Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

alegoria8
24. aug 2008

siwike25, velmi pekne Ti ďakujem, že si mi poradila 🙂 Radu si vezmem k srdcu 😉 ...Maj sa dobre aj synčekovi nech sa darí...

biela.pani
25. aug 2008

čaute baby, čo ste galančanky, neviete, kedy bude u vás cirkus Humberto?

barunka
autor
25. aug 2008

baby zo sládkovičova tu asi žiadna nie ste, že??

Potrebujem z UPSVAR tlačivo na potvrdenie o adaptačnom pobyte v škôlke a nemám sa tam teraz ako dotrepať s deckom...

lefika
25. aug 2008

biela. pani: od stredy do pondelka 😉

siwike25
25. aug 2008

Biela.pani cirkus byva za slobodarkou,tam kde je nemocnica smerom na sever 😉 😉 😉

siwike25
25. aug 2008

Alegoria8 už som ti odpisala na Ip,diky pa 🙂 🙂

siwike25
26. aug 2008

Lefika čaw,bola si si pozriet tie tenisky? 😉

danona
26. aug 2008

ahojte
nikto tu?? 😕
neviete mi poradit...vo stvrtok sa chystame do tropikaria do budapesti, no a... asi pred rokom bol v Mama a ja, tiez v Mamine vlozeny velky letak-reklama na nejaky veeelikyy detsky obchod v budapesti... asi som ten letak uz vyhodila, neviem ani nazov obchodu a chcem tam kuknut... ☹ pomoze niekto?? 😉 dik

ella1
26. aug 2008

cafte.
čo nové?u nás nič,tak nemám ani o čom písať 😅 😀
danona-netuším,ale ak to bude stáť za to,potom daj vedieť 😀 😉

barunka
autor
26. aug 2008

danona myslíš ten, kde predávajú zn. coccodrillo??

danona
26. aug 2008

barunka-asi ano.. alebo kenguru ci aka znacka to je.. 😕 maju tam mat aj kociky atd, obchod ma mat vela m2...ak vies o niecom takom, hod mi pls nazov...dik 😉

danona
26. aug 2008

barun, nie si tu uz?... ☹ tak idem zehlit.. 😝

barunka
autor
26. aug 2008

kenguru gold... viem čo myslíš, mrknem a keď nájdem hneď ti to sem hodím...

barunka
autor
26. aug 2008

danona tak som to našla, toto všetko sú veľké obchody, neviem či rozumieš po maďarsky, sú to rôzne mestá, plus v budapešti rôzne časti mesta, stačí si len vybrať... http://www.kengurukid.hu/bolt.php

siwike25
27. aug 2008

ella1 no bola som s kamoškou a pitala som sa jej na psa.Ona ma z komarna ale ked chceš investovat tak sa maš kliknut na stranu www.lablador.sk a tam maju.Je to v Nitre 😉 😉

ella1
27. aug 2008

siwike-tu stranku som pozerala,vyzará to dobre.....ale asi počkám do jari.....oni majú s PP a tie stoja okolo 10. tis 😝

danona
28. aug 2008

barunka-diky, preluskala som to, aj ked po madarsky neviem /som moravacka 😀 / 😉 dneska tam ideme, tak uvidim co postihame... este raz dakujem 🙂

biela.pani
28. aug 2008

barunka, a čo vám prišlo z obecného úradu?

barunka
autor
28. aug 2008

vraj sme dostali byt 😀 ale adresa je zlá a dokonca aj byt je zle napísaný... vraj tam nejako poplietli papiere a v utorok sa máme zastaviť.
no som zvedavá.

weroni
28. aug 2008

barun aj ja som sa to prave dozvedela 😀 este keby tak tito nasi spolubyvajuci dostali...

barunka
autor
28. aug 2008

weroni aj oni žiadali?? roli tam volal, povedali mu, že ten papier je chybný a ze máme 3izbový byt a určite... ale v utorok máme prísť a popýtať sa, lebo tá čo to má na starosti dovolenkuje...
ale teším sa, konečne vypadneme stadeto... hurá, hurá, hurá 😀 😀

biela.pani
28. aug 2008

no barunka, to sa teším aj ja, konečne pôjdeme niekam na kolaudáciu. 😉 😀 😀 to v tom paneláku smerom na Sládkovičovo?

barunka
autor
28. aug 2008

biela.pani, presne tam... a my budeme môcť konečne prijímať návštevy. konečne k nám niekto aj bude môcť prísť. tuším sa oplatilo ich tam každý týždeň obťažovať 😀 😀

biela.pani
28. aug 2008

kedy by mali odovzdávať byty? a bude to holobyt, alebo tam budeš mať kuchynskú linku, podlahy a kúpeľňu hotové?

siwike25
28. aug 2008

Barunka a aka je to ulica?A do teraz ste kde byvali?

barunka
autor
28. aug 2008

posledné info čo od nich mám, tak má byť s kuchynskou linkou a kúpeľňa wc hotové a tiež podlahy. odovzdávať vtedy mali buď pred koncom roka alebo v januári, tak uvidíme, čo bude teraz.
v utorok ich vyspovedám, aspoň nebudem sediet doma a revať ale budem mať čo robiť 😀

siwike25
28. aug 2008

To su nove činžiaky v Ulanoch?

biela.pani
28. aug 2008

no možno už budete vianocovať v novom 😉

weroni
28. aug 2008

barunka vraj sa tam maju rodiny uz v decembri stahovat 😕 juj ty sa mas ze uz budete sami 🙂 inac teda mozno som pozadu s informovanostou ale vraj sa uz zacali hned za tou bytovkou stavat dalsie najomne byty ktore sa budu na bud. rok odovzdavat 😕

andela1
28. aug 2008

haloo baby!kto sa tu chysta do Ulan?ja sa tam idem nastahovat priblizne vo februari v marci do nasho rodinneho domceku.dufam!tak dajte vediet.