• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
siwike25, velmi pekne Ti ďakujem, že si mi poradila :slight_smile: Radu si vezmem k srdcu :wink: ...Maj sa dobre aj synčekovi nech sa darí...
24. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby, čo ste galančanky, neviete, kedy bude u vás cirkus Humberto?
25. aug 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby zo sládkovičova tu asi žiadna nie ste, že??

Potrebujem z UPSVAR tlačivo na potvrdenie o adaptačnom pobyte v škôlke a nemám sa tam teraz ako dotrepať s deckom...
25. aug 2008 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
biela. pani: od stredy do pondelka :wink:
25. aug 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Biela.pani cirkus byva za slobodarkou,tam kde je nemocnica smerom na sever :wink: :wink: :wink:
25. aug 2008 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alegoria8 už som ti odpisala na Ip,diky pa :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lefika čaw,bola si si pozriet tie tenisky? :wink:
26. aug 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
nikto tu?? :confused:
neviete mi poradit...vo stvrtok sa chystame do tropikaria do budapesti, no a... asi pred rokom bol v Mama a ja, tiez v Mamine vlozeny velky letak-reklama na nejaky veeelikyy detsky obchod v budapesti... asi som ten letak uz vyhodila, neviem ani nazov obchodu a chcem tam kuknut... :frowning2: pomoze niekto?? :wink: dik
26. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte.
čo nové?u nás nič,tak nemám ani o čom písať :sweat_smile: :grinning:
danona-netuším,ale ak to bude stáť za to,potom daj vedieť :grinning: :wink:
26. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
danona myslíš ten, kde predávajú zn. coccodrillo??
26. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka-asi ano.. alebo kenguru ci aka znacka to je.. :confused: maju tam mat aj kociky atd, obchod ma mat vela m2...ak vies o niecom takom, hod mi pls nazov...dik :wink:
26. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barun, nie si tu uz?... :frowning2: tak idem zehlit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kenguru gold... viem čo myslíš, mrknem a keď nájdem hneď ti to sem hodím...
26. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
danona tak som to našla, toto všetko sú veľké obchody, neviem či rozumieš po maďarsky, sú to rôzne mestá, plus v budapešti rôzne časti mesta, stačí si len vybrať... http://www.kengurukid.hu/bolt.php
26. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella1 no bola som s kamoškou a pitala som sa jej na psa.Ona ma z komarna ale ked chceš investovat tak sa maš kliknut na stranu www.lablador.sk a tam maju.Je to v Nitre :wink: :wink:
27. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike-tu stranku som pozerala,vyzará to dobre.....ale asi počkám do jari.....oni majú s PP a tie stoja okolo 10. tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2008 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka-diky, preluskala som to, aj ked po madarsky neviem /som moravacka :grinning: / :wink: dneska tam ideme, tak uvidim co postihame... este raz dakujem :slight_smile:
28. aug 2008 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka, a čo vám prišlo z obecného úradu?
28. aug 2008 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vraj sme dostali byt :grinning: ale adresa je zlá a dokonca aj byt je zle napísaný... vraj tam nejako poplietli papiere a v utorok sa máme zastaviť.
no som zvedavá.
28. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barun aj ja som sa to prave dozvedela :grinning: este keby tak tito nasi spolubyvajuci dostali...
28. aug 2008 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
weroni aj oni žiadali?? roli tam volal, povedali mu, že ten papier je chybný a ze máme 3izbový byt a určite... ale v utorok máme prísť a popýtať sa, lebo tá čo to má na starosti dovolenkuje...
ale teším sa, konečne vypadneme stadeto... hurá, hurá, hurá :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no barunka, to sa teším aj ja, konečne pôjdeme niekam na kolaudáciu. :wink: :grinning: :grinning: to v tom paneláku smerom na Sládkovičovo?
28. aug 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
biela.pani, presne tam... a my budeme môcť konečne prijímať návštevy. konečne k nám niekto aj bude môcť prísť. tuším sa oplatilo ich tam každý týždeň obťažovať :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedy by mali odovzdávať byty? a bude to holobyt, alebo tam budeš mať kuchynskú linku, podlahy a kúpeľňu hotové?
28. aug 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Barunka a aka je to ulica?A do teraz ste kde byvali?
28. aug 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
posledné info čo od nich mám, tak má byť s kuchynskou linkou a kúpeľňa wc hotové a tiež podlahy. odovzdávať vtedy mali buď pred koncom roka alebo v januári, tak uvidíme, čo bude teraz.
v utorok ich vyspovedám, aspoň nebudem sediet doma a revať ale budem mať čo robiť :grinning:
28. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To su nove činžiaky v Ulanoch?
28. aug 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no možno už budete vianocovať v novom :wink:
28. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka vraj sa tam maju rodiny uz v decembri stahovat :confused: juj ty sa mas ze uz budete sami :slight_smile: inac teda mozno som pozadu s informovanostou ale vraj sa uz zacali hned za tou bytovkou stavat dalsie najomne byty ktore sa budu na bud. rok odovzdavat :confused:
28. aug 2008 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloo baby!kto sa tu chysta do Ulan?ja sa tam idem nastahovat priblizne vo februari v marci do nasho rodinneho domceku.dufam!tak dajte vediet.
28. aug 2008 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok