• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
manika, na 16. júna... držím prsty, nech si čo najrýchlejšie vybavená.. potom daj vedieť čo a ako.. emoticon
4. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mooja kamoska ma 20 juna...xi...noo dakujem vecer napisem ako som dopadla ale urcite ma tam hned nastve..maly bude vrieskat ..a pojdem dom a poslem tam tatina emoticon
4. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mam dr. sedliaka ja som mu uz vela krat hovorila o mojom probleme ale on mi stale odpovie doneste mi papiere emoticon v utorok idem k nemu zase tak som zvedava co mi zase na to povie niekedy sa mi zda ako keby bol duchom nepritomny
4. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka, no to je teda prístup... daj potom vedieť ako si dopadla v utorok... drzim prsty..
4. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka- a kde robi ten dr., tu v ga? /este som o nom nepocula.../ emoticon no a pristup teda nema bohvieaky.. emoticon skus sa tu na mk popytat v inej teme - porod, je tam aj tusim porod v ga, mozno ti ine kocky poradia.. emoticon
4. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka to je cele nase zdravotnictvo emoticon
ninny tak dnes bol nestrankovy den, tak zajtra tam skoci tato emoticon
4. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, tak čo vybavili ste to v piatok? ako to dopadlo? emoticon
7. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo uz to tato vsetko vybavil tak uz to bude katastrofa s tou materskou..hmmm emoticon
7. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika awoj ,ako??maly sa zobudil ked si ho preložila do autosedačky??? emoticon
7. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
avoj siwi..jasne ze hned vstaal emoticon sak tiez vie kedy hajat emoticon ..noo teraz uz spinka som zvedava kedy to zacne kazdych 20 minut vstavat xixixixi emoticon inak dnes bolo fajne emoticon
7. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika ty si asi fakt neodichnes odneho troška emoticon emoticon emoticon .No dneska bolo velmy dobre emoticon .Simonko zaspal o 19-20h to sa velmy daaaaaaaaaaaaavno nestalo aby tak skoro zaspal a spinkal durch do rana 08-00h.Aspon raz som sa vyspala aj ja emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon .Maly je fakt kraaaaaaaaaaaaaaaaasne miminko a aj som si ho odfotila,heheheheeh.Daaaaaaaaaaaavno som nevidela take krasne babetko emoticon emoticon emoticon emoticon
8. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike dakujeme emoticon ...ale aj simonko je cacanucky emoticon ....jaj dnes bol tam pri obchode dobrucky ale teraz zas mrncal a mal nervy tak neviem ..hadam zajtra nebude mrzuty a budeme moct vas ist kuk emoticon
8. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maninka neboj tu ho u nas dobre ponatahujeme,xixixixxixixi.Ale je fakt krasnučky emoticon emoticon emoticon
9. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo tak vsetko prebehlo hladko xiixixixixixi a mozeme vas ist kuk...a 23. ideme na neurologiu ale doktorka povedala ze to su znaky hyperaktivity..a ze sa jej tak javi tak to si teda uzijeme este emoticon
9. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to je dobre že to dobre dopadlo,a velmy plakal???No a otej detskej neurologičke som počula svoje,že nepatry medzy mile lekarky,ale bohvie,100 ludi 100 nazorou,však uvidite emoticon emoticon
9. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo siwi, sak uvidime jaka bude hmm
9. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika haaaaaaalooooo kde si???davno si sem nepisala.A ostatne herečky,hm?????? emoticon emoticon
16. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo sak ani ty si sa neozvalal emoticon ..podla mna ninny uz porodila... emoticon
16. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nooooooooo emoticon asi ano,bohvie,však sa určite ozve ked pride domou,kde ste boli dnes s pipi?? emoticon
16. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola som v h sporte kupit malemu botasky...a potom v meste ..a ptoom sme sli ohrievat vodiu lebo mame odstavku emoticon
16. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kupila si mu botasky???mohla si dost k nam do obchodu my mame a určite by si dostala vadšiu zlavuemoticon)
16. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies tam boli len za 16 eur adidasy emoticon ..ale nabuduce kuknem tam u vas...sak jemu su ece aj tak velke emoticon ale sak teraz ich nosit aj tak nebude
17. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, ninny ešte neporodila emoticon emoticon
17. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika však sa dojdi kuknut, emoticon emoticon
Ninny ty si ešte 2v1????? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, no ešte stále.. emoticon v noci sa ale Sebko pýtal na svet... mala som brutal kontrakcie... 8 hodín trvali... ale asi si to nakoniec ešte rozmyslel.. od štvrtej rána som nemala už ani jednu kontrakciu... emoticon
17. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj ninny a ja ze uz ste v nemocnici preto si sa tak dlho neozyvala emoticon no ja som za osem hodin porodila...aj s pripravou xixixix tak to som mala asi dost este dobre ze emoticon
17. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, a si rodila pred alebo po TP?
18. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, jeej.. gratulujem Markovi k pol rôčiku emoticon
18. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som rodila tyzden pred porodom emoticon ..a dakujeme krasne..musim mu daco kupit nejaku hracku emoticon
18. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, drobcovi je dobre v brusku, ma tam vlastny "bazenik" aj ked mu tam musi byt uz tesno....vsak komu by sa chcelo vyjst z bazena do tejto horucavy? emoticon Urcite caka na vikend, ma sa trochu ochladit emoticon
18. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš