Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

lefika
4. apr 2008

nooo, ella, neviem, ci tu vobec nieco pisat, aby som ta neodradila 😕
v kazdom pripade vonkajsie zaluzie na uplne zatemnenie su v prve 2 dni nevyhnutnost.
samotna operacia neboli, len je strasne neprijemne sa pozerat, ako ti dr. zoskrabava z oka epitel rohovky 🙄 bolesti su az doma: ja som ficala na valetole(ktory aj tak bohvieako nezaberal) 4 dni, ale niektori ludia su uz na druhy den fit. musela som totiz davat antibioticke kvapky, pri ktorych som mala vsetky neziaduce ucinky popisane v pirbalovom letaku 😖 ked mi ich po 4 dnoch vysadili, prislo vyslobodenie 😀
ale na monitor stale vidim dvojmo a vonku slnecne okuliare, aj ked je zamracene.
zatial to vyzera, ze sa to nepodarilo "zbrusit" uplne na 0, lebo som bola slepa ako krtko, robia sice zadarmo dooperovanie, ale neviem, ci na to najdem odvahu 😔

ella1
4. apr 2008

ja už som odradená 😀 stačí mi len to,že sa to nerobí v celkovej anestéze a že sa musíš pozerať jedným smerom pri tom.to by som nezvládla.a vraj po tom máš pocit ako by si mala črepiny v očiach 😒

lefika
4. apr 2008

ella, asi tak 😒 ja som sa bolesti ani tak nebala, ale vydrzat nepohnute hladiet na zelene svetielko, ktore som mimochodom pri svojich dioptriach nevidela, zatialco sa mi dr. hrabal v oku...no nic moc. inak to laserovanie smrdi ako ked sa palia vlasy 🙄
tie crepiny v ociach su vystizne prirovnanie 😖 a este opuchnute viecka a strasna citlivost na svetlo

ella1
4. apr 2008

tak budem dalej nosiť šošovky a dúfať,že to nebude horšie a horšie.ale na figu je,ked si ich večer vyberiem a ešte idem niečo robiť,to som slepá ako patron....a všetko si dávam dobre že nie do oka,aby som na to videla 😀

weroni
4. apr 2008

snilko: barunka ma este vyradeny pc? 😅
kikuska vam pekne rastie teda odkedy som ju videla 🙂

snilko7
5. apr 2008

weroni, no akurát mi stihla mailom poslať fotky a vypovedal pc, takže teraz je bez netu 😝
Kika rastie ako z vody fakt...včera som inak chcela tvojmu manželovi venovať Paťka, lebo je ako čertisko, žeby ho trochu skrotil a vyskúšal čo ho čaká do budúcna 😀 😀

weroni
6. apr 2008

snilko: no moj drahy je prave z tych ktorym take zive deticky vobec nerobia problem - jemu sa to paci 😀
len este uvidime ci to funguje iba ked su cudzie alebo ci bude taky nateseny aj ked nase bude take 😀

snilko7
6. apr 2008

weroni no neviem, či by Paťka nazval živým dieťaťom...u mňa to už živosť dávno prekonalo, teraz je na ňom neskonale zlé obdobie - je neposlušný, protivný, dokonca keď sa mu niečo neurobí po vôli, udrie aj do mňa, čo doteraz nezvykol...už ani neviem ako na neho, lebo nič nezaberá 😒

weroni
6. apr 2008

snilko keby som nemala toho tolko vela tak by som si ho na par dni pozicala 😀
sesterka mala podobne problemy s dcerkou a cez leto bola u nas sama tyzden na prazdninach a vsetko bolo super, ani domov nechcela ist 😀 😀

ella1
7. apr 2008

caute.snilko,neboj,to ho prejde.to má asi len blbé obdobie. 😉

ella1
7. apr 2008

ozaj baby.hľadám nejakú maminu,ktorá by chcela alebo nie je v dobrej situácii,ktorej by som dala veci pre dievča od cca 2 rokov až po 7-8.
ak by ste vedeli o niekom,dajte mi prosím vedieť,ja som to odkladala pre rodinu,len tí sa nečinia 😠 😀 a už mi to strašne zavadzia.

