• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
dakujem siwike a tiež elle za info :grinning:
2. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi a o koľkej?
2. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O 09-40 sa stretnem pred danoninim domom s danonou ,ak chceš pridaj sa aspon si dame ga stretko ,nie?
2. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike-stvrtok idem, zajtra nie.. :wink:
2. dec 2008 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, vo stvrtok je v galante v mc mikulas?o kolkej ?
2. dec 2008 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
´dievcata idem uz spat, ak niektora mozte poslite mi Ip ze ako je to s tym mikulasom. ja som v tom MC este nebola. jeden krat stvrtok bol prave sviatok a este jeden moj pokus,tak dcerka zacala kaslat,tak som radsej nesla.dakujem za odpovede.pekny vecer
2. dec 2008 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, áno vo štvrtok v mc o 10.00...inak je to bambulkovo.sk :dizzy_face:
2. dec 2008 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, sorry zajtra nemôžem ísť kočíkovať, lebo dnes prišla moja mamina a zajtra ideme riadiť náš byteček na Vianoce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom ju pôjdeme okolo 16.00 odprevadiť na stanicu na vláčik, tak dúfam, že sa nehneváš :pensive:
2. dec 2008 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzula-tiez robim dnes , zajtra vianocne upratovanie..mam tu aj jednu tetusku na vypomoc /ja pomozem jej, ci ona mne, no zajtra bude uz sama :sweat_smile: / - kedze chcem ist na toho mikulasa.. :sunglasses:
ozaj a k spenatu som sa dohrabala az dnes :sweat_smile: - vcera sme obedovali u svokry.. :grinning:
3. dec 2008 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Haloo baby kde ste? :grinning:
3. dec 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute cicky micky, tak house je vypulírovaný, som unavená ako koník, ale už bude pohodička :dizzy_face:

siwi, zajtra ráno ti volám a zastavíme sa pre danonu a ešte musím zaniesť ku svokričke do ambulancie kľúče od bytu, lebo tata si ich nezobral a ráno pôjde zo služby, tak aby mi nezaspal na rohožke ako opustený puntík :frowning2:
3. dec 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, ja som tu dlhsie nebola, bo sme robili kuchynu a k tomu musim vsade nahanat toho mojho certika, vsade lezie a robi bordel :slight_smile:
Ja som zo Zarnovice, ale dlhsiu dobu som byvala v BA a od narodenia Adel som sa ocitla v GA a moja polovicka je zo Serede.
Zuzula, to je ta lekaren za Galaxiou? ak ano, tak si ma raz obsluhovala v llekarni, kupovala som homeopatika na zubky a pamatam si ta preto, lebo som mala Adel na rukach pri sebe a ty si povedala, ze mozem ist dopredu s tym dietatom, ale to som uz bola skoro na rade, tak som nesla :grinning:
Ella, vsak jej povedz nech pride na kona, dohodneme sa :slight_smile:
4. dec 2008 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Awojte babulky.Tak dneska bolo super na Mikulašovy,že?Najblišie sa pojdeme tam pohrat s detičkamy,hm? :slight_smile:
Zuzula poslala som ti Ip :grinning:
Danona Aj tebe Ip :wink: .
Zatial pa pa ,večer napišem.A pošlitemi fotky na moju adresu,Ip vam ju pošlem papapapapap
4. dec 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.ja som včera robila rafaelo, ale musím schovať lebo mm mi poje do vianoc.teraz pôjdem spraviť vanilkové rožky a zajtra medovníky.
no to je na mňa aj tak skoro, ja som pred desiatou ešte v pižame a neumytá :grinning:
mimik-no ked ju niekedy stretnem poviem jej.ale neviem či vôbec majú net doma.....
4. dec 2008 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, ty uz oecies na vianoce? :confused: ja este ani suroviny nakupene nemam :sweat_smile:

siwike, ved daj do albumu nejake foto z mikulasa :slight_smile: bolo vas tam vela? a kto robil mikulasa, nevies?
4. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefi, no ja by som nie, ale všetci už dávno pečú tak som sa bála že to nestihnem.rožky som spravila, som zvedavá, či budú aj jedlé :grinning:
4. dec 2008 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lefi awoj ,pozri si na Facebooku ,nechce sa mi to aj sem davat :grinning: ,tak tento rok to nebolo velmy dobre zorganizovane :frowning2: :frowning2: .Deti sa tam bily a plakali.No neva.Mikulaš ani dobry kostim nemal :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ella1 je našla som ta na facebooku ,uložila som si ta do priateliek :grinning:
Danona ukazovala som mamine fotky,a hovori že teba pozna aj ti ju.Robila na poistovni upratovačku (anka) volakedy a teraz robi zas v nemocnici na 4.pos.... :grinning: :grinning: :grinning: Dobre čo?heh :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, uz som si pozrela :slight_smile: mikulas mal tusim ten isty kostym ako minuly rok...akurat ze vtedy ho mal na sebe 2metrovy chlap :grinning: ten na fotkach vyzera tak srandovne :sweat_smile:

ella, ja si absolutne neviem predstavit, ako by vydrzali tie kolace do vienoc, keby som ich teraz napiekla: pred mojim chlapom by to muselo byt na 10 zamkov zamknute, aj tak by to nepomohlo :rolling_eyes:
4. dec 2008 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
siwike- :grinning: ano, viem ktora, aj sa podobate :sunglasses: :wink: dufam ze na mna v dobrom pamata, lebo niektore baby tam neskutocne frflosky su :confused: /ja niee :grinning: , vzdy sme pokecali.. :wink: /
hned idem fotky stiahnut.. :wink:
ella- waw, sikovnaa, ja tak dva druhy upeciem, nieco svagrinka objednala, nieco svokra urobi /dufam :sweat_smile: / a 27.12 aj tak ideme fuc.. :slight_smile:
zuzula,siwi- no skusala som dnes auticko-doniesli mi automat, ma skoro slahlo :sweat_smile: , tak som si vypytala od pana majitela fy nech mi necha zamestnanca, s nim som sa previezla po meste.. no islo mi to, tak som zamestnanca vylozila u neho vo fy a isla svojou cestou :grinning: auticko mam dozajtra/dovtedy dufam bude hotove moje/ :sunglasses:
4. dec 2008 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefika-no bol tam dnes trocha organizovany chaos.. :grinning: no malej sa tam paacilo.. :sunglasses:
4. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danona mamina spominala v dobrom na teba :wink: :wink: :wink: .A my sme pozeraly akeho fešiho to maš v aute :grinning: :grinning: .Nešli my tie fotky a nedaju sa ani otvorit
http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=30086744&id=1545828675&ref=mf tu si kukni čo som nafotila ja.Ale dakujem za snahu :grinning:
4. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,

danona, akého "zajačika" ti na tú "jazdu" poslali...sme ho obzerali so siwi, že či nepristúpime, ale na palube bolo dieťa, takže nič :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, áále čože by sa deti bili...naši sa správali ukážkovo...ninka ešte aj mňa potúlila, Mišiak sa celý čas kúpal v loptičkách a Simonko, ten bol absolútne nad vecou a nevzrušene kreslil krásne autíčka...my máme skrátka úžasné deti :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzula tak zo ja viem že my mame užesne detičky ale podaktore tam išly skolabovat :grinning:
4. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si chcela na face pozrieť tie fotky, ale ma to nechce zaregistrovať ani za pána :angry: :angry:
4. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daj si ich stranku a dole na lavej strane si to prepni na slovenčinu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Skušaj cicka skušaj
4. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, no však ja to mám v Slovenčine, potvrdzujúcich správ naondený plný mail a aj tak ma to tam nepustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
huraaa Simi konečne zaspal,ludia ja mam doma predatora ktory nechce spat :angry: :angry: :angry: .Ale konečne zaspal a ja si možem aspon odichnut :grinning: .Zuzi kde si? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuha tak potom neviem mne to islo na prvy krat :grinning:
4. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, idem sa nacáhnuť na gaučík, ide Roming a ocino apeluje na spoločné trávenie času, no idem, keď ma tak miluje :grinning: :dizzy_face:
4. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok