Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
16. dec 2006

ano, a ktomu pribinácik , bebe keksy v noci pri kojení a cokoláda...a tak 😀

snilko7
16. dec 2006

obložená žemla o pol jedenastej večer 😅

barunka
autor
16. dec 2006

cigánska pečienka z bratislavských trhov o štvrť na jedenásť???? 😀
bože, a to som si myslela, že len ja mám takéto "zlozvyky"...

bellasandra
16. dec 2006

Neboj sa , sama nie si 😀 , dnes som sa na seba pozrela, ze nemam pás 😅 je nacase cvicit a nezrat tolko 😅

barunka
autor
18. dec 2006

no, mne pre zmenu pás ovýsa smerom k zemi... gravitácia...
(snilko, nesmej sa, vážne, keby si videla aká veľká kožená pneumatika mi ostala po pôrode a fakt to nejde dole...)

snilko7
18. dec 2006

no nevšimla som si tú pneumatiku, ak ty máš pneumatiku, tak ja musím mať štyri 😝

bellasandra
18. dec 2006

kolko ste pribrali v tehotenstve?ja 20 😝

barunka
autor
18. dec 2006

bellasandra, aj sa to hanbím napísať... ja len šesť kíl... 😀 😀 pneumatiku mám, ale to je len koža a vidno to, len ked nemám pulover, ten to skryje.. veď v lete uvidíš, pod tenkým tričkom a pekne vyformuje... ale si vravím, že kto už v dnešnej dobe nemá 😀 😀 veď aj Simonka má a to má ešte pružnú pokožku 😀 😀 😀

bellasandra
19. dec 2006

Jaj tak ja som brucho mala aj predtým a to som hore relativne chuda ale do pása dolu 😀 - taká hruska ...teraz mam este 10kg plus...ale nejak mi to nevadí...len keby to pevne bolo..ale neviem sa prinutit cvicit 😝 mam 70kg-a predtým som mala 60kg 😠
No ale co sa zabijem ,,ked stale len zeriem 😀 😀

barunka
autor
19. dec 2006

bellasandra, no ale na tých tvojich fotkách vyzeráš tak na 50 kíl, so šatami, topánkami a aj s Emkou, plus nejakou kilovou plienkou dokopy 🙂 😀 😀

bellasandra
19. dec 2006

😀 😀 😀 barunka-bola by som rada 😀 ...vsak vravím hruska- hore nic a dole vsetko 😀

barunka
autor
20. dec 2006

bellasandra, dnes sme akurát boli v Galante, som aj myslela na teba, či ťa niekde neuvidíme na prechádzke s Emkou 🙂 😀
Boli sme na sono nožičiek, tak sme sa už aj pokukali po obchodoch 😀

bellasandra
21. dec 2006

No ja som bola vcera v poradni a aj v meste 😉
A co nozicky ako? my ideme 27.12. som zvedavá 😝

barunka
autor
21. dec 2006

ahoj. nôžky už v pohode, konečne... už ideme na kontrolu až v troch rokoch
vy idete akurát na narodeniny môjho manžela... keby som ho nedonútila vybrať si včera dovču, nech nás tam hodí, tak by sme sa na tých nožičkách stretli 🙂 😀 😀

bellasandra
21. dec 2006

No vidis..tak to mate v pohode. 😉
Zas som bola dnes v meste..ako kazdy den 😀 ..a balil ma týpek v obleku 😀 ,kto by to bol poveddal ze s kocikom ma bude niekto balit 😀 😀 😀 ....mozno si aj chlapa nájdem do noveho roku 😝

barunka
autor
22. dec 2006

bellasandra, však bábo nie je hendikep 😀 😀 😀
a Emka je veľká fešanda, takže nijak neodpudí nádejných ctiteľov 😉 toho sa báť netreba. možno ich práve naopak priláka 😉

bellasandra
22. dec 2006

No ved ja viem ze nie je 😀 , noo fesanda veru je ...neviem po kom 😀 😀 .Ozaj Simonka sa tesí na vianoce? Uz to aj prezíva? 🙂

barunka
autor
22. dec 2006

po maminke predsa 😀 😀 😀 detičky sú vždy pekné po maminkách... (len mne každý vraví, že sa simi na mňa nepodobá, že je celá po tatinkovi a hneď na to povedia, aká je pekná. tak neviem čo tým chcú povedať... 😀 😀 )

a vianoce? Simi najviac prežíva tú kopu jedla čo môže ukradnúť a vianočné stromčeky, ktoré sú pre ňu najväčšou zábavkou 😀 v jednom kuse ich ohrozuje. ale nemyslím, že by si zatiaľ nejako uvedomovala, že je to v niečom iné ako inokedy 😀 😀

