• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
ella-som si tu ruku teeda umyt nechcela.. emoticon
barunka-u nas je to take rodinne-ako decko som na jeho koncerte s babkou,nasimi bola, tak mi to tak detstvo pripomenulo.. emoticon emoticon a bolo to prekvapko,nevedela som,ze tam bude,tak mi to veelmi dobre padlo.. emoticon

sme dnes boli plavat, som bola prechladnuty, uz mi aj hlas odisiel.. emoticon horor.. emoticon
23. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

je tu teraz nejaká žienka a má trocha času na pokecanie??
emoticon
24. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona-páni ty si už poriadne zaklimatizovaná emoticon že:som bola prechladnuty, emoticon

samesova- no baby to tu flákajú emoticon emoticon ......s tým kecaním.......ale môžeš skúsiť možno to tu rozbehneš emoticonja som najviac vo voľnej diskusii lebo tu kecám sama so sebou emoticon
24. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella- emoticon emoticon no,nevyslo mi to.. emoticon
25. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akože toto je tu strašná pustatina dievčence...asi budeme musieť zaviesť povinné denné hlásenie, lebo takto to "nem" pôjde moje pekné emoticon emoticon emoticon
28. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona, kedy vyťahujete na dvore pieskovisko...hlásim sa na prvú jarnú obhliadku...náčinie si donesieme, bude stačiť ľahké občerstvenie...nejaký drobný rautík emoticon emoticon emoticon emoticon
28. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ja už nekojím, takže kto by chcel niekedy večer odpáliť niekam na drink a cigošku na 1-2 hoďky...vždy pripravená emoticon
28. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samesová, pre teba to tiež platí, samozrejme, keďže ťa nepoznám, rada si s tebou dám drink na uvítanie emoticon A hlavne som zvedavá na ellu, keďže si sa tak zastrájala na akcie kočica, čooo? emoticon
28. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koniec referátu emoticon
28. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzula, tak drink a cigu vravis??? emoticon tak to sa hlasim do sluzby emoticon pocnuc stvrtkom vecer mam casu dost emoticon
28. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo? čo sa deje? emoticon emoticon

zuzi-no tá pravá sa ozvala, čo sem ledva páchne emoticon

aké akcie?som mimo nejako.... emoticon drink ok, ciga nie, nefajčím..... emoticon
1. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o.k. baby, tak dávam do pléna zatiaľ štvrtok večer...mne by to tiež vyhovovalo...ešte cignem siwi a danone, ak sa tu neukážu náhodou, tak píšte, že či to vyhovuje alebo nie emoticon

ella, chceš aj nefajčiara...nie je problém, ja sa veľmi rada prispôsobím emoticon
2. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, tak ty budeš viac piť, keďže nefajčíš emoticon emoticon
2. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je jedno.ja vydržím s fajčiarmi.však jedného mám doma emoticon
no ja už ani nepijem emoticon ide to so mnou dole vodou.... emoticon
2. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, takýto biedny život máš, tak budeš piť nealko drinky emoticon
2. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru biedny zuzi emoticon ked už ani piť ma nebaví...prvý znak starnutia emoticon emoticon
2. mar 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
zuzula-hlasim,ze pieskovisko je este zavrete, no ohlasim sa ked zahajime "sezonu" emoticon emoticon
stvrtok mam tiez volno-tak od 16h - volno myslim ze s ninusou.. emoticon
2. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danonka, veď môžme ísť aj po obede vonku s krpcami, to je jasnačka emoticon
Ale večer nemôžeš nechať šéfina s dievčatami a ísť s nami napr. do gazďáku na 2 decky bílího emoticon
2. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajtra ideme po prihlášku do škôlky, som fakt zvedavá, či je nejaká šanca, že murka zoberú od septembra... emoticon
2. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzula-na ten vecer sa popytam-ak bude doma tak samozrejme,no chodieva domov okolo 20-22h emoticon
a skolka-som bola vcera, riaditelka mi hovorila, ze prednost maju uz trojrocne deti... ninusa je 20.10, tak dufam ze sa tam zmesti.. emoticon pytala som sa tiez ako to bolo tento rok, ci zobrali aj mladsie deti, hovorila, ze aj mladsie sa im nakoniec zmestili... tak som zvedava..som aj u dr vcera bola potvrdit prihlasku,no toolko ludi tam bolo, som sa otocila a isla prec.. emoticon
3. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo a druha vec ci ninusu vobec zoberu emoticon -mala vcera hned okukla stol p. riaditelky, najskor sa natiahla pre kavu, potom si nejake vajicko zobrala /co jej radsej p .riaditelka dala emoticon /, potom chcela zopar kancelarskych potrieb, co si radsej p. riaditelka schovala... tak neviem ci mi ju zoberie.. emoticon emoticon
3. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona, do ktorej skolky ju davas?

ja v ten stvrtok mozem tak cca po 18-19 emoticon
3. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danon, ja som bola dnes v škôlke, ale riaditeľka utekala na mestský úrad, tak sa ešte stretneme poobede...tiž mi povedala, že brali aj menšie, že im vyšlo pár miest, tak uvidíme emoticon

a nemohla by si poprosiť tatina, nech zruší rokovania a príde domov o 19.30...pred 20.00 by som ťa vyzdvihla...či som asi naivnučká, čo emoticon

lefika a až tak okolo 20.00 nebude vadiť...ak nám to teda vyjde emoticon
3. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
nemáte niekto t.č. na zubára vancu? ja neviem nájsť tú kartičku, čo nám dal a dopátrať sa jeho čísla je ako nájsť bin ládina... emoticon

zuzi tak skoro ho chceš dať do škôlky?čo už ti je dlho doma, však... emoticon
3. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,so školkou to budete mat asi ťažké,dnes som stretla susedku a davala mi echo,že by aj ona dala rada mladšieho do školky,ale je to veľmi ubohe sú preplnené.som neskutočne rada,že to už máma davno za sebou emoticon
4. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haló je tu niekto??som naozaj rada,že väčšinou sa sem dostanem,ked tu nikto nie je emoticon
4. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ste všetky až tak zaneprázdnené ??? emoticon
4. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som tu momentálne, ale asi sama....si budeme písať, že o tolkej a tolkej v téme...lebo takto je to bieda....
4. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
kocky, vecer mi to nevyjde, polovicka bude v Ba, nevie o ktorej sa vrati.. emoticon
dnes som teeda bola zaneprazdnena emoticon - doobeda sme boli v skolke, plavat na baby plavani, obedik u svokry, potom som sa 3 hodiny bola saunovat emoticon to by znicilo aj kona.. emoticon
lefika-SNP
zuzula-no ako si dopadla v skolke? nam dnes prevzala prihlasku az kucharka emoticon nik iny tam nebol..tak uvidim v aprili co bude.. emoticon
vcera som bola v gyori, neviem velmi ceny porovnavat, no co som si vcera kupila jednu kabelku za 40€, tak dnes som ju v Galaxii v idela za 53€ emoticon
4. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tak to nechajme na budúci týždeň...mne dnes nečakane, ale o to radostnejšie prišla ségriška a ostane do piatka, takže by som nezdrhla "pařiť"...to by nebolo pekné odo mňa...ale fakt by som rada niekam s vami vybehla...už sme sa dlho nevideli emoticon emoticon emoticon
4. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš