Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

biela.pani
16. júl 2008

no barunka, myslím, že ti skúsim niki poslať večer na uspávanie 😉 ale to by asi nespala ani do rána, lebo niki poblázni aj viku tak, že nespí potom ani jedna 😀 . Ale na to ako vyzerala na bicykli, že už každú chvíľu zaspí to potiahla ešte dlho. Vtedy už tuším spala aj niki a tá išla spať skoro posledná 😀

lenlen
16. júl 2008

Ahojte
toto forum ako vidim uz funguje straaaasne dlho, ale akosi som sa sem az teraz dostala. Ja byvam v Seredi, i ked odtialto nepochadzam. Mam dcerku teraz cca 16 mesacnu a druhe babo na ceste - koncom oktobra mam termin. Nedalo sa precitat vsetko, ale ak by bol niekto priamo zo Serede mozte mi dat vediet?
Diky.

lefika
16. júl 2008

lenlen, myslim ze baby zo serede tu maju zvlast temu, pohladaj 😉

lefika
16. júl 2008

tak som ti ju vyhrabala, kuk sem...ale posledny prispevok maju 3.7.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

danona
17. júl 2008

ahojte
siwike - aj ninusa mala predvcerom teplotu - 38,8 cez den, 39,5 vecer.. 😝 boli sme same doma, som zabaly robila a panadol baby sirup k tomu, druhy den jej nic nebolo.. vy ste ako?? zdravi ste uz?? som vas na bicykli videla.. 😉 ja len dufam ze mala neochorie - 24.7 ideme na dovolenku, tak hadam uz bude ok.. 😝
barunka - mne dnes nina nechcela spat - zaspala az o 15.20, teraz spi, som na teba myslela.. 😎 a asi aj vecer budem mysliet - urcite mi mala pred 23h nezaspi.. 😝
ella - bola som dnes v Ba, rozpravala som sa s jednou kockou, mala Bugaboo, naadherny ruzovy maskacovy-sportak.. viem z netu ze si bugaboo maniacka.. 😀 , mne sa zda dost maly, no to su dnes asi vseetky designovo krajsie kociky.. ☹

barunka
autor
17. júl 2008

biela.pani, no veru, Simi vyzerala tak, ze nebude robiť scény, aj ja som sa tešila, a ona s nami takto vybabrala.

danona, mne dnes Simi vstávala o šiestej a odvtedy je ako neriadená strela a už druhý deň má mániu vytáčať svoju matku až do nepríčetnosti. Normálne nestačím žasnúť, aké je to dieťa múdre, keď chce. 😀 😀
a neboj, nebudeš ponocovať sama 🙂 ani my určite nebudeme spať ako našu krpaňu poznám...

kočky, ide niektorej z vás dieťa do škôlky??? chcem vedieť, čo všetko vaše deti ovládajú, lebo mne príde simi ako totálne "neschopná" posledné dni. Predtým si bez problémov obliekla aspoň nohavice, gaťky, ponožky, topánky a teraz nechce. na všetko mi povie, že maminka urobí. Tričká si obliekať nevie, do toho sa zamotá. že sa jej chce cikať a kakať oznamuje, ale mám pocit, źe by najradšej ani na záchod nešla, lebo kým sa tam došuchce mne ošedivie desať vlasov. 😨 😨

siwike24
17. júl 2008

awoj Danona -my sme už lepšie natom.V stredu mu trhala zubarka zub,dobre čo?mal tam hnisavy vačok.Ano išly sme včera okolo vas a Simi kričal tam ,,BABO,, ako na Ninku 😀 😀 Zajtra ideme snim do Seredi ku krčnej-dr,Tanuškovej-ževraj je velmy dobra odbornička tak uvidime čo povie na simonka.Dnes som bola pre visledky a v hrdle a aj v nose ma celu zoologicku zahradu,som zvedava že či nam predpiše nejake antibiotika,lebo to treba preliečit-tak uvidime 😝 .Ozaj baby dnes ma moj synšek ,,2,,roky-jak to rychlo leti..... 😀 😀 Otakomto čase som už ležala na stole,xixixi 😎 😀

ella1
17. júl 2008

caute.to je počasie!mne už šibne doma.tak som vyupratovala,že až.no ale zajtra tu zas bude bordel 😅

siwike-tak všetko najlepšie želáme!

danona-no som. 😀 ale vaničku má jednu z najväčších.inak minule sme boli na vašej ulici(aspoň myslím)vy bývate na konci a ten obrovský zelený dom je váš?

barunka-no už sa prejavuje jej osobnosť 😀

siwike24
17. júl 2008

Ella dakujeme 😀 😀 😀 ano ten velky zeleny dom je ich 😀 😀

lefika
17. júl 2008

siwike: simonkovi vsetko najlepsie! 😵

barunka, mne ide saska v septembri do skolky, ale sme na tom podobne ako vy: ona je leniva aj sama sa najest, nie to sa este obliect 😠 uz mam z nej nervy. niezeby to nevedela, ale ona mi proste pride zo zachodu so stiahnutymi gatami, ze maminka da hore...a ked maminka neda, tak nasleduje zachvat 😠 😠 😠 ale u nas v skolke nejaku velku samostatnost nevyzaduju, tak sa utesujem, ze uvidi ine deti a prejde ju to 😉

siwike24
17. júl 2008

Lefika dakujeme.Inač ako sa mate?

ella1
17. júl 2008

siwike-dík za info 😀

baby inak ja ked som mala poobednú tak som dcéru ráno zobudila aj obliekla!ked bol s ňou len tatino,tak sa musela sama,ale mne sa nechcelo čakať,kým sa vyslimačí 😀

lefika
17. júl 2008

siwi, aaaale, obdobie vzdoru v plnom prude ☹ kazdy den aspon jeden poriadny zachvat a par mensich 🙄 a KONECNE jej lezu von zadne stolicky, takze slinta ako bernardin...ale inak fajn 🙂

siwike24
17. júl 2008

to stei ešte nevidely simonka cirkusovat-cirkus Humberto sa može skovat oproti Simonkovy 😀 😀 .Nam už ide posledna stolička dole,hotova katastrofa 😀 😲 ale čo už 😅 .Aj teraz my tu vrieska a nie anie zaspinkat 😝

danona
18. júl 2008

ahojte
siwike-tanuskova je ozaj dobra.. no, zrejme vam atb nasadi.. 😝
ella- ano, zeleny.. odhalili ste ma, a neni taky obrovsky.. 😀 😀 😀
barunka - neviem ako simi, no ninusa vcera "odpadla" cca o 22.30.. a ja s nou.. 😀 😝 a rano uz o 7 bola hore, no teraz to dospava.. 🙂

barunka
autor
18. júl 2008

danona, no u nás sa stal včera zázrak, Simi zaspala o 20,30 a zobudila sa až o šiestej ráno, bez cirkusu, pišťania, vymýšľania 😀 😀 😀 Ja som sa po dvoch rokoch normálne vyspala, aj keď do polnoci som bola hore, lebo som nemohla zaspať 😅 😅

ella, no Simonke sa osobnosť prejavuje poriadne, budeme ju musieť skoro vysťahovať z domu, inak ma z nej porazí. Je hrooooooooooozne tvrdohlavá a nenechá si poradiť, do všetkého musí pchať nos a prestane až keď zistí, že som ozaj mala pravdu a stane sa jej niečo zlé. Ale aj to keď vidí, že sa pozerám, tak just to urobí ešte raz.
dnes mi sestra zahlásila, že keby bola jej, tak už by ju už zavreli do blázinca, alebo by skončila na práškoch... a to bola s nami len v obchode.. 😀 😀

siwike, no ani Simi nie je žiadny nováčik v cirkusovaní. Tiež by mohla ísť vyučovať ako dostať maminku do blázinca 😵

lefika, tak Simi robí presne to isté. ide na záchod, gaťky si stiahne, ale vráti sa so stiahnutými gaťkami a zahlási, źe maminka obleč ma. a pritom to vie aj sama, ale nechce.

ella1
18. júl 2008

hm,ale ved nie je baran ani škorpion......po kom to dieťa asi je? 😅 😀

danona
18. júl 2008

siwike - boli ste u tej tanuskovej?? - chodte, lebo ide na dovolenku, tusim 22.7 uz cestuje prec, tak neviem ci vobec bude v pondelok robit.. 😉
barunka - no vidis, zazraky sa dejuuuu 😀 😉 😉 😉

siwike24
19. júl 2008

Danona awoj ,no ona ma od pondelka dovolenku,my sme u nej boly v piatok,super doktorka určite iba knej len budeme chodit,velmy milučka.Simonko nakolko prekonal citomegalovirus tak tie hrčky čo ma za uškom mu už v živote nezmiznu,ale aspon my už niekto povedal narovinu že čo je s malym,mala som z nes super pocit.Mohly sme tam ist skor,ale čo už.Baby včera som upiekla simonkovy tortu- je to medzy TRAKTORom a kamionom ani sama neviem,xixixixxixi.Dnes mame velku oslavu narodenin 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ella1
20. júl 2008

caute.zase prší.to je leto! 😠
my sme boli včera na výlete v bojnickej zoo.bolo super.lýtka ma bolia,že až z toľkého chodenia 😀
siwike,tak pekne oslávte! 😉

ella1
20. júl 2008

nikto nič celý deň 😕
tak ja som sa nudila doma,tak sme išli do ba.aspoň som si objednala luster do obývačky,stále nám zo stropu visí žiarovka 😅
siwike,videla som foto,tak akože ja by som žiadnu tortu nevedela upiecť,takže sa skláňam.a aká bola oslava?

