• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
manika, na 16. júna... držím prsty, nech si čo najrýchlejšie vybavená.. potom daj vedieť čo a ako.. :wink:
4. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mooja kamoska ma 20 juna...xi...noo dakujem vecer napisem ako som dopadla ale urcite ma tam hned nastve..maly bude vrieskat ..a pojdem dom a poslem tam tatina :sweat_smile:
4. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mam dr. sedliaka ja som mu uz vela krat hovorila o mojom probleme ale on mi stale odpovie doneste mi papiere :grinning: v utorok idem k nemu zase tak som zvedava co mi zase na to povie niekedy sa mi zda ako keby bol duchom nepritomny
4. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka, no to je teda prístup... daj potom vedieť ako si dopadla v utorok... drzim prsty..
4. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka- a kde robi ten dr., tu v ga? /este som o nom nepocula.../ :wink: no a pristup teda nema bohvieaky.. :confused: skus sa tu na mk popytat v inej teme - porod, je tam aj tusim porod v ga, mozno ti ine kocky poradia.. :wink:
4. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka to je cele nase zdravotnictvo :frowning2:
ninny tak dnes bol nestrankovy den, tak zajtra tam skoci tato :wink:
4. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, tak čo vybavili ste to v piatok? ako to dopadlo? :wink:
7. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo uz to tato vsetko vybavil tak uz to bude katastrofa s tou materskou..hmmm :angry:
7. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika awoj ,ako??maly sa zobudil ked si ho preložila do autosedačky??? :grinning:
7. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
avoj siwi..jasne ze hned vstaal :unamused: sak tiez vie kedy hajat :slight_smile: ..noo teraz uz spinka som zvedava kedy to zacne kazdych 20 minut vstavat xixixixi :wink: inak dnes bolo fajne :grinning:
7. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika ty si asi fakt neodichnes odneho troška :grinning: :grinning: :grinning: .No dneska bolo velmy dobre :grinning: .Simonko zaspal o 19-20h to sa velmy daaaaaaaaaaaaavno nestalo aby tak skoro zaspal a spinkal durch do rana 08-00h.Aspon raz som sa vyspala aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Maly je fakt kraaaaaaaaaaaaaaaaasne miminko a aj som si ho odfotila,heheheheeh.Daaaaaaaaaaaavno som nevidela take krasne babetko :wink: :wink: :wink: :wink:
8. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike dakujeme :slight_smile: ...ale aj simonko je cacanucky :wink: ....jaj dnes bol tam pri obchode dobrucky ale teraz zas mrncal a mal nervy tak neviem ..hadam zajtra nebude mrzuty a budeme moct vas ist kuk :slight_smile:
8. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maninka neboj tu ho u nas dobre ponatahujeme,xixixixxixixi.Ale je fakt krasnučky :wink: :wink: :wink:
9. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo tak vsetko prebehlo hladko xiixixixixixi a mozeme vas ist kuk...a 23. ideme na neurologiu ale doktorka povedala ze to su znaky hyperaktivity..a ze sa jej tak javi tak to si teda uzijeme este :grinning:
9. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to je dobre že to dobre dopadlo,a velmy plakal???No a otej detskej neurologičke som počula svoje,že nepatry medzy mile lekarky,ale bohvie,100 ludi 100 nazorou,však uvidite :wink: :wink:
9. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo siwi, sak uvidime jaka bude hmm
9. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika haaaaaaalooooo kde si???davno si sem nepisala.A ostatne herečky,hm?????? :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo sak ani ty si sa neozvalal :grinning: ..podla mna ninny uz porodila... :unamused:
16. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale nooooooooo :grinning: asi ano,bohvie,však sa určite ozve ked pride domou,kde ste boli dnes s pipi?? :grinning:
16. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola som v h sporte kupit malemu botasky...a potom v meste ..a ptoom sme sli ohrievat vodiu lebo mame odstavku :grinning:
16. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kupila si mu botasky???mohla si dost k nam do obchodu my mame a určite by si dostala vadšiu zlavu:slight_smile:)
16. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies tam boli len za 16 eur adidasy :grinning: ..ale nabuduce kuknem tam u vas...sak jemu su ece aj tak velke :confounded: ale sak teraz ich nosit aj tak nebude
17. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, ninny ešte neporodila :grinning: :unamused:
17. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika však sa dojdi kuknut, :grinning: :grinning:
Ninny ty si ešte 2v1????? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :wink:
17. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, no ešte stále.. :frowning2: v noci sa ale Sebko pýtal na svet... mala som brutal kontrakcie... 8 hodín trvali... ale asi si to nakoniec ešte rozmyslel.. od štvrtej rána som nemala už ani jednu kontrakciu... :pensive:
17. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj ninny a ja ze uz ste v nemocnici preto si sa tak dlho neozyvala :frowning2: no ja som za osem hodin porodila...aj s pripravou xixixix tak to som mala asi dost este dobre ze :slight_smile:
17. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, a si rodila pred alebo po TP?
18. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, jeej.. gratulujem Markovi k pol rôčiku :wink:
18. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som rodila tyzden pred porodom :wink: ..a dakujeme krasne..musim mu daco kupit nejaku hracku :grinning:
18. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, drobcovi je dobre v brusku, ma tam vlastny "bazenik" aj ked mu tam musi byt uz tesno....vsak komu by sa chcelo vyjst z bazena do tejto horucavy? :grinning: Urcite caka na vikend, ma sa trochu ochladit :sunglasses:
18. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok