• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ahojte kocky, chcem sa opytat kam chodite k zubarovi a ci ste spokojne. sme sa prestahovali pred casom, ale par x som bola este u stareho dr., nakolko tam bolo super, ale s bruskom a babetkom to uz nebude mozne. je to dost daleko. tak hladam nieco v GA a okoli. prosim poradte emoticon
9. jún 2008 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no weroni, v sobotu, keď som ťa videla, mala som pocit, že už do nedele určite pôjdeš. tvár si mala takú inú. a keď si sa u nás v sobotu ani nezastavila, myslela som si, že si už niekde v Topoľčanoch. ale ako vidím, ešte aj dnes si doma.
9. jún 2008 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor weroni, tak rýchlo začni upratovať... emoticon emoticon ja som tiež začala rodiť až keď som šaškovala na rebríku so záclonami emoticon emoticon ale držím palce...
inak dnes nám už t-comáci natiahli kábel, asi ma majú vedenú ako ťažký prípad závislosti, preto prišli tak rýchlo emoticon emoticon

buffinko, ja ti viem poradiť jedine v SC, ja chodím tam. Tiež som pôvodne chodila do BA, ale potom sa to už so Simi nedalo zvládať, tak som sa prehlásila...
9. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka - ku komu chodis a ake to tam je? pristup, vybavenie... vopred vdaka
9. jún 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor buffinko, meno zubárky si nespomeniem, ale ordinuje v seneckom gymnáziu. Vzal ma k nej manžel, on k nej chodí už roky. Musím priznať, že ja mám zo zubárov hrôzu, ale táto je v pohode, kým ma ošetrovala rozprávali mi so sestričkou kadejaké hlúposti, len aby som nemyslela na ten strach. Trhala mi zub a dávala mi umelý a to som predtým odpadávala u zubára už aj pri vrtaní no toto som zvládla. Je to taká staršia pani a veľmi milá... Na rtg sa chodí na polikliniku a ešte spolupracujú so super laborantkami...
9. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
buffi: ja tiez mozem odporucit squelu zubarku v SC - pani Heldova a ordinuje v budove Elektrovodu - je to po pravej strane po ceste od Galanty - neda sa to prehliadnut emoticon

barun - no mne mimusko v brusku este vobec stale nezavadzia takze az ked to bude ozaj nutne budem robit vselico na urychlenie emoticon ale dnes som absolvovala hodne schodov a stale nic emoticon
9. jún 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor weroni, tak to poznám, to aj mne vraveli, že schody, drepy, pikantné, sex a podobné voloviny a aj tak decko narodilo, kedy ono chcelo emoticon emoticon emoticon
inak práve nám volali z nextry, že net napojený, ale že nemáme objednaný router... normálne sa čudujem, že nás tak rýchlo napichli...
10. jún 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no weroni emoticon stále nič......asi sa ti to plní,že čím dlhšie v brušku,tým lepšie emoticon
dnes som bola na gyn. a bolo tam také malé miminko....ach...krásne emoticon
10. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor u nás sa asi dejú zázraky. po vyše pol roku moje dieťa spí cez obed...
ella, žeby si zatúžila po mimču?? inak aj mne sa hrozne páčia bábätká, a úplne najviac keď viem, že kedykoľvek ich môžem vrátiť ich rodičom emoticon emoticon emoticon
10. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooo,tak ešte jedno snád...... emoticon
ja zbožňujem bábätká.škoda,že tak rýchlo vyrastú.......
barunka ty máš ešte malinkú,tak sa môžeš vytešovať.tá moja má už vlastný rozum emoticon už ani pomaznať sa moc nechce emoticon
10. jún 2008 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby stale nic okrem toho ze ma pobolieva brusko ako pri MS akurat ze je to silnejsie ako predchadzajuce dni emoticon a totalne nepravidelne emoticon emoticon
11. jún 2008 o 01:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni, ja ked som s takymi symptomami ako opisujes isla k dr., oznamil mi, ze som otvorena na 5cm emoticon
to som este isla potom do kniznice, nech sa v porodnici nenudim emoticon
11. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefika: emoticon no ja som zvedava co mi povie zajtra na poradni ci sa uz otvaram emoticon
11. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor weroni, no veru, mňa keď trošku pobolievalo bruško tak ma otec násilím naložil do auta a v nemocke už len doki skonštatoval, že "ježiš, veď vy už rodíte" emoticon emoticon emoticon

ella, no hej, malinkú, ale pusu jej dať nemôžem, lebo mi hneď skočí po krku a oznamuje, že "mama nono, simi nesce, simi veľká"
11. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby ,WERONI držim ti pelce.Baby teraz sme sa vratily z Dračiku a maju super zlavu na svietiaceho macka od EPEE,je užasny ,velmy pekne svieti,bola som ho kupit Simonkovy.Z 1199sk na 299sk,to je super akcia.Inac Simonko sa velmy lubi muckat a tulit,velmy si to vichutnavam. emoticon emoticon emoticon emoticon
11. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
siwike-v ktorom draciku ste boli? emoticon mozno uabehnem pozriet.. emoticon
weroni-tiez drzim palceky!!!!!!!!!!!!!! no som zvedavaaa, ci ty vydrzis 2v1 do zajtra.. emoticon este raz drzim palceky emoticon
11. jún 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Danona boli sme pri bille ale asi som zobrala posledneho ,chod sa pozriet k tescu tam ich budu mat viacej,velmy sa to oplatilo. emoticon
11. jún 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik za info, ked sa moja nadhera zobudi, tak vybehneme.. emoticon
11. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak nebudu mat tak my napis,pojdeme svokre do Sale,tak ti zbehnem kupit do dračika.Napiš my do 15-30 potom uz ideme,ak chceš. emoticon emoticon emoticon
11. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to nie, diky, len aj tak tam musim zabehnut, potrebujem 9-rocnej sesternici nejaky darcek kupit, prave k tescu som planovala ist.. emoticon takze dakujem emoticon ani moja mala surne hracku nepotrebuje, to len mamina je zvedavaaa emoticon emoticon emoticon
ozaj a ocinko kupu dalsieho kocika prezil.. emoticon
11. jún 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no všk ani simi nepotraboval iba maminka emoticon emoticon emoticon .Ale aj tak musim ist do dracika ideme mu kupit darček na narodeninky,stol s naradím,človek už nevie čo ma kupit,všetko už mame,xixi emoticon emoticon .A ešte som mu kupila pana zemiaka,maly sa stim stale hra,zaujimava hračka. emoticon emoticon .A čo povedal na novy kočik,tatinko?Dnes sme išly okolo vas,robotnici makaju makaju emoticon emoticon
11. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.
danona-aký kočík zase?! emoticon nie som v obraze? emoticon
no,my sme toho macka kúpili pred pár mesiacmi,síce tiež zlava,ale až takáto teda nie.
barunka fakt?to u nás v tom veku sa to ešte dalo,teraz už málokedy. emoticon
11. jún 2008 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby ja som si dnes tak pospala, isla som sa len prezliect z plaviek do sucheho (asi okolo druhej) a len teraz som sa zobudila emoticon nejaka som extremne unavena tieto posledne tri dni emoticon emoticon
11. jún 2008 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no weroni ved už načase. emoticon som nedočkavejšia ako ty emoticon
11. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella nie si sama keby si tie esemesky videla co ma bombarduju a telefonaty emoticon
11. jún 2008 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už len kvôli tým chudákom,čo pre teba nespia,by si si mohla švihnúť emoticon emoticon emoticon
11. jún 2008 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella emoticon to povedz mojmu malickemu co sa vyvaluje v brusku emoticon dnes mi pani v zelovoci povedala ze to babo musi citit ako si to brusko uzivam a vychutnavam ked tam tolko zostava emoticon ale asi to je pravda emoticon
a ja by som fakt nedbala este zopar tyzdnov ho tam mat emoticon
11. jún 2008 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak môžeš rýchlo dalšie bábo pestovať emoticon
moja asi zase cítila,že posledné dva mesiace som bola nedočkavá,tak sa vypýtala skôr.
11. jún 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella a co s tym tvojim druhym babom? emoticon
11. jún 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéj,no chcem dokončiť byt,tak snád o rok,ak sa toto leto nepritrafí.vieš,nerobím tak mám večer kopu času aj chuti emoticon
ale zajtra idem maľovať spálňu,takže ked si švihneme o rok by mohlo byť všetko hotové.
11. jún 2008 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš