Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
30. dec 2006

Nic si z toho nerobte , aj ja som chorá, nádcha , hrdlo...konec mi je..a este k tomu aj prsa--mamka ma strasí ze mám zápal, ale tak neviem....z nicoho nic mi tak stvrdlo jedno ako kamen, a pichá ma v nom 😝
Malej je uz lepsie....nastastie
Sílvester budete oslavovat doma ? Alebo niekam aj s deturencami idete ?

snilko7
30. dec 2006

bellasandra my budeme doma, veď s takým malým sa ešte aj tak nikam nedá ísť...a ku svokrovcom ma ani nenapadne ísť, tak budeme radšej doma, aby sa nešomralo že k nim sme nemohli ísť a u našich sme boli...aspoň si vychutnáme prvý samostatný silvester v novom domčeku 😵

bellasandra
30. dec 2006

No tak to budete mat pekne, ja by som tiez chcela, byt s tým, ktorého lubim, spolu 😔 , no ale to je zial nezrealizovatelné , takze budem doma s rodicmi a s malou bestiou mojou 😀

snilko7
30. dec 2006

ze s bestiou....veď počkaj čo budeš hovoriť o pár mesiacov a potom o rok....boože to ja mám doma čertisko ale to mnohokrát ešte aj čert by sa mohol uraziť, keď tak malého pomenujem, bo je taký zlý a nervák 😝

barunka
autor
30. dec 2006

aj my budeme doma, k svokrovcom ma ani nenapadne ísť, to sa radšej budem robiť, že som smrteľne chorá... ostatne, táto choroba sa dá aj na niečo dobré využiť. 😀 ale inak dnes mám problém ostať hore a nezaspať pri Simi, tá od rána len vystrája. teraz zasa nechce spať...
snilko, lenže ja čo si pamätám, tak paťko bol aspoň ako bábo dobrý, naňho prišli takéto stavy keď mal asi rok... to by som brala... my to máme doma dobre vieš aké...
môj manžel mal teraz týždeň dovču, akurát dnes išiel robiť a skonštatoval, že teda on by na materskej so Simi byť nechcel, lebo by sa obesil 😀 😀 😀

snilko7
30. dec 2006

ahoj už si tu aj ty? 😀 prosím v akom programe robíš tie fotky..ja som zabudla...

barunka
autor
30. dec 2006

ktoré myslíš??? inak robím vo photofiltre a rámiky mám nejaké posťahované...
som tu, oddychujem, mňa tá Simi totálne zničí...

snilko7
30. dec 2006

pošli mi mailom nejaké pekné rámiky, alebo odkial ich sťahuješ?

barunka
autor
30. dec 2006

pohľadám ti to a potom ti pošlem... musím najprv vymyslieť ako...
ozaj, ja som totálne na nervy, simonka mi ukradla peňaženky so šuflíka. Tie som jej zobrala ale medzitým mi niekam zašila bankomatovú kartu. ja ju neviem nájsť...

certica
30. dec 2006

barunka, moj maly tiez miluje penazenky a take 2 mes. dozadu mi tiez odpasol bank. kartu - presnejsie len ju skryl do termotasky od caju. A to som zrovna v ten den potrebovala do bankomatu, lebo som ani 20-cku nemala, ze skocime hned do obchodu...no jasne, pekne naspat domov a zhruba hodinove hladanie. som myslela, ze ho zaskrtim 😝 😀

snilko7
30. dec 2006

ja mám podobnú skúsenosť s malého zdravotnou kartou. Pripravila som si ju na stôl a kým som sa vrátila z WC bola fuč. Poradňa nám začínala o 11tej no a ja som ju hladala od deviatej presne do 11.00 a našla som ju schovanú medzi malého plyšákmi. Skoro som ho zaškrtila a ešte aj na poradni sme potom čakali dobre dlho, lebo tam už bolo kopec mamičiek 😝 😝

barunka
autor
30. dec 2006

certica, ja som už prehľadala snád celý dom a stále ju neviem nájsť. už mám pocit, že jej asi skočím po krku, keď mi ju okamžite nenájde. už som jej prehľadala celú postieľku, lebo tam väčšinou ukrýva nakradnuté...

snilko7
30. dec 2006

barunka pozerala si aj do návlečiek na vankúse a paplony, lebo u nás sa aj tam skrývalo 😉

barunka
autor
30. dec 2006

ja som celú postieľku obrátila hore nohami, dve izby, kúpeľnu, záchod, kvetináče, stromček, salonky, koše na hračky, smetné koše, proste všetko a nič... ona ju asi zjedla.. 😲

certica
30. dec 2006

u nas sa vkuse nieco hlada - momentalne krabica od vikiho zimnych topanok - babka mu ich velice kupila pre 2-3 mes. a neobuje ich uz 😅 😀 . Tak vraj ich vymenime v obchode za ine (ha-ha).
Maly nam strka vsetko a vsade: pod chladnickou sme na vianoce nasli asi stvrtroka stratene CD, nesla nam nejaky cas veza-teda cd prehravac, tak tatino ze mrkne baterkou do vnutra a tam taky fasa kamen, tak na stedry den vecer rozpitval celu vezu, aby to vytiahol. Pod sedackou a postelou je permanentne zivo (vsetko mozne, nemozne), do pracky mi nahadze mandarinky, kocky, do zastrcky nastrka kluce od auta (aj napriek krytke v zasuvke), do skrin, kuch.linky si tiez kadeco poschovava...

certica
30. dec 2006

barunka, alebo pod koberec ju nepichla?

barunka
autor
30. dec 2006

certica, my máme len jeden koberček v spálni a ten som vytriasala akoby mal nejaké tajné vrecká... už som mrkla aj rádio, dvdčko, vyhádzala všeky skrine...
pod postelou som pátrala a tam som tiež nič nenašla, akurát som zistila, že by sa už zasa patrilo povysávať, lebo aj tam sú chrumky...

aspoňže viem, že je to bežné, že tie decká niečo zašijú... baby, držte palce, nech ju niekde nájdem, inak sa k peniazom nedostanem 😅

certica
30. dec 2006

tak si daj pauzu, najdes neskor - najneskor inokedy 😀 . Iste je, ze sa to nevyparilo a nachadza sa v okruhu niekolkych metrov2 😀 . Alebo budete hrat zima, zima, teplo, teplejsie, hori a simi vas bude navigovat 😀

bellasandra
30. dec 2006

Jeejda-pekne 😀 ...aspon mate veselo,aj ked si viem predstavit,ze to niekedy je toho dost 😉 Mna to este len caká asi 🙂

snilko7
30. dec 2006

bellasandra..nie asi ale určite ťa to čaká 🙂 však v pôrodnici mi vysvetlovala jedna milá sestrička, že malé dieťa malé starosti, veľké deti veľké starosti...vtedy som o tom pochybovala,,,no ale teraz 😅

barunka
autor
30. dec 2006

súhlas.čím väčšie tým horšie. mne už vrieska hodinu a pol v posteli, lebo nechce spať... a to naposledy spala od 14 do 14,30... a teraz stojí, kuká telku a hučí mamama a plače...

bellasandra
31. dec 2006

Jajaj, ale tak nevadí..co narobím..ani vy si nepomôzete..a ani ja -neskôr 😀 Ja uz cakam na to , kedy sa konecne vyspím celu noc 😀 ale to si este asi pockám 😝
Inak kráásny nový rok zelám 😉

barunka
autor
4. jan 2007

konečne som to tu našla v tej záplave tém...
sandra, dodatočne prajem všetko naj v novom roku, a hlavne poslušnú maličkú 😀

simina
4. jan 2007

Ahojte dievcata,prajem Vam vsetko dobre v novom roku hlavne zdravie a stasicko a poslusne deticky 😀

snilko7
4. jan 2007

babenky aj my s Paťkom Vám prajeme všetko dobré a aj poslušné detičky...dúfam, že aj ten môj sa polepší 😵

barunka
autor
4. jan 2007

snilko, tak o tom snívaj, nepolepší, nikdy 😀

simina
4. jan 2007

baru ty teda vies potesit xi xi 😀

barunka
autor
4. jan 2007

simina, no však to je pravda. si mala byť dnes u nás. Simi kričala a provokovala paťka a ten sa nedal zahanbiť a začal kričať tiež. po pol minute to u nás vyzeralo ako v blázinci a doteraz mi hučí v ušiach...

snilko7
4. jan 2007

moja milá tak to si mala vidieť ako to vyzeralo u nás po príchode domov...už som chcela skočiť z okna, alebo volať psychiatra, lebo ja ho už asi budem potrebovať 😅

certica
4. jan 2007

caute segry 😎 . niekedy by ste mali dojst k nam, by ma zaujimalo, co by sa z toho vyklulo 😀 v takom obycajnom malom 3-izb.byte 😅