• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ahojte kocky, chcem sa opytat kam chodite k zubarovi a ci ste spokojne. sme sa prestahovali pred casom, ale par x som bola este u stareho dr., nakolko tam bolo super, ale s bruskom a babetkom to uz nebude mozne. je to dost daleko. tak hladam nieco v GA a okoli. prosim poradte :sweat_smile:
9. jún 2008 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no weroni, v sobotu, keď som ťa videla, mala som pocit, že už do nedele určite pôjdeš. tvár si mala takú inú. a keď si sa u nás v sobotu ani nezastavila, myslela som si, že si už niekde v Topoľčanoch. ale ako vidím, ešte aj dnes si doma.
9. jún 2008 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
weroni, tak rýchlo začni upratovať... :grinning: :grinning: ja som tiež začala rodiť až keď som šaškovala na rebríku so záclonami :sweat_smile: :sweat_smile: ale držím palce...
inak dnes nám už t-comáci natiahli kábel, asi ma majú vedenú ako ťažký prípad závislosti, preto prišli tak rýchlo :grinning: :grinning:

buffinko, ja ti viem poradiť jedine v SC, ja chodím tam. Tiež som pôvodne chodila do BA, ale potom sa to už so Simi nedalo zvládať, tak som sa prehlásila...
9. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka - ku komu chodis a ake to tam je? pristup, vybavenie... vopred vdaka
9. jún 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
buffinko, meno zubárky si nespomeniem, ale ordinuje v seneckom gymnáziu. Vzal ma k nej manžel, on k nej chodí už roky. Musím priznať, že ja mám zo zubárov hrôzu, ale táto je v pohode, kým ma ošetrovala rozprávali mi so sestričkou kadejaké hlúposti, len aby som nemyslela na ten strach. Trhala mi zub a dávala mi umelý a to som predtým odpadávala u zubára už aj pri vrtaní no toto som zvládla. Je to taká staršia pani a veľmi milá... Na rtg sa chodí na polikliniku a ešte spolupracujú so super laborantkami...
9. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
buffi: ja tiez mozem odporucit squelu zubarku v SC - pani Heldova a ordinuje v budove Elektrovodu - je to po pravej strane po ceste od Galanty - neda sa to prehliadnut :slight_smile:

barun - no mne mimusko v brusku este vobec stale nezavadzia takze az ked to bude ozaj nutne budem robit vselico na urychlenie :grinning: ale dnes som absolvovala hodne schodov a stale nic :grinning:
9. jún 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
weroni, tak to poznám, to aj mne vraveli, že schody, drepy, pikantné, sex a podobné voloviny a aj tak decko narodilo, kedy ono chcelo :grinning: :grinning: :grinning:
inak práve nám volali z nextry, že net napojený, ale že nemáme objednaný router... normálne sa čudujem, že nás tak rýchlo napichli...
10. jún 2008 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no weroni :grinning: stále nič......asi sa ti to plní,že čím dlhšie v brušku,tým lepšie :slight_smile:
dnes som bola na gyn. a bolo tam také malé miminko....ach...krásne :slight_smile:
10. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
u nás sa asi dejú zázraky. po vyše pol roku moje dieťa spí cez obed...
ella, žeby si zatúžila po mimču?? inak aj mne sa hrozne páčia bábätká, a úplne najviac keď viem, že kedykoľvek ich môžem vrátiť ich rodičom :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooo,tak ešte jedno snád...... :slight_smile:
ja zbožňujem bábätká.škoda,že tak rýchlo vyrastú.......
barunka ty máš ešte malinkú,tak sa môžeš vytešovať.tá moja má už vlastný rozum :grinning: už ani pomaznať sa moc nechce :unamused:
10. jún 2008 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby stale nic okrem toho ze ma pobolieva brusko ako pri MS akurat ze je to silnejsie ako predchadzajuce dni :confused: a totalne nepravidelne :sweat_smile: :grinning:
11. jún 2008 o 01:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni, ja ked som s takymi symptomami ako opisujes isla k dr., oznamil mi, ze som otvorena na 5cm :confused:
to som este isla potom do kniznice, nech sa v porodnici nenudim :grinning:
11. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefika: :grinning: no ja som zvedava co mi povie zajtra na poradni ci sa uz otvaram :slight_smile:
11. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
weroni, no veru, mňa keď trošku pobolievalo bruško tak ma otec násilím naložil do auta a v nemocke už len doki skonštatoval, že "ježiš, veď vy už rodíte" :grinning: :grinning: :grinning:

