Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
13. dec 2006

Barun....ja sa vzdy nabalim aj domov 😀 ...lebo len tam mi to nestaci 🙂

barunka
autor
13. dec 2006

bellasandra, tak sa asi zhodneme, že by mohli v tej galante jedného otvoriť, že???? 😀 😀 aj my sme si minule nakúpili s manželom a napchávali sme sa večer, keď Simi zaspala... akurát ja som mala potom trošku problém zaspať... 😀 😀 😀
bože, aj teraz keď si na to spomeniem, tak mi tečú slinky 🙂

trish22
13. dec 2006

Ahojte žienky,

ak by Vám to nevadilo, tak sa pridám k Vám. Som tiež z okresu GA.
Po skoro trojročnom čakaní som otehotnela. Čakáme naše prvé bábo a už sa ho nevieme dočkať.
Býva mi často veľmi zle.

barunka
autor
13. dec 2006

ahoj trish, tak vitaj u nás 🙂 a gratulujem k tehotenstvu, pekne si to užívaj a nechaj sa od manžela rozmaznávať 😀 😀 a neboj, nevoľnosti prejdú, nebude to trvať večne... ja si ešte pamätám ako sa tuto snilko večne skláňala nad záchodovou misou a nadávala o stošesť... 😀 😀

bellasandra
13. dec 2006

Barun-ani mi nehovor..ked som byvala v brne-kazdy den som tam bola 😀
Ahoj Trish-super, blahozeláme s Emou 😉 ..neboj nevolnosti prejdu..uzivaj si brusko a tes sa na babatko 🙂

kala
13. dec 2006

ahojte babulky toho donaldíka ja by som mohla stále jeden rok som tam chodila pravidelne a moja váha išla hore a hore a hore až teraz už manžel že stop lebo som bola už ako ten burger ale teraz si sem tam dám a už sa teším keď budem môcť chodiť aj s malou aspoň sa budem mať na čo vyhovoriť, ozaj neuvažujeme aj my o stretku tak teda ja uvažujem mohli by sme nie? barunka čo ty na to ? prišla by aj snilko aj ty bell to už sme 4 a určite by sa ešte ďalšie pridali ja by som strašne rada videla Simi lebo to čo tu opisuje barunka tak to ako keby som ja písala o mojej Miške Baru nie sme rodina? 😀

barunka
autor
13. dec 2006

kala, to nie je zlý nápad... ja by som prišla 🙂 🙂 aspoň by som videla, čo ma čaká o pár mesiacov, lebo keď to takto pôjde ďalej, tak neviem neviem...
inak baby, nechcem sa chváliť, ale ja môžem toho mekáča pojesť koľko chcem a ručička na váhe sa nepohne... ale u mňa sa tiež nie je čím chváliť... na mňa pár ľudí povedalo, že som až chorobne vychudnutá...
(inak, kým ja si tu píšem, moje okúpané a najedené dieťa stojí v postieľke a vrieska ňam ňam ňam... )

snilko7
13. dec 2006

barunka zasa je to moje krstniatko hladné 😀 Paťko má zasa zápal neposlusnosti, vrieska odusu, snažim sa ho ignorovat, ale zachvilku ho uz asi zamknem do izby 😠

barunka
autor
13. dec 2006

snilko, čo hladné, nenažrané. ešte stále tam stojí a vrieska a to popritom o šiestej zjedla šesť tých kukuričných chrumiek, jednu piškotu a teraz zjedla 270ml kaše... ja neviem čo ešte chce....
Paťko je zlý??? veď ja som si poobede myslela, že ho vymenili za niekoho iného, taký bol poslušný... 😀

snilko7
13. dec 2006

zlý je slabé slovo....je jak diablik so styrmi rohami, ale teraz sa uz trochu stlmil, zato ja mam oslabene hlasivky 😅

barunka
autor
13. dec 2006

čo si vrieskala??? aj mamina na Simi, nech nechá kvety na pokoji a len zírala ako sa Simi pratala, keď som jej povedala "nono, nesmieš simonka, nechaj kvetinku"... asi nechápala, prečo ma to decko tak poslúcha 😝 😀 😀

snilko7
13. dec 2006

no musela som trošku vrieskať aby som ho prekričala a trochu to trvalo kým sa mladý uvedomil....čo sa mamina čuduje, veď aj Paťko poslúchal na nono, nesmieš keď bol menší...to len teraz už nezaberá žiadne nono, nesmieš, to je pre neho ešte zaujímavejšie

barunka
autor
13. dec 2006

teraz zaberá, že Príde Mikuláš... 😀 😀 😀 a hneď hovorí, že Paťko bude kakať do záchoda, nene do plienočky 🙂

snilko7
13. dec 2006

len škoda že tie sluby ostávajú len pri slovách a skutek utek

barunka
autor
13. dec 2006

inak, asi tu umrem od hladu, Simi stojí a kričí, jej tatinko kdesi na kamzíku flámuje s kolegami a mne vyhrávajú žabiaci v bruchu... čím som si toto zaslúžila???

bellasandra
15. dec 2006

Barunka-noo chcela by som vidiet Simi aj Patka, nech viem co ma mozno caká 😀
Inác jaked jem Mekáca-to je koniec..to sa zacnem gulat 😀
A to stretko-jasne prisla by som 😉

barunka
autor
15. dec 2006

bellasandra, len aby si potom nemala nočné mory, keby si ich videla a ešte k tomu pokope 🙂 😀 😀
a keď sme pri tom mekáči, baby, čo máte najradšej????? ja zbožňujem big mac (lebo je najväčší...) 😀
tak už nám zostáva len dohodnúť kde a kedy sa stretneme a ide sa 🙂 ale asi by bolo najlepšie až po vianociach, lebo teraz sú tí ľudia ako blázni, všade ich je plno a len nakupujú a ponáhľajú sa...

snilko7
15. dec 2006

barunka už zasa sme tu naraz...aj ja zbožňujem big mac lebo je obrovský a chicken rolku, ale v poslednej dobe ich robili nejake divne...už sa mi slinky zbiehajú...Paťko zasa nechce zaspať, asi ma už šlahne, kedy začnú deti poslúchať ☹

barunka
autor
15. dec 2006

snilko, nikdy, simi teraz zaspala, nohy aj ruky jej visia von z postieľky a hlavu má položenú na paplone...

snilko7
15. dec 2006

zuz11 už má bábo videla si? Má fotku v albume Hanka. Gratulovala som jej v teme blizi sa mikulás...

barunka
autor
15. dec 2006

vedela, ale foto som nevidela... 🙂 ale veď ona už aj na stretku vyzerala, že každú chvíľku porodí 🙂

snilko7
15. dec 2006

tak pozri fotky, je zlatučká 😀

barunka
autor
15. dec 2006

teda, aká je maličká... a zlatučká🙂

bellasandra
15. dec 2006

Ahojte, jaaj tak ja mam najradsej DOUBLECHEESE 😀 , ale vzdy 2 naraz.
Jasne lepsie by bolo po Vianociach ked sa uz nebudu zhánat darceky...lebo je to sialene 😎

snilko7
15. dec 2006

bože cheese je moc malinky, ja by som ich zjedla aj štyri 😅

bellasandra
15. dec 2006

Snilko-ja 2 na mieste a este sa nabalim domov--ale viac nemôzem..lebo by to zle dopadlo 😀

snilko7
15. dec 2006

mne by už doma z toho moc neostalo, maly by chcel kusnut, zachutilo by mu a zjedol by mi to cele 😅 ako teraz, urobila som si oblozenu zemlu, vraj jednu kusnut...a potom mi ju uchmatol z ruky, hlavne ze predtym vypil 250 ml mlieka

barunka
autor
16. dec 2006

tak, tak, cheese je maličký, tiež by som zjedla aj štyri... inak, minule som si len kvôli hračke dala happy meal a potom mi celú dobu kručalo v bruchu, lebo som ešte bola hladná 😀 😀

snilko, hlavne že mne tu prednášaš, že Simi musí stačiť 270 ml kaše alebo mlieka na večeru. Včera mi zasa skučala od hladu, idem zháňať inú 300 a viac ml fľašu samozrejme okrem aventu, lebo ten dudel už nechce a so sosákom by asi piškotu nepretiahla 😀 😀

bellasandra
16. dec 2006

Nevadí nech len deturence papaju 😉 ....mne by nezaskodilo,keby mi sem-tam niekto uchmatol veceru, to uz totiz nie je zdrave, jak sa prezieram 😅

barunka
autor
16. dec 2006

bellasandra, myslíš chipsy, rožky s nátierkou, čokoláda o desiatej večer??? 😅 😅