• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
siwi, volám, volám, ale tetuška ma nechce zdvihnúť :confused: A pozerala som na stránke mc, že ten miky bude v mc o 10.00, tak to je rozhodne lepší čas, ako o 9.00...to by u nás bolo o držku :dizzy_face:

malý teraz spí, ja som si robila okolo kvietkov, presadila jeden, poliala a tak...asi si idem umyť jedno okno, nech nám tá vianočná predpríprava troška odsýpa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sa mi nechcééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja idem zas do roboty,však ked sa budete venčit zastav sa u mna v robote :wink: ,aj Simi už spinka. :grinning:
28. nov 2008 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky je tu aj niekto z Abrahamu.. ?
28. nov 2008 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, my dnes dáme len otočku do lekárne a pre tatina na stanicu, keď malý nejako chraptí, ale budúci týždeň môžme "venčiť" spolu, keď nám to bude obom ladiť... :dizzy_face:

čaute všetci a pekný víkend :dizzy_face: :dizzy_face:
lienocka asi nie :wink: :wink: prečo?
zuzula dobre moja ,tak sa ti ozvem nabuduci tyžden,pa pa a aj tebe pekny wikendddd :grinning:
28. nov 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.zuzi ty čo tu?že sa aj ukážeš :wink:
ja síce nemám koho koho kočíkovať, ale mám čas pridať sa.... :grinning: (sa vtieram čo? :grinning: )
28. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, no zablúdila som, ale mám pocit v poslednej dobe, že je čas nadviazať viac miestnych priateľstiev...a hlavne nie virtuálnych...už som sa tu udomácnila, vyzerá to, že aj s novou nádejnou šéfkou v práci po materskej budem vychádzať minimálne korektne, možno aj priateľsky...konštatujem, že som si tu už zvykla a je nám tu dobre, malý už je samostatnejší a ja som tvor spoločenský, takže fakt by som sa radšej stretala naživo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hoďte návrhy do pľacu a uvidíme, čo sa z toho vykľuje...ozaj dajte dobrý tip na trávenie Silvestra v našom regióne, lebo nemáme ani šajnu, čo budeme ako budeme a naši dobrí kámoši odmietli ísť do "gazďáku" a my zase do hotela v lyžiarskom stredisku...nelyžujeme, bude tam rachot a s malým ešte menší komfort ako doma :confounded:
30. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my na silvestra chodievame bud do oščadnice k rodine alebo sme doma.tento rok netuším ešte čo bude....
jasné, zuzi na živo je lepšie.siwike tuším aj chcela spáchať nejaké stretko,len tu vtedy neboli všetky a potom sa asi zabudlo na to....
ja momentálne môžem hocikedy.....
a stým silvestrom ti nepomôžem, lebo my tu tiež nejako nechodievame nikam, raz za čas jedine, takže netuším, čo by sa tu dalo spáchať......
30. nov 2008 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, ked budete organization nejake stretko, ja sa rada pridam :wink:
Zuzula, nerobis nahodou v lekarni? sa mi zda, ze som ta tam videla, ale ja mam zlu pamat na tvare :fearful: :slight_smile:

baby, vy ste tu origos galantanky?
1. dec 2008 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ella-taakze uz mam nakupene :grinning: /scs/.. mame velke auto, no bolo natrieskane taskami.. :sweat_smile: aj plesove saty som kupila-ani som neplanovala teraz-isla som darceky pokupit.. :grinning: aspon mam o starost menej :sunglasses:
zuzula-silvester tu - neporadim.. my vzdy na hory vypadneme...este sme tu na silvestra neboli :sweat_smile:
siwike-stretko moze byt, pridame sa :slight_smile: aj tak sa po vonku same vzdy s ninou moceme :sweat_smile:
mimik-ja som origos Nový Jičín /severní morava/ :wink: a ty?
1. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mimik9911, ano zuzula pracuje v lekarni,že cicka? :wink:
Danona však sa možete kludne pridat,aj dneska ideme zo Zuzulou von :wink: :wink: .Stači napisat,babulky :wink:
1. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike,zuzula- toho mikulasa som prave vytelefonovala.. :slight_smile: takze vo stvrtok mi pls cinknite, alebo hodte cas kedy a kde sa mozme stretnut a ist spolu.. :slight_smile: diky..este otazocka.. treba so sebou brat aj prezuvky - malej aj mne??
1. dec 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimik-tak to si nevidela moju pamäť na tváre!!! ja nepoznávam ľudí, čo ich bežne poznám :sweat_smile: no fakt ja som asi slepá alebo čo!!!
danona-nie je ti to blbé?finančná kríza a ty rozhadzuješ..... :grinning:
mimik-ja som zas z ružomberka.
zuzi a v ktorej lekárni?
no siwike neskoro si povedala.......alebo ja som neskoro zapla net.
ozaj neviete kde by som mohla kúpiť vianočný obrus?okrem univerzálu,tam som bola a nič.chcela by som biely alebo biely so zlatou, prip. striebornou.....
1. dec 2008 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella- vsak som sa s tymi nakupmi krotilaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
obruus - quelle? ale ktovie kedy ti ho dodaju.. skus ich predajnu co maju v Ga, tiez Monad - oproti danovemu uradu maju tam latky vselijake, neviem ci aj obrusy.. :wink:
1. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danona :wink: to je super že pojdeš snami,ano treba malej prezuvky ale nemusiš.A čo ti povedaly ked si volala? :wink: :wink: .Tak vo štvrtok cca 09-45h,oky?Pri tvojom dome,može bit?
Ella1 ak chceš tak sa pridaj aj ty vo štvrtok :grinning: :grinning: ked budeš posluchat aj tebe niečo da mikulaš,xixii :grinning: :wink: .V lekarni pri merkure-jednota krčma :wink:
1. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike-ok, na 9.45 budeme vychystane.. :wink: , no a hovorila mi ze do vcera bol termin, ale maju tri balicky naviac, jeden zarezervoval niekto pred hodinou, druhy ja a treti caka na posledne dietatko.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danona no vidiš mysleli aj na teba :wink:,tak sme dohodnute.Inač ideme aj v stredu von ,ak chceš možeš sa pridat :wink: :wink: .mala čo poraba?Simonko tu rozobral celu izbu :grinning:
1. dec 2008 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike-mala vybera pohare zo skrine :rolling_eyes: uz ju idem umyt.. v sobotu dobehnem poobede na mikulasa do mesta, no neviem kedy pridem /piatok az sobotu ideme na jednu akciu, vratime sa v sobotu poobede/ takze sa nejdem ani s vami dohodnut.. a vecer zas do toho divadla miznem.. :frowning2:
no padam odtialto..ahoj :wink:
1. dec 2008 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, dnes bolo fajn :dizzy_face: :dizzy_face:

siwi, z toho, čo sme kúpili pod stromcom nebude samozrejme nič, lebo prišiel kámoš a malého krstný v jednej osobe a už sa hrali so všetkým, len tak fučalo...jednu skladačku som už lovila spoza sedačky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

danona, parádka, tak vo štvrtok ráno voláme o 100-500, ale pošli číslo cez IP, ja ti tiež pošlem :wink: :dizzy_face: Určite treba papučky a myslím, že aj my sa budeme musieť prezuť, resp. minimálne vyzuť...pozor na dieravé ponožky, do takých miki nenosí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimik, áno tá večne vyrehnená adolescentná osoba, snažiaca sa o dôstojný dojem na pacienta, sporadicky sa objavujúca v lekárni Medicana je moja maličkosť :grinning: :grinning: :grinning: aj zajtra tam budem plašiť celý deň...ale nie v robote som prísna a aj kritická, nie každý pacient rád počuje, že by sa mal o seba viac starať...ale my máme takých pacientov na 80%, čo sa práveže o seba dosť starajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem za ocinom, lebo gáni na mňa, že sme boli spolu celé popoludnie, tak že čo zas máme na rozoberanie...aže on, čo? :grinning: :grinning: :grinning:

čaute :dizzy_face:
1. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,prepáčte,že som vtrhla ako čítam už do zohranej partie :slight_smile: ale tiež som z okresu Galanta,konkretne-Sereď,zaregistrovala som sa iba včera,ale keby som o takejto stránke vedela skôr,tak už-dávno!! :confounded: mám totiž už 4.ročného synčeka
1. dec 2008 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piginka- aj seredanky maju temu :wink: ale vitaj aj medzi nami.. :dizzy_face:
zuzula-ty uz aj robis? som nejako nepostrehla :confused: daj tip kde mavas maleho? :confused:
2. dec 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte-ja som bola práve s kamoškou na káve, tak aspoň nejaké vzrúšo....chystám sa piecť tento týždeň koláčiky,tak hádam sa podaria....
čo sa deje vo štvrtok? :confused:
a to je kde tá lekáreň zuzi?
teraz ma napadlo, že mám tiež známu, čo má malú dcérku býva tiež tam blízko mimik a tiež tu nikoho nepozná.ale nie sme v kontakte, len občas sa stretneme v meste, tiež by jej bodlo, keby mala s kým kočíkovať....
2. dec 2008 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj danona,ďakujem za privítanie :slight_smile: ,nevedela som,že aj seredanky majú tému,ak sa môžem opýtať,ako konkretne sa volá? :confused:
2. dec 2008 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..už netreba,už som ju našla,ale aj tak Ďakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak Galantu tiež navštevujem dosť často mám tam rodinu a tiež keď treba na vyšetrenia do nemocnice,inak ako som si preštudovala včera,myslím,že ste preberali aj lekárov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja konkretne som rodila u primára Šťastného-neviem či to niekoho z vás zaujíma :grinning: to len aby som mala s vami aspoň niečo spoločné-teda s témou Galanta :wink:
2. dec 2008 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Awojte baby
Ella1 v štvrtok ideme do bambulkova do Mc,možeš sa pridat aj ty ak chceš :wink: :wink: na mikulaša.
Zuzula28 no veru bolo vonku dobre,že danona?Velmy som zvedava ako dopatde mikulaš :grinning: :grinning: .Ale podla mna bude aj plač :grinning: :grinning: .
Ozaj zuzula zajtra ideme kočikovat?Danona pridaš sa ? :wink:
Piginka vitaj medzi nami :grinning: :sunglasses:
2. dec 2008 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok