Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

danona
23. feb 2009

ella-som si tu ruku teeda umyt nechcela.. 😀
barunka-u nas je to take rodinne-ako decko som na jeho koncerte s babkou,nasimi bola, tak mi to tak detstvo pripomenulo.. 😀 😉 a bolo to prekvapko,nevedela som,ze tam bude,tak mi to veelmi dobre padlo.. 😎

sme dnes boli plavat, som bola prechladnuty, uz mi aj hlas odisiel.. 😝 horor.. 😔

samesova
24. feb 2009

ahojte,

je tu teraz nejaká žienka a má trocha času na pokecanie??
😉

ella1
24. feb 2009

danona-páni ty si už poriadne zaklimatizovaná 😀 že:som bola prechladnuty, 😀

samesova- no baby to tu flákajú 🙄 😀 ......s tým kecaním.......ale môžeš skúsiť možno to tu rozbehneš 😉ja som najviac vo voľnej diskusii lebo tu kecám sama so sebou 😅

danona
25. feb 2009

ella- 😀 😝 no,nevyslo mi to.. 😀

zuzula28
28. feb 2009

Akože toto je tu strašná pustatina dievčence...asi budeme musieť zaviesť povinné denné hlásenie, lebo takto to "nem" pôjde moje pekné 😀 😀 😀

zuzula28
28. feb 2009

danona, kedy vyťahujete na dvore pieskovisko...hlásim sa na prvú jarnú obhliadku...náčinie si donesieme, bude stačiť ľahké občerstvenie...nejaký drobný rautík 😀 😀 😀 😔

zuzula28
28. feb 2009

baby, ja už nekojím, takže kto by chcel niekedy večer odpáliť niekam na drink a cigošku na 1-2 hoďky...vždy pripravená 😉

zuzula28
28. feb 2009

samesová, pre teba to tiež platí, samozrejme, keďže ťa nepoznám, rada si s tebou dám drink na uvítanie 😀 A hlavne som zvedavá na ellu, keďže si sa tak zastrájala na akcie kočica, čooo? 😀

zuzula28
28. feb 2009

koniec referátu 😔

lefika
28. feb 2009

zuzula, tak drink a cigu vravis??? 😉 tak to sa hlasim do sluzby 😎 pocnuc stvrtkom vecer mam casu dost 🙂

ella1
1. mar 2009

čo? čo sa deje? 😕 😀

zuzi-no tá pravá sa ozvala, čo sem ledva páchne 😀

aké akcie?som mimo nejako.... 😅 drink ok, ciga nie, nefajčím..... 😉

zuzula28
2. mar 2009

o.k. baby, tak dávam do pléna zatiaľ štvrtok večer...mne by to tiež vyhovovalo...ešte cignem siwi a danone, ak sa tu neukážu náhodou, tak píšte, že či to vyhovuje alebo nie 😵

ella, chceš aj nefajčiara...nie je problém, ja sa veľmi rada prispôsobím 😉

zuzula28
2. mar 2009

ella, tak ty budeš viac piť, keďže nefajčíš 😀 😀

ella1
2. mar 2009

mne je jedno.ja vydržím s fajčiarmi.však jedného mám doma 😉
no ja už ani nepijem 😝 ide to so mnou dole vodou.... 😀

zuzula28
2. mar 2009

ella, takýto biedny život máš, tak budeš piť nealko drinky 😀

ella1
2. mar 2009

veru biedny zuzi 😀 ked už ani piť ma nebaví...prvý znak starnutia 😝 😀

danona
2. mar 2009

ahojte
zuzula-hlasim,ze pieskovisko je este zavrete, no ohlasim sa ked zahajime "sezonu" 😀 😎
stvrtok mam tiez volno-tak od 16h - volno myslim ze s ninusou.. 😅

zuzula28
2. mar 2009

danonka, veď môžme ísť aj po obede vonku s krpcami, to je jasnačka 😵
Ale večer nemôžeš nechať šéfina s dievčatami a ísť s nami napr. do gazďáku na 2 decky bílího 😕

zuzula28
2. mar 2009

zajtra ideme po prihlášku do škôlky, som fakt zvedavá, či je nejaká šanca, že murka zoberú od septembra... 😖

danona
3. mar 2009

zuzula-na ten vecer sa popytam-ak bude doma tak samozrejme,no chodieva domov okolo 20-22h 😅
a skolka-som bola vcera, riaditelka mi hovorila, ze prednost maju uz trojrocne deti... ninusa je 20.10, tak dufam ze sa tam zmesti.. 🙄 pytala som sa tiez ako to bolo tento rok, ci zobrali aj mladsie deti, hovorila, ze aj mladsie sa im nakoniec zmestili... tak som zvedava..som aj u dr vcera bola potvrdit prihlasku,no toolko ludi tam bolo, som sa otocila a isla prec.. 😝

danona
3. mar 2009

noo a druha vec ci ninusu vobec zoberu 😀 -mala vcera hned okukla stol p. riaditelky, najskor sa natiahla pre kavu, potom si nejake vajicko zobrala /co jej radsej p .riaditelka dala 😀 /, potom chcela zopar kancelarskych potrieb, co si radsej p. riaditelka schovala... tak neviem ci mi ju zoberie.. 😀 😝

lefika
3. mar 2009

danona, do ktorej skolky ju davas?

ja v ten stvrtok mozem tak cca po 18-19 🙂

zuzula28
3. mar 2009

danon, ja som bola dnes v škôlke, ale riaditeľka utekala na mestský úrad, tak sa ešte stretneme poobede...tiž mi povedala, že brali aj menšie, že im vyšlo pár miest, tak uvidíme 🙂

a nemohla by si poprosiť tatina, nech zruší rokovania a príde domov o 19.30...pred 20.00 by som ťa vyzdvihla...či som asi naivnučká, čo 😅

lefika a až tak okolo 20.00 nebude vadiť...ak nám to teda vyjde 😕

ella1
3. mar 2009

ahojte...
nemáte niekto t.č. na zubára vancu? ja neviem nájsť tú kartičku, čo nám dal a dopátrať sa jeho čísla je ako nájsť bin ládina... 😅

zuzi tak skoro ho chceš dať do škôlky?čo už ti je dlho doma, však... 😉

samesova
4. mar 2009

ahojte baby,so školkou to budete mat asi ťažké,dnes som stretla susedku a davala mi echo,že by aj ona dala rada mladšieho do školky,ale je to veľmi ubohe sú preplnené.som neskutočne rada,že to už máma davno za sebou 😉

samesova
4. mar 2009

haló je tu niekto??som naozaj rada,že väčšinou sa sem dostanem,ked tu nikto nie je ☹

samesova
4. mar 2009

to ste všetky až tak zaneprázdnené ??? 😵

ella1
4. mar 2009

tak som tu momentálne, ale asi sama....si budeme písať, že o tolkej a tolkej v téme...lebo takto je to bieda....

danona
4. mar 2009

ahojte
kocky, vecer mi to nevyjde, polovicka bude v Ba, nevie o ktorej sa vrati.. 🙄
dnes som teeda bola zaneprazdnena 😀 - doobeda sme boli v skolke, plavat na baby plavani, obedik u svokry, potom som sa 3 hodiny bola saunovat 😀 to by znicilo aj kona.. 😀
lefika-SNP
zuzula-no ako si dopadla v skolke? nam dnes prevzala prihlasku az kucharka 😒 nik iny tam nebol..tak uvidim v aprili co bude.. 😕
vcera som bola v gyori, neviem velmi ceny porovnavat, no co som si vcera kupila jednu kabelku za 40€, tak dnes som ju v Galaxii v idela za 53€ 😅

zuzula28
4. mar 2009

baby, tak to nechajme na budúci týždeň...mne dnes nečakane, ale o to radostnejšie prišla ségriška a ostane do piatka, takže by som nezdrhla "pařiť"...to by nebolo pekné odo mňa...ale fakt by som rada niekam s vami vybehla...už sme sa dlho nevideli 😵 😵 😵