bellasandra
22. dec 2006

No - tak asi po mne je teda 😀 ....inak sa hovori,ze pekným ludom sa narodia dievcatká 😀 😀 to mi mama vravela,len neviem ako to potom je ked ja som bola prvá a brat druhy 😀
Simonka je taký anjelik s rozkami ,ze?
😉

barunka
autor
22. dec 2006

ale vraví sa tiež, že dievčatká berú krásu, takže kým si sa narodila ty, tak maminka bola pekná a po tebe už taká pekná nebola, lebo si si vzala všetku jej krásu, tak preto mala chlapca 😀 😀
a čo sa Simi týka, tak veru, poriadne vystrkuje rožky, niekedy keď sa ráno zobudí, tak jej tak aj vlásky stoja, tak sa jej už možno tlačia von.
veď uvidíš, keď bude Emka v jej veku, to si len budeš trhať vlasy, prečo nezostala taká maličká a poslušná... ja som si myslela, že keď bude väčšia, bude to lepšie a teraz zisťujem, že je to zo dňa na deň horšie 😀 😀 a ešte keď sa pozriem na Paťka, tak ma už všetka chuť do života prejde niekedy 😀 😅

bellasandra
23. dec 2006

😀 No tak vraví sa ze deticky sú vzdy horsie nez rodicia , tak sa teda mám na co tesit 😀 😀
Inak prajem kráaasne vianoce 😀

barunka
autor
26. dec 2006

no už som ti nestihla odpísať, tak dúfam, že aj vy ste mali pekné vianoce 😀 😀
sandra (dúfam, že neva, že skracujem 😅 ) tuším sme si tu z toho urobili súkromný pokec... ostatní na nás kašlú.. 😀

snilko7
26. dec 2006

ale nekašlú 😀 😀 už som tu aj ja, práve som malého spacifikovala do postielky, tak si užívam zaslúženého odpočinku 😉

bellasandra
27. dec 2006

Ahojte-vianoce boli pekné 🙂 ,spokojná som 😀 , dnes ideme k ortopedicke 😝
Nevadí skracovanie- 😀 noo aj ja som to sledovala, ale uz aj tvoja sestra prisla 😉
Ake ste mali Vianoce?

barunka
autor
28. dec 2006

sandra a ako u ortopedičky? Má emka nôžky v poriadku??
Inak ako sa k tebe správala?? Lebo neviem či vždy keď ideme my, tak má zlú náladu a len šteká ako besný pes, alebo je to u nej normálne 😀

snilko, a ty sa radšej neozývaj, dnes ti vyvraždím rodinu, nakazili mi Simi, normálne jej tečie z nosa a celú noc nespala len plakala... 😖

bellasandra
29. dec 2006

No ževraj už má v poriadku nozicky ale balit na siroko este musim.V 4 mesiacoch ideme na kontrolu. No ked som bola prvýkrát mala otrasnu náladu, vcera zas super 😀
Aj moja je prechladnutá-nádchu ma jak hrom, a ja mám len tu obycajnu odsavacku 😝

barunka
autor
29. dec 2006

my máme tiež len tú hadičkovú, od snilka 😀 😀 vysávača sa Simi bojí, takže s tou by sme nepochodili...
prajem skoré uzdravenie, u nás je už Simi o.k. ale teraz to chytilo mňa... 😖

vilki
29. dec 2006

ja s obycajnou neviem odsavat.mame tu na vysavac a ta je super.moj maly zas rad pocuva vysavac takze mu mozem.a je super.vytiahne vsetky sopliky a nemusis babatku nic strkat do nosa.

snilko7
29. dec 2006

no našťastie náš Paťko je už väčší a nemusím už odsávať, lebo to bola pre mňa vždy trauma...malý reval a ja som triafala do nosa a snažila sa mu nezaviesť hadičku až do mozgu pri tom jeho metaní...no teraz už konečne pochopil, že stačí nafúkať sprej do nošteka a soplík je fuč...len škoda že na to vždy zabudne a opäť sa mi ho podarí presvedčiť až na taký druhý, tretí deň keď má nádchu a aj to si musím najprv vstreknúť ja...no ale teraz to malého už prešlo a chytila som to ja, takže barunka nesmúť, aj ja som už chorá 😖

barunka
autor
30. dec 2006

snilko, aj Simi soplíky prešli za deň, nastriekala som sprej asi štyrikrát s tatinkovou pomocou (ten nahrádzal zverák, aby simi neušla), odsať sa mi nepodarilo ani raz, lebo hned ako to simi zbadala tak začala revať.. ale už jej nič nie je.
akurát teraz ja tu umieram, tabletky, spreje, sirupy, nič nezaberá...