ella, no hej, malinkú, ale pusu jej dať nemôžem, lebo mi hneď skočí po krku a oznamuje, že "mama nono, simi nesce, simi veľká"
11. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby ,WERONI držim ti pelce.Baby teraz sme sa vratily z Dračiku a maju super zlavu na svietiaceho macka od EPEE,je užasny ,velmy pekne svieti,bola som ho kupit Simonkovy.Z 1199sk na 299sk,to je super akcia.Inac Simonko sa velmy lubi muckat a tulit,velmy si to vichutnavam. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
siwike-v ktorom draciku ste boli? :wink: mozno uabehnem pozriet.. :slight_smile:
weroni-tiez drzim palceky!!!!!!!!!!!!!! no som zvedavaaa, ci ty vydrzis 2v1 do zajtra.. :slight_smile: este raz drzim palceky :dizzy_face:
11. jún 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Danona boli sme pri bille ale asi som zobrala posledneho ,chod sa pozriet k tescu tam ich budu mat viacej,velmy sa to oplatilo. :grinning:
11. jún 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik za info, ked sa moja nadhera zobudi, tak vybehneme.. :slight_smile:
11. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak nebudu mat tak my napis,pojdeme svokre do Sale,tak ti zbehnem kupit do dračika.Napiš my do 15-30 potom uz ideme,ak chceš. :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to nie, diky, len aj tak tam musim zabehnut, potrebujem 9-rocnej sesternici nejaky darcek kupit, prave k tescu som planovala ist.. :slight_smile: takze dakujem :wink: ani moja mala surne hracku nepotrebuje, to len mamina je zvedavaaa :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj a ocinko kupu dalsieho kocika prezil.. :grinning:
11. jún 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no všk ani simi nepotraboval iba maminka :sunglasses: :grinning: :grinning: .Ale aj tak musim ist do dracika ideme mu kupit darček na narodeninky,stol s naradím,človek už nevie čo ma kupit,všetko už mame,xixi :grinning: :grinning: .A ešte som mu kupila pana zemiaka,maly sa stim stale hra,zaujimava hračka. :grinning: :grinning: .A čo povedal na novy kočik,tatinko?Dnes sme išly okolo vas,robotnici makaju makaju :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.
danona-aký kočík zase?! :confused: nie som v obraze? :grinning:
no,my sme toho macka kúpili pred pár mesiacmi,síce tiež zlava,ale až takáto teda nie.
barunka fakt?to u nás v tom veku sa to ešte dalo,teraz už málokedy. :frowning2:
11. jún 2008 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby ja som si dnes tak pospala, isla som sa len prezliect z plaviek do sucheho (asi okolo druhej) a len teraz som sa zobudila :grinning: nejaka som extremne unavena tieto posledne tri dni :sweat_smile: :grinning:
11. jún 2008 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no weroni ved už načase. :grinning: som nedočkavejšia ako ty :grinning:
11. jún 2008 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella nie si sama keby si tie esemesky videla co ma bombarduju a telefonaty :grinning:
11. jún 2008 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už len kvôli tým chudákom,čo pre teba nespia,by si si mohla švihnúť :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella :grinning: to povedz mojmu malickemu co sa vyvaluje v brusku :grinning: dnes mi pani v zelovoci povedala ze to babo musi citit ako si to brusko uzivam a vychutnavam ked tam tolko zostava :grinning: ale asi to je pravda :slight_smile:
a ja by som fakt nedbala este zopar tyzdnov ho tam mat :grinning:
11. jún 2008 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak môžeš rýchlo dalšie bábo pestovať :grinning:
moja asi zase cítila,že posledné dva mesiace som bola nedočkavá,tak sa vypýtala skôr.
11. jún 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella a co s tym tvojim druhym babom? :wink:
11. jún 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéj,no chcem dokončiť byt,tak snád o rok,ak sa toto leto nepritrafí.vieš,nerobím tak mám večer kopu času aj chuti :grinning:
ale zajtra idem maľovať spálňu,takže ked si švihneme o rok by mohlo byť všetko hotové.
11. jún 2008 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok