Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

barunka
autor
1. jún 2008

weroni, dobré 😀 😀 😀 tie deti sú ale strašne múdre... minule paťko zahlásil martine, že "maminka, nevidíš, že máš zle tú podprsenku" 😀 😀 😀
a moje úžasné dietatko zasa ohodnotilo zadok ujovi, ktorý nám bol montovať sieťky proti hmyzu... Vraj zadok pekný, ale má hlupaté nohy 😀 😀

maminecka, my chodievame tiež až okolo tretej, skôr simi z domu tak či tak nevypracem, lebo kým sa ona naje, vyciká, oblečie, učeše a znovu vyciká to trvá a trvá... ak budete ok, tak môžeme zbehnúť.
čo samozrejme dúfam, že budete. boli ste nakoniec u lekára?

weroni
1. jún 2008

barunka - veru deti su velmi mudre 🙂 ked sme boli v tom Relaxe - s nasimi a s mojou 5,5 rocnou sestrickou tak sa pytala na co tam maju toho psa a ja ze aby strazil a aby kontroloval ci niekto nerobi nieco zle. A prave sme boli pri tej srnke co tam je a moja sestricka zahlasila ze "alebo strazi aby niekto neukradol srnku" 😀

maminecka26
2. jún 2008

Ahoj barunka....no vyzera to tak, ze budeme v poriadku.... len ma trochu stve, ze je pod ockami opuchnuty na zadnej strane hlavicky ma velky opuch. ak sa nam podari, tak odideme, len keby som vedela kam mam ist. ja som totiz este nikdy nebola v tom klube a neviem kde to je.

barunka
autor
2. jún 2008

maminecka, no ak chceš, môžme sa stretnúť niekde v dedine, čas si povedz, ja nejako Simi vytrepem z domu hádam...
ja mám pre zmenu Simi celú vyhádzanú, potničky má ešte aj vo vlasoch, takže vyzerá úchvatne...

dali vám niečo na tie opuchy? mne sa zdá, že je nejaký krém, ktorý ich zmierňuje a napomáha hojeniu, ale neviem aký a ani či je vhodný aj pre detičky...

barunka
autor
2. jún 2008

no a teda, ešte ak by ti to pomohlo, ten klub je cca pri mäsiarstve, ktoré je vedľa školy. Kúsok za ním je ulička smerom k bágru a hneď druhý dom na ľavej strane. Hnedá brána, ktorá býva otvorená 😀 😀

maminecka26
2. jún 2008

vies co.... tak sa dohodnime tak, stretnime sa pri zmrzke okolo pol stvrtej. Je to pre Vas realne? Nechcem slubit skor, pretoze neviem ako sa zobudi malinky. a potom sa rozhodneme, ci pojdeme tam alebo inam....

barunka
autor
2. jún 2008

maminecka o.k. vyhovuje aj nám 😀 😀 😀 dovtedy si ju spracujem...
skôr by sme sa nevytrepali ani my, aj keď simi nespinká, ale aj tak 😀 😀

maminecka26
2. jún 2008

ok, takze o pol pri zmrzke....zatim pa

ella1
4. jún 2008

caute.tak už máme doma net,tak som konečne tu.už nepracujem,dnes som sa bola nahlásiť na UP,no poviem vám,že toľko blbostí tam treba vypisovať,že ma porazí.........
no máme poriadne teplo,čo?

siwike24
4. jún 2008

ajojte Danona v piatok ked sme isly naspet tak maly krical na Ninku,aj cokoladku sme jej kupily ale doma si mala uz muza tak sme isly domou,nechcely sme otravovat 😀 😀 .Niedy nabuduce 😀

barunka
autor
5. jún 2008

ahojte kočky, tak u nás to vyzerá, ze trpezlivosť ruže prináša. Pravdepodobne sme prelomili tú našu plienkovú krízu...
dnešné počasie je otras, vidím to tak, ze sa zasa pôjdeme venčiť v gumákoch 😖

maminecka26
5. jún 2008

Vidis barunka, hovorila som, ze to ma mala len take obdobie, alebo bola naozaj prechladnuta. Nic ine to nebolo, zbytocne si sa hnevala. Tak to hej....dnes mame uzasne, z jednej strany fajn ze nie je tak teplo len ten dazd keby nas obisiel... Ja zajtra idem k lekarke s malym.... co spadol tak vzadu sa mu objavila hrca a mam pocit, ze sa zvacsuje, tak sa idem uistit ze vsetko je ok....dufam. pravdepodobne pojdeme k detskej neurologicke, nech sa nanho pozrie...

barunka
autor
5. jún 2008

maminecka, no ja som sa vlastne v skutočnosti nehnevala. lenže ja ak chcem, aby sa simi zamyslela nad svojím konaním, musím povedať, že sa hnevám. To je pre ňu najväčší trest aký môže byť 😀 😀 😀

fíha, no hádam to nie je nič vážne. Tá neurologička v GA je veľmi milá, vezme vás aj prednostne, aby ste nemuseli čakať, ale hádam to bude o.k.

musím ísť spracovať dieťa, celú noc bola hore a jačala ako siréna a tak som ju teraz uložila ako každý deň na odpočinok a jačí tam akoby som ju drala z kože. mňa z nej dnes asi naozaj porazí...

kaluha
5. jún 2008

maminecka akurát som čítala o tom ako ti malý neštasne spadol,v klube som si ani nevšimla tie modrinky ale tvoj malý je taký živý a vrtký/ že do tváričky sa mu poriadne nedalo zadívat.na modrinky mám jeden krém čo mi poradili v lekárni volá sa to Lioton gél 100000 ide to tuším aj v reklamách len tam to propagujú na ubolené nohy.No ale toto mi poradili tak som vyskúšala a fakt funguje.ked sa udrie a začína to vyzerat na modrinu tak hned natriem a modrina sa ani nevytvorý a ked už má modrinu že som si to nevšimla tak mu to aspon rýchlejšie zmyzne.keby sme ten krém nemali tak by bol modrý velmi často lebo vylezie aj tam kde sa tušim ani nedá.

biela.pani
6. jún 2008

Čaute baby, tuším tu úľančaniek pribúda.
Weroni, čo ste ma včera strašili? Večer /okolo 22:00/ som umývala po maľovke a videla som odchádzať vaše auto. Už som si myslela, že idete pre nového suseda-susedku. 😀

barunka
autor
6. jún 2008

no weroni asi počká do tej nedele, vyzerá to tak, že to dieťatko v brušku už teraz plne rešpektuje maminkinu autoritu. 😀 Ale bruško má teda kráááááááááááásne 😀 😀

biela.pani
6. jún 2008

barunka, pozerala si jej album? je to dobré Weroni, mala si sa prísť tak ukázať Vike. Odvtedy čo ti dávala ruku na bruško rozpráva, že aj ona má bábätko v brušku. Minule povedala, že teraz je ešte len také malé - drevené, ale keď bude taká veľká ako ty, tak aj tak narastie a bude mať také veľké brucho ako ty 😀 😀

danona
6. jún 2008

siwike - ano? 😕 😀 ste mali veela kricat, alebo zazvonit.. 😀

siwike24
6. jún 2008

Danona nechceli sme otravovat ked ste maly doma tatinka 😎 😀

weroni
6. jún 2008

bielapani: 😀 😀 😀 no si predstav mi sme zistili ze nas Hugo po nociach cavarguje a vzd yked zapocuje nasu hrkalku okamzite nabehne naspät - chodi za babami expert jeden! 😀
uz sme vsetky mozne diery kadial by mohol zdrhnut zatarasili a aj tak sa niekade dostava von takze uz bol na retazi tuto noc 🙄

barunka - veru pockame pekne na tu nedelu ved taky pekny datum nie? 😀 08. 06. 08 😀

weroni
6. jún 2008

inac leni to s tym drevenym babätkom vo vikinom brusku je super 😀 😀 😀

biela.pani
6. jún 2008

no, aspoň na ňu bude platiť, keď nebude chcieť jesť, že si musí nakŕmiť bábo. aj to počula od teba 😉

barunka
autor
6. jún 2008

biela pani, album som nepozerala, videla som teraz naživo, ale ktorý deň si veru nespomeniem...

weroni, však chlap sa nezaprie, ak je zdravý, musí behať za babami 😀 😀

biela.pani
6. jún 2008

barunka pozri si jej poslednú fotku, no niekto sa poriadne vyjašil 😀 , že weroni 😀

weroni
7. jún 2008

bielapani: 😀 co nas nepoznas? 😀 😀 😀

weroni
8. jún 2008

zienky ja len ze sa stale nic nedeje 😉 😀

barunka
autor
8. jún 2008

weroni a ja som myslela, že bábenko sa už chystá na svet. Asi si to rozmyslelo, radšej bude v brušku, kde môže jesť aj iné ako mlieko 😀 😀 😀
inak tá fotka je úúúúúúúúúúúúúžasná 🙂

weroni
8. jún 2008

barun 😀 no inac s tym mliekom teda dufam ze bude co najmenej potravin ktore budem musiet vylucit zo svojho jedalnicka lebo kamoska co ma dvojtyzdnovu dcerku nemoze jest skoro nic lebo zo vsetkeho malu duje 😒

siwike24
8. jún 2008

ahojte baby, Weroni nič? 😀 😀 😀 kam pojdes rodit?nove zamky?

weroni
9. jún 2008

siwike: Topolcany - vana 😀 dufam 😀 inac stale nic 😅