Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

maminecka26
11. apr 2008

Danona to by bolo super, keby sme sa stretli dakedy....do GA chodievam dost casto, nakolko chodievam tam nakupovat a chodievam aj cez GA do SA za nasimi a velakrat dost dlho cakam na spoje... Nabuduce ak pojdem ozvem sa. Mimochodom mas velmi peknu dcerku.

bellasandra
11. apr 2008

Dani- no bola som --samé decká tam boli, skoro ma porazilo tie poznámky co hadzali, tka som sa smiala, ze som ani film poriadne nepočula 😀 - ale Dada- sa slusne spravala 😀 😎

Emka ? jeej tak tak kecá, a opakuje vsetko, minule som mala fest nervy a vyslo zo mna ze jeb...ty.. 😅 a Emka ze jeb..jeb..skoro ma slahlo, musím si dávat velký pozor 😕 😅 😔 😀 😝
A teraz ma oblubené slovo IZBA 😵 tak ked sa jej opýtam na niečo tak hned mi odpovie ta ibba 😎
a nechcem, a tak,,,,nič sa jej nepáci 😀

danona
11. apr 2008

maminecka - dik, vsak aj ty mas paradneho fesaka 😵 , ok, ozvi sa, je tu jedna cukraren s malym detskym kutikom /pri bille/, mozme skocit tam alebo na prechadzku s detmi 😉
bella - dik za info o dade, vsak ma uz svokra tak jemne zvozila, ze co ju tak neskoro pustam do kina 😅 no ked to inokedy nedavaju, a vsak to ani nebolo az tak neskoro a bola sobota.. 😝
noo, s tym rozpravanim.. aj ja musim davat pozor lebo ozaj ako papagaj tiez vsetko opakuje 😀

ella1
11. apr 2008

cafte.dnes máme pekne zas.......
no bell,treba dávať pozor na slovíčka,deti radi opakujú.....aj naša 😀
normálne vám závidím,že ste na MD.nemusíte vstávať skoro ako ja alebo byť dlho v práci 😝

maminecka26
11. apr 2008

Ahojky....danona to by bolo super, keby sme si dakedy vybehli...aj keby som nemala cestu do SA, a bolo by pekne dobehla by som.... Kopu starosti az nad hlavu, padlo by mi vhod, keby sme sa zoznamili a trocha by som vypla...vies prave sme tu zacali stavat a este pri malom takze ma to dost vystavuje. Ty si tiez na MD? Kolko ma teraz malinka?

bellasandra
11. apr 2008

Ella- aj ja musím furt do roboty vstávat, a to este priatelovi robím rano do roboty jest, lebo jemu chutí len odomna 🙄 😀 tak uz o piatej som hore 😝 a to v robote začinam az o ôsmej.

Dani- Dada bola slusná 😉 vsak uz je dost stará na to, ved to končilo nejak po pol deviatej, to je v poho čas 😵

danona
12. apr 2008

maminecka - no, som na md.. nina bude mať 1,5 roka o 2 tyzdne 😉
ella- aj ja musim rano vstavat - dadue kazdy den ranajky a desiatu do skoly vychystat 😝

ella1
14. apr 2008

ok,tak nič.......ja že ma niekto poľutuje..... 😀
bell-ty chodíš do práce?a kde máš malinkú cez deň?

bellasandra
14. apr 2008

Hej robím, makám o dusu 😝 😀
Moja babka ju strazi 😎

danona
17. apr 2008

maminy, v Bepon-e /v Galaxii/ maju pozlacnovane nejake detske pancusky - z 249 na 99,90Sk 🙂 , najvacsie mali vel. 168-170, tie maju zo 499 Sk tiez na 99,90Sk 🙂 tak som dobre nakupila obidvom mojim babam, tie Dadine pancusky su dobre aj mne.. 😅

ella1
17. apr 2008

akurát mi vravela kolegyňa,že v šali si išla kúpiť silonky(tiež bepon) a že 500Sk 😲 nestačila zareagovať,už jej predavačka schmatla 500-ku 😀 tak nadávala 😀 mne sa zdá aj 200 veľa,hlavne ked po jednom použití idú do koša 😝

inak,kde ste zaliezli všetky?!teraz tu treba byť,kým je škaredé počasie 😀

ella1
17. apr 2008

jéj snilko a barunka vy ste sestry? 😲
čítala som si tému svokry od začiatku,tak mi to tak vyšlo......

snilko7
17. apr 2008

ella 😀 😀 no si nás odhalila 😀 😉

danona
18. apr 2008

ella- tie co som pokupila nie su silonkove, su z hrubsieho materialu.. 😉
ozaj, uz mam kvety pokupene, bola som vcera v Kajali - kde pestuju kvety .. zatial ich mam u svokry v skleniku zlozene, v sobotu idem sadit.. 😝

ella1
18. apr 2008

raz vyjde pravda na povrch 😀
danona-no ,ale ona si kúpila silonky.to je teda sila,také ceny.....
škoda,že nachodím na prechádzky.išla by som ťa nenápadne skontrolovať ako sadíš 😀 alebo sedíš? 😀
ja pôjdem tiež dávať do poriadku predzáhradku.vlani sme ju spravili a na jeseň nám ju zničili plynári 😠 tak môžem začať odznova...... 😝

danona
20. apr 2008

ella - už mám všetko posadené.. 😎 😎 😎 vonku bolo kraaasne, tak mi to islo celkom od ruky 🙂
držím palce aj tebe - s predzáhradkou 🙂

ella1
21. apr 2008

tak to si šikovná.ja som nerobila nič.v sobotu bolo škaredo,tak som upratovala a v nedeľu som sa s malou musela učiť,mala toho veľa,a potom sme už len tak boli von.tak hádam,niekedy cez týždeň 😀

siwike24
2. máj 2008

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEE CAFTE BABY ,UZ SOM TU NEBOLA 200 ROKOU,AKO SA TU MATE?MY SME MALY POKAZENY MODEM,NEVEDELA SOM SA SEM DOPRACOVAT.

lefika
5. máj 2008

ahoj siwike 🙂 no mne by sa take nieco ako pokazeny modem mozno aj zislo: ako odvykacia kura 😀 😀 😀
ako sa mate? mne saska ide do skolky v septembri a ja do roboty, mam nervy uz teraz ☹

weroni
5. máj 2008

ella - kde mas foto? 😕

danona
6. máj 2008

ahojte
lefika - neboj sa, budes v pohode, no zaciatky byvaju tazke, niekedy pre deti, niekedy viac pre maminu 🙂 drzim vam palceky, no este mate koopec casu do septembra 😎 ozaj, kedy treba podat prihlasku do skolky, a do ktorej skolky sa chystas malu dat?? 🙂 dik za info.. 🙂
ella - ozaj, nemas foto 😕
siwike - cavec, no uz sa viac postretavame vonku ako pri pc 😀

ella1
6. máj 2008

no čaute.už som rozmýšľala,že sem nik nepríde asi....
no,škola-ah kde sú tie časy,ked bola škôlka,materská....... 😀
foto nemám,som v utajení 😀

lefika
6. máj 2008

danona, prihlasku treba dat do konca marca, ale ja som pre istotu nabehla v januari 😎
dala som ju na uzku..som tu kratko a uroven skolok nepoznam, tak vyhrala tato, lebo je najblizsie a je malinka, tak snad tam nebude az tolko chorob...no dobre, naivna predstava 😔

ella1
6. máj 2008

my sme prihlasovali 30.augusta a v pohode. 😉

lefika
6. máj 2008

no, ella, ale teraz je trochu blba situacia: na snp sa im prihlasilo 80 deti na 20 volnych miest a podobne, takze je asi lepsie neriskovat 😉
aj ked samozrejme, nie je to tu ani zdaleka take zufale ako v BA...

ella1
6. máj 2008

my sme presne na snp prihlasovali.našťastie sa dalo.my sme sa nejako neskoro spamätali,ale veroni nemala ešte 3 roky,tak nás to ani skôr nenapadlo.....

lefika
6. máj 2008

ella, no ved, tu to je prekvapivo este celkom v pohode. ja nezabudnem na to, ako ked sme byvali v modre a ja som bola s malou na 6mesacnej poradni, sa ma mamicka rovnako stareho drobca spytala, kde som ju zahlasila do skolky 😕 😕 😕 este ze som vtedy uz vedela, ze ideme z tej plesnivej diery prec 😠

ella1
7. máj 2008

čože? 😲
to je až také desné s tými škôlkami?niekedy sa oplatí bývať v Galante 😀

baby,nejako to tu flákate?kde ste?

ja som včera rýlovala,bála som sa,že sa dnes nepostavím,ale v pohode.....žiadna svalovka 😉

danona
7. máj 2008

lefika - dik, ja prave o snp rozmyslam - byvam pri bille, asi ju mam najblizsie.. 😝 tak neviem ci sa tam este dostaneme 😀 😝
ella - neflakam, my sme boli na plavani deticiek v galandii, chodime 2x tyzdenne 😎

lefika
7. máj 2008

danona, a paci sa ti na tom plavani? ja som sa aj chcela prihlasit, len som na to potom nejak zabudla 😅

ella, zavisi aj od samospravy: v modre ostali tusim 2 skolky, ostatne sa "premenili" na domov dochodcov, ubytovne a tak....a teraz to nikoho netrapi, okrem mamiciek, ze nemaju kam dat deti 😒