Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

weroni
15. mar 2008

snilko: no vidis tak si super pochodila 🙂

snilko7
15. mar 2008

veru. mame zasoby na tyzden 😀 konečne sa mi podarilo uspať Kiku a teraz mi to začína vybuchovať Paťko...strašné s nimi, oni nemôžu nikdy spinkať naraz 🙄

weroni
15. mar 2008

snilko: 😅 chcelo by to nieco primiesat do Patkovho obeda 😀 😝 😀

snilko7
16. mar 2008

no asi fakt by trebalo nejaké uspávadlo a hlavne aj na noc, lebo odkedy som s ním bola u zubárky, tak každú noc sa budí aj päťkrát s totálnym revom...a popritom ale spí, lebo nevníma čo mu hovoríme, len plače a vypráva, že už tam nepôjde, že neotvorí a podobne...asi má z toho traumu a ja neviem čo s tým, aby tieto nočné mory prestali...najhoršie je že po Veľkej noci máme ísť k zubárovi znovu 😖

weroni
16. mar 2008

snilko: ano - toto robila aj bratrancova dcerka ale ona nemala traumu z nicoho - proste len zacala uplne hysacit zo spanku a vobec nevnimala co sme na nu rozpravali 😒

snilko7
16. mar 2008

weroni a potom ju to prešlo samo od seba? alebo čo ste s tym robili? Lebo on vreští až tak strašne, že mi budí aj Kiku, takže prichádzam aj o to minimum spánku, čo som doteraz mala.

weroni
16. mar 2008

snilko: no ano - ona mala vtedy celkovo take divne obdobie - ak sa jej nieco nepacilo uplne sa hodila o zem a hysak jak svina... 😒 akoze to uz z nej boli vsetci na nervy - to jedine co vtedy pomohlo bolo nechat ju 10 minut sa vyrevat, ked uz bola od placu vysilena tak jej doplnit tekutiny a kym pila - porozpravat sa s nou - lebo inac nevnimala vobec 😒 zrejme tym prejde kazde dieta neviem 😒
ale u patka to urcite mohla zapricinit ta navsteva u zubara a to tak negativne dopadlo aleboco? 😕

barunka
autor
16. mar 2008

weroni, tak hysáky zo spánku má aj Simi. Pred ňou stačí spomenúť, že sa ide spinkať a už jačí ako keby sme ju z kože drali... Nie a nie spať.

Teraz neviem, aké slniečko myslíš??? Myslíš tie škôlky? V tej, kde si učila som sa bola pýtať, ale žiaľ, majú obsadené a ešte sa chystám čo je v tom svätom martine, mrknúť sa tam. Tiež majú plné, ale majú možnosť zapísať simi do poradovníka a vravia, že by sa na ňu aj dostal rad...

snilko7
16. mar 2008

weroni...no on u tej zubárky bol prvýkrát, tak najprv si všetko obzeral, dokonca aj ústa otvoril, aj mu vrtala a keď dovrtala tak sa zaťal, začal robiť scény jak des, kusol ju do ruky a nechcel si dovoliť vložiť tam plombu, tak sme ho museli držať nasilu...vo mne by sa vtedy krvi nedorezali a možno ešte minútka a rozplakala by som sa 😔 ☹

weroni
18. mar 2008

Barunka: ta skolka v sv. martine sa vola slniecko 🙂 pozerala si ich web? 🙂

snilko: ty koky tak to ti verim vies co, ja sa desim takychto chvil ked budem vidiet ako moje dieta trpi a nebudem mu moct pomoct, asi sa tam zlozim alebo taketo veci necham na manzela - v tomto som totalny slaboch 😢

snilko7
18. mar 2008

weroni...ja jak poznám môjho manžela ten je ešte väčší slaboch 😎 ten sa povracia aj keď vidí hnilú mrkvu 😀 😀 a zo zubárov má panickú hrôzu takže asi by som ho tam ani nedostala 😕

barunka
autor
18. mar 2008

weroni, vidíš, to som ani nevedela... web som pozerala, dosť sa mi to pozdáva, len sa tam ešte musím nejako s tou malou mrchou dotrepať.
zasa sme celú noc nespali, o polnoci sme sa zobudili na to, že Simi na nás zjape, že má mokrú postieľku a tá kozenka spala bez plienky, tú vyhodila von z postele. O druhej zasa vrešťala, že chce kakať a vôbec prevrieskala celú noc a teraz vrieska znova. Ja sa naseriem a vezmem jej tie plienky úplne, aspoň si nebude mať čo v noci vyzliekať...

snilko7
18. mar 2008

😀 😀 😀

barunka
autor
18. mar 2008

no čo sa rehoceš... počkaj, keď ti kika možno bude robiť to isté...
práve mi odhryzla tá mrcha krpatá pol pleca, je agresívna až strach a dnes idem pátrať po dedine, či sa dajú niekde zohnať náhradné diely na avent fľašu a keď nie, prídeme k vám kradnúť 😀 😀 😀 😀 😀

snilko7
18. mar 2008

no tak to máte smolu, lebo Kika tiež pije z aventky vodu 😀 a tu náhradné diely nezoženieš, objednaj cez net, alebo šup do Senca, resp. Galanty

barunka
autor
18. mar 2008

nenašla som, potrebujem 4 dudel, včera v noci odhryzla rolimu druhý... inak večer zomrie od hladu, z iného piť mlieko nechce...

snilko7
18. mar 2008

my používame stále dudlík 2, z väčšieho Kika nevie piť, všetko jej vyteká z pusy...inak vážime 8600 gramov 😀

barunka
autor
18. mar 2008

a čo bolo vlastne u špiti? zasa niečo múdre vypotila? už bola spokojná???

weroni
18. mar 2008

ozaj barunka s tou lekarkou - ja som uz napevno rozhodnuta pre tu doky vo velkom bieli - pani Dolanova co som ti spominala takze ak nemate problem sa tam dostat autom tak odporucam 🙂

ella1
18. mar 2008

čaute.
baby prečo niekto vrta 3 r. dieťaťu zub? 😲

hľadám niekoho kto by ma súkromne učil anglicky.zn.:večný začiatočník
😝

snilko7
18. mar 2008

ella aj ja som bola v tom že mliečne zuby sa nevrtajú 😔 však tie predsa vypadnú...no neviem 😨

weroni
18. mar 2008

ella: ja by som ta ucila ak by si vedela prist utorky do ulan 😀 ale neviem ci sa ti to na ten mesiac ci mesiac a pol ktory este planujem ucit oplati 🙂 to skor ked uz budem na materskej 🙂

ella1
18. mar 2008

naša má tiež kazy na mliečnych a pýtala som sa na to,tak sa to nevrta.a ešte na prvej návšteve,chúdatko,sa mu nečudujem,že tam nechce ísť 🙄

weroni-no za mesiac by som sa toho asi veľa nenaučila 😒 ja by som potrebovala tak,že dlhodobo a flexibilný čas.
seriozny záujem 😉

barunka
autor
19. mar 2008

ella, no ona asi preto vŕtala ten zub, lebo Paťko mal totálne opuchnuté líčko, vyzeral ako malý škrečok. Ja si pamätám, že aj ja som to mávala a vtedy musela vrtať, aby sa mohlo odstrániť hnisavé ložisko, kvôli ktorému to opuchlo...

weroni, tak ja k tebe zapíšem aj Simi a plus Roliho. Ten sa chce učiť po anglicky 😀 😀 😀 Budú sa učiť spolu, však decko jak decko 😀 😀 😀 😀

mimochodom, dnes sa moje decko na pošte potlklo s o rok staršou babou, kvôli ktorej už nechodíme do MC. Ona má na Simi asi ťažké srdce, lebo je jediná, ktorá jej nie je ochotná ustúpiť. Paťko pred ňou stiahol chvost...

ella1
19. mar 2008

dúfam,že tým deckom si nemyslela mňa. 😀

barunka
autor
19. mar 2008

ella, nie, to som svojho chlapa myslela 😀 😀 😀 😀

weroni
20. mar 2008

barunka: 😀 😀 😀
ella: tak ja ti dam vediet ked uz budeme prestahovani v novom domceku 🙂 ratam ale ze asi az niekedy na jesen 🙂

ella1
20. mar 2008

ešte,že tak 😀
weroni-kam sa zase sťahujete?

weroni
21. mar 2008

ella: no my byvame v Ulanoch ale ideme stavat a tento dom v ktorom byvame sa bude predavat takze zatial budeme u mojej babicky v Senci 🙂 a odtial ked sa prestahujeme naspät do Ulan - ale uz do noveho 🙂

barunka
autor
21. mar 2008

weroni už staviate?? počula som, že pozemok predaný 🙂 Tak to vám gratulujem a trošku závidím, my sme sa ešte nerozhýbali a tipujem, že sa rozhýbeme tak o rok, keď začnem pracovať...