danona
20. júl 2008

siwike - dodatocne vsetko naj simonkovi k narodkam!!! 😵 😵 😵
ella - tiez som bola dnes v ba - len chvilku.. pokupit nejake kratasy - vo stvrtok cestujeme na dovolenku.. 🙂 no pocasie je tu otraaas 🙄 no aspon mi mala dobre zaspala ked tak prsi.. 😅
vcera vam aspon vyslo pocasie, bolo 😎
my sme boli s ninusou vcera na detskej party, kamoskina mala mala 1 rok, tak 6 deticiek zurovalo.. 😀

lefika
21. júl 2008

my sme boli tiez v sobotu v BA 😀 😀 trosku popozerat letne vypredaje 😉

siwike25
21. júl 2008

Caute baby-tak oslava bola suprova,simonko bol nsdšeny z torky ktoru som mu upiekla.A darčeky to už ani nehovorim 😀 😀 😀 strašne sa potešil.

Ella1 strašne som sa snažila mu upiect tu tortu-traktor 😀 😀 😀 a ked ju uvidel až mu oči zažiarily. 🙂 .
Danona dakujeme 😵 .Baby kuknite fotky dala som zo Simonkovej oslavy. 😀 😀

barunka
autor
21. júl 2008

siwike, tiez dodatočne všetko naj naj malému fesákovi. torta je nádherná, a ako sa zdá, musela rovnako dobre aj chutiť, Simonko krásne baští na fotkách. 😀 😀

inak aj my sme boli v sobotu v BA 😀 😀 😀

ella1
21. júl 2008

caute.danona,no vyzerá to tak,že sa asi aj my zdekujeme niekde do tepla.ale ešte dávam šancu počasiu 🙄
a kam idete?

siwikw-no vidíš,aj malý to proste vie,že mu to mamina upiekla s láskou aj ked to možno nevyzeralo ako z katalogu.

baby potrebujem poradiť.
pred chvíľou som sa vrátila z UP(daň za to,že si chcem užiť leto bez práce),no a tam mi ponúkli prácu.a musím tam ísť,musia mi dať razítko,že som tam bola a napísať,prečo mi tu prácu nedajú alebo prečo ju ja nechcem.no,lenže ja tu prácu nechcem,pretože je to pod uroveň mojho vzdelania,vedomostí,praxe.....a navyše uplne niečo iné som ja napísala,že akú prácu by som chcela.v akej oblasti.
lenže to vraj spadá do tej kategorie(asi uplný spodok 😠 ) tak ja tak teda pôjdem,musím,ale chcem tam napísať,že je to pod ,,moju úroveň",len sa obávam,či ma potom nevyradia alebo koľko krát môžem odmietnuť?!
hlavná vec,že ani po dvoch mesiacoch mi nie sú schopní poslať vyrozumenie,že koľko budem dostávať peňazí a kedy mi to vlastne pošlú!
vlastne,kedy sa vypláca zo socialky?ja som si dala nech mi pošlu na účet.......

siwike25
21. júl 2008

Ella1 povedz im že by si chcela mat onedlho babo,ja som bola v takejto situacii a zabralo to.O inom neviem. 😀 😀 😀 😅

ella1
21. júl 2008

akože povedať komu?tomu,čo tam mám ísť kvôli tej robote?
ved ja normálne poviem,že tam nechcem ísť.lenže koľko krát môžem odmietnuť,kým ma vyrazia?
to je na figu,ked sa v tom poriadne nevyznáte.oni vám všeličo nahovoria a vy zo ,,strachu" aby ste si sebe nespravili zle im uveríte 😠

siwike25
21. júl 2008

Tušim 2 možeš odmietnut kym ta vihodia.

ella1
21. júl 2008

ale je to svinstvo,ked ti ponuknu niečo horšie na čo máš.....a ešte sa tvária,že ved oni ti našli...nechceš? tak ťa vyradíme! 😠