• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
kukuk kukuk,nikto nikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute,
tak co, skusime buduci tyzden? :wink:
ja som vcera tak strasne premokla kym som sa dotrepala z BA, ze aj tak by sa mi asi velmi nechcelo...
6. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte.
my sme sa tiež dnes vybrali do gyoru.no ozaj sa oplatí nakupovať.akurát sme tam stretli pol galanty a okolia....
potom dajte vedieť, či bude niečo z toho stretka.....
7. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, aj my sme na dnes planovali nakupy, ale nakoniec sme ostali sediet doma na zadku: dieta soplave a nam sa tiez do toho pocasia velmi nechcelo.
7. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
možte sa hambit baby ,ani jedna sem nepachne len jaaaaaaaaaa???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike ty tu tiež len urobíš prievan a zmizneš :grinning:
som nevedela, že máme novú billu.vynovenú...akurát jedno sa nezmenilo.plno ľudí a len dve pokladne....
13. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sem stale kukenzujem ale nikto nikdy tu neni.Davno som nebola bille,viem že je prerobena,počula som,mangel tam chodi saimonovi kupovat melon :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, trošku sa vám zamotám do debaty, priateľ hladá do firmy "brigádničku" na pomoc s účtovníctvom a personalistikou. Išlo by o prácu par hodín týždenne, podľa toho ako by vám to vyhovovalo a ako by ste sa dohodli. Firma sídli v TT.Ak by ste mali záujem, alebo poznáte nejakú mamičku na materskej, ktorá robila niečo podobné a chce si privirobiť, prosím ozvite sa mi do IP. Dakujem.
16. mar 2009 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babyyy, to co je vonku??? ja chcem jar :rolling_eyes: :pensive: :unamused:
17. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sneží :sweat_smile: :rolling_eyes:
19. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak čo krásavice galantské? To je počasíčko, že...vóóbec nás nejde odfúknuť na tejto dokonalej rovine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, šmejdila som, že ste boli na farme...my sme boli dávnejšie, ale ešte sa nedalo jazdiť na koníkovi a bolo vtedy také blatisko, že až...sme prišli domov ako to prasiatko, čo tam majú spiace až po uši v blate :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak čo ženy, bude voľačo? Nedávno sme boli s mužom na večeru v tuffys-e a bola som príjemne prekvapená...takáto reštika vyššej triedy tu dosť chýbala...na tej teraske bude cez leto mňamky :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko.hej v tuffyse je pekne.pár krát sme tam boli.dokonca aj bývali.len výber jedál nie je moc pestrý. :unamused:
nech už je jar.som si nakúpila semiačka a cibule tak budem pestovať kvety a byliny.už som nažhavená do práce len to počasie...

minule som bola v tom novom oc v slovodeve, či čo to je.aspoň je to utulnejšie ako galaxia.akurát, že som spravila nákup v drogérke, idem platiť, ako inak kartou a nedalo sa.no tak som tam nechala nákup a išla domov :sweat_smile:
23. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Awojte babyy.
Zuzula no boly sme bolo veeelmy dobre,len zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Saimon je prijati do školky,huraaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ,budem ja plakat v septembri počkajte,hehehe :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, super, veď Simi je už veľký chlap...ja inak z neho neustále žasnem, ako dobre kreslí...rozvíjajte to v ňom, lebo je evidentne talentovaný... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi dakujeme :grinning: :grinning: :wink: :wink:
24. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
siwike-kde davas maleho do skolky??-ja mam prihl. na snp, no pre rozhodnutie mam ist az prvy aprilovy tyzden :confused: ...
ella- v tuffyse ten jedalny listok dost casto obmienaju.. :slight_smile: aj menu mavaju dobre :slight_smile: tiez sa tesim ked vonku dokoncia cast pre deti.. :sunglasses: aj ked som vselijake pripomienky na jedla tam pocula.. :grinning:
o chvilku ideme zase plavat :slight_smile:
zuzula-vcera som ta videla ficat s kocikom-preletela som len autom okolo vas.. :grinning:
konecne je vonku :sunglasses: no je zimaaaa :confounded:
25. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zabudla som - vsetkym zelame pekny dnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.
danona viem, že obmieňajú jedálny, boli sme tam už pár krát, ale mne to pripadalo, že si nemám z čoho vybrať .mne sa to vidí, že stále podobné jedlá. ale dezerty majú dobré aj krásne upravené.
slnko-konečne, len škoda, že tak strašne fúka. ale cez víkend má byť už 15 stupňov. ked nebude fúkať bude super! pôjdem pracovať do záhradky :slight_smile:
25. mar 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,

ja som bola v tuffyse len 1x, ale hlavne cez leto by sme tam mohli občas "páchnuť"...tá terasa vyzerá veľmi dobre...my sme si fakt pochutili, tatino mal divinu (srnčí chrbát) a ja steaka...moje bolo priemer, ale ten srnec bol vynikajúci...však som aj tatkovi nenápadko lozila do taniera :grinning: :grinning: :grinning:

danona, ja stále takto frčím s kočíkom, aby som schudla...už mi to pár ľudí povedalo, že vy ste s tým kočíkom ako F1 :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOOJ.... HLADAM OPATROVATELKU K SVOJMU 2ROčNEMU SYNOVI NA CELY DEN, MADARSKY JAZYK PODMIENKA.... AK NIEKTORA Z VAS VIE O NIEKOM, PROSIM DAJTE MI VEDIET..... PODMIENKA SKUSENOSTI S DETICKAMI. OSTATNE SA DOHODNEME UZ OSOBNE. DAKUJEM VOPRED
27. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a prečo podmienka vedieť madarsky? ja by som aj, len ja neviem.dieťa som mala, aj mám, tak nejaká skúsenosť by bola, mám čas, že sa už aj začínam nudiť.aj záhradu máme :grinning: aj zvieratká...len tá madarčina......
27. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella vies myslela som tu madarcinu preto, lebo hovorime s nim doma po madarsky.... ale porozmyslam. Vies hladam si pracovne miesto a potrebovala by som niekoho , kto by mi maleho povaroval kym som v praci....totiz do skolky pojde az v septembri....ale este mame plienky.... neva????
28. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj som si myslela, že asi kvôli tomu, že doma hovoríte madarsky.....plienky neva. len ja fakt neviem madarsky, tak.....bol by problém?
28. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute.ako ste víkendovali?
mne robil problém posun času.aj veroni.včera nevedela zaspať a ráno sa jej nechcelo vstávať.....
30. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, ja som si uz dnes aj zdriemla, co mi hlava padala za pc :sweat_smile:
ale inak sa vytesujem, ze snad uz konecne bude teplo :sunglasses:
30. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň :dizzy_face:
lefi ja tak v nedeľu.z postele sme sa vytrepali až po dvanástej :sweat_smile: kto by vstával ked sa tak dobre spalo pri daždi....
no či bude teplo.tiež na to čakám ako kura na sopel :grinning: ale aj tie predpovede menia každú hodinu :rolling_eyes:
31. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok