Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

ella1
4. aug 2008

no ved ale starosta nevydáva povolenie na stavbu!to je debil teda!
no,malé trošku,hádam sa tam pomestíte 😀 aj s bazénom,pieskoviskom,psom.......... 😀

barunka
autor
4. aug 2008

ella, no domček má zastavanú plochu cca 97 m2, takže stačí. ja som prežila celý život na 63m2 bez výbehu a prežila som...
bazén tiež chcem len malý, pieskovisko malé, také aké mám teraz... to hádam vlezie... ešte uvidíme, mozno nakoniec budeme mať 6 árov. Všetko závisí od majiteľky, ako rozkreslí parcelu. Má to cca 20 árov a z toho bude príjazdová cesta a tri parcely.

no starosta, čo všetko som o ňom za posledný mesiac počula, až mi rozum zostáva stát. on vraj celkovo pozastavil výstavbu v dedine, lebo už tento rok bolo vydaných priveľa stavebných povolení a to nie je dobre...

weroni
4. aug 2008

cauteeeeee 😀 no kopiruju sa mi foto z fotaku do kompu tak stiham aj sem kuknut zatial 🙂

co je tu nove? Ella este nie si tehotna? 😉 😝 😀 😀

danona
5. aug 2008

ahojte
uz sme doma 🙂 bolo supeer 😎
barunka - tiez sme od suseda dokupovali pozemok, tahalo sa to asi 3 roky, zatial samozrejme isla cena hore a hore.. 😔 no som rada, ze uz to mame za sebou, aj domcek aj dvor urobeny.. 😝 zelam pevne nervy.. 😉
weroni-aj ja by som kopirovalaa, no.. tesne pred dovcou sa mi pokazil fotak, kamarat mi pozical svoj, no nemam k nemu kabel do compu ☹ ☹ /a kamos je v zahr., vrati sa v sobotu, to zase my cestujeme prec 🙄 /.. esteze mam velku kartu vo fotaku.. 😝

ella1
5. aug 2008

cafte.no my sme zas boli objednať obkladačky do kúpeľne.tak snád na tretí krát bude spravená poriadne!
weroni-no nie som,zatiaľ sa nechystám,ale momentálne uvažujem nad psíkom 😀 ja by som chcela labradorského retrievera,len neviem kto by sa mu venoval v zime 😝 ja v zime von moc nemusím..... 😅

danona-takže u vás nehorelo 🙂 .už sa tešíme na foto.a kam sa zas trepete? 😲 😀 ved ste len teraz prišli! 😀

a kto sa chystá na trhy?

barunka
autor
5. aug 2008

ella kedy sú trhy?

tak nakoniec máme pozemok 5 árov 😉 dnes sme to boli dohodnúť...

weroni, martina spomínala, že Esterka je už krásna kočka...

danona a ako bolo? pochváľ sa.

ella1
5. aug 2008

barunka-no teraz od štvrtka......

barunka
autor
5. aug 2008

ella, vidíš, no to som ani nevedela. chlapa mám celý víkend preč, tak možno si so Simi urobíme výlet do galanty a pokukáme.
ale hádam nebude taká protivná ako dnes, lebo inak za seba neručím.

ella1
5. aug 2008

no,len nechápem prečo sú všade hody od piatku do nedele,len v galante od štvrtka do soboty 😅

tak ja pôjdem aj vo štvrtok aj piatok...možno aj v sobotu.ak ma niekto spoznáte tak kľudne ma zastavte,lebo ja by som vás nepoznala.mám krátku pamäť na tváre 😀 hlavne,ked poznám len z netu 😀
takže ak niekoho nepozdravím,nie som namyslená,len nepoznám 😉

barunka
autor
5. aug 2008

ella, tak ja som na tom podobne. do mňa kým nekopnete ani nezistím, že ste to vy 😀 😀 😀
ja ešte uvidím, dokedy bude chlap cez víkend v robote a podľa toho sa zariadim. a teda hlavne v piatok.

lefika
5. aug 2008

ella, ja pojdem vo stvrtok 😉 chlapa mam prec, takze sama so saskou 😔

ella1
5. aug 2008

tak ak by náhodou na niektorú z vás civela nejaká chudá blondína,tak to som ja a civím,lebo rozmýšľam či ste to vy alebo nie 😀

danona
6. aug 2008

dobre ranko 😎
barunka - bolo super - hotel, ubytko,pocasie, ostrov, boli sme na takom okruznom vylete po ostrove, 3x v hlavnom meste, no jeden den mala ninusa vys. teplotu /asi chytila nieco od 1roc. baba - co boli s nami/, tak kym ostatni sa blaznili v akvaparku, tak som sedela zavreta na izbe s ninou.. 😉 nahodim fotky, len ako som pisala, mam problem s fotakom,no mozno dnes vecer to doriesim.. 🙂
ella - cyprus-protaras, vratime sa 20.8.. ideme k znamym - maju tam dom, uz nas cakaju.. 😎 este vo februari sme kupili lacne letenky - sky europe, ideme v sobotu z viedne smer larnaca.. 😉
a na trhy sa uurcite chystam, vo stvrtok na koncert langerovej, tiez v piatok urcite pojdem.. 🙂 taakze ak si niekoho nevsimnem ja, tak tiez KOPAT, prosiim 😀 😀 😀
poznavacie znamenie - asi ruzovy Buzz kocik zoberiem.. 😀

ella1
6. aug 2008

caute.
no tak budem pozerať,či náhodou......
danona-neboli ste náhodou aj s andrejom k. a jeho rodinou?

janka_pn
6. aug 2008

ahojte 🙂 dostala som odporucanie na dr. repkovu v galante. mate nejake skusenosti? kujeeem 🙂

weroni
6. aug 2008

ella no veru Esterka nam rastie do krasy 🙂 ocko uz brusi vidly na buducich frajerov 😀
som dala new foto tak mozte kuknut 🙂

ella a byvate v bytovke ci v dome ked nad takym velkym psom uvazujes? 😀

siwike25
6. aug 2008

Caute baby
.Danona jej awojky myslela som na tebe,aj my ideme zajtra na trhy,trošku pokukat a nakupit.Ozaj meme nowy kočik,aj naš tatinko to prežil,dufam že už posledny,xixixixixixixii 😀 😀 😀 .Dufam že sa stretneme v meste zajtra.A dufam že stretnem aj ostatne baby 😀 😉

barunka
autor
6. aug 2008

weroni, ja som foto omrkala a hrozne sa mi páči tá, kde je esterka na poličke. je to strašne chutné 😀 😀 😀

danona
6. aug 2008

ella -ano, poznate sa?? - celkom 3 rodinky sme boli.. 😉
siwike - aby som ta nasla... 😕 🙂 aky kocik? aspon farbu prezrad 😉
weroni - idem kuk fotky 🙂

danona
6. aug 2008

weroni - ta polickova foto je ozaj supernaa 😵 , tiez ta "spinkacia" - v zltych dupkach.. 😵 a co hra na klaviri, ukludnuje malinku?? 😉

siwike25
7. aug 2008

danona pozry si v album-v zelenej farbe,xixixi.pa

ella1
7. aug 2008

cafte.
weroni-bývame v takej štvorbytovke s vlastnou záhradou.niečo ako rodinný dom,len v ňom bývajú 4 rodiny.takže záhradu máme.
pekné fotečky s malinkou 😉

donona-no jasné,že poznám.on robil niekedy u môjho švagra.a majú ročnú dcéru,tak preto ma napadlo,že vás asi ona nakazila 😀 no a máte 3 rodiny spoločný biznis,tak určite ste boli tie tri rodiny spolu 😉

baby,tak my pôjdeme asi okolo 15.00
budem mať biele šaty s čiernymi guľkami na spodu šiat čierne kvety. 😀 tak kričte 🙂

siwike25
7. aug 2008

Ella ja som ta odhalila 😢 😢 ,vy byvate oproti gimplu,že? 😎 😉 .Včera som videla tvojho muža tam vistupovat z auta,mam pravdu?xixixixixixi.My sme už dneska stretly danonu na trhoch,a spoznala ma.Zachvilku ideme zas na trhy,pokukat a pokolotočovat sa 😉 😉

weroni
7. aug 2008

ella no tak pokial je zahrada a tolerantni susedia tak ok 🙂 inac taki psici su zevraj hrozne hravi - poskace este aj po zlodejovi keby sa tam chcel dostat 😀

barun no tu polickovu som musela urobit ked manzel nebol doma lebo by ma dorazil keby ma videl ako ju tam davam 😀 ale pacila sa mu 🙂

danona Esterka klavir miluje - dost casto ju vecer takto uspavam - dam si ju do vaku a hram jej, potom ju s vakom polozim na postielku a spinka az do takej druhej rano kedy ju dojcim 🙂
Ja som jej totiz hravala uz ked bola v brusku a pustala som jej dost hudbu - sedela som za kompom a brucho omotane sluchatkami 😀

danona
7. aug 2008

siwike-caau 😉 aj my sa este vratime - o 20h asi - na ten koncert.. 🙂
ella - si sa netrafila.. 😀 este s rodinou sme boli, ti boli treti.. 😀 😎
weroni - waw, super.. 🙂 perfektne ze vies odmalinka co na esterku "plati".. 😉

ella1
7. aug 2008

no,tak my sme išli pred pol piatou,teraz sme sa vrátili a nestretla som nikoho 😅 kade chodíte?
no ale idem ešte večer na langerovú......

siwike-no ja neviem či je to oproti gymplu,ale oproti plavárni určite. 😉

weroni-no ved aj susedia majú psa.aspoň ten náš veľký ocráni veroniku pred tým ich malým drzým 🙄

ella1
7. aug 2008

danona-no a akurát anreja sme stretli pri ochutnávke niečoho tvrdého. 🤐

ella1
7. aug 2008

tak my sme už doma.koncert bol dobrý,ešte že sme stáli v zákulisí,lebo by som asi nič nevidela. 😉

ella1
8. aug 2008

cauko.no ved ja si aj sama so sebou pokecám 😅 čo dospávate opicu 😀
inak včera tam na diskotéke bola poriadna bitka.nebola som,ale počula som.vraj všetci sa tam bili.

danona
8. aug 2008

ella - 😕 nevieem co sa dialo,ja som bola vonku tak do 22h, a to bolo v pohode.. len veela ludi bolo vsade.. 😅 dnes sa chystam do matuskova kamoske na oslavu, no vecer sa mame este s kamaratmi stretnut na trhoch na pokec.. 😀 tak uvidim ako to postiham.. 😖 a do toho balit kufre.. 🙄

a vonku zacina byt hnusnee pocasie.. ☹