Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

weroni
21. mar 2008

barunka: este cakame na stavebne povolenie, hned potom zaciname 🙂 no ale ver ze sme sa nacakali kym sa to takto rozhybalo... tak sa preto tak hrozne tesime teraz 🙂

barunka
autor
22. mar 2008

weroni, no tak to vám hádam dajú raz dva to stavebné povolenie. i keď v úlanoch jeden nikdy nevie...

ozaj, kočky čo ste z GA, ako sa volá tá ulica pri nemocnici, kde je postavená tá nová trojposchodová bytovka (modrá), na akej je to ulici??? alebo kde v GA sa oplatí kúpiť byt, dom, pozemok? ktoré časti sú o.k. a kam určite nie???

lefika
23. mar 2008

barunka, asi myslis vodarensku 😉
byt zalezi od toho, ci chces novostavbu, alebo ti staci aj stary. nove byty su aj v galaxii, ale su dost drahe a vraj kvalita nic moc...
presne, kde ano a kde nie ti nepoviem, som tu len rok, ale davala by som pozor, aby to napr. nebolo hned pri rusnej ceste (co galaxia je), lebo ten hluk a smrad z aut je hroza 😒

weroni
23. mar 2008

barun: co sa hrniete z ulan prec? 😀

barunka
autor
23. mar 2008

weroni, no ešte nevieme. chceli sme tu kúpiť pozemok alebo niečo ale čo predávajú, tak chcú za to niektorí neskutočné peniaze, nehovoriac o tom, čo pýtajú za domy či byty, ktoré sú asi trikrát také staré ako ja... a tá nová výstavba čo má byť, tak tá časť, čo už vedia stojí 3 izbový bungalov 3,55 mil. čo je dosť...

lefika no môže byť vodárenská, aj Rolimu sa zdalo, ale neboli sme si istí. Nám je v podstate jedno, či nový alebo už starší, ale jasné, že nie v nejakom katastrofálnom stave. Tiež by som nechcela hneď pri ceste, kvôli hluku a aj bezpečnosti...

lefika
23. mar 2008

barunka, ale dost pochybujem, ze rod. domy tu budu lacnejsie ako v ulanoch ten bungalov. ked uz, tak bude treba vrazit melonik do reonstrukcie a teda aspon ja by som do toho nesla 😖
3izb byty su tu od cca 1.8 do 2.5 starsie. na tej vodarenskej su ale iba mensie 2izbaky, najvacsi byt tam ma tusim 57m2, co sa teda nam zdalo malo, kedze nechceme skoncit pri 1 dietati 😉
vseobecne tu ludia frflu na sidl. sever a na kodalyovej je jeden dom plny romov a oproti nim by som teda tiez nechcela byvat 😠

weroni
24. mar 2008

barun: ano vsade si strasne percenta nadhadzuju 🙄 nas vyjde nas domcek okolo 1,5 miliona - no, svojpomocne menej 🙂 ale to je uz cena na kluc - takze pohoda 🙂 je sice malicky ale bude nas a budeme tam sami 🙂 a tri izby nam budu na roky bohate stacit, neskor sa daco pristavi ak bude treba 🙂

barunka
autor
24. mar 2008

weroni a od koho máte projekt? z prodomu? lebo aj my máme vybratý, tiež cca 1,5 mil. ale Roli je murár, tak by to chcel tiež svojpomocne. Arpi je pokrývač, aj na tomto dome robili strechu v trojici s mojím otcom, aj na ich dome... Lenže zatiaľ sme nenašli kde...

lefika, no dom starý kupovať nechceme, to sme sa zhodli. Buď nový alebo potom radšej byt. Len v tej GA keď sa tak pozeráme na tie byty, tak neviem neviem. Chceli by sme tiež väčší, min. taký ako sme mali v BA teda cca 68m a určite 3izbový, menej nie...

lefika
24. mar 2008

barunka, my mame 84m2 😉 a zatial nam to staci, aj ked zacinam mat pocit, ze detska izba by rozhodne mohla byt vacsia 😀
problem je, ze novostavby su dost male, aby nevyletela cena, kedze platis od m2. a tychto starych tehlovych, kde sme aj my, je dost malo...

barunka
autor
24. mar 2008

lefika, my sme teraz našli jeden 5 izbový, 90m, s krbom za 2,2 miliona. Aj sme rozmýšľali, že to pôjdeme mrknúť... Vraj by to malo byť niekde v centre, ale neviem kde presne..

