Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

maminecka26
6. máj 2009

Ahoj barun.... kdeze mame dostavane.... od zimy sme nepokrocili, nakolko Jozovi posl.februarovy den zomrel otec, nemali sme chut ani naladu pokracovat a samozrejme aj peniazky hraju rolu.... nie je to lahky spas. Od septembra to bolo take o nicom odkedy svokrovi zistili rakovinu pluc a islo to zo dna na den dolu vodou....viac casu sme travili v nemocnici ako doma..... Ja som ta daktori den videla vonku, neviem ci to nebolo na 1.maja, len si ma nezaregistrovala.... tvoju segru stretavam casto.... Inak ako sa dari v praci??? je ti tam dobre???

marianka1122
6. máj 2009

ahojte.
volam sa mariana a mam syna matusa.Ma7mesiacov, od kedy o mam bola som s nim doma sama a stratila som kontakt s kamaratkami.Nemam sa uz s kym porozpravat poprechadzat.Nieste tu niektora so serede

lefika
6. máj 2009

ahojte,
ja tiez beham medzi pracou a skolkou 😒
ihrisko sme uz boli vyskusat, ale podla mojho nazoru by ho mali ohradit a zamykat, nech aj chvilu vydrzi 😔

danona
6. máj 2009

ahojte
jee,uz je hotove ihrisko pri bille?? pojdeme aj my okuknut... 🙂
prave sme na cypre-sme tu u znamych na 14 dni, v nedelu rano uz letime domov, tak sa potom na tom ihrisku stretneme.. 🙂 😉
siwikw- do ktorej skolky ti pojde maly???

siwike25
6. máj 2009

Ahoooojte herečky.Danona na sever pojde 😀 😀
Zuzula zajtra rano idem na namestie budu tam mat nejaku prednašku policajti a požiarnici,nejake vistupenie tam aj bude a čoja viem ešte čo.......heheheheheheh 😀 😀 😀
Marianka skus kuknut temu sered 😀 😀
To ihrisko je dobre ale dlho nevidrži lebo sa tam hraju 15r pubertaci,skoro mi ho zašlapli,boly sme aj mi sa pohrat na ihrisku 😉 😉 😉

barunka
autor
6. máj 2009

maminecka, tak to mi je ľúto, nevedela som...
no segra je ešte doma, tá si ešte užíva 🙂 u nás je to v práci teraz dosť o ničom, budúci týždeň sa sťahujeme z budovy do druhej budovy, takže všetko musíme pobaliť, presťahovať, dorobiť. No a keďže sa jeden tím rozpadol, tak musíme aj viac makať, aby sme všetko postíhali... 😖 😖 Ale pre pohyblivú pracovnú dobu vydrží človek všeličo 😀 😀

lefi a ty zvládaš to behanie? Mne väčšinou vždy jedna vec zaostáva, buď mám doma "bordel", buď nemám toľko času na Simi, alebo nestíham v robote, lebo chodím skôr domov...

lefika
6. máj 2009

siwike, nemas sever daleko? 😕
na tej prednaske sme sa nejak vyskytli minuly rok, celkom dobre to bolo a dali nam pexeso a omalovanku 🙂
my sme na ihrisku obisli dobre: nejaky pubertak sedel na kolotoci, moja mala si prisadla, tak ju zacal tocit. za chvilu tam bolo plno malych deti a chalan makal jak drak: tocil ich odusu 😵

siwike25
6. máj 2009

Lefika ja to mam najblišie a ked nebudem vediet ist pre simonka tak pojde mamina,robi v nemocnici takže to ma na skok,kvoli tomu som ho davala na sever.Na snp školku len same snažnosti počuvam,kamoškina mala tam chodi,miznu je gatky ,oblečenie,potom sa sem tam najde u ineho dietata v taške zabalene 😅 😅 😕 😕 😕 .Pred tyžnom došla mala cela zafarbena od farby,natieraly preliezky a aj ich na ne pustily 😠 😠 😠 😠 .V pondelok došla domou z hrčou na čele,takže namam čo dodat na snp školku.Každa kamoška sa len stažuje na snp,ešte dobre že mi ho zobraly na sever 😉 😉 😉 😉
Hej dostaly pexeso,ejha 😉 😉 chcem ist koli požiarnickemu autu aby videl a tak troška sa potulat v meste.....davno som nebola.A ty sa maš ako???davno som ta nevidela 😉 😉

maminecka26
7. máj 2009

barun a kde presne robkas ak sa smiem spytat? ked mas pohyblivu pracovnu dobu, to ti je fajn.... ja som si hladala pracu osto sest, ale nic.... do banky sa mi velmi vratit nechce.

lefika
7. máj 2009

siwike, tak ok, som si myslela, neviem preco, ze snp mas blizsie. ono tam je podla mna problem, ze maju hrozne veeela deti a potom to takto dopada 😒

no, davno si ma nevidela, lebo som bud v praci alebo trcime doma s nejakou skolkarskou chorobou: ja to totiz od sasky vacsinou schytam tiez. mam za sebou tuto zimu viac viroz ako snad za poslednych 5 rokov 🙄

barunka, no behanie este stiham, s pracou to je horsie. musim odchadzat o 14.30, aby som stihla do skolky a potom po nociach dorabam ☹ ale tiez mam v podstate pohyblivu prac. dobu, podstatne je, aby som sa tam ukazala a aby som mala porobene, co treba. a bordel doma? vysavanie, umyvanie riadu a utieranie prachu som delegovala na chlapa 😀

ninny
10. máj 2009

ahojte 😉

ako víkendujete?

barunka
autor
10. máj 2009

maminecka, v Ba v Generali, takže zasa poisťovňa... 😒 teraz sa akurát sťahujeme z budovy Vúb do novej, takže makáme a makáme 🙂 kde si hľadáš prácu?

lefi, tak mne zatiaľ vyberajú malú zo škôlky rodičia alebo svokrovci, tak sa zatiaľ dá. Keby nepomohli, tak neviem neviem... 😅

maminecka26
11. máj 2009

Tak kde si asi mozem hladat barunka??? jedine v BA....ale na teraz som sa toho vzdala, idem si totiz robit vodicak, kurz mi skonci v lete a snad od septembra sa vratim asi do Ba do banky....uvidime.

danona
11. máj 2009

kocky, to ihrisko pri bille je ozaj peknuckeee, v nedelu sme dorazili domov a vramci prechadzky sme ho uz okukli... 🙂 a pobrali odtial v topankach kopec toho strku domov... 😅 😀

maminecka26
19. máj 2009

ahojte maminky....babenky..... Rady sa o seba starate? Chceli by ste vyskusat nieco nove??? Bezplatne kozmeticke poradenstvo s produktami Mary Kay.... Nech Vas neodradi nic.... Treba vyskusat a neolutujete....verte mi, viem co hovorim. Bola by som velmi rada, ak nam zenam by zalezalo na tom ako vyzerame a hoci Vam mozno niekto hovoril o tejto kozmetike, nepovedzte nie a uvidite, ze mam pravdu. Predsa nemozete nic stratit, jedine ziskat.... a to pekne stravenu hodinku aj pol v mojej a Mary Kay spolocnosti a samozrejme BEZPLATNE KOZMETICKE PORADENSTVO.
Ozvite sa mi, dohodneme sa na termine, mozem prist aj k Vam osobne a ak chcete zavolajte si aj nejake kamaratky, ale maximalny pocet do troch. Tesim sa na Vas...

barunka
autor
20. máj 2009

no a my sme doma, simča je kašle, tak čakáme na výsledky že z čoho zasa... 😀 😀 ale podľa mňa bude teraz chorá, tak sme si vybavili očr a som zvedavá, či sa zatiaľ nepovraždíme navzájom 😀 😀 😀
a v sobotu ideme na svadbu 😲 😀 😀 😀

maminecka26
20. máj 2009

ahoj barun....nemala by si zaujem o bezplatne kozm.poradenstvo???

martinaema
27. máj 2009

ahoj mamičky z galanty - chcem sa spýtať, aké skúsenosti máte s gráciami na UPSVaR - dnes som tam bola ohlásiť, že malá mi nastupuje do súkr. jasiel a hned vyrukovali s tým, že mi bude odobratý rodičák a mám si dať žiadosť na príspevok na star. o dieťa. Lenže v zákonoch mám naštudované, že nakoľko som začala RP poberať v r.2007, tak na mňa platí prechodné ustanovenie a idem podľa starého zákona, kedy bolo možné pracovať a poberať rodič. príspevok, ak bolo dieťa umiestnené v zariadení bez štátnej dotácie. Na úrade mi tvrdia niečo úplne iné. Nevybavovali ste to niektorá tento rok?

maminecka26
27. máj 2009

martinaema.... ak dobre viem, nie je to tak ako hovoris.... len tie maminky dostavaju aj nadalej RD, ktore si do konca roka podali ziadost ze chcu nastupit do prace a ukoncit matersku. Tie ktore sa rozhodli az v januari, maju smolu.... co uz....

siwike25
27. máj 2009

zuzana pozry album tam su naši herci,zlatunky,bojovnici,heh 😉 😀

manika77
27. máj 2009

ahojte dievcata mozem sa k vam pridat? 😉

siwike25
27. máj 2009

manika awoj možeš ale vela sa tu toho teda nepopiše 😀 😀

manika77
28. máj 2009

hehe noo to teda vidim ze to tu nejak stoji xixi 😀 ..si priamo z GA??

siwike25
28. máj 2009

Manika ano som,a ty??? 🙂 🙂

danona
28. máj 2009

ahojte kockyy 😎
siwi-no, nejak to tu pada 😕 😀 😉 co si bola so zuzulou na prechadzke?-som ti fotky kukla.. 😉

sa idem pochvalit, buduci tyzden budem bez deti...dada ide s Clisom na tyzden do polska, ninu beriem k nasim do ciech... budem /chcela som napisat ze slobodna 😀 , to nie 😀 /, len bezdetnaaaa 😀 😀 😀 tak sa tesiim 😎 skoda ze tu nie je aj tancujuci smajlik.. 😀
manika-ahoj a vitaj 🙂

siwike25
28. máj 2009

Danona awoj,zuzula chodieva sem tam pred naš dom,tak tam som ich odfotila 😀 😀 😀 😀 😀
Fuuuuuuuuuuuuuuuuha ako ti len bude dobreeeeeeeeeeeeee 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Ako sa maš?????

manika77
28. máj 2009

siwike ano som som priamo z GA, som tu pristahovalec xixi,....danona dakujem za privitanie 😎

danona
28. máj 2009

siwi-caf, no mam sa..dobre, sak sme sa prave stretli,ze.. 😀 boli sme v Ba, cestou domov sme zabehli nejake potraviny pokupit a ideme papaaaat 😅

ninny
28. máj 2009

manika, ahojky.. aj ja som prisťahovalec.. už rok 😝

siwike25
28. máj 2009

danona no oooooooo 😀 😀 😀 davno sme sa nevideli že?????boly sme len tak kukat z nudy,boly sme aj v tescu nakupit 😀 😀 😀
Manika a kde byvaš v ga???? 😀