Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

zuzula28
28. nov 2008

siwi, volám, volám, ale tetuška ma nechce zdvihnúť 😕 A pozerala som na stránke mc, že ten miky bude v mc o 10.00, tak to je rozhodne lepší čas, ako o 9.00...to by u nás bolo o držku 😵

malý teraz spí, ja som si robila okolo kvietkov, presadila jeden, poliala a tak...asi si idem umyť jedno okno, nech nám tá vianočná predpríprava troška odsýpa 😝

zuzula28
28. nov 2008

ale sa mi nechcééé 😝

siwike25
28. nov 2008

Ja idem zas do roboty,však ked sa budete venčit zastav sa u mna v robote 😉 ,aj Simi už spinka. 😀

lienocka235
28. nov 2008

kocky je tu aj niekto z Abrahamu.. ?

zuzula28
28. nov 2008

siwi, my dnes dáme len otočku do lekárne a pre tatina na stanicu, keď malý nejako chraptí, ale budúci týždeň môžme "venčiť" spolu, keď nám to bude obom ladiť... 😵

čaute všetci a pekný víkend 😵 😵

siwike25
28. nov 2008

lienocka asi nie 😉 😉 prečo?

siwike25
28. nov 2008

zuzula dobre moja ,tak sa ti ozvem nabuduci tyžden,pa pa a aj tebe pekny wikendddd 😀

ella1
28. nov 2008

caute.zuzi ty čo tu?že sa aj ukážeš 😉
ja síce nemám koho koho kočíkovať, ale mám čas pridať sa.... 😀 (sa vtieram čo? 😀 )

zuzula28
30. nov 2008

ella, no zablúdila som, ale mám pocit v poslednej dobe, že je čas nadviazať viac miestnych priateľstiev...a hlavne nie virtuálnych...už som sa tu udomácnila, vyzerá to, že aj s novou nádejnou šéfkou v práci po materskej budem vychádzať minimálne korektne, možno aj priateľsky...konštatujem, že som si tu už zvykla a je nám tu dobre, malý už je samostatnejší a ja som tvor spoločenský, takže fakt by som sa radšej stretala naživo 😵 😵 😵

hoďte návrhy do pľacu a uvidíme, čo sa z toho vykľuje...ozaj dajte dobrý tip na trávenie Silvestra v našom regióne, lebo nemáme ani šajnu, čo budeme ako budeme a naši dobrí kámoši odmietli ísť do "gazďáku" a my zase do hotela v lyžiarskom stredisku...nelyžujeme, bude tam rachot a s malým ešte menší komfort ako doma 😖

ella1
30. nov 2008

tak my na silvestra chodievame bud do oščadnice k rodine alebo sme doma.tento rok netuším ešte čo bude....
jasné, zuzi na živo je lepšie.siwike tuším aj chcela spáchať nejaké stretko,len tu vtedy neboli všetky a potom sa asi zabudlo na to....
ja momentálne môžem hocikedy.....
a stým silvestrom ti nepomôžem, lebo my tu tiež nejako nechodievame nikam, raz za čas jedine, takže netuším, čo by sa tu dalo spáchať......

mimik9911
1. dec 2008

Ahojte baby, ked budete organization nejake stretko, ja sa rada pridam 😉
Zuzula, nerobis nahodou v lekarni? sa mi zda, ze som ta tam videla, ale ja mam zlu pamat na tvare 😨 🙂

baby, vy ste tu origos galantanky?

danona
1. dec 2008

ahojte
ella-taakze uz mam nakupene 😀 /scs/.. mame velke auto, no bolo natrieskane taskami.. 😅 aj plesove saty som kupila-ani som neplanovala teraz-isla som darceky pokupit.. 😀 aspon mam o starost menej 😎
zuzula-silvester tu - neporadim.. my vzdy na hory vypadneme...este sme tu na silvestra neboli 😅
siwike-stretko moze byt, pridame sa 🙂 aj tak sa po vonku same vzdy s ninou moceme 😅
mimik-ja som origos Nový Jičín /severní morava/ 😉 a ty?

siwike25
1. dec 2008

Mimik9911, ano zuzula pracuje v lekarni,že cicka? 😉
Danona však sa možete kludne pridat,aj dneska ideme zo Zuzulou von 😉 😉 .Stači napisat,babulky 😉

danona
1. dec 2008

siwike,zuzula- toho mikulasa som prave vytelefonovala.. 🙂 takze vo stvrtok mi pls cinknite, alebo hodte cas kedy a kde sa mozme stretnut a ist spolu.. 🙂 diky..este otazocka.. treba so sebou brat aj prezuvky - malej aj mne??

ella1
1. dec 2008

mimik-tak to si nevidela moju pamäť na tváre!!! ja nepoznávam ľudí, čo ich bežne poznám 😅 no fakt ja som asi slepá alebo čo!!!
danona-nie je ti to blbé?finančná kríza a ty rozhadzuješ..... 😀
mimik-ja som zas z ružomberka.
zuzi a v ktorej lekárni?
no siwike neskoro si povedala.......alebo ja som neskoro zapla net.
ozaj neviete kde by som mohla kúpiť vianočný obrus?okrem univerzálu,tam som bola a nič.chcela by som biely alebo biely so zlatou, prip. striebornou.....