weroni
8. apr 2008

ella: to je pekne ze chces darovat 🙂 podla mna ked si das inzerat tak sa ti ozve viacero mamiciek, zial je takych urcite vela ktorym by to bodlo... 🙂

ella1
9. apr 2008

weroni-už sa stalo. 😉

danona
9. apr 2008

ella - waw, ty tak skoro rano pri pc???? 😕 sice z roboty, co.. 😀 ja tak pred 8 rano este len sunar ninke zarabam a sebe kavu davam varit.. 😀

ella1
9. apr 2008

sa máš.no čo už mám robiť?niekto musí aj vstávať.
si tu nejako dlho nebola 😉

danona
9. apr 2008

😀 - no nejako som net nestihala, ked tak len precitat.. 😝 - zacali sme prerabat dom, bola som v Londyne, u nasich v CR, no uz som doma, len strazim robotnikov na dvore.. 😀 ozaj a zacala som s malou chodit plavat do Galandie, tak sa nenudime.. 😎

ella1
9. apr 2008

ved máte nový dom,nie?
v Londýne...no komu je už lepšie..... 😀

danona
9. apr 2008

ella - uz nie, uz ma 5 rokov 😀 - rozhodli sme sa k nemu este pristavat 😎 a londyn.. hrooozne pocasie, inak sa tam urcite este niekedy vyberiem 🙂
teraz z ineho rozka..nechodievas v sobotu na trh ??- ci uz muskaty, alebo ine kvetinky maju.. ci sa mi oplati vstat a vybehnut tam?? 😅

ella1
9. apr 2008

nechodím,som rada,že aspoň cez víkend sa yspím.ale idem tak asi raz za rok,ked je pekne už.....na kvetiny chodím do Hodov k Mišovičovi.neviem,či poznáš

no 5 rokov........hádam aj nový už treba 😀 čo vám je tesno? 😀

danona
9. apr 2008

noo, asi tak 😎 , tie Hody nepoznam, mala som 2x kvety z Kajalu-tusim Gergaczovi sa volaju, no chodia aj na trh.. preto sa pytam.. ze ci si naahodou uz takych "kvetinkovych" stankarov tam nevidela 😉 no asi v sobotu vybehnem.. 🙂

ella1
9. apr 2008

no vybehni,potom daj vedieť čo tam majú 😀 my sme tam boli par krat na zeleninu a tak.....ale komu sa chce vstávať.....inak mišovičovci majú to kvetinárstvo pri bille....

maminecka26
9. apr 2008

Ahoj Danona, ahoj ella, vy byvate konkretne v Ulanoch, ze som Vas tu este nevidela 🙂 ... Fiha Vasim detom je ale paradne, ako tak som pozerala fotoalbumy este su len malinke a pochodili skoro cely svet. Viete, ja som sa pred dvomi rokmi sem pristahovala, vydala sa sem a teraz ked mam maleho velakrat mi je samej smutno, vsetky kamosky, znamych som zanechala v Sali odkial pochadzam a rada by som spoznala tu ludi....najma maminky. To by bolo super, keby sme si dakedy vyrazili niekam a spoznali sa...Co poviete?

ella1
9. apr 2008

maminecka26-nie,my sme z Ga.z ulan je weroni a ešte niektoré baby,ale neviem presne...
aký svet?ved my sme boli zatial len Tal.,ČR,Chorvatsko,Mad.,Rak.
To danona si chodí do Londýna 😀
V šali mám tiež pár známych.

danona
9. apr 2008

maminecka 26 - ti verim, zaciatky su tazke.. ja pochadzam z CR, ked som bola na MD so starsou dcerkou, tak som len vysokaanske telefonne ucty /k nasim, kamoskam/ mala, no uz je to super.. 🙂 takze neboj sa, kamosky postupne najdes, zelam nech ich cim skor stretnes.. 😵 no a ak sa chystas do Ga, kludne daj vediet.. 😉

ella1
10. apr 2008

bre ráno.
všetci ešte spíte predpokladám...... 😀

ella1
10. apr 2008

ale už hádam nie.... 😕

danona
10. apr 2008

ella - behame po vonku 😀 - je kraasneeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎

ella1
10. apr 2008

aj ja idem za chvilu.sice v aute-to nie je moc vonku,ale potom sup do záhrady 😀

bellasandra
10. apr 2008

Dani- za sestrou si bola ?
Ja sa chystam teraz cez vikend do Brna- je tam výstava Lego- tak ideme 😀 😝

danona
10. apr 2008

bella - nie, segra je v liverpooli 🙂 , no uz aj tam okukavam najlacnejsie letenky.. 😅 len neviem ci je tam aj obchodov dost 😀
pekny vyletik zelam!! 😎 v brne mam druhu segru - je prvacka na architekture 🙂
ako sa ma emka??tiez je taka ukecana?? - nina sa dost "rozkecala" teraz.. 😀
pocula som ze si bola na Gympli v kine 😀 -dada hovorila..tiez som chcela ist, no nemala som s kym..dada bola s kamoskami a do partie ma nechceli.. 🙄