahne takmer 0,5 litra mlieka a to je jedno koľko predtým zjedla. Vôbec celkovo poje viac ako ja.

Ale musím sa baby pochváliť, aká som ja dnes šikovná. Ráno som si zamiesila cesto na pizzu, stihli sme si kúpiť aj suroviny, Simi nakúpiť podkolienky, upiecť koláčik, upratať a nakoniec som sa stihla aj okúpať a dieťa mi spí. Tuším som veľmi poslúchala 😀 😀 😀 😀

weroni
1. mar 2008

barunka to si na tom dobre ja som stihla po prichode z obchodu sa najest - druhe ranajky 😀 potom trocha na PC a potom ma pred pol dvanastou taka unava chytila ze som sa len zviezla z lopty na ktorej sedim pri PC na postel a uz som spala 😅 aj tu vichricu co tu bola som prespala, len pred takymi 20 minutami som sa zobudila a stihla sa naobedovat 🙂
no a mala by som uz zacat pracovat na zaverecnej praci do skoly ale akosi sa mi nechce 🙄

barunka
autor
5. mar 2008

kočky a kde ste zasa všetky???

weroni
8. mar 2008

barun: nejak to tu viazne co?

weroni
10. mar 2008

barunk cau ako to dopadlo s tym lekarom? ja som sa tam bola v piatok pozriet ale bolo okolo jedenastej a on mal zacat az o dvanastej a to som uz bola v Blave takze skusim tento tyzden...
Inac neisli ste v sobotu ci v nedelu niektory den okolo nas nahodou? 😀

barunka
autor
10. mar 2008

weroni, no ja sa tam tiež chystám tento týždeň, plus sa ešte idem pokúsiť nejako dostať autobusom do svätého martina, mrknúť škôlku čo tam je a zapísať simi do poradovníka.
včera sme ak sa nemýlim išli okolo vás, išli sme za svokrovcami, simi cez obed nespáva a zachrápala nám v kočíku, tak sme to museli trocha obchádzať.
práve teraz sa snažim vychovávať a presvedčiť ju, že cez obed sa spí, ale veľmi mi to nejde. No nesmiem ju začať ľutovať, lebo potom mi zasa bude celý deň hopsať po hlave...

snilko7
14. mar 2008

ahojky....mam otazocku na kočky ktoré chodia do DM-ky? mam viacej kuponikov na sunar a zatial som ich vyberala len po jednom, mozem pouzit naraz viacej kuponikov z bonusovej knizky / myslim rovnakych/ alebo by s tym mohol byt problém? Nemám totiž možnosť stále chodiť do Galanty alebo Senca 😒
a kam ste sa vlastne všetky stratili???? 😕

barunka
autor
14. mar 2008

tak to by zaujímalo aj mňa, kam sa všetky baby vyparili... 😨

ella1
14. mar 2008

my sme tu,len vy tu nie ste 😀

snilko7
14. mar 2008

tak potom ste tu len tak potajme ako my 😀

ella1
14. mar 2008

ja vždy kuknem,nik tu nie je,tak idem inde 😀

snilko7
14. mar 2008

ella podobne..tak asi potom preto tu nie sú príspevky, lebo to takto robia všetky 😀

danona
14. mar 2008

aj ja som tak 😀 kuk a ideem dalej 😎
inak je tu hroooooooozne pocasie, co 🙄 ,a to som chcela byt s malou cele poobedie vonku 😅

weroni
14. mar 2008

barunka: no ja som tento tyzden zase toho harsanyho nestihla ale dozvedela som sa dalsiu pozitivnu skusenost s tou dolanovou v Bieli.

Barun idete dat malu do toho Slniecka? 🙂

snilko no teraz som ta akosi nepochopila s tymi bonusmi ako? 😅

snilko7
14. mar 2008

weroni no to je tak, ze v bonusovej knizke mas z kazdeho druhu len jeden kuponik...ale my si s babami vymiename, niektore nepotrebuju sunar tak ja im za neho dam druhy....no a neviem ci to nevadi ak ich dam naraz viacej, lebo pre kazde babo je len jeden kuponik a maju tam napisane, ze kupony su neprenosné 😉

weroni
14. mar 2008

jaj tak to neviem ale mozem sa na to spytat - mam v DM-ke v Senci kamosku 🙂 bud. tyzden ti to zistim ok? 🙂

snilko7
14. mar 2008

weroni vdaka za ochotu, ale ja to zistim uz zajtra...mame doma len posledny Sunar, tak skoro rano idem busom do Senca, aby som stihla potom aj naspäť autobus, lebo neviem čo by ten môj manželík stváral s dvoma detičkami, ak by som bola preč dlhšie 😅 Dúfam ze tá tvoja kamoška bude na mňa milučká 😀

weroni
14. mar 2008

snilko: no neviem ci zajtra robi ale asi hej lebo to je workoholicka 😀 je tam vlastne veduca 🙂

snilko7
15. mar 2008

weroni, nákup mám úspešne za sebou, nabehla som tam uz ráno o štvrť na deväť a vykúpila som im zásoby Sunaru a plienok 😀 Ešte som dostala aj nečakanú zľavu, akurát mali akciu na Bio produkty a ja som kupovala Kike.