lefika
24. mar 2008

take byty su na kodalyovej, ale mozno aj niekde inde. ak by bol v slusnom stave, je to celkom dobra cena

baby, ako inak sviatkujete? ja som este v zivote nemala taku kludnu velku noc. od detstva som neznasala tie tupe oblievacsko-sibacske zvyky a teraz ked sme sa prestahovali a najblizsie pribuzenstvo 100km, tak je uplny kliiidek: ziadna voda, nic 🙂 🙂 🙂 akurat pocasie keby bolo krajsie: ale zas som si aspon rano skodoradostne pozrela tych blaznov s korbacmi, ako sa pokusaju presunut sa k svojim obetiam 😀

barunka
autor
24. mar 2008

fotky boli na nete a byt vyzeral byť v dobrom stave, nanovo vymaľovaný, parkety, nové okná a radiátory 🙂

no čo sa sviatkov týka, tak mňa dnes oblial len manžel vodou, ale zato oblial aj moju mamu minerálkou a sestru pre istotu ochutenou minerálkou, lebo iné mu pod ruku neprišlo 🙂 Zato Simi tá sa bála, neznáša voňavky akeď videla, že sa niekto blíži s voňavkou k niekomu začala jačať ako bláznivá 😀 😀 😀 😀

weroni
24. mar 2008

barun: no ved hej - svojpomocne sa to da este stiahnut 🙂 inac sak vy ste nevedeli ze my sme predavali pozemok? lebo asi mesiac dozadu sa predal...

barunka
autor
24. mar 2008

weroni, no vedeli, len kým sa môj manželík vyjadril, už bol predaný... 😠 😠 😠 😠

weroni
24. mar 2008

barun: no skoda mohli sme byt susedky 😀

barunka
autor
25. mar 2008

weroni, a komu ste ho nakoniec predali ak to nie je tajomstvo? vieš, ja zvedavec... Inak tuším sa tam ešte niekde kúsok od vás predáva nejaký pozemok, teda ja sa tu veľmi nevyznám a už vôbec nie v uliciach ale keď sme pozerali na nete, tak sa mi zdalo, že to je cca vaše okolie...

snilko ako bolo u zubára???

weroni
25. mar 2008

barunka: neuveris ale kamosovi zo Senca 😀 to sme sa smiali jak divi ked sa dosli pozriet nanho ako "normalni" zaujemcovia - manzel im to poukazoval a tak a ja som si zrovna susila vlasy a ked som dosla za nimi tak kukam a ze "cau" - a tam kamoska co so mnou chodila na brusne tance a to je nasho kamosa mama 😀 inac ten kamos k nam chodieva na brigady dost casto a vraj este vravel rodicom ze ked to tu kupia ze bude casto chodit za jednym kamosom (akoze mojim muzom) - len to este nevedel ze to bude len cez b ranku 😀 😀 😀

barunka
autor
25. mar 2008

weroni, no tak to je sranda 🙂 ale aspoň budete mať dobrých susedov 😀 😀 😀

weroni
25. mar 2008

barun: to hej, veru ja uz fakt niekedy nechapem aky je ten svet maly 🙂

ozaj neviem ci som sa ta to uz pytala - ale ako ste dopadli s tym lekarom? Ja som sa uz rozhodla pre tu Dolanovu vo Velkom Bieli 🙂

barunka
autor
26. mar 2008

kočky, mňa asi porazí, nám sa asi pokazil počítač, hučí ako nejaká stíhačka... Chceli sme si kúpiť už dávnejšie nový, ale teraz už musíme... Najhoršie je, že sa v tom nevyznám, nepotrebujem extra drahý, len aby fungoval dobre... Neviete kde a aký sa oplatí???

weroni, no v pondelok sa chystám do tej škôlky a plus omrknúť nejakých lekárov v SC...

weroni
27. mar 2008

barun: a ty nevies ze moj drahy je pocitacovy technik? 😝 😀

nusi
27. mar 2008

Ahojte... este ze som nasla tuto stranku... sice ja este babo nemam ani necakam.. ale akurat idem k BAranovi na vysetrenie... a normalne som sa ukludnila... vedela som ze je dobry.. ale teraz uz tam idem fakt bez stresu.. diky🙂

barunka
autor
27. mar 2008

weroni, no tuším sa budeme musieť s ním spojiť... Zolo vravel, že on aj predáva počítače, či skladá alebo niečo podobné, takže asi nás čoskoro máte na krku, lebo ja bez počítača asi zomriem a simi bude chodiť nahatá 😀 😀 dnes k nim ideme na návštevu, dúfam, že im simi nerozoberie dom 😀 😀 😀

weroni
27. mar 2008

barun: uplne v pohode 🙂

weroni
2. apr 2008

halo co to tu vymiera? 😅

snilko7
4. apr 2008

weroni, ahoj ja som tu...len nejak nestíham...Paťko je jak sám čert posledný týžden a ani Kika za ním moc nezaostáva 😝 no a segra je bez PC 😅

bellasandra
4. apr 2008

Ahoj Snilko- Kika je krááásna 🙂 😎 😉

lefika
4. apr 2008

aj ja sa hlasim. bola som si dat laserovat oci, aby som bola bez 😎 , tak som nejaky cas nevidela 😉
ale uz kukaaam 🙂

ella1
4. apr 2008

lefika-a aké to bolo?aj ja by som chcela.ja síce nenosím 😎 ale šošovky,ale v lete vo vode to zavadzia a zas bez som slepá.rozmýšľala som nad laserom,ale bojím sa trochu.

snilko7
4. apr 2008

Sandri ďakujeme...ale je už aj riadna beťárka 😀 už vidím aký čertisko z nej bude pri Paťkovi