danona
1. dec 2008

ella- vsak som sa s tymi nakupmi krotilaaaaaaaaaaaaaa 😀 😝
obruus - quelle? ale ktovie kedy ti ho dodaju.. skus ich predajnu co maju v Ga, tiez Monad - oproti danovemu uradu maju tam latky vselijake, neviem ci aj obrusy.. 😉

siwike25
1. dec 2008

Danona 😉 to je super že pojdeš snami,ano treba malej prezuvky ale nemusiš.A čo ti povedaly ked si volala? 😉 😉 .Tak vo štvrtok cca 09-45h,oky?Pri tvojom dome,može bit?
Ella1 ak chceš tak sa pridaj aj ty vo štvrtok 😀 😀 ked budeš posluchat aj tebe niečo da mikulaš,xixii 😀 😉 .V lekarni pri merkure-jednota krčma 😉

danona
1. dec 2008

siwike-ok, na 9.45 budeme vychystane.. 😉 , no a hovorila mi ze do vcera bol termin, ale maju tri balicky naviac, jeden zarezervoval niekto pred hodinou, druhy ja a treti caka na posledne dietatko.. 😵 😵 😵

siwike25
1. dec 2008

Danona no vidiš mysleli aj na teba 😉,tak sme dohodnute.Inač ideme aj v stredu von ,ak chceš možeš sa pridat 😉 😉 .mala čo poraba?Simonko tu rozobral celu izbu 😀

danona
1. dec 2008

siwike-mala vybera pohare zo skrine 🙄 uz ju idem umyt.. v sobotu dobehnem poobede na mikulasa do mesta, no neviem kedy pridem /piatok az sobotu ideme na jednu akciu, vratime sa v sobotu poobede/ takze sa nejdem ani s vami dohodnut.. a vecer zas do toho divadla miznem.. ☹
no padam odtialto..ahoj 😉

zuzula28
1. dec 2008

čaute, dnes bolo fajn 😵 😵

siwi, z toho, čo sme kúpili pod stromcom nebude samozrejme nič, lebo prišiel kámoš a malého krstný v jednej osobe a už sa hrali so všetkým, len tak fučalo...jednu skladačku som už lovila spoza sedačky 😵 😵 😵

danona, parádka, tak vo štvrtok ráno voláme o 100-500, ale pošli číslo cez IP, ja ti tiež pošlem 😉 😵 Určite treba papučky a myslím, že aj my sa budeme musieť prezuť, resp. minimálne vyzuť...pozor na dieravé ponožky, do takých miki nenosí 😵 😵 😵

zuzula28
1. dec 2008

mimik, áno tá večne vyrehnená adolescentná osoba, snažiaca sa o dôstojný dojem na pacienta, sporadicky sa objavujúca v lekárni Medicana je moja maličkosť 😀 😀 😀 aj zajtra tam budem plašiť celý deň...ale nie v robote som prísna a aj kritická, nie každý pacient rád počuje, že by sa mal o seba viac starať...ale my máme takých pacientov na 80%, čo sa práveže o seba dosť starajú 😵 😵 😵

zuzula28
1. dec 2008

idem za ocinom, lebo gáni na mňa, že sme boli spolu celé popoludnie, tak že čo zas máme na rozoberanie...aže on, čo? 😀 😀 😀

čaute 😵

piginka
1. dec 2008

ahojte,prepáčte,že som vtrhla ako čítam už do zohranej partie 🙂 ale tiež som z okresu Galanta,konkretne-Sereď,zaregistrovala som sa iba včera,ale keby som o takejto stránke vedela skôr,tak už-dávno!! 😖 mám totiž už 4.ročného synčeka

danona
2. dec 2008

piginka- aj seredanky maju temu 😉 ale vitaj aj medzi nami.. 😵
zuzula-ty uz aj robis? som nejako nepostrehla 😕 daj tip kde mavas maleho? 😕

ella1
2. dec 2008

cafte-ja som bola práve s kamoškou na káve, tak aspoň nejaké vzrúšo....chystám sa piecť tento týždeň koláčiky,tak hádam sa podaria....
čo sa deje vo štvrtok? 😕
a to je kde tá lekáreň zuzi?
teraz ma napadlo, že mám tiež známu, čo má malú dcérku býva tiež tam blízko mimik a tiež tu nikoho nepozná.ale nie sme v kontakte, len občas sa stretneme v meste, tiež by jej bodlo, keby mala s kým kočíkovať....

piginka
2. dec 2008

ahoj danona,ďakujem za privítanie 🙂 ,nevedela som,že aj seredanky majú tému,ak sa môžem opýtať,ako konkretne sa volá? 😕

ella1
2. dec 2008
piginka
2. dec 2008

..už netreba,už som ju našla,ale aj tak Ďakujem 😝 inak Galantu tiež navštevujem dosť často mám tam rodinu a tiež keď treba na vyšetrenia do nemocnice,inak ako som si preštudovala včera,myslím,že ste preberali aj lekárov 😝 ja konkretne som rodila u primára Šťastného-neviem či to niekoho z vás zaujíma 😀 to len aby som mala s vami aspoň niečo spoločné-teda s témou Galanta 😉

siwike25
2. dec 2008

Awojte baby
Ella1 v štvrtok ideme do bambulkova do Mc,možeš sa pridat aj ty ak chceš 😉 😉 na mikulaša.
Zuzula28 no veru bolo vonku dobre,že danona?Velmy som zvedava ako dopatde mikulaš 😀 😀 .Ale podla mna bude aj plač 😀 😀 .
Ozaj zuzula zajtra ideme kočikovat?Danona pridaš sa ? 😉
Piginka vitaj medzi nami 